Plotki transferowe

LGdS: Banega nowym celem Interu (41)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
około 15 lat temu
1118
41

Dzisiejsza La Gazzetta dello Sport potwierdziła wcześniejsze doniesienia hiszpańskich mediów: działacze Interu są bardzo poważnie zainteresowani sprowadzeniem do Mediolanu Evera Banegi.

 

Pomocnik Valencii może po zakończeniu sezonu zostać wystawiony na sprzedaż, ponieważ jego obecny klub zmaga się z problemami finansowymi. Przed kilkoma dniami agent 22 – letniego Argentyńczyka przyznał, że jego klient chętnie przeniósłby się na Półwysep Apeniński:

 

- Ever byłby niezwykle szczęśliwy, gdyby mógł grać we Włoszech, kocha tamtejsza piłkę mimo, że nie zna jej jeszcze zbyt dobrze. To prawda, że jego kontrakt z Valencią wygasa w 2013 roku, ale wiem o zainteresowaniu ze strony Interu – powiedział Marcelo Simonian.

 

Wielkimi zwolennikami sprowadzenia Bangi do Interu są jego dwaj rodacy – Javier Zanetti i Esteban Cambiasso – którzy od dłuższego czasu polecają jego usługi Massimo Morattiemu. Warto podkreślić, że były pomocnik Boca Juniors posiada włoski paszport, co jest nie bez znaczenia dla polityki transferowej Nerazzurrich. Koszt ewentualnego transferu miałby wynieść około 8 mln euro.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.05.2011 o 17:43 przez SlimShady
SlimShady
Bonega to dobry gracz, jest w składzie Argentyny, widzą w nim nawet nowego Verona, to świadczy ze facet ma talent, pierwszy pobyt w Valencii mu nie wyszedł ale teraz gra z meczu na ,mecz lepiej i razem z Matą sa największymi gwiazdami Velencii, a jak rzeczywiście kosztuje tylko 8 mln to brać puki nie ma wielkiej konkrecji, szczególnie, ze Valencia 3 lata temu dała za niego coś 20 baniek.
21.05.2011 o 19:22 przez el_loco
el_loco
Może być jako dodatek. Pozatym uważam że może z niego wyrosnąć naprawdę dobry grajek!
21.05.2011 o 16:28 przez Fqrve
Fqrve
dobry grajek cos lepszego niz Montolivo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
21.05.2011 o 12:40 przez mAlEc7
mAlEc7
Całkiem niezły zawodnik i do tego ma paszport włoski, więc nie zablokuje innych ewentualnych transferów, no i co ważne małe pieniądze za niego chcą...
21.05.2011 o 12:25 przez veryhaj
veryhaj
tego nam trszeba blyskotliwosci w srodku pola za ta kase bym go w ciemno bral bo montolivo to by byla kompletna klapa takiego grajka bysmy mogli w naszej extraklasie znalesc
21.05.2011 o 09:26 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
sas111 oni są przeciętniakami? Ja już Tobie dziękuje za wypowiedź. Prawda, że Montolivo ma słaby sezon, ale to dobry zawodnik lecz nie tak dobry jak Banega.
21.05.2011 o 09:25 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Musiałem zrobić konto, bo jak patrzę na wypowiedzi niektórych osób, mam wrażenie że więcej wiedzą o szachach, a nie piłce nożnej...Banega jest 100 razy lepszy od Montolivo. Ludzie, Włoch z Violi ma przeciętny sezon, jak nie słaby, a Ever Banega to czołowy zawodnik Valencii, która jest na 3 miejscu w tabeli więc to coś oznacza. Za Montolivo spokojnie będzie trzeba dać 12-15 mln. Zapłacimy jakieś 4-7 mln więcej za słabszego gracza. Gdzie tutaj widzicie logikę? Niektórzy chcą i Banege, i Montolivo. Tak nie da rady! Po co blokować drogę do gry takim talentom jak Crisetig? Zresztą mamy już Cambiasso, Motta, Stanković i wspomniany Crisetig byłby. Zresztą Zanetti też będzie grał w środku, bo za pewne będzie nowe zastępstwo dla Maicona(może Santon się przebudzi? Daj Boże). Nie możemy być tak przepełnieni gwiazdami jak Barcelona czy Real.
20.05.2011 o 23:37 przez sas111
sas111
mowie o tym jak kupimy np kogos z dwojki nizej wymienionych zawodnikow i nic wiecej bo to zadne wzmocnienia jedynie wieksze pole manewru. jak wiadomo MM jest do tego zdolny
20.05.2011 o 23:35 przez sas111
sas111
z tych dwoch przecietniakow (montolivio i banega) wole argentynczyka ale to jako zmiennika. lepiej zainwestowac w kogos lepszego. milan wzmocnil sie rok temu i teraz zobaczycie ze tez sie znaczaco wzmocni a jak wiadomo kto sie nie wzmacnia ten sie cofa albo w najlepszym wypadku stoi w miejscu<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
20.05.2011 o 23:35 przez Maxi-well
Maxi-well
Bardzo dobry pomysł, jest młody i perspektywiczny, na pewno odświeży naszą drugą linię. Bo nie ma co się oszukiwać, Stanko powoli się wypala, natomiast o resztę środka pola zadbał nasz super strateg Leonardo: Cambiasso lata w ataku, bronić mu się odechciało a strzelać bramki i owszem, Motta z kolei ustawiony jako defensywny, najbardziej cofnięty pomocnik, którego głównymi zadaniami jest truchtanie bez celu po boisku, dostanie podania od stoperów i oddania im piłki z powrotem z zabójczą precyzją<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> Dlatego zdecydowane tak dla Banegi zwłaszcza za taką kasę, i wolę go od Montolivo, który chyba wcale nie jest lepszy, a i Argentyńczyk może jeszcze rozwinąć u nas skrzydła<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 22:14 przez Michal_fci
Michal_fci
Obojetne mi czy go kupimy czy nie
20.05.2011 o 22:07 przez Dynia
Dynia
grajek dobry, młody perspektywiczny, prywatnie podobno jest ... gejem.
20.05.2011 o 21:58 przez blo
blo
dawac go to co on klepal z Cambiasso i Messim w meczu z Brazylia w glowie sie nie miesci<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> takie klepy ze szok:-) <br />
<br />
#25 Autor: alvarorecoba [20.05.2011 20:49]<br />
Kto to wogóle jest<br />
<br />
buhehehe nc
20.05.2011 o 21:14 przez Bartekwawa
Bartekwawa
solidny gracz<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 21:14 przez interooo
interooo
Zamiast Montolivo mógłby być. Chociaż dobrze by było, gdyby razem z Riccardo do nas by przyszli. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.05.2011 o 21:02 przez Cny
Cny
Jeśli Montolivo i Banega sami się pchają do Interu to brać ich, bo obaj za półdarmo praktycznie są <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Montolivo to Włoch i jemu daję nieco więcej szans (ostatni trend Morattiego do kupowania Włochów - Rano i Pazzo). Na pewno odświeżyłoby to naszą drugą linie. Pozbyć się Muntariego, co będzie niezwykle trudne, Motty oraz Marigi (jeśli będzie trzeba). Ładnie by wtedy wyglądała druga linia. Tylko jak to bywa pewnie nikt nie odejdzie i wykupimy Kharje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
<br />
Niemniej tych dwóch piłkarzy znacznie zwiększyłoby rywalizacje w składzie i dało więcej pola do manewru Leo.
20.05.2011 o 20:53 przez piotrekninter
piotrekninter
Benega ciekawie, ciekawie... dobry technicznie, kreatywny,tylko chyba sporo kontuzji łapie
20.05.2011 o 20:49 przez alvarorecoba
alvarorecoba
Kto to wogóle jest <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
20.05.2011 o 20:32 przez RedBull
RedBull
jakby jeszcze Mate wzięli to bym nie płakał<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
20.05.2011 o 20:28 przez LubieCiastka
LubieCiastka
Jutro pewnie Moratti powie: &quot;Banega? Nie interesujemy się nim&quot; <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
20.05.2011 o 19:53 przez Inter4Everr
Inter4Everr
Chodziło mi oczywiście po co nam dwaj, jeden wystarczy...
20.05.2011 o 19:53 przez Inter4Everr
Inter4Everr
Po co nam Banega i Montolivo? Mamy Cambiasso i Stankovicia, do tego może dojdzie 18 letni Crisetig. Lepiej po zakupie Banegi skupić się na Sanchezie i prawym obrońcom(jestem pewien, że odejdzie Maicon za 20 mln).
20.05.2011 o 19:51 przez Inter4Everr
Inter4Everr
Montolivo wcale tak rewelacyjnie nie gra, widać to w tym sezonie, a Banega zbiera świetne recenzje za swoją grę. Jeżeli będzie kosztował 8 mln to bym się nawet nie zastanawiał ani minuty.
20.05.2011 o 19:44 przez pawlittoo
pawlittoo
Nareszcie jakis pozadny zawodnik !<br />
<br />
Od dawna jestem jego zwolennikiem , mam nadzieje ze zakotwiczy w Mediolanie
20.05.2011 o 18:38 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
TAK!
20.05.2011 o 18:16 przez nerrazzuri1908
nerrazzuri1908
<a href="http://www.pilka.pl/inter-sprowadzi-banege-po-kosztach">http://www.pilka.pl/inter-sprowadzi-bane&shy;ge-po-kosztach</a>; ///<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 18:06 przez pomiot
pomiot
Zgadzam się z kilkoma osobami na pewno lepiej wziąć jego niż Montolivo, którego nie słusznie część z was uważa za dobrego zawodnika...
20.05.2011 o 18:04 przez nerrazzuri1908
nerrazzuri1908
Banega i Montolivo -Obaj Moga Nas kosztowac ze jakies ponad 20.MLN E.-zamiast 1.Pastora ktorego Zamparini nieda nam za miej niz 50.MLN.<br />
Tak wiec te Zaoszczedzone 30.MLN E. sypnac na tego Sancheza i bedzie naprawde dobre Mercato <img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
20.05.2011 o 18:00 przez Garon
Garon
Za takie grosze nie ma co sie zastanawiać, a sam banega to genialny i młody srodkowy pomocnik od kilku sezonow motor napedowy srodka pola valencii. Moe Mate jeszcze skoro maja problemy finansowe?! ;p<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
20.05.2011 o 17:52 przez Castellazzi
Castellazzi
Ja wolę Montolivo <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Claudio 27.06.2026 12:00

Jestes swietnie zorientowany w srodowisku Milanu to powinienes nam powiedziec :)

AveCaesar 27.06.2026 12:00

może się okazać, że zamknie się w 60 z bomusami

AveCaesar 27.06.2026 11:59

Jest Oficjalka już ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625665

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się