Plotki transferowe

Lotito żąda 22 miliony euro za Candrevę (15)

Źródło: różne
ponad 3 lata temu
80
15
fcinter serwisowe

Włoski portal Il Tempo informuje o postępach w rozmowach na temat sprowadzenia włoskiego internacjonała Antonio Candrevy do Mediolanu.

Włoscy dziennikarze twierdzą, że ekscentryczny prezydent Lazio Claudio Lotito ustalił cenę za swojego skrzydłowego na poziomie 25 milionów euro. Jednak według żurnalistów 22 miliony € powinny przekonać go sprzedaży, jednego z najlepszych graczy stołecznego Lazio. Szkopuł jest w tym, że Lotito żąda tylko i wyłącznie gotówki.

Piero Ausilio, aby obniżyć cenę za 29-letniego Włocha, chciał włączyć do transakcji dwóch zawodników Nerazzurrich. Otóż do Rzymu mieli powędrować w ramach rozliczenia za Candrevę, Andrea Ranocchia oraz Jonathan Biabiany. Inter nie ma zamiaru wydawać takiej kwoty za 29-letniego gracza. Z związku z FFP, które wiąże ręce Mediolańczykom ręce zanosi się na długa wakacyjną operę mydlaną pod tytułem “Candreva w Interze”.

 

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 18.01 (21:00) Newcastle zaoferuje 21 mln euro za Lazaro? (63)

18.01
00:01
mercato live vecino moses

Mercato Live - 19.01 (19:47) Petrachi: Inter nie dotrzymał swoich obietnic (49)

19.01
06:00

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.05.2016 o 11:56 przez ksiazewi
ksiazewi
Wydanie na niego 22 mln w wieku 29 lat, byłoby chyba tak samo głupie jak transfer Hernanesa. Jeśli chodzi o mnie to wielkie nie. Za takie pieniądze można spokojnie kupić kogoś lepszego.
25.05.2016 o 12:36 przez Kebo
Kebo
Niech im dadzą jakiś patałachów od nas i biorą o typ może mieć tylko przejściowy kryzys, a jest ogarem
25.05.2016 o 11:11 przez Odet
Odet
Może się trochę upieram, ale to właśnie Candrevie (i Bigli) powinno zależeć na opuszczeniu Lazio (juz nawet niekoniecznie do Interu), dlatego Lotito będzie musiał obniżyć cenę.
Pozdr.
25.05.2016 o 10:04 przez Klinsi64
Klinsi64
10 goli 4 asysty...strasznie loty obnizył,lepszy bedzie jakiś gnojek z Holandii lub Belgii,wszak mamy najstarszą kadrę w Serie A ;)
25.05.2016 o 09:01 przez piotrekninter
piotrekninter
20 dac + Ranocchia i gitara
no tak 22 sporo,z drugiej strony gracz sprawdzony w lidze, raczej to nie będzie kot w worku
25.05.2016 o 08:32 przez inter_21
inter_21
Gdyby faktycznie zbić cenę tymi ogórami to mozna rozwazyć ale generalnie nie jestem zwolennikiem sprowadzania ludzi, którzy z sezonu na sezon opuszczaja loty, widać trener nie ma zbytnio pomysłu na budowanie tego zespołu od podstaw, podejrzewam że gdyby nie ograniczenia finansowe klubu to on i Toure już dawno byliby tutaj za sporo zawyżone kwoty
25.05.2016 o 08:16 przez Jacenty
Jacenty
@and1 z doniesień prasowych wynika, że to raczej Mancini chce go sprowadzić za wszelką cenę (podobnie jak Yayę), więc takie podejście jest raczej zasługą Thohir&Ausilio.
25.05.2016 o 07:17 przez Odet
Odet
Za takie pieniądze to niech idzie do Atletico. Stać ich.

Ciekawe czego chce Candreva ??

Pozdr.
25.05.2016 o 07:01 przez and1
and1
Klub nie, Mancini owszem.
24.05.2016 o 23:41 przez Jacenty
Jacenty
" Inter nie ma zamiaru wydawać takiej kwoty za 29-letniego gracza." Jak ja się ciesze, że w tym klubie wreszcie ktoś myśli.
24.05.2016 o 23:37 przez Piter
Piter
Powinniśmy rozważyć jego zakup po euro. Również wolałbym Berardiego, ale on jest nie realny, nie oszukujmy się.
24.05.2016 o 23:34 przez Yascarr
Yascarr
Berardi powinien być pierwszą opcją. Candreva bardzo chętnie, nikt nie powinien narzekać jeżeli będziemy mieć w swoim składzie takiego piłkarza,
24.05.2016 o 23:01 przez kroter32
kroter32
Chyba go pojeb@lo....
24.05.2016 o 22:59 przez broda4991
broda4991
Niech się wali w TORBE JAK MA!
24.05.2016 o 22:55 przez Gajdzik
Gajdzik
Za tyle kasy to wolał bym żeby sprowadzili Berardiego

Shoutbox

Nitrogen 29.01.2020 17:50

Chociaż część

Piekarz 29.01.2020 17:50

hororszoł rozsyłaj to natychmiast bo to ważne jest

Dzonyy 29.01.2020 17:50

Bo z niego big kozaczini

Nitrogen 29.01.2020 17:50

No to co stoi na przeszkodzie?

Klinsi64 29.01.2020 17:50

bulwa to juz nie człowiek to grubas

Dzonyy 29.01.2020 17:50

Lopez chodzi outside oglądać pussie

horrorshow86 29.01.2020 17:50

Czat to ja mam cały do momentu jak mnie wywalil bo juvek napisał że albo on albo ja, tysiące zdjęć, chociaż żałuję że mało screenów

Lopez 29.01.2020 17:49

szczerze to sam bym to chętnie zobaczył :D

Nitrogen 29.01.2020 17:49

Chyba na pole

Piekarz 29.01.2020 17:49

Lopez nie chcesz iść na dwór zobaczyć czy Cię tam nie ma?

Lopez 29.01.2020 17:49

można

Nitrogen 29.01.2020 17:49

Można zamazać

Lopez 29.01.2020 17:48

nie może być żadnych danych osobowych i zdjęć

Piekarz 29.01.2020 17:48

ja też chcę

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Fast

horrorshow86 29.01.2020 17:48

Nie, jak za mocno wysapie to ja go tu skończę i zobaczymy kto tu nic nie znaczy

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Na pw pokaż

zemaria 29.01.2020 17:48

oezu

zemaria 29.01.2020 17:48

xddd

Nitrogen 29.01.2020 17:48

Jakaś solidarność grubasów Lopez?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706