Pozostałe

Losowanie LM - Inter w trudnej grupie (72)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
9876
72
liga mistrzów champions league

Poznaliśmy grupy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Inter po raz kolejny trafił na trudnych rywali. Nerazzurri w tym roku zmierzą się z Barceloną, Borussią Dortmund oraz Slavią Praga.

Grupa A:

PSG

Real Madryt

Club Brugge

Galatasaray

 

Grupa B:

Bayern Monachium

Tottenham

Olympiakos Pireus

Crvena Zvezda Belgrad

 

Grupa C:

Manchester City

Szachtar Donieck

Dinamo Zagrzeb

Atalanta Bergamo

 

Grupa D:

Juventus

Atletico Madryt

Bayer Leverkusen

Lokomotiv Moskwa

 

Grupa E:

Liverpool

Napoli

Red Bull Salzburg

Genk

 

Grupa F:

Barcelona

Borussia Dortmund

Inter

Slavia Praga

 

Grupa G:

Zenit St. Petersburg

Benfica

Olympique Lyon

RB Lipsk

 

Grupa H:

Chelsea

Ajax

Valencia

LOSC Lille

Zobacz też

Achraf Hakimi

CorSport - Real wściekły za brak płatności? [aktualizacja 13:00] (13)

23.01
10:15
Coppa Italia Puchar Włoch 2020 2021

Oficjalnie - Znamy termin pucharowego meczu z Milanem (8)

20.01
12:05

Komentarze (72)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.08.2019 o 13:35 przez oster
oster
jak to możliwe ze jest tak słaba grupa jak grupa G? przecież oni wszyscy powinni być w trzecim i czwartym koszyku...
30.08.2019 o 12:48 przez armin22
+2
armin22
po tym losowaniu moja dziewczyna dostała nerwicy (ponownie jak rok temu), ogólnie nie chcę bym spotykał się ze swoim bratem na mecze, ryby itd. Mój młodszy braciszek mega fan Barcelony (tatuaże, wyjazdy na mecze) i ponownie na mecz Inter-Barca spotkamy się raz u mnie raz u niego, nasze dziewczyny są wściekłe bo przy takim meczu zaczynamy już od 18:00 najpierw konsola jakaś wspólna LM, by ostatecznie o 23:00 być najebański.
Ale miałem ubaw jak trafiliśmy do tej grupy no cóż przeznaczenie mówię :) a nasze dziewczyny by nam zrobić na złość moja kibicuje Barcelonie a jego Interowi ale nas to już nie rusza, przynajmniej nie tak jak to miało miejsce w sezonie 2009/2010 FORZA awans z grupy to nasz obowiązek
29.08.2019 o 23:16 przez JME
JME
łatwizna
29.08.2019 o 22:25 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Grupa ciężka, ale nikt sie nie położy przed nimi, trzeba walczyc ja jestem optymistą, będzie dobrze.
29.08.2019 o 21:57 przez SlimShady
SlimShady
Grupa A i D też mocne
29.08.2019 o 21:57 przez SlimShady
SlimShady
Ta grupa G to jakaś z dupy. No wychodzi że nasza grupa F będzie najciekawsza i najtrudniejsze. Barcelona to Barcelona a Borussia gra jeden z najlepszych ofensywych footballów na świecie
30.08.2019 o 13:53 przez oster
oster
w zeszłym zezonie Tottenham pokazał Borussi jak się gra w piłkę a my z tym Tottenhamem wygraliśmy jeden mecz i to z łysym amatorem jako trenerem, musimy powalczyć z Barcą i wygrać minimum jeden mecz z BvB...
29.08.2019 o 21:56 przez Kebo
+1
Kebo
Jesteśmy Interem i nikogo się nie boimy tyle w temacie
29.08.2019 o 21:30 przez KoBa
+2
KoBa
Drugi rok z rzędu grupa śmierci bo nas stać i możemy.
30.08.2019 o 13:54 przez oster
oster
wina trzeciego koszyka, za rok musi być drugi koszyk i będzie łatwiej w fazie grupowej...
29.08.2019 o 21:28 przez maestro177
+1
maestro177
Fajnie, że Atalanta tak trafiła do będą 4 włoskie drużyny w fazie pucharowej.
29.08.2019 o 21:19 przez cyrkiel
cyrkiel
A tam trudnej, ze Slavią można powalczyć :)
29.08.2019 o 21:15 przez wrobel1908
wrobel1908
Grupa trudna ale bez walki się nie poddamy.
29.08.2019 o 20:53 przez TimeRson
TimeRson
Czy ktoś z was wie kiedy i gdzie będzie można kopic bilet na Slavia vs Inter ? :)
29.08.2019 o 21:21 przez Kay Em
Kay Em
Bez szans. To jak Legia grała w LM to jak ktoś nie miał karnetu i nie był na ilus % spotkań nie miał szans. Chyba że na sektor Interu to może jakoś...
30.08.2019 o 00:16 przez SETE
+1
SETE
Na sektory Slavii w takim meczu o bilet przez ofizial klubu z Pragi będzie bardzo ciężko.
Ale jest jak coś portal Viagogo ... może i trochę drożej ale jak szybko zareagujesz bilet kupisz
29.08.2019 o 20:30 przez Yascarr
+2
Yascarr
Kto narzeka niech się walnie w pacyne. Lepiej grać jakieś gównomecze z Zenitami które nikogo nie obchodzą?
29.08.2019 o 20:37 przez kibix
+2
kibix
No dokładnie, niestety w naszym klubie od paru lat panowała taka mentalność i jeszcze jakiś czas będziemy z tego gówna wychodzić
30.08.2019 o 00:19 przez SETE
+1
SETE
Niektórzy myślą racjonalnie. Gdybyśmy mieli 2 równorzędne jedenastki to z Barca można grać co 2 tygodnie. LM jest mocno absorbująca i mam nadzieje ze ta nasza walka na całego nie przełoży się na spadek formy w serie a i kryzys ?
29.08.2019 o 20:21 przez bodzio1911
bodzio1911
Grupa ciężka, nic tylko się cieszyć. Na takie mecze czekaliśmy tyle lat. Drugi rok z rzędu mocna grupa ale moim zdaniem mamy większe szanse na awans niż w tamtym roku. FORZA!
29.08.2019 o 20:20 przez rafael021
+2
rafael021
Marzyłem o takiej grupie, jak wygrywać to z najlepszymi, a nie wyjść z cienkiej grupy trafić na giganta i polec. Poza tym jak wyjdziemy z takiej grupy każdy przeciwnik będzie się nas obawiał, a my będziemy mieć 100% morali
29.08.2019 o 20:20 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
17 wrzesnia Barca vs Inter
29.08.2019 o 20:16 przez Posejdon
Posejdon
Wyprasujemy ich jak żabę na liściu ;) Forza !! !
29.08.2019 o 20:14 przez interista1987
interista1987
Grupa G to zart haha Conte rozprawi sie z Dortmundem
29.08.2019 o 20:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Lekko nie będzie, ale powalczyć trzeba !! ⚫️🔵 👊🏻
29.08.2019 o 20:12 przez CNS87
CNS87
I znowu Barca. Grupa dużo łatwiejsza od zeszłorocznej wiec jestem pełen optymizmu. Forza Inter !
29.08.2019 o 20:10 przez Wojtala
+1
Wojtala
Ludzie to Liga Mistrzów sama nazwa wskazuje z jakimi rywalami trzeba walczyć. Nie ma co srać pod siebie. Wychodzimy i gramy na 110% nie ma, że boli.
29.08.2019 o 20:00 przez Seba.
+7
Seba.
Konciak nie zna strachu i tworzy armię, która przeciwstawi się każdemu. Piłkarz, który zwątpi w awans zostanie przez niego zdegradowany do roli szeregowca. Nie wspominając już o sądzie wojskowym.
29.08.2019 o 19:54 przez Mendjolan
+4
Mendjolan
Bardzo dobrze! Jak chcesz być najlepszy to musisz rywalizować z najlepszymi, cieszy mnie ta grupa, jest do zrobienia nawet i pierwsze miejsce, barsa to tez nie jest ta sama ekipa co kilka lat temu, nakupowali 17 napastników i zbiorą na jape od stalowej defensywy
GODIN SKRINIAR
DE VRIJ
29.08.2019 o 19:52 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Dla Interu Pana Conte nie ma pojęcia "trudna grupa", obstawiam 16 pkt ponieważ Barcelona na farcie ugra remis z nami na Camp Nou niestety
29.08.2019 o 19:52 przez WTC
+3
WTC
Sporo świetnych spotkań i emocji przed nami. Takich spotkań pragnęliśmy latami i takie dostajemy drugi raz z rzędu. Osobiście się cieszę z tak trudnej grupy, która przyniesie nam mecze na najwyższym poziomie. Pozostaje trzymać kciuki za naszych piłkarzy i liczyć na lepszą końcówkę rozgrywek grupowych niż w poprzedniej edycji. Forza Inter.
29.08.2019 o 19:47 przez boniunio
+2
boniunio
To jest Liga Mistrzów i jak mamy być wielkim klubem to i z takiej grupy wyjdziemy , mamy wzmocniony zespół mamy trenera z topu i nic nam nie pozostaje jak walczyć jak równy z równym z Barceloną czy BVB.
29.08.2019 o 19:38 przez Diaby_10
+2
Diaby_10
Grupa mega mocna. Ale jak ktoś wcześniej napisał że łatwiejsza jak rok temu. Jesteśmy mocniejszym zespołem jak przed rokiem z lepszym trenerem. Teraz nie wchodzi w grę grupa a jej terminarz !
29.08.2019 o 19:32 przez Husi
+1
Husi
Wie ktoś kiedy będzie terminarz ? Może jakiś większy wyjazd do Pragi ??
29.08.2019 o 19:27 przez lyska95
lyska95
czyli znowu grupa smierci xd
29.08.2019 o 19:27 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Super. Jesteśmy w elicie to się bawmy

Shoutbox

nicolas80 23.01.2021 21:39

Nie mam zastrzeżeń do trenera wystawił najlepszy sklad zrobił zmiany i był z drużyną do końca aż dostał kartkę

pablo77 23.01.2021 21:34

ja oczekiwałbym wiecej od Conte ktory czekal do 70 min i zrobil zmiany 1 do 1 ktory nie zmienily obrazu gry, zero ryzyka, zero zaskoczenia. Bezicznie remis dowieziony

Luki165 23.01.2021 21:32

W 1 połowie była jedna okazja i to po błędzie Udine

nicolas80 23.01.2021 21:32

Też liczyłem że szybko strzelimy i będzie się grało lepiej ale tak się nie stało i później było coraz trudniej

Luki165 23.01.2021 21:32

Ja oczekiwałem ze wyjdziemy na ten mecz i zamkniemy ten mecz w 1 połowie. Bo wiadomo bylo że czym później w las tym trudniej i tak było.

pablo77 23.01.2021 21:31

no tak nicolas80 oczekiwałem, ze druzyna ktora sie broni przez 90 min i nie jest zainteresowana gra w pilke bedzie bombardowana strzalami i sytuacjami, a u nas nic nie wynikalo z posiadania pilki zero zagrozenia

pablo77 23.01.2021 21:30

to tak jakbym gdybal, ze bylaby sytuacja gdyby Barella okiwal 3 i strzelil i szkoda ze nie strzelil xD

pablo77 23.01.2021 21:29

nicolas to nie sa sytuacje. Sytuacje to byly z juve gdzie Lautaro 3 razy nie trafil w bramke a tu jest gdybanie, gdyby lepiej podal to nie jest sytuacja zeby tego zalowac

nicolas80 23.01.2021 21:29

Ale co wy poważnie oczekiwaliście że z Udine będzie pełno sytuacji i łatwość w kreowaniu

pablo77 23.01.2021 21:28

dokladnie tu mogla byc dobra okazja ale to nie byla sytuacja bo nawet nie doszlo do strzalu

nicolas80 23.01.2021 21:27

Hakimi maila 3 lub 4 okazję jeżeliby lepiej podał było sytuacja 100%

Luki165 23.01.2021 21:27

Bo to powinno być dopieszczone

Luki165 23.01.2021 21:27

Jedna akcja to źle podanie Hakimiego do Lukaku

pablo77 23.01.2021 21:27

zrobil*

pablo77 23.01.2021 21:26

ale tu moim zdaniem zrobilem dobrze uderzyl mocno przy slupku bramkarz wyciagnal trudno zdarza sie

nicolas80 23.01.2021 21:26

Było kilka okazji w których brakowało ostatniego podania

Luki165 23.01.2021 21:26

Nazwany akcja :)

pablo77 23.01.2021 21:26

była jedna sytuacja Lautaro po bledzie obroncy

Luki165 23.01.2021 21:26

No ten przypadek Lautaro

pablo77 23.01.2021 21:26

ale jakie sytuacje ?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • 57'

    Fiorentina

    2 - 0

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Napoli

    17

    34

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38476