Pozostałe

Lukaku wybrał numer. Reakcja Icardiego (9)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
4 miesiące temu
3319
9
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku po transferze do Interu wybrał numer, który będzie mieć na  koszulce. Tym numerem jest „9’. Numer ten do tej pory miał były kapitan Interu, Mauro Icardi.

Argentyńczyk wiedział od dawna, że Belg po transferze do Interu przejmie jego numer na koszulce, ponieważ miał o tym zostać poinformowany przez klubowych działaczy. Napastnik uznał to jako kolejny sygnał braku szacunku ze strony klubu. Mimo to nie zmienił swojego zdania i nadal chce zostać w Interze.

 

udostępnij

Zobacz też

Samir Handanovic

Podsumowanie dokonań Samira Handanovicia w Serie A (0)

08.12
12:24
Kwadwo Asamoah

CdS - Asamoah jako pomocnik przeciwko Barcelonie (10)

08.12
19:04

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2019 o 09:44 przez kibix
kibix
Oj biedny Icardi, trzeba było zachowywać
10.08.2019 o 02:49 przez Cienty
Cienty
Do boju RL9! 😎
09.08.2019 o 16:12 przez Dzyl
+1
Dzyl
Icardi jest jakiś upośledzony? widzi, że nikt go tu nie chce a on nadal chce zostać, czego on nie rozumie?
09.08.2019 o 15:34 przez Drakan83
+3
Drakan83
Dla wszystkich, którzy płaczą nad losem Icara...klub wg mnie zachował się od początku fer wobec niego...poinformowali go, że nie jest w ich planach...może odejść i nie załamywać sobie kariery. Ale on jednak woli inaczej. Co innego byście pewnie mówili jak by chciał odejść...wtedy pewnie miałby dla Was takie prawo, bo z niewolnika nie ma pracownika, tak? Masa transferów siętak odbywa, że jakiś gracz zabiera innemu nr jak przychodzi...ale nagle to Inter jest złym pracodawcą? bez przesady.
Dla mnie już nie mają znaczenia powody tej całej sytuacji, ale pamiętam, jak przed tym wszystkim co się teraz dzieje, Wanda chcąc wydębić więcej kasy od klubu na nowy kontrakt, chwaliła się gdzie to by Mauro nie mógł iść...ale jak im klub powiedział "to spadajcie"...nagle się trzymają rękami i nogami...już by się to mogło skończyć i mógłby odejść w końcu...dla swojego dobra tak na prawde
09.08.2019 o 15:24 przez WirtuozTaktyki
+3
WirtuozTaktyki
Mógł już dawno postarać się odejść i uniknąć roli gałgana, szmaty którą każdy wyciera teraz podłogę.
09.08.2019 o 14:47 przez koniar
-5
koniar
Jak dla mnie to porażka, jeśli na Inter się patrzy jako pracodawce. Jak jeszcze mają Icara nie powinni tego robić, Lukaku też nie powinien się na to godzić. Icar pójdzie z tym do sądu, zobaczycie. To jak by zatrudnić Conte dużo wcześniej przed zwolnieniem Spala :)
10.08.2019 o 11:45 przez DonDawido
DonDawido
Czyli do momentu sprzedaży Icardiego nie moglibyśmy kupić nowego napastnika? ;) Jeśli Icardi będzie strzelał fochy o numer na koszulce, to będzie to tylko kolejny przykład na to, że jest primadonną. Gdyby kochał Inter tak, jak o tym pisze, to dawno zagryzłby zęby i powiedział coś w stylu "wpuśćcie mnie na boisko, a udowodnię jak kocham Inter". Tymczasem co robił? "Auć, moje kolanko".
09.08.2019 o 13:45 przez Majster8
+2
Majster8
Skąd wiadomo, że nie zmienił zdania? Jakieś źródło?
09.08.2019 o 14:15 przez cukier17
+1
cukier17
Źródło : wiem ale nie powiem albo Icardi mi mówił bo jestem jego ziomkiem

Shoutbox

Piter 09.12.2019 01:25

I dobrze zrobiła

Skepta 09.12.2019 00:19

Typiara mnie usunela z tindera bo jej pol dnia nie odpisywalem. Typowe ;dddd

cristian08 08.12.2019 22:50

ja chce robic cipeczki, make money and forza Inter at that life

Skepta 08.12.2019 22:47

i niektorzy nie wytrzymuja jak widac tego cisnienia, pewnie przycpany byl ostro, padaczka zlapala go jakas, zaczela mu krew cieknac z ryja to musialo byc ostro to cos jak ta Mia Walles z Pulp Fiction jak sie przyćpała

Chuchu 08.12.2019 22:47

Czy Suso to nadal najlepszy skrzydłowy w lidze?

cristian08 08.12.2019 22:47

dalyby m szybkie zycie do przezycia

cristian08 08.12.2019 22:46

te dope that money & eveything

cristian08 08.12.2019 22:46

ah ale powiem CI ze ze ja tez bylbym nie do powstrzymania

Skepta 08.12.2019 22:46

dzieki temu ze internet jest tak powszechny staja sie w szybkim tempie w chuy popularni

Skepta 08.12.2019 22:46

wydaje mi sie ze te nowe mlode koty

cristian08 08.12.2019 22:44

ah co sie dzieje w tych dzisiejszych czasach

cristian08 08.12.2019 22:44

wlasnie mialem o tym pisac </3

cristian08 08.12.2019 22:44

noo

Skepta 08.12.2019 22:44

chicago

Skepta 08.12.2019 22:44

slyszales cristiano juice wrlda wyciagneli nogami do przodu z lotniska w chicaco

cristian08 08.12.2019 22:43

and make that fucking money

cristian08 08.12.2019 22:43

fuck that pussie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Romą:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • FT

    Lecce

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Torino

    2 - 1

    Fiorentina

  • FT

    SPAL

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Sassuolo

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29015

Liczba newsów: 35366