Wywiady z piłkarzami

Leonardo: "Chcę zostać w Interze" (21)

Autor:
około 15 lat temu
298
21

Szkoleniowiec Nerazzurrich - Leonardo, twierdzi, iż chciałby pozostać na stanowisku trenera Mistrzów Europy na następny sezon. Brazylijczyk zawitał na ławce trenerskiej Interu, zimą podczas okienka transferowego, kiedy to zastąpił Rafaela Beniteza.

 

- Nie mam wątpliwości co do mojej przyszłości. Nie chcę odejść i nigdy nie mówiłem nic innego. Jeszcze nie wypełniłem swojej misji w Interze, dlatego chciałbym pozostać i poprowadzić Nerazzurri w następnym sezonie. Ludzie mogą mówić co chcą, ale prawda jest taka, że jesteśmy drudzy w tabeli ligowej, osiągneliśmy ćwierćfinał Ligi Mistrzów, a także mocno trzymamy się w Pucharze Włoch. - powiedział Brazylijczyk.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.05.2011 o 19:17 przez SlimShady
SlimShady
Tez trochę żal Leonardo bo Milan sie nad nim nie litował i po sezonie mu podziękował, być może Moratti będzie lepszy i da mu duży kredyt zaufania, no bo wszyscy wiemy jak małe umiejętności taktyczne posiada Leo, co jest nie wątpliwie ważne przy grze z najlepszymi. Jak on zostanie nie oczekujmy sukcesów. Znowu bedzie jak w tym roku, ćwierćfinał LM, 2 miejsce w lidze, walka o PW.
09.05.2011 o 15:26 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Tylko że Milan miał Ancelottiego po wielkich sukcesach, a Majstra nigdy nie zdobywał, więc nie porównuj nieudolności Milanu z tą roczną wpadką Interu.
09.05.2011 o 13:27 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Na tym stanowisku nie powinno być litości, osoba pełniąca rolę trenera w takim klubie, powinna być bardzo doświadczona<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
09.05.2011 o 11:26 przez Lechu
Lechu
Priorytet to obecnie PW i drugie miejsce w Serie A. Całe szczęście że Napoli poległo z Lecce <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> A o tej edycji LM to lepiej szybko zapomnieć, bo ta 1/4 to był bardziej fart niż zasługa, a mecze z Schalke tylko dopełniły czarę goryczy. Teraz trzeba przede wszystkim dobrze wykorzystać okres transferowy i budować mocną drużynę. Przyszły sezon ma znowu należeć do Nerazzurri <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.05.2011 o 11:10 przez yoda79
yoda79
Po prostu, jedno wielkie NIE dla tego pana.
09.05.2011 o 09:29 przez mati1908
mati1908
jezeli nie zdobedzie Coppa Italia to bedzie miał ciezko
09.05.2011 o 09:27 przez brk91
brk91
#15, czemu z przyzwyczajenia ? Przecież widać wszystko po awatarze ;p Mój wielki idol Marco van Basten też bym głównie związany z Milanem, także przyzwyczaiłem się do tego. Chodź oczywiście nie cierpie naszych rywali <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <br />
<br />
Widać, że Leonardo zależy, ale czy to jest ten powód dla którego powinienem zostać ? Ciężko ocenić tak naprawdę... Nawet nie boli mnie aż tak plama z Milanem, jak ta porażka ze słabiutkim Schalke, taka prawda panowie; Niemcy nie istnieli w dwumeczu z MU, pozycja ich w tabeli Bundesligi też o czymś świadczy. Takie porażki najbardziej bolą, gdzie zabrakło koncentracji, wiary w swoje umiejętności. Decyzja należy do naszego prezesa Morattiego. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2011 o 07:54 przez Szociq
Szociq
Lubie Ciastka ---&gt; całkowicie cię rozumiem, bo gdyby nie fakt że w tym sezonie mieliśmy takich &quot;genialnych&quot; trenerów znowu byście płakali że oglądacie nasze plecy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.05.2011 o 00:35 przez kachol
kachol
Jeżeli nie będzie do wyciągnięcia bardzo dobrego trenera to jestem na za tym, by został i udowodnił, że albo jest z niego materiał na dobrego trenera, albo tylko i wyłącznie dobry kolega z mglistym pojęciem o taktyce...<br />
<br />
Dla mnie decydujący będzie PW, jak w finale wygramy z Milanem (nie skreślam Palermo, ale stawiam na derby w finale) to uwierzę, że coś z tego może być...
09.05.2011 o 00:26 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Ale dermy Mediolanu, derby Włoch, mecz z Schalke, Udinese to wszystko na jego nie korzyść i wg. mnie tam widać było jak na dłoni jakim taktykiem jest. Jeszcze sporo musi się nauczyć i po ewentualnym następnym sezonie przyjdzie pewnie Guardiola. No to ja gratuluję.
09.05.2011 o 00:18 przez KochamInter
KochamInter
Dać mu szanse. Jakby Benek tu został to byśmy walczyli ale o LE.
08.05.2011 o 23:59 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Ja mam do niego jedno &quot;ALE&quot; jest Milanistą...Poza tym powinien dostać swoją szansę, zbudować swój zespół, dajmy mu czas.
08.05.2011 o 23:47 przez Sephir666
Sephir666
1 sezon z potrojna korona i wszyscy by odrazu chcieli ciagle wygrywac...nie mozna zawsze być pierwszy...FORZA!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.05.2011 o 23:31 przez Alonso
Alonso
FORZA INTER FORZA LEONARDO <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
08.05.2011 o 23:22 przez nutcracker
nutcracker
No jak musisz to zostań...
08.05.2011 o 23:00 przez miazga
miazga
od poczatku za nim nie byłem i nic sie nie zmieniło to przeciez milanista z krwi i kosci a do ego przecietny trener.....niech spierd..................................&shy;..
08.05.2011 o 23:00 przez miazga
miazga
od poczatku za nim nie byłem i nic sie nie zmieniło to przeciez milanista z krwi i kosci a do ego przecietny trener.....niech spierd..................................&shy;..
08.05.2011 o 23:00 przez Raffal
Raffal
hmm przypomnieć można by też że i Mou był czesto krytykowany... Że o Mancinim nie wspomne <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
Ja obecnie nie widzę lepszej alternatywy ...
08.05.2011 o 22:43 przez Helton
Helton
Dla mnie nawet puchar wloch nie powinien go uratować. Ja chce pożadnego trenera a nie jakiegos skałta czy psychologa. <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.05.2011 o 22:43 przez lukcit
lukcit
Leo -mój idol.<br />
Poszedł z Milanu i odrazu scudetto zdobyli merdy zza miedzy!<br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.05.2011 o 22:31 przez luuki
luuki
I obyśmy zdobyli PW, powodzenia Leonardo <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się