Pozostałe

Leonardo w Interze kwestią godzin (23)

Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
470
23

Brazylijczyk Leonardo zostanie nowym trenerem Interu Mediolan. Jest to już praktycznie pewne.

 

Leonardo od wczoraj przebywa w Mediolanie, gdzie uzgadnia warunki umowy z klubowymi Mistrzami Świata. Po przedyskutowaniu wszystkich kwestii i zawarciu porozumienia, na klubowej stronie zostanie oficjalnie ogłoszone objęcie przez Brazylijczyka funkcji trenera Interu. Mówi się, że może to nastąpić nawet w ciągu kilku najbliższych godzin.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2010 o 18:05 przez mati1908
mati1908
wyglada ze Boas'ie tez mozna zapomniec
24.12.2010 o 14:33 przez szmalo
szmalo
Wielka niewiadoma, zobaczymy jak mu bedzie szlo
24.12.2010 o 14:26 przez dudek.ed
dudek.ed
Panowie nie załamujcie się. Będzie lepiej niż za Beniteza, tego jestem pewien. A to, że człowiek Milanu... Nie bądźmy jak kibice naszych przeciwników, Milanu, Romy, Juve i bądźmy tolerancyjni i otwarci na nowe osoby, w końu jesteśmy INTERNAZIONALE <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Wesołych Świąt Interniści <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
24.12.2010 o 14:16 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Gorzej być nie mogło? heh...
24.12.2010 o 13:55 przez dodo_IM
dodo_IM
Czyli to już pewne...
24.12.2010 o 13:46 przez Bartez
Bartez
LubięCiastka ---&gt; a ja mam nadzieję, że Leonardo jest pojętnym uczniem i wyciągnął wnioski z błędów jakie popełniał w Milanie. I defensywa będzie wyglądała lepiej niż w Milanie w tamtym roku. Zresztą, obrońców i bramkarza mamy jednak lepszych <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.12.2010 o 13:25 przez Chuchu
Chuchu
Podejrzewam, że bedzie lepiej niż za Beniteza więc nie ma co płakać ;]
24.12.2010 o 13:23 przez Omen
Omen
No to mamy prezent na święta...Heh a może to będzie Leo Beenhakker?; p
24.12.2010 o 13:07 przez SlimShady
SlimShady
Czyli czekamy na oficjala <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
24.12.2010 o 13:05 przez Gajdzik
Gajdzik
Ajaj czarno widzę przyszłość Interu :/<br />
Ale mam nadzieję że się mylę i Leo się odnajdzie w Interze i będzie dobrze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <br />
Obojętne kto przyjdzie <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.12.2010 o 13:05 przez cor72z
cor72z
Jeszcze niech Moratti odsprzeda klub Roselce Sensi, która na dyrektora sportowego zatrudni Luciano Moggiego i jedziemy.
24.12.2010 o 12:58 przez Helton
Helton
dobra jestem pogodzony z tym ale tylko do czerwca i ani dnia dluzej
24.12.2010 o 12:49 przez LubieCiastka
LubieCiastka
To już jest pewne. Dzisiaj będzie oficjalna informacja.<br />
Co ja mogę powiedzieć...był świetnym piłkarzem, był, a może i nadal jest świetnym skautem, ale sądze, że nie jest to odpowiedni trener na taką drużynę. Co prawda będzie mieć wspólny język z Cesarem, Maiconem, Coutinho. Możliwe, że ten ostatni pod jego okiem się rozkręci...Powiem wam tylko 'kuzyni', że problem Leo polega na tym (przynajmniej w Milanie, nie wiem, jak teraz) że on traktował piłkarzy jak kumpli. Niektórych lubił bardziej, niektórych nie. Wychodził z założenia, że &quot;gra Ronaldinho, a resztę się dołoży&quot; i u niego piłkarz, którego lubił miał pierwszy skład. Nie przepadał za Gattuso, który był już raczej dwiema nogami poza Milanem. A jak gra teraz? Obiektywistom zostawiam odpowiedź.<br />
<br />
Naprawdę, ciężko będzie mi się patrzeć na schludnego Leonardo w garniturze z naszywką Interu. Dla mnie na zawsze będzie Milanistą i raczej nie rozumiem co niektórych kibiców Milanu, którzy mówią, że Leo to zdrajca. A już tych, którzy piszą &quot;Leo celowo sprowadzi Inter do Serie B bo jest Milanistą&quot;, to poważnie...żal mi za takich kibiców, naprawdę.<br />
<br />
Leonardo po prostu jest żądny zemsty za to, jak go potraktował Berlusconi. A co do samego trenera, no to bardzo dużo gaf popełniał, jak np. wystawienie Huntelaara na prawe skrzydło, czy Oddo jako stoper. Mecze, w których pokazał się z dobrej strony to np. z Genoą, Sieną itp. Mogę wam wręcz zapewnić, że pod wodzą Leo, Inter będzie grał ładnie w ataku strzelając mnóstwo bramek, ale jak będzie nadal grał w taki sposób defensywnie jak w Milanie i bez żadnego pressingu na rywala, to ciężko to widzę...Niemniejednak jak już wspomniałem, ja jestem normalnym kibicem Milanu i życzę po prostu szczęścia Leonardo. Nawet jako trener Interu. Ale scudetto mu nie życze, he,he,he.
24.12.2010 o 12:32 przez tytusek25
tytusek25
Normalnie horror bez happy endu.Moratti coś ty narobił...<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> Jedna kretńska decyzja rodzi drugą jak widać. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Gratulacje<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
24.12.2010 o 12:27 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> jedziemy dalej
24.12.2010 o 12:22 przez BoDzIo
BoDzIo
Boże miej nas w swojej opiece!
24.12.2010 o 12:21 przez RossoCavaliere
RossoCavaliere
Ale że MM mu ufa w ogóle?;O ja to bym się martwił trochę gdyby Figo miał zostać trenerem Milanu. No ale jak będzie trenował na korzyść Milanu to mi to na rękę ;)
24.12.2010 o 12:12 przez piotrekninter
piotrekninter
mysle ze dzis trener bedzie,bo chca to zalatwic przed swietami...pozniej bedzie coraz mniej czasu i kandydaci beda mogli zadac wiekszej kasy i wogole wiedzac ze Inter jest w ,,desperacji,,<br />
mysle ze 18 godzina bedzie oficjalne info
24.12.2010 o 12:11 przez Seba
Seba
Jeśli to prawda, to mam nadzieję, że Leo włoży całe serce w prowadzenie Interu i poniekąd będzie chciał się zemścić na Berlusconim. Jeśli jednak będzie sabotażystą z ręki Milanu, to marny jego los <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
24.12.2010 o 12:11 przez Internazionalista
Internazionalista
moze Zenga zostanie asystentem ?
24.12.2010 o 12:06 przez ANIOL
ANIOL
<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> szkoda słów.... MOU wróććććććććć<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
24.12.2010 o 12:05 przez Kondzik
Kondzik
to juz chyba wszystko jasne<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> nic tylko powodzonka<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> oby lepiej jak z Benkiem<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
24.12.2010 o 12:03 przez Fqrve
Fqrve
Powodzenia<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625677

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się