Relacje

Leonardo powołał (28)

Autor:
Źródło: inter.it
około 15 lat temu
867
28

Leonardo powołał piłkarzy na mecz z Milanem. Wśród powołanych znaleźli się między innymi Andrea Ranocchia, Cristian Chivu oraz Diego Milito, których występ do ostatnich godzin był zagrożony:

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

 

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo;

 

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho.

 

Napastnicy: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.04.2011 o 09:54 przez Tomekk
Tomekk
a gdzie Toldo?
02.04.2011 o 00:14 przez mati1908
mati1908
a gdzie mancini ?
01.04.2011 o 23:40 przez el_loco
el_loco
tak powinien wyglądać artykuł aprilisowy. Autentyczny artykuł z zawartym dobrym a zarazem oczywistym żartem.
01.04.2011 o 16:59 przez bloow
bloow
i to jest dobry żart...
01.04.2011 o 16:55 przez Pazzo
Pazzo
Quaresma mam nadzieję że strzeli bramke <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
czekam na następne żarty <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 16:42 przez Szociq
Szociq
dobrze że Qua już wyzdrowiał i wystąpi w tym meczu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 16:30 przez krzysztof
krzysztof
no super żart...
01.04.2011 o 16:07 przez Czarson
Czarson
Jest Quaresma jest zabawa <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 15:40 przez adi1908
adi1908
o i ten żarcik mi się podoba <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.04.2011 o 15:37 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Ryszardo Kłareżma aaaaaaaaaaeeeeeeeeeeaaaaaaooooooo
01.04.2011 o 15:18 przez Principe
Principe
HAhahahahahahahahahaha , rysio powołany <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Niezły żarcik
01.04.2011 o 14:53 przez Gajdzik
Gajdzik
77 Ricardo Quaresma <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 14:40 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Liczę na dobry występ Quaresmy<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.04.2011 o 14:34 przez Arcadinho77
Arcadinho77
Moim zdaniem powinnismy zablokowac KochamMilan po co nam tu taki napinacz <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
News super ale brakuje w napastnikach Balota <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> wtedy news by byl zamieciony <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
01.04.2011 o 14:28 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Hahah Quaresma. A to się usmiałem. Świetny żart. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.04.2011 o 14:23 przez Filip©
Filip©
Leonardo, w końcu! <br />
<br />
Ryszardo Kłareżma aaaaaaaaaaeeeeeeeeeeaaaaaaooooooo
01.04.2011 o 14:23 przez Vancore
Vancore
Cesar; Maicon, Rano, Chivu, Zanetti; Cuchu, Deki, Wes; Quaresma, Eto'o, Pazzo Tak to powinno wygladac.
01.04.2011 o 14:20 przez Kamikaze
Kamikaze
HAHA Rysialdo wrócił ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:20 przez Kielben
Kielben
ja to samo Krzaku <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 14:09 przez Kebo
Kebo
Mirek jak na razie prowadzi w wyścigu o tytuł króla prima aprillis hehe
01.04.2011 o 13:59 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Haha Rysio i to z numerem 77 <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .<br />
Mam nadzieję, że Mariga będzie grał w pierwszej 11.
01.04.2011 o 13:51 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Quaresma powołany?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
01.04.2011 o 13:44 przez Michal_fci
Michal_fci
juz chcialem pisac ze w koncu normalny news a pozniej czytam ze Rysio powolany<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.04.2011 o 13:42 przez rolo
rolo
aż się zaśmiałem na głos xD
01.04.2011 o 13:42 przez Kusy
Kusy
no to Filip pewnie w 7-niebie jak jest Ricardo <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
01.04.2011 o 13:41 przez Castellazzi
Castellazzi
hahaha Quaresma <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Widać że Redakcja nie zapomniała pryma-aprilisowej tradycji <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
01.04.2011 o 13:38 przez KochamMilan
KochamMilan
Nienawidze cie Leonardo. Taki Milanista a odchodzi do rywala, ktorego nienawidze z calego serca<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! SZKODA MI CIE LEONARDO
01.04.2011 o 13:34 przez GULI
GULI
aaaaaeeeeeaaaaaooooo Ryszardo gol!...<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się