Plotki transferowe

Le Parisien - PSG sprzedaje Rabiota! (20)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 6 lat temu
152
20
fcinter serwisowe

Adrien Rabiot jest jednym z wielu piłkarzy, których chciałby pozyskać Inter Mediolan. Dzisiejsze Le Parisien podaje, że klub zdecydował się na sprzedaż młodego pomocnika.

Cena jaką będą musiały wyłożyć zainteresowane kluby to zaledwie 5-8 mln euro, a wszystko ze względu na wygasający w 2015 roku kontrakt, którego sam piłkarz nie zdecydował się przedłużyć. O młodzieżowego reprezentanta Francji powalczyć mogą drużyny: Juventusu, Romy, Arsenalu i Interu.

Tagi: pomocnik PSG
udostępnij

Zobacz też

Milan Skriniar

Skriniar może zastąpić Van Dijka (16)

19.10
17:55
Icardi Paris Saint Germain

Icardi wróci do Mediolanu? (12)

26.10
14:34

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.08.2014 o 14:15 przez Zanettimiszcz
Zanettimiszcz
a no i oczywiście mamy jeszcze najlepszego grajka SerieA który chce u nas zostać czyli kuzme ... małe szanse na zyskanie Rabiota
16.08.2014 o 14:15 przez Zanettimiszcz
Zanettimiszcz
a no i oczywiście mamy jeszcze najlepszego grajka SerieA który chce u nas zostać czyli kuzme ... małe szanse na zyskanie Rabiota
16.08.2014 o 14:12 przez Zanettimiszcz
Zanettimiszcz
nie za bardzo jest miejsce dla niego wole żeby grał kovacić , niż zebyśmy sciągali kolejnego pomocnika na środek mamy już M'Vile Hernanesa Kovacicia Medela Khrina który raczej zostanie i Guarina z którym nie wiadomo czy odchodzi czy nie jeśli by odszedł to wolałbym , żeby wydali kase na jakiegoś ogranego już grajka który mógłby siedzieć na ławie niz na kolejny talent który sie u nas zmarnuje
16.08.2014 o 10:02 przez Pawel1992
Pawel1992
Bardzo bym go chciał , ale Juventus czy Arsenal wydają się bardziej atrakcyjnymi opcjami.
16.08.2014 o 09:36 przez niproxdk
niproxdk
z 6-7 mln może za niego dać tylko problem bo inni mogą dać więcej
16.08.2014 o 00:42 przez Jacenty
Jacenty
W przeciwieńśtwie do kibiców, Mazzarri jest bardzo fanem talentu Jonathana, a oprócz D'Ambrosio może tam grać również Nagatomo, więc z jego perspektywy nie potrzeba tam wzmocnień.
16.08.2014 o 00:29 przez Mikson
Mikson
Jeśli sprzedadzą Guarina to dla mnie może se przyjść, ale biorąc pod uwagę, że na prawej flance biegają u nas Jonathan i D'Ambrosio, to nie rozumiem po prostu czemu nic z tym się nie robi.
15.08.2014 o 23:28 przez Jacenty
Jacenty
@Mikson
Rabiot od biedy rzeczywiście może grać jako defensywny pomocnik co nie zmienia faktu, że jest to typowy rozgrywający środka pola. Gdyby do nas przyszedł to walczyłby o pozycję środkowego pomocnika, a ta wcale nie jest tak dobrze obsadzona - obok Kovacicia i Hernanesa mamy tam chimerycznego Guarina(o ile z nami zostanie) i Alvareza dla którego środkowa pomoc nie jest naturalną pozycją, a końcówkę zeszłego sezonu miał bardzo słabą. Moim zdaniem środkowy pomocnik bardzo by się przydał, a tymbardziej jeśli tym pomocnikiem ma być młody i bardzo utalentowany Rabiot, do tego w istnie promocyjnej cenie.
15.08.2014 o 23:28 przez Jacenty
Jacenty
@Mikson
Rabiot od biedy rzeczywiście może grać jako defensywny pomocnik co nie zmienia faktu, że jest to typowy rozgrywający środka pola. Gdyby do nas przyszedł to walczyłby o pozycję środkowego pomocnika, a ta wcale nie jest tak dobrze obsadzona - obok Kovacicia i Hernanesa mamy tam chimerycznego Guarina(o ile z nami zostanie) i Alvareza dla którego środkowa pomoc nie jest naturalną pozycją, a końcówkę zeszłego sezonu miał bardzo słabą. Moim zdaniem środkowy pomocnik bardzo by się przydał, a tymbardziej jeśli tym pomocnikiem ma być młody i bardzo utalentowany Rabiot, do tego w istnie promocyjnej cenie.
15.08.2014 o 23:22 przez zahor
zahor
@Kacperoo "Mamy bardzo dobrych graczy" hmm, rzućmy okiem na nasze wahadła: Jonathan, D'Ambrosio, Nagatomo, Dodo. Polemizowałbym. A zakup Rabiota biorę pod uwagę oczywiście tylko w przypadku sprzedaży Guarina.
15.08.2014 o 23:03 przez Wisniapl
Wisniapl
Brać, brać, brać !! ! To jest normalnie jak promocja w biedronce :)
15.08.2014 o 22:16 przez lukaszkniola
lukaszkniola
@Wiankow16 - szkoda, ze to nasze mazenia, a nie priorytety Il bettone :/
15.08.2014 o 21:52 przez Wiankow16
Wiankow16
Sprzedać Guarina za 18, kupić Hernandeza za 12 i Rabiota za 5mln. - szczyt marzeń :D
15.08.2014 o 21:39 przez Mikson
Mikson
Rabiot może grywać jako defensywny pomocnik. Chodzi o to, że środek pola jest spoko, a wiadomo, że Mazzari nie dawałby mu dużo grać. Są ważniejsze pozycje do wzmocnienia.
15.08.2014 o 21:35 przez Jacenty
Jacenty
Rabiot rywalizowałby z Kovaciciem i Hernanesem oraz ewentualnie Guarinem (jeśli ten by jednak został). Medel i M'vila to inna pozycja. Jestem jak najbardziej za.
15.08.2014 o 21:29 przez Kacperoo
Kacperoo
wystarczy nam pomocników, wystarczy nam transferów, wystarczy nam tego ciągłego odbudowywania drużyny. Trzeba zrobić porządny zespół z tych zawodników co już są. Mamy bardzo dobrych graczy i teraz musimy wykorzystać ich potencjał.
15.08.2014 o 21:20 przez Mikson
Mikson
Pytanie tylko po co go ściągać, jak wiadomo, że Mazzar by mu nie dawał grać. Jest Kova, Hernanes, Mvila, Medel, Fredy. Gdzie by go wcisnęli? Niech się skupią na wahadłowych, środek pola jest spoko.
15.08.2014 o 20:45 przez zahor
zahor
Nie wiem na ile to prawda, ale jeżeli jest do wyjęcia za te 5-8 mln to nie zastanawiałbym się ani chwili. Inna sprawa, że mając do wyboru Juventus i nas Francuz nie będzie długo się wahał. Szkoda.
15.08.2014 o 20:35 przez interpolska12
interpolska12
brać
15.08.2014 o 20:32 przez Yascarr
Yascarr
Inter nie ma tyle pieniędzy ;)

Shoutbox

Imrahil 26.10.2020 19:56

okazało się o 2 nr za duże, a szkoda ładne butki lasockiego

Imrahil 26.10.2020 19:56

dziś 1. raz z eobuwie zamawiałem

Imrahil 26.10.2020 19:54

xD

Nasir 26.10.2020 19:54

a teraz musze do manka pisac i on swoje kanaly uruchamia

Nasir 26.10.2020 19:54

tobie to wystarczylo eliksira puscic za 5zl

Nasir 26.10.2020 19:54

no tesknie mordo

Lopez 26.10.2020 19:54

nasir jeszcze zatęsknisz za mną i zapłaczesz

Imrahil 26.10.2020 19:54

:V

Imrahil 26.10.2020 19:53

na covid*

Imrahil 26.10.2020 19:53

i jeszcze każdy podpisuje, że jak zachoruje to się leczy na ulicy

Imrahil 26.10.2020 19:53

łatwy zarobek, w jedno popołudnie 40 niewolników

Imrahil 26.10.2020 19:52

[=

Imrahil 26.10.2020 19:52

ale agresorów chwytamy i do obozu pracy

Imrahil 26.10.2020 19:52

tych co mocno krzyczą nie ruszamy, wolność słowa jest

Nasir 26.10.2020 19:52

no i troszke krokow to dziennego zapotrzebowania wpadlo

Nasir 26.10.2020 19:52

ale narpawde fajnie, mozna sobie bezkarnie powyzywac karakana ziobre i reszte

Imrahil 26.10.2020 19:51

"z łapanki" doszło jakieś 30 kobiet i 10 mężczyzn

Imrahil 26.10.2020 19:51

"z łapanki

Endru 26.10.2020 19:50

Imra a jak tam homofis i koroniaczki

Imrahil 26.10.2020 19:50

kobiety wyslane do pracy w szpitalu, faceci do kopania rowów

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 2

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Andrea Belotti

    5

  • 2

    Romelu Lukaku

    5

  • 3

    Francesco Caputo

    5

  • 4

    Giovanni Simeone

    4

  • 5

    Zlatan Ibrahimovic

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 37732