Pozostałe

List Eto'o do Interistów (32)

Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
1236
32

Od kilku dni krążą w mediach pogłoski na temat możliwego odejścia z Interu Samuela Eto'o. Nasiliy się one po rasistowskich incydentach z udziałem kibiców Milanu, o których informuje dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport.

 

Mediolański dziennik jest zdania, że incydenty te mogą przelać czarę goryczy, przez co Kameruńczyk opuści latem stolicę Lombardii. Eto'o wystosował jednak za pośrednictwem oficjalnej strony Interu list do kibiców, w którym zapewnia, że pozostanie w klubie na długo. Oto jego treść:

 

"Drodzy kibice Interu,


Dziś rano, podobnie jak Wy, byłem bardzo zdziwiony czytając niektóre gazety, zwłaszcza La Gazzetta dello Sport. Chciałbym być szczery, podobnie jak podczas całej mojej dotychczasowej kariery. Z Wami, którzy zademonstrowali mi wielki szacunek i obdarzyli uczuciem od pierwszego dnia w Mediolanie. Nie obawiajcie się. Ja mam tylko jedną myśl: zwycięstwo, razem z moimi kolegami z drużyny. Puchar Włoch będzie naszym szóstym trofeum w ciągu dwóch lat, i trzecim w obecnym sezonie. Choć jest mi czasem przykro z powodów różnych incydentów, nie ma takiej sytuacji abym mógł opuścić Inter."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2011 o 16:53 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Etoo to twardy chłop i to mi się w nim podoba. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
29.05.2011 o 13:14 przez Tomek8990
Tomek8990
Szac... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Eto&quot;o!
28.05.2011 o 15:17 przez eldoka
eldoka
uwielbiam Cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2011 o 13:54 przez lena182
lena182
bez wątpienia... Eto to jedne z najlepszych transferów Morattiego w historii ;) uwielbiam tego człowieka
28.05.2011 o 13:48 przez Mnil
Mnil
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
28.05.2011 o 09:46 przez mati1908
mati1908
forza Samuel
27.05.2011 o 22:31 przez cor72z
cor72z
Jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej kulturalnych zawodników jakich przyszło mi oglądać/słuchać. A do tego prawdziwy geniusz na boisku. Bardzo miło było to przeczytać chociaż i tak nie wierzyłem, że nas tak szybko opuści ;)
27.05.2011 o 21:14 przez SlimShady
SlimShady
Wieśniaki z Milanu w tez macie Seddorfa, Boatenga .....
27.05.2011 o 20:52 przez interfc
interfc
eto'o jest nasz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
27.05.2011 o 20:38 przez internista1001
internista1001
Je... milan je... rasizm SA-MU-EL ETO'OOOOOOOO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 20:00 przez Helton
Helton
brawo eto<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 19:39 przez Kubusa10
Kubusa10
Wielki człowiek i jeszcze większy piłkarz <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 19:27 przez madmike
madmike
szacunek za te słowa! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 19:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza Eto'o <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Coś ty robił tyle czasu w barcelonie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.05.2011 o 18:58 przez Fqrve
Fqrve
respect <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 18:35 przez mAlEc7
mAlEc7
Wielkie słowa, wielkiego człowieka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.05.2011 o 18:31 przez Suspect
Suspect
Pier.... Hipokryci , sami maja czarnoskórych piłkarzy dzieki ktorym zawdzieczaja praktycznie prawie wszystko a potrafia dopuszczac sie takich incydentow przesada , dla mnie to poprostu czysty IDIOTYZM <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
27.05.2011 o 18:27 przez sirgaj
sirgaj
Jak w przyszlosci bede mial syna to dam mu imie na jego czesc<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> Nawet mojej Pani podoba sie jego imie jak i gra.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 17:35 przez Lechu
Lechu
Eto'o to wspaniały zawodnik i do tego człowiek na poziomie <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Jestem pewien, że zostanie z nami. Ogromnym błędem byłoby go puścić do innego klubu. A co do Milanu, to szkoda mi czasu na komentowanie tego co robią niektóre przygłupy zza miedzy. W sumie wszędzie znajdą się jacys ułomni intelektualnie, dlatego cieszę się, że Samuel ma te głupoty głęboko w poważaniu. Forza SAMUEL ETO'O <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 17:23 przez Milito123123
Milito123123
Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 16:53 przez martin
martin
...i wszystko na temat.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 16:39 przez el_loco
el_loco
Forza Eto<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.05.2011 o 16:38 przez luuki
luuki
Aż mi się smutno robi Eto'o jak słyszę co mówią ...
27.05.2011 o 15:44 przez Perkoz1908
Perkoz1908
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 15:32 przez bloow
bloow
LOWE!
27.05.2011 o 15:19 przez IBRA2880
IBRA2880
To jest swój człowiek!Brawo MISTRZU!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 15:00 przez etomaster
etomaster
oj milaniści to nienormalne dzieci
27.05.2011 o 14:46 przez Kusy
Kusy
brawo Eto ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 14:45 przez wesley87
wesley87
Eto'o odegra sie w przyszłym sezonie i strzeli Milanowi Hatt-Tricka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !FORZA SAMU<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 14:42 przez Claudio
Claudio
<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> tak przygladam sie tej sytuacji to milanisci robia co moga by Eto opuscil Inter..bo sie go obawiaja.. <br />
<br />
doprawdy zenujace podejscie..Wlochy to dziwny kraj..

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Nitrogen 26.06.2026 19:32

Taki ekspert transferowy jesteś martinc i nie widziałeś

KibicInteru 26.06.2026 19:32

Jeszcze takiego głąba jak Leao

KibicInteru 26.06.2026 19:31

Zostawienie kogoś kto otwarcie mówi o odejściu nie było by najmądrzejszym posunięciem

martins2000 26.06.2026 19:29

a co pod młot idzie?

KibicInteru 26.06.2026 19:29

Sprzedaż Leao spokojnie to pokryje

martins2000 26.06.2026 19:28

ciężko będzie miał w serie a

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625587

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się