Pozostałe

LGdS - Zmiany w obronie Interu w przyszłym sezonie (10)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
ponad rok temu
2371
10
Liga Mistrzów Skriniar Milan

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, w przyszłym sezonie czekają nas zmiany w obronie Interu.

Nie chodzi tu oczywiście o Milana Skriniara, który kilka dni temu potwierdził, że jest bardzo bliski podpisania nowej umowy z drużyną Nerazzurrich. Za to inny defensor Interu - Miranda - jest gotowy, aby opuścić Mediolan pod koniec sezonu, ale zostanie on zastąpiony najprawdopodobniej 21-letnim Bastonim, który obecnie rozgrywa świetny sezon, będąc na wypożyczeniu w Parmie. Jest również Andrea Ranocchia, którego przyszłość jest wciąż nieznana. Jego umowa wygasa tego lata: czy zostanie ona przedłużona?

Zobacz też

Parma 1-2 Inter

Pierwszy taki powrót od 2011 roku (7)

30.06
23:25
Victor Moses

Wypożyczenie przedłużone, ale pod jednym warunkiem (1)

02.07
17:01

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.02.2019 o 18:24 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Straszne bzdury. Zastępcą Mirandy będzie Godin, a Bastoni kolejne wypożyczenie. Liczę jeszcze na Andersena. Skoro mamy grać na 3 frontach to potrzebna jest taka obrona.
23.02.2019 o 17:37 przez SETE
SETE
Rano już nigdzie nie dostanie takiego kontraktu , ale czy zgodzi się obniżyć wynagrodzenie o nie wiem czy 30, 40 % ?
23.02.2019 o 14:45 przez danielinter
danielinter
Fajnie ze Ranocchia troche sie ogarnal i pasuje na 4 stopera , ale z tego co pamietam to zarabia okolo 2 mln rocznie.Albo obnizka o polowe , albo sajo nara
23.02.2019 o 13:24 przez wegorz
+1
wegorz
Rewolucji nam nie trzeba, bo ta formacja radzi sobie bardzo dobrze (chyba jesteśmy gdzieś na 4-5 miejscu jeśli chodzi o top5 lig europejskich)... Godin za Mirandę i tyle... Bastoni niech się dalej rozwija...
23.02.2019 o 17:38 przez SETE
SETE
Zgadzam się Bastoni powinien na kolejny sezon zostać w Parmie
23.02.2019 o 12:25 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
I po co rzucać Bastoniego na ławkę rezerwowych skoro trener będzie musiał jakoś pogodzić De Vrija, Skriniara i Godina? Chłop gra regularnie w Serie A w swoim pierwszym poważnym sezonie, fajnie się rozwija, a Parma z pewnością chętnie postawi na niego w kolejnym roku. Może w przeciągu dwóch lat tak się rozwinie, że będzie mógł kandydować do gry w Interze.

Ranocchi trzeba oddać, że jest nieprawdopodobnie skuteczny pod bramką rywala. W zeszłym roku grał mało i strzelił dwa gole, w tym też ma jednego na koncie. Być może nie zasłużył na nowy kontrakt patrząc na przestrzeń całej swojej kariery, ale na podstawie ostatnich dwóch lat - na pewno tak.
23.02.2019 o 11:51 przez DonDawido
+1
DonDawido
Nigdy bym nie przypuszczał, że to napiszę, ale... Ranocchię powinniśmy podpisać. Wygląda na to, że w szatni jest bardzo ważnym zawodnikiem, a do tego przydałby się przy zgłaszaniu zawodników do pucharów. Trójka Skriniar-De Vrij-Godin będzie musiała się jakoś podzielić minutami i czwarty obrońca boisko powącha pewnie tylko w Pucharze Włoch lub przy okazji napiętego grafiku i słabszego przeciwnika w Serie A, więc szkoda by było hamować rozwój Bastoniego.
23.02.2019 o 11:37 przez Dzyl
+2
Dzyl
Mirande zastąpi Godin. I co Bastoni, młody chłopak ma być 4 obrońcą? za wiele nie pogra. Już lepiej jak się ogrywa na wypożyczeniu.
23.02.2019 o 11:09 przez Endru
+1
Endru
Bardzo lubie Ranocchie z pewnoscia jest swietnym atmosfericem ale potrzebujemy nowej sfery mentalnej w druzynie i trzeba sie powoli pozbywac pilkarzy pokroju dd ranokkia candreva czy gagliardini
23.02.2019 o 11:49 przez Kubuś:)
+1
Kubuś:)
Skriniar, De Vrij, Godin, to Ranocchia jest idealny jako 4 do gry, nie marudzi, że nie gra jak Miranda.

Shoutbox

macyek 05.07.2020 19:22

na przełamanie mu big rom dał

Kazam 05.07.2020 19:22

Lukak by strzelil na 100%

Mendjolan 05.07.2020 19:22

Ten tez :cenzor: samarytanin czarny

KibicInteru 05.07.2020 19:22

bo lukaku mu oddał

Klinsi64 05.07.2020 19:21

juz wraca

Mendjolan 05.07.2020 19:21

Dajcie spokój, przecież to już nawet nie blamaż, tylko kompromitacja. Dlaczego ten pokemon z Argentyny wykonywał karnego?

Kazam 05.07.2020 19:21

nie ma do czego wracac XD

macyek 05.07.2020 19:21

Dobrze że nie ma derbów Mediolanu już w kolejce XDDD

Alfa 05.07.2020 19:21

skriniar kiedy wraca?

Kazam 05.07.2020 19:20

detox od INteru wskazany

macyek 05.07.2020 19:20

Welys musisz mocno trzymać kciuki byczq

Mendjolan 05.07.2020 19:20

LUDZIE BOLOGNA W 10 nas rozjebala XD

Kazam 05.07.2020 19:20

to sa stare niezmienne grzechy INeru, nie mamy juz w tym momencie obrony

Woo-cash 05.07.2020 19:20

Ić pan w pisdu z taką gra przyjć pan pózni

Welys 05.07.2020 19:19

Hellas to nas skopie jak śmieci, którymi jesteśmy swoją drogą

Rebelde 05.07.2020 19:19

Oferta 70+ Firpo, dalej aktualna?

macyek 05.07.2020 19:19

ja to generalnie kocham ten interek zasrany a pierwsza połowa dostarczyła troche funu. Także jazda z helllasem !! !! (be gaghlii)

Woo-cash 05.07.2020 19:19

A teraz bedziemy bujac sie z perisiciem ktorego nawet bajern za pół darmo nie chce plus pokemon ktorego nie opchnelismy do barcy kiedy byla okazja

KarmaAG 05.07.2020 19:18

conte uraz glowy utrata wzroku i nie umieketnosc znalezienia sie w sytuscji

Vancore 05.07.2020 19:18

za 70 won juz

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 30 czerwca

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Juventus

Środa, 01 lipca

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Inter

    6 - 0

    Brescia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 3

    Sassuolo

  • FT

    Verona

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Milan

Czwartek, 02 lipca

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Napoli

  • FT

    Roma

    0 - 2

    Udinese

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Atalanta

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 19:30

    Sampdoria

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Genoa

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    60

  • 5

    Roma

    Roma

    29

    48

  • 6

    Milan

    Milan

    30

    46

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27036

Liczba newsów: 36927