Pozostałe

List Eto'o do Interistów (32)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
1238
32

Od kilku dni krążą w mediach pogłoski na temat możliwego odejścia z Interu Samuela Eto'o. Nasiliy się one po rasistowskich incydentach z udziałem kibiców Milanu, o których informuje dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport.

 

Mediolański dziennik jest zdania, że incydenty te mogą przelać czarę goryczy, przez co Kameruńczyk opuści latem stolicę Lombardii. Eto'o wystosował jednak za pośrednictwem oficjalnej strony Interu list do kibiców, w którym zapewnia, że pozostanie w klubie na długo. Oto jego treść:

 

"Drodzy kibice Interu,


Dziś rano, podobnie jak Wy, byłem bardzo zdziwiony czytając niektóre gazety, zwłaszcza La Gazzetta dello Sport. Chciałbym być szczery, podobnie jak podczas całej mojej dotychczasowej kariery. Z Wami, którzy zademonstrowali mi wielki szacunek i obdarzyli uczuciem od pierwszego dnia w Mediolanie. Nie obawiajcie się. Ja mam tylko jedną myśl: zwycięstwo, razem z moimi kolegami z drużyny. Puchar Włoch będzie naszym szóstym trofeum w ciągu dwóch lat, i trzecim w obecnym sezonie. Choć jest mi czasem przykro z powodów różnych incydentów, nie ma takiej sytuacji abym mógł opuścić Inter."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2011 o 16:53 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Etoo to twardy chłop i to mi się w nim podoba. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
29.05.2011 o 13:14 przez Tomek8990
Tomek8990
Szac... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Eto&quot;o!
28.05.2011 o 15:17 przez eldoka
eldoka
uwielbiam Cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2011 o 13:54 przez lena182
lena182
bez wątpienia... Eto to jedne z najlepszych transferów Morattiego w historii ;) uwielbiam tego człowieka
28.05.2011 o 13:48 przez Mnil
Mnil
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
28.05.2011 o 09:46 przez mati1908
mati1908
forza Samuel
27.05.2011 o 22:31 przez cor72z
cor72z
Jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej kulturalnych zawodników jakich przyszło mi oglądać/słuchać. A do tego prawdziwy geniusz na boisku. Bardzo miło było to przeczytać chociaż i tak nie wierzyłem, że nas tak szybko opuści ;)
27.05.2011 o 21:14 przez SlimShady
SlimShady
Wieśniaki z Milanu w tez macie Seddorfa, Boatenga .....
27.05.2011 o 20:52 przez interfc
interfc
eto'o jest nasz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
27.05.2011 o 20:38 przez internista1001
internista1001
Je... milan je... rasizm SA-MU-EL ETO'OOOOOOOO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 20:00 przez Helton
Helton
brawo eto<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 19:39 przez Kubusa10
Kubusa10
Wielki człowiek i jeszcze większy piłkarz <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 19:27 przez madmike
madmike
szacunek za te słowa! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 19:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza Eto'o <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Coś ty robił tyle czasu w barcelonie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.05.2011 o 18:58 przez Fqrve
Fqrve
respect <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 18:35 przez mAlEc7
mAlEc7
Wielkie słowa, wielkiego człowieka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.05.2011 o 18:31 przez Suspect
Suspect
Pier.... Hipokryci , sami maja czarnoskórych piłkarzy dzieki ktorym zawdzieczaja praktycznie prawie wszystko a potrafia dopuszczac sie takich incydentow przesada , dla mnie to poprostu czysty IDIOTYZM <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
27.05.2011 o 18:27 przez sirgaj
sirgaj
Jak w przyszlosci bede mial syna to dam mu imie na jego czesc<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> Nawet mojej Pani podoba sie jego imie jak i gra.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 17:35 przez Lechu
Lechu
Eto'o to wspaniały zawodnik i do tego człowiek na poziomie <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Jestem pewien, że zostanie z nami. Ogromnym błędem byłoby go puścić do innego klubu. A co do Milanu, to szkoda mi czasu na komentowanie tego co robią niektóre przygłupy zza miedzy. W sumie wszędzie znajdą się jacys ułomni intelektualnie, dlatego cieszę się, że Samuel ma te głupoty głęboko w poważaniu. Forza SAMUEL ETO'O <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 17:23 przez Milito123123
Milito123123
Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 16:53 przez martin
martin
...i wszystko na temat.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 16:39 przez el_loco
el_loco
Forza Eto<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.05.2011 o 16:38 przez luuki
luuki
Aż mi się smutno robi Eto'o jak słyszę co mówią ...
27.05.2011 o 15:44 przez Perkoz1908
Perkoz1908
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 15:32 przez bloow
bloow
LOWE!
27.05.2011 o 15:19 przez IBRA2880
IBRA2880
To jest swój człowiek!Brawo MISTRZU!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 15:00 przez etomaster
etomaster
oj milaniści to nienormalne dzieci
27.05.2011 o 14:46 przez Kusy
Kusy
brawo Eto ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 14:45 przez wesley87
wesley87
Eto'o odegra sie w przyszłym sezonie i strzeli Milanowi Hatt-Tricka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !FORZA SAMU<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 14:42 przez Claudio
Claudio
<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> tak przygladam sie tej sytuacji to milanisci robia co moga by Eto opuscil Inter..bo sie go obawiaja.. <br />
<br />
doprawdy zenujace podejscie..Wlochy to dziwny kraj..

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Rebelde 26.06.2026 23:04

U nas płacz był jak pisali o 50mln za Palestra, a Milan kupuje rezerwowego PSG za 74mln :D

HB 26.06.2026 23:02

BÓG DEMBELE

broda4991 26.06.2026 22:51

Ciekawe ile liverpoool by za friemponga krzyczal

Claudio 26.06.2026 22:50

milan w swojej sytuacji brakow kadrowych placacy tyle kasy na jednego zawodnika i to takiego....widac ze tam nie ma dyrektorow

Cny 26.06.2026 22:49

armorim

Cny 26.06.2026 22:49

armie tam zrobi większy bajzel niż fąseka i konsejsało razem wzieci

martins2000 26.06.2026 22:48

ten Ostigard ponoć super zawody rozegrał

martins2000 26.06.2026 22:40

Romano: "The transfer fee for Gonçalo Ramos to AC Milan: €74m fixed plus add-ons to Paris Saint-Germain."

martins2000 26.06.2026 22:23

Atalanta i Everton są zainteresowane pomocnikiem Parmy, Mandelą Keitą, którego wartość tego lata szacuje się na 20–25 mln euro.

martins2000 26.06.2026 22:19

prawy obrońca z Sevilla

martins2000 26.06.2026 22:19

Zarówno Fiorentina, jak i Atalanta zwróciły się o informacje dotyczące możliwości pozyskania Juanlu Sancheza tego lata.

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625622

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się