Pozostałe

LGdS - Godin, Barella i Politano w wyjściowym składzie na Derby della Madonnina (12)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
4 miesiące temu
1320
12
Barella D'Ambrosio Politano

Zgodnie z raportem La Gazetta dello Sport, Antonio Conte zamierza rozpocząć derbowe spotkanie z Milanem w ustawieniu 3-4-2-1 z Diego Godinem, Nicolo Barellą i Matteo Politano.

Conte potrzebuje charyzmatycznego lidera w zespole, który mógłby dzielić się swoim doświadczeniem i właśnie dlatego do Nerazzurrich dołączył Godin. Urugwajczyk był niewykorzystanym rezerwowym w zremisowanym spotkaniu ze Slavią Praga, mimo że pokazał się z bardzo dobrej strony podczas swojego debiutu w spotkaniu z Udinese. Diego ma wrócić do  podstawowego składu i być partnerem Stefana de Vrija i Milana Skriniara.

Jeśli chodzi o Barellę, włoski pomocnik uratował remis ze Slavią, strzelając bramkę w końcówce meczu i zostanie nagrodzony drugim z rzędu występem w wyjściowej jedenastce w Serie A. Conte był pod wrażeniem intensywności, jaką wniósł do gry w meczu z Czechami.

Wreszcie, jeśli chodzi o Politano, ma on rozpocząć Derby za plecami Romelu Lukaku. Był niebezpieczny przez cały mecz z Udinese, a także zrobił znaczącą różnicę, gdy wszedł z ławki w ostatnim meczu Ligi Mistrzów. 

Zobacz też

Atrybuty sędziowskie

Kolejne zawieszenia za wczorajszy mecz? (6)

27.01
14:20
Fiorentina

Fiorentina zagra m.in. bez Castrovillego (2)

29.01
01:04

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.09.2019 o 11:43 przez Piter
-1
Piter
Barella wdepta w ziemię ten milan cały i wkręci ich na karuzelę, to będzie przyjemny meczyk do oglądania
19.09.2019 o 21:26 przez Kebo
Kebo
No i klasa, zmiany na duży plus.
19.09.2019 o 19:01 przez Endru
Endru
Zdecydowanie Barella super zmiana chlopak pokaze pseudo znawca co nazywaja go plackiem jak marne maja pojecie na temat calcio
20.09.2019 o 04:53 przez VVujek
VVujek
Póki co wygląda lepiej wchodząc z ławki niż zaczynając od 1 minuty, mam nadzieje,że to się zmieni.
20.09.2019 o 11:42 przez Piter
-1
Piter
sam go nazywałeś plackiem hipokryto obrzydliwy, wooon
19.09.2019 o 16:17 przez Odet
Odet
Dobre wieści. Zastanawiam się jak z Asamoah, sporo gra ostatnio.
Pozdr.
19.09.2019 o 21:30 przez SETE
SETE
Zgadza się . Dosc sporo , ale Biraghi nie może grac ... nieprzygotowany.

Mnie zastanawia jedno.
Taki Icardi czy JM trenowali przez kilka miesięcy indywidualnie , chyba nie zagrali żadnych sparingów a wchodzą w swoich klubach od razu , nawet do podstawy ... u nas nowe nabytki nie mogą grać. Biraghi , Sanchez , Lautaro przemęczony po Ca itd . O co kaman
19.09.2019 o 14:08 przez Dzyl
+2
Dzyl
Skriniar, De Vrij, Godin - Candreva, Barella, Sensi, Asamoah - Politano, Lautaro, Lukaku? wygląda nieźle, Brozo ostatnio zagrał kupe i chętnie zobaczę Barellę w jego miejsce, oraz ofensywniejsze ustawienie i styl gry.
19.09.2019 o 14:40 przez inter30
+2
inter30
Brozo na pewno będzie gral, lautaro ława a drugim podwieszanym napastnikiem będzie sensi
19.09.2019 o 15:02 przez cristian08
cristian08
ostatnio sanchez mnie zaskoczył, mógłby zacząć już grać tymbardziej że przydałby się w formie na taką barcelonę, jak i juve
19.09.2019 o 15:25 przez Diaby_10
Diaby_10
Też jestem za Alexisem ... Na papierku wygląda to całkiem całkiem
19.09.2019 o 21:32 przez SETE
SETE
Barella nie może zastąpić 1:1 Brozo bo to nie ta sama pozycja

Shoutbox

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Fast

horrorshow86 29.01.2020 17:48

Nie, jak za mocno wysapie to ja go tu skończę i zobaczymy kto tu nic nie znaczy

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Na pw pokaż

zemaria 29.01.2020 17:48

oezu

zemaria 29.01.2020 17:48

xddd

Nitrogen 29.01.2020 17:48

Jakaś solidarność grubasów Lopez?

Nitrogen 29.01.2020 17:48

Czemu ma nie wrzucać?

horrorshow86 29.01.2020 17:47

On zawsze coś miał do mnie jak jeszcze był małą kulką

Lopez 29.01.2020 17:47

Nie wrzucaj

Nitrogen 29.01.2020 17:47

Kołcznio blagamy o choć 1 screena

Piekarz 29.01.2020 17:47

z takim sadłem to pewnie całe życie musi mieć dość ciężkie

mainx 29.01.2020 17:47

Jakies wieści na temat powołania eriksena?

Kredence 29.01.2020 17:46

a pamietamy ze poczatki mial ciezkie

horrorshow86 29.01.2020 17:46

Teraz pewnie będzie mówił że gadam głupoty bo mnie wyrzucił, ale mam na to dowody :)

Kredence 29.01.2020 17:46

wychodzi na to, że bulwa zle zaczal na SB i zle skonczy xD

Piekarz 29.01.2020 17:46

wczoraj spędziłem jakieś 10 minut na tej słynnej typowej, nie wiedziałem że to aż taki ściek

Nitrogen 29.01.2020 17:46

Masakra bulwa skończony na SB

CzarodziejCzasu 29.01.2020 17:46

jezu

CzarodziejCzasu 29.01.2020 17:46

xD

zemaria 29.01.2020 17:46

nie wiadomo z kim

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706