Wywiady z piłkarzami

Ljajić ma nadzieję zostać w Interze (13)

Źródło: forzaitalianfootball.com
ponad 10 lat temu
898
13

Adam Ljajić udzielił wywiadu dla Inter Channel w którym zapowiedział swoją chęć pozostania w Interze Mediolan. Serb wygłoszoną opinią mógł zamknąć sobie drogę do powrotu do AS Romy, jednak myślę, że fani Interu z chęcią obejrzeliby jego grę w czarno-niebieskich barwach przez kilka kolejnych sezonów.

24-letni napastnik jest obecnie wypożyczony z możliwością pierwokupu.

- Tak, chciałbym pozostać w Interze, ale jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić. Teraz najważniejsze jest wniesienie gry na wyższy poziom. Decyzję odnośnie mojej przyszłości podejmie klubowy zarząd na koniec sezonu.

W obecnym sezonie Ljajić zagrał w 18 spotkaniach Serie A, zdobył dwie bramki i zaliczył trzy asysty. Do tego dołożył jedną bramkę w meczu Coppa Italia.

udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24
Pio Esposito

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.02.2016 o 14:04 przez Bartek1988
Bartek1988
zdecydowane tak!
05.02.2016 o 22:45 przez Kusy
Kusy
trzeba wykupić
05.02.2016 o 16:02 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak ustabilizuje formę, to będzie naprawdę mocnym punktem, bo umiejętności ma wysokie
05.02.2016 o 15:53 przez Kebo
Kebo
Oczywiście zarówno Adem jak i Jojo czyli piłkarze, którzy nawet jak nie mają dnia mogą zmienić losy meczu nie zostaną wykupieni bo nie będzie LM, a hajs z Icardiego pójdzie na kolejne fanaberie Manciniego takie jak Perisić
05.02.2016 o 15:20 przez mathias
mathias
Za takie pieniądze nie znajdziemy lepszego zawodnika ogranego w Serie A. Ktoś z dwójki Ljajic-Jojo na pewno odejdzie, mam nadzieje że Ljajić jednak zostanie.
05.02.2016 o 14:59 przez davi23
davi23
Jak nie będzie grał w kratkę... najlepszy był w meczy z Napoli oraz Sassuolo gdzie totalnie bez szcześcia, ale szarpał. Za tą kase tez bym go zatrzymał, może pograć jeszcze 5-6 lat.
05.02.2016 o 13:27 przez interista1987
interista1987
24-letni Ljajic za 10 mln? Trzeba brac bo nawet jak Inter bedzie gral w Lm i chcial liczyc sie we Wloszech to bedzie potrzebny lepszy rezerwowy niz Biabiany...
05.02.2016 o 13:12 przez Kondzik
Kondzik
Adem zostanie innej opcji nie biore pod uwagę
05.02.2016 o 13:00 przez Lopez
Lopez
Boje się ,że działacze nasi to spierdzielą.Mam nadzieje,że ta kasa za guarina została odłożona gdzieś na wykupienie Adema.
05.02.2016 o 12:52 przez maverik
maverik
my też mamy
05.02.2016 o 12:44 przez Dzyl
Dzyl
Świetny zawodnik za niewielkie pieniądze, nie ma opcji żebyśmy go nie wykupili
05.02.2016 o 12:33 przez piotrekninter
piotrekninter
musi
jak będziemy oddawać piłkarzy jak Jojo Adem czy Wes nigdy nie zbudujemy klubu na LM.
Pamiętajmy,że nawet jak wypadnie z 11stki, na ławce też trzeba mieć wartościowych piłakrzy
05.02.2016 o 12:24 przez Chuchu
Chuchu
No nie ma innej opcji, Adem musi z nami zostać.

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się