Pozostałe

Lukaku wybrał numer. Reakcja Icardiego (9)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
15 dni temu
3151
9
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku po transferze do Interu wybrał numer, który będzie mieć na  koszulce. Tym numerem jest „9’. Numer ten do tej pory miał były kapitan Interu, Mauro Icardi.

Argentyńczyk wiedział od dawna, że Belg po transferze do Interu przejmie jego numer na koszulce, ponieważ miał o tym zostać poinformowany przez klubowych działaczy. Napastnik uznał to jako kolejny sygnał braku szacunku ze strony klubu. Mimo to nie zmienił swojego zdania i nadal chce zostać w Interze.

 

udostępnij

Zobacz też

Romelu Lukaku Lautaro Martinez

LGdS - Z Lecce atak Lukaku - Lautaro, Barella zacznie z ławki (11)

21.08
22:23
Federico La Penna

Federico La Penna poprowadzi mecz z Lecce (1)

22.08
18:35

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2019 o 09:44 przez kibix
kibix
Oj biedny Icardi, trzeba było zachowywać
10.08.2019 o 02:49 przez Cienty
Cienty
Do boju RL9! 😎
09.08.2019 o 16:12 przez Dzyl
+1
Dzyl
Icardi jest jakiś upośledzony? widzi, że nikt go tu nie chce a on nadal chce zostać, czego on nie rozumie?
09.08.2019 o 15:34 przez Drakan83
+3
Drakan83
Dla wszystkich, którzy płaczą nad losem Icara...klub wg mnie zachował się od początku fer wobec niego...poinformowali go, że nie jest w ich planach...może odejść i nie załamywać sobie kariery. Ale on jednak woli inaczej. Co innego byście pewnie mówili jak by chciał odejść...wtedy pewnie miałby dla Was takie prawo, bo z niewolnika nie ma pracownika, tak? Masa transferów siętak odbywa, że jakiś gracz zabiera innemu nr jak przychodzi...ale nagle to Inter jest złym pracodawcą? bez przesady.
Dla mnie już nie mają znaczenia powody tej całej sytuacji, ale pamiętam, jak przed tym wszystkim co się teraz dzieje, Wanda chcąc wydębić więcej kasy od klubu na nowy kontrakt, chwaliła się gdzie to by Mauro nie mógł iść...ale jak im klub powiedział "to spadajcie"...nagle się trzymają rękami i nogami...już by się to mogło skończyć i mógłby odejść w końcu...dla swojego dobra tak na prawde
09.08.2019 o 15:24 przez WirtuozTaktyki
+3
WirtuozTaktyki
Mógł już dawno postarać się odejść i uniknąć roli gałgana, szmaty którą każdy wyciera teraz podłogę.
09.08.2019 o 14:47 przez koniar
-5
koniar
Jak dla mnie to porażka, jeśli na Inter się patrzy jako pracodawce. Jak jeszcze mają Icara nie powinni tego robić, Lukaku też nie powinien się na to godzić. Icar pójdzie z tym do sądu, zobaczycie. To jak by zatrudnić Conte dużo wcześniej przed zwolnieniem Spala :)
10.08.2019 o 11:45 przez DonDawido
DonDawido
Czyli do momentu sprzedaży Icardiego nie moglibyśmy kupić nowego napastnika? ;) Jeśli Icardi będzie strzelał fochy o numer na koszulce, to będzie to tylko kolejny przykład na to, że jest primadonną. Gdyby kochał Inter tak, jak o tym pisze, to dawno zagryzłby zęby i powiedział coś w stylu "wpuśćcie mnie na boisko, a udowodnię jak kocham Inter". Tymczasem co robił? "Auć, moje kolanko".
09.08.2019 o 13:45 przez Majster8
+2
Majster8
Skąd wiadomo, że nie zmienił zdania? Jakieś źródło?
09.08.2019 o 14:15 przez cukier17
+1
cukier17
Źródło : wiem ale nie powiem albo Icardi mi mówił bo jestem jego ziomkiem

Shoutbox

VVujek 24.08.2019 19:54

pjanic bezkarny juz w 1 polowie karte powinien dostac

Skepta 24.08.2019 19:54

Pjanike

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

idealny na 4te miejsce

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

ciekawy ten arsenal taki nie za mocny

Kredence 24.08.2019 19:54

nienawidze tego jugola pjanicia

VVujek 24.08.2019 19:53

a ty mi dałeś minusa gdy napisałem że marotta jeden z najlepszych

kusy 24.08.2019 19:53

Nie wierzysz w niego, opisz swój argument na trzech kartkach

kusy 24.08.2019 19:53

Vvujek dał mi minusa odnośnie Sensiego, bo napisałem, że da nam dużo radości

VVujek 24.08.2019 19:53

nie odgwiżdże bo jeszcze parma strzeli na 1-1

kusy 24.08.2019 19:52

Wytrzmalbys 90 min intensywnego biegania?

VVujek 24.08.2019 19:52

to powinien mi go oddać

VVujek 24.08.2019 19:51

ten 2 wslizg faul jak nic

kusy 24.08.2019 19:51

Sędzia pokazał, że nie było, więc nie było! On decyduje, nawet jak był, to nie był, bo sedzia ma gwizdek, a nie Ty xf

Klinsi64 24.08.2019 19:51

na 101

VVujek 24.08.2019 19:51

na 100 %

VVujek 24.08.2019 19:51

był !!

kusy 24.08.2019 19:50

Nie było

VVujek 24.08.2019 19:50

co za kiep byl faul przed polem karnym

Adin 24.08.2019 19:50

fakt, ale ja pracuje tez weekendy czasem

Kredence 24.08.2019 19:50

i masz mozliwosc zakupu eleven za 15 zl na miesiac

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 90'

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509