Pozostałe

LGdS - Zmiany w obronie Interu w przyszłym sezonie (10)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
6 miesięcy temu
2176
10
Liga Mistrzów Skriniar Milan

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, w przyszłym sezonie czekają nas zmiany w obronie Interu.

Nie chodzi tu oczywiście o Milana Skriniara, który kilka dni temu potwierdził, że jest bardzo bliski podpisania nowej umowy z drużyną Nerazzurrich. Za to inny defensor Interu - Miranda - jest gotowy, aby opuścić Mediolan pod koniec sezonu, ale zostanie on zastąpiony najprawdopodobniej 21-letnim Bastonim, który obecnie rozgrywa świetny sezon, będąc na wypożyczeniu w Parmie. Jest również Andrea Ranocchia, którego przyszłość jest wciąż nieznana. Jego umowa wygasa tego lata: czy zostanie ona przedłużona?

Zobacz też

Stefano Sensi

Podsumowanie sondy: Sensi najlepszym zawodnikiem w meczu z PSG (2)

04.08
13:02
Antonio Candreva

LGdS - Przemiana Dalberta i Candrevy (19)

05.08
11:45

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.02.2019 o 18:24 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Straszne bzdury. Zastępcą Mirandy będzie Godin, a Bastoni kolejne wypożyczenie. Liczę jeszcze na Andersena. Skoro mamy grać na 3 frontach to potrzebna jest taka obrona.
23.02.2019 o 17:37 przez SETE
SETE
Rano już nigdzie nie dostanie takiego kontraktu , ale czy zgodzi się obniżyć wynagrodzenie o nie wiem czy 30, 40 % ?
23.02.2019 o 14:45 przez danielinter
danielinter
Fajnie ze Ranocchia troche sie ogarnal i pasuje na 4 stopera , ale z tego co pamietam to zarabia okolo 2 mln rocznie.Albo obnizka o polowe , albo sajo nara
23.02.2019 o 13:24 przez wegorz
+1
wegorz
Rewolucji nam nie trzeba, bo ta formacja radzi sobie bardzo dobrze (chyba jesteśmy gdzieś na 4-5 miejscu jeśli chodzi o top5 lig europejskich)... Godin za Mirandę i tyle... Bastoni niech się dalej rozwija...
23.02.2019 o 17:38 przez SETE
SETE
Zgadzam się Bastoni powinien na kolejny sezon zostać w Parmie
23.02.2019 o 12:25 przez Windykator
Windykator
I po co rzucać Bastoniego na ławkę rezerwowych skoro trener będzie musiał jakoś pogodzić De Vrija, Skriniara i Godina? Chłop gra regularnie w Serie A w swoim pierwszym poważnym sezonie, fajnie się rozwija, a Parma z pewnością chętnie postawi na niego w kolejnym roku. Może w przeciągu dwóch lat tak się rozwinie, że będzie mógł kandydować do gry w Interze.

Ranocchi trzeba oddać, że jest nieprawdopodobnie skuteczny pod bramką rywala. W zeszłym roku grał mało i strzelił dwa gole, w tym też ma jednego na koncie. Być może nie zasłużył na nowy kontrakt patrząc na przestrzeń całej swojej kariery, ale na podstawie ostatnich dwóch lat - na pewno tak.
23.02.2019 o 11:51 przez DonDawido
+1
DonDawido
Nigdy bym nie przypuszczał, że to napiszę, ale... Ranocchię powinniśmy podpisać. Wygląda na to, że w szatni jest bardzo ważnym zawodnikiem, a do tego przydałby się przy zgłaszaniu zawodników do pucharów. Trójka Skriniar-De Vrij-Godin będzie musiała się jakoś podzielić minutami i czwarty obrońca boisko powącha pewnie tylko w Pucharze Włoch lub przy okazji napiętego grafiku i słabszego przeciwnika w Serie A, więc szkoda by było hamować rozwój Bastoniego.
23.02.2019 o 11:37 przez Dzyl
+2
Dzyl
Mirande zastąpi Godin. I co Bastoni, młody chłopak ma być 4 obrońcą? za wiele nie pogra. Już lepiej jak się ogrywa na wypożyczeniu.
23.02.2019 o 11:09 przez Endru
+1
Endru
Bardzo lubie Ranocchie z pewnoscia jest swietnym atmosfericem ale potrzebujemy nowej sfery mentalnej w druzynie i trzeba sie powoli pozbywac pilkarzy pokroju dd ranokkia candreva czy gagliardini
23.02.2019 o 11:49 przez Kubuś:)
+1
Kubuś:)
Skriniar, De Vrij, Godin, to Ranocchia jest idealny jako 4 do gry, nie marudzi, że nie gra jak Miranda.

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Ojciec SB 19.08.2019 01:39

spokojnie, typ jeszcze bedzie sie kopal po glowie

maverik 19.08.2019 01:38

https://streamable.com/t4n4x PUSZKASZ

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

przeciez to nawet nie ma o czym dyskutowac

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

jakie ku*** monaco?

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Claudio 19.08.2019 00:41

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

zemaria 19.08.2019 00:28

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02

taką petardę niedawno zasadził City

Piekarz 19.08.2019 00:01

Biraghi jest niesamowity

WirtuozTaktyki 18.08.2019 23:54

kojarzy*

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28027

Liczba newsów: 34484