Plotki transferowe

Liverpool nie odpuszcza (21)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
prawie 12 lat temu
479
21

Liverpool nie odpuszcza walki o potencjalnego następcę Luisa Suareza.

 

Angielska drużyna od dłuższego czasu bacznie obserwuje rynek transferowy w poszukiwaniu napastnika. Głównym celem drużyny z Anfield Road jest Mauro Icardi. Napastnik Interu ma być rewelacją nadchodzącego sezonu. Inter nie ma zamiaru go sprzedawać, ale dobra oferta The Reds mogłaby skłonić klub z San Siro do rozważenia tej transakcji.

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2014 o 10:44 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Nie i h.j !!
07.08.2014 o 15:45 przez SlimShady
SlimShady
za 30 mln bym go puscił, coś widze, zemedia wywierają na nim za dużą presje i bycmoże tego nie udzwignie i wcale ten sezon nie bedzie tak dobry, obym sie mylił.
06.08.2014 o 15:20 przez JZ4ever
JZ4ever
a ja mysle ze ten sezon Icar pozostanie z nami..
06.08.2014 o 14:58 przez Kusy
Kusy
jeśli byłaby ogromna kasa na stole Thohir na pewno by się zgodził
06.08.2014 o 12:22 przez kroter32
kroter32
30mln i nara.
06.08.2014 o 11:42 przez niproxdk
niproxdk
NIeee Thohir nie rób tego
06.08.2014 o 01:30 przez Wujas
Wujas
dodaj do tego ze Kroos poszedl za 25 mln, mimo ze bylo wiadomo ze kontraktu nie przedluzy i za rok moze pojsc za free. Jednak real uznal ze teraz go chca i ich stac a bayern uznal ze spokojnie moga go zastapic kims innym bo ich na to stac :) a placenie takich pieniedzy nawet za geniusza, ktorego mozna miec za darmo za rok to juz przeplacanie :)
06.08.2014 o 01:26 przez Weo
Weo
@Dante71 mówisz że w "23 meczach strzelił tylko 9 bramek". To proponuje wejdź na transfermarkt i policz minuty spędzone na boisku. Po drugie mówisz że zainteresowanie Monaco naszym Icardi'm i oferty 25 mln za niego to bujda pismaków, nie przeczę, ale tym bardziej ten news nie ma ani trochę odzwierciedlenia w rzeczywistości, Coś jak a'la Dani Alves wczoraj, coś się musi dziać w gazetach tych sportowych również żeby ludzie to czytali i spekulowali. Mauro nigdzie nie pójdzie, Thohir to biznesmen, jeżeli po niecałym sezonie Mauro budzi zainteresowanie i wcale nie jest tani, to tylko może oznaczać że jak dobrze pójdzie za kolejny sezon będzie warty dwa razy tyle albo więcej. Koszulki z nazwiskiem tego piłkarza sprzedają się najlepiej, po drugie jest to twarz rozpoznawana we Włoszech poprzez "skandal" z Wandą, reklamę Pepsi, czy występowanie na wybiegu dla modelów i reklamowanie eleganckich ciuchów jakiejś tam firmy. Czy sprzedanie w tym momencie piłkarza obiecującego który się rozwija i który pokazał że coś jednak potrafi, zarabiającego dla klubu własnym wizerunkiem marketingowym, będzie dobrym posunięciem? Moim zdaniem na pewno nie!
05.08.2014 o 23:46 przez nAgato90
nAgato90
@Dante
Mówiąc przewijały nie miałem na myśli od razu faktów transferowych, a właśnie wycenę jak w tym przypadku. O ile z przykładem Kroosa się zgodzę, to powiedziałbym nawet, że biorąc pod uwagę umiejętności niemca Real utargował go w okazyjnej cenie (nie pamiętam teraz jak długo miał ważny kontrakt z Bayernem), o tyle porównywanie 28-letniego Mandzukicia z 21-letnim Icardim jest trochę dziwne pod względem dzisiejszych trendów transferowych na wykupywanie młodych-obiecujących piłkarzy. Najważniejsza rzecz to to, ze Inter nie ma zamiaru sprzedawać Icardiego, więc mogą sobie postawić zaporową cenę - co właśnie robią. Gdyby sprzedali go za te 10-12 mln(realna wartość) to szczerze wątpie czy znaleźliby kogoś równie dobrze rokującego jak Mauro za tę samą cenę. Mam nadzieje, że rozumiesz mój punkt widzenia. Pozdro :D
05.08.2014 o 23:12 przez Dante71
Dante71
@nAgato90 no jakie kwoty płaci się obecnie?
Toni Kros 25 milionów, Morata 18, Immobile król strzelców 19 milionów, Fernando 15 milionów, Mandžukić 22 miliony.
To mają być te ogromne pieniądze? Król strzelców Serie A odszedł za 19 milionów a wy wyceniacie Icardiego na 40-60... Nie wiem co bierzecie albo w jakim wieku jesteście ale bzdury jakie wypisujecie nie świadczą dobrze o was.
05.08.2014 o 23:06 przez Dante71
Dante71
elotomasz widziałeś gdzieś oficjalną propozycję? bo jak na razie to wszystko są spekulacje. gazety nie mają o czym pisać więc wypisują bzdury.
05.08.2014 o 22:50 przez mackra7
mackra7
@Kamilusz1908, Icardi wchodził na końcówki? Chyba pomyliłeś zawodników :)
05.08.2014 o 22:44 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Myśle że za goscia który strzelił 9 bram w sezonie i w wiekszości był olewany przez trenera, wchodził z ławy na końcówki i miał kontuzję dlugą to możemy sobie zazyczyć 40 mln.
05.08.2014 o 21:37 przez Claudio
Claudio
Myślę, że oferta 35mln euro dopiero przekonalaby Thohira. Watpie by niższą zaakceptował.
05.08.2014 o 21:12 przez Odet
Odet
w dzisiejszych czasach, dzisiejszy Inter musi zarabiać.
Więc jeśli ktokolwiek da 25-30mln za Icardiego, to zostanie sprzedany.
Tylko nikt tyle nie da.
Pozdr.
05.08.2014 o 20:57 przez nAgato90
nAgato90
@Dante71
Nie zgodzę się z Tobą. W normalnych warunkach, przy "zdrowym" rynku transferowym to Icardi nie był by wart tych 20 mln jak piszesz. A teraz biorąc pod uwagę jakie kwoty obecnie płaci się za piłkarzy to już nie jest takie oczywiste. Icardi już w pierwszym sezonie u nas pokazał, że ma ogromny potencjał i w przyszłości może być naprawdę świetnym napastnikiem - dużo większe sumy przewijały się za graczy głównie za przypiętą łatkę "talentów" :) .
05.08.2014 o 20:53 przez Prezes
Prezes
Dante71
Z tego co pamietam jeszcze nie dawno Monaco dawalo 25 mln chyba, wiec co sie madrzysz?
05.08.2014 o 20:37 przez Dante71
Dante71
czy wy siebie słyszycie?
40-60 baniek za zawodnika który w 23 meczach strzelił tylko 9 bramek?!
20 gdyby ktoś im dał byłoby cudem.
05.08.2014 o 20:13 przez Pawel1992
Pawel1992
Przewiduję , że będzie czołowym zawodnikiem z nadchodzącym sezonie.Sprzedając go będziemy musieli kupić kogoś na jego miejsce a to może być trudne i czasochłonne.
Z drugiej strony jeśli Liverpool da np. 60 mln to można go puścić , ale oni tego nie zrobią.
05.08.2014 o 20:08 przez Imrahil
Imrahil
kazdy ma swoja cene
05.08.2014 o 19:56 przez Piter
Piter
40 mln i zanieść go na plecach.

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

AveCaesar 26.06.2026 10:26

Co jest opcją słabą. Chyba, że taki deal z Realem za ogranie im Paza co raczej też nie jest w naszym interesie.

AveCaesar 26.06.2026 10:26

mamy*

AveCaesar 26.06.2026 10:26

% jest dla nas lepszy bo możemy go sprzedać gdzie chcemy i za ile chcemy. Z klauzulą odkupu mam 80 mln i nic do powiedzenia.

Claudio 26.06.2026 10:25

nie ma się co oszukiwać, ale Real ostro poszedł w odkupy i widzą, że to dobra droga i dla nas chyba jedyna szansa na walkę o Paza

AveCaesar 26.06.2026 10:24

Każdy transfer jest za drogi i trzeba się targować o 1 mln euro, a później idą płacą jak za zgniłe zboże bo na rynku zostają tylko alternatywy, alternatyw, które są alternatywami dla naszych opcji C.

Claudio 26.06.2026 10:23

Chyba Pogba tam miał kilka mln mniej od niego do United

Claudio 26.06.2026 10:23

Lukaku jest najdrozszym zawodnikiem sprzedanym z SerieA?

Claudio 26.06.2026 10:21

wg mnie chyba bezpieczniejsze jest 70mln wykupu z opcją 90mln odkupu Realu, aniżeliby zakup za 70ml i zostawienie Realowi 20% od nastepnej sprzedazy. Z SerieA to ciezko o uzyskanie kwoty wiekszej niz 120mln

AveCaesar 26.06.2026 10:19

To po co tracimy czas na kogoś kto pozostaje jedynie marzeniem. Przez to stoi całe okienko. Jak jeszcze Beppe zacznie Real trzyma w szachu do jego końca bo ma "porozumienie z zawodnikiem" to już w ogóle. Niech obiorą realistyczny cel, idą wyłożą ile trzeba i zrobią tranasfer.

Borgen 26.06.2026 10:08

y nie kupujemy i pewnie długo nie będziemy kupować zawodników, którzy na starcie będą mieli status "prawie" nietykalnej gwiazdy, której nikt nie chce z założenia sprzedać...

Borgen 26.06.2026 10:07

Pio to nie był typowy transfer, więc pomińmy proszę jego osobę.... LH, Diouf,? Kupieni, jak będzie okazja zarobić kilka milionó to pójdą dalej... Ktoś powie Bisseck... Może i tak, ale czy nie słyszymy co okienko, że rozważana jest sprzedaż przy względnie wysokiej ofercie? Nie mówimy wcale o ofertach 80-100mln, ale o przyzwoicie wysokich...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625486

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się