Pozostałe

List Eto'o do Interistów (32)

Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
1239
32

Od kilku dni krążą w mediach pogłoski na temat możliwego odejścia z Interu Samuela Eto'o. Nasiliy się one po rasistowskich incydentach z udziałem kibiców Milanu, o których informuje dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport.

 

Mediolański dziennik jest zdania, że incydenty te mogą przelać czarę goryczy, przez co Kameruńczyk opuści latem stolicę Lombardii. Eto'o wystosował jednak za pośrednictwem oficjalnej strony Interu list do kibiców, w którym zapewnia, że pozostanie w klubie na długo. Oto jego treść:

 

"Drodzy kibice Interu,


Dziś rano, podobnie jak Wy, byłem bardzo zdziwiony czytając niektóre gazety, zwłaszcza La Gazzetta dello Sport. Chciałbym być szczery, podobnie jak podczas całej mojej dotychczasowej kariery. Z Wami, którzy zademonstrowali mi wielki szacunek i obdarzyli uczuciem od pierwszego dnia w Mediolanie. Nie obawiajcie się. Ja mam tylko jedną myśl: zwycięstwo, razem z moimi kolegami z drużyny. Puchar Włoch będzie naszym szóstym trofeum w ciągu dwóch lat, i trzecim w obecnym sezonie. Choć jest mi czasem przykro z powodów różnych incydentów, nie ma takiej sytuacji abym mógł opuścić Inter."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.06.2011 o 16:53 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Etoo to twardy chłop i to mi się w nim podoba. <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
29.05.2011 o 13:14 przez Tomek8990
Tomek8990
Szac... <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Eto&quot;o!
28.05.2011 o 15:17 przez eldoka
eldoka
uwielbiam Cie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
28.05.2011 o 13:54 przez lena182
lena182
bez wątpienia... Eto to jedne z najlepszych transferów Morattiego w historii ;) uwielbiam tego człowieka
28.05.2011 o 13:48 przez Mnil
Mnil
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
28.05.2011 o 09:46 przez mati1908
mati1908
forza Samuel
27.05.2011 o 22:31 przez cor72z
cor72z
Jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej kulturalnych zawodników jakich przyszło mi oglądać/słuchać. A do tego prawdziwy geniusz na boisku. Bardzo miło było to przeczytać chociaż i tak nie wierzyłem, że nas tak szybko opuści ;)
27.05.2011 o 21:14 przez SlimShady
SlimShady
Wieśniaki z Milanu w tez macie Seddorfa, Boatenga .....
27.05.2011 o 20:52 przez interfc
interfc
eto'o jest nasz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
27.05.2011 o 20:38 przez internista1001
internista1001
Je... milan je... rasizm SA-MU-EL ETO'OOOOOOOO<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 20:00 przez Helton
Helton
brawo eto<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 19:39 przez Kubusa10
Kubusa10
Wielki człowiek i jeszcze większy piłkarz <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 19:27 przez madmike
madmike
szacunek za te słowa! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 19:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Forza Eto'o <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Coś ty robił tyle czasu w barcelonie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.05.2011 o 18:58 przez Fqrve
Fqrve
respect <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 18:35 przez mAlEc7
mAlEc7
Wielkie słowa, wielkiego człowieka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.05.2011 o 18:31 przez Suspect
Suspect
Pier.... Hipokryci , sami maja czarnoskórych piłkarzy dzieki ktorym zawdzieczaja praktycznie prawie wszystko a potrafia dopuszczac sie takich incydentow przesada , dla mnie to poprostu czysty IDIOTYZM <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
27.05.2011 o 18:27 przez sirgaj
sirgaj
Jak w przyszlosci bede mial syna to dam mu imie na jego czesc<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> Nawet mojej Pani podoba sie jego imie jak i gra.<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 17:35 przez Lechu
Lechu
Eto'o to wspaniały zawodnik i do tego człowiek na poziomie <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Jestem pewien, że zostanie z nami. Ogromnym błędem byłoby go puścić do innego klubu. A co do Milanu, to szkoda mi czasu na komentowanie tego co robią niektóre przygłupy zza miedzy. W sumie wszędzie znajdą się jacys ułomni intelektualnie, dlatego cieszę się, że Samuel ma te głupoty głęboko w poważaniu. Forza SAMUEL ETO'O <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 17:23 przez Milito123123
Milito123123
Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.05.2011 o 16:53 przez martin
martin
...i wszystko na temat.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 16:39 przez el_loco
el_loco
Forza Eto<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.05.2011 o 16:38 przez luuki
luuki
Aż mi się smutno robi Eto'o jak słyszę co mówią ...
27.05.2011 o 15:44 przez Perkoz1908
Perkoz1908
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.05.2011 o 15:32 przez bloow
bloow
LOWE!
27.05.2011 o 15:19 przez IBRA2880
IBRA2880
To jest swój człowiek!Brawo MISTRZU!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 15:00 przez etomaster
etomaster
oj milaniści to nienormalne dzieci
27.05.2011 o 14:46 przez Kusy
Kusy
brawo Eto ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.05.2011 o 14:45 przez wesley87
wesley87
Eto'o odegra sie w przyszłym sezonie i strzeli Milanowi Hatt-Tricka<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !FORZA SAMU<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.05.2011 o 14:42 przez Claudio
Claudio
<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> tak przygladam sie tej sytuacji to milanisci robia co moga by Eto opuscil Inter..bo sie go obawiaja.. <br />
<br />
doprawdy zenujace podejscie..Wlochy to dziwny kraj..

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się