Wywiady z piłkarzami

Maicon: "Chcę zostać w Interze!" (66)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
1129
66

Maicon Douglas, prawy obrońca Interu, który wraz z reprezentacją przebywa już w Johannesburgu został poproszony o wypowiedź nt. swojej przyszłości w Interze:

 

"Chcę zostać w Interze, nie chcę nigdzie odchodzić, chyba, ze Moratti zdecyduje inaczej."

 

W ten sposób Brazylijczyk znów na jakiś czas uciął spekulacje transferowe łączące go z zespołem Realu Madryt.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.06.2010 o 16:45 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No i pieknie,swietna wiadomosc na to liczyłem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.06.2010 o 16:33 przez Czarson
Czarson
Gesty które pokazywał po bramce w meczu z Juve nie mogą nic nie znaczyć . Mam nadzieje ze zostanie jeszcze z nami , najlepiej do końca kontraktu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
05.06.2010 o 16:18 przez Damian7
Damian7
Maicon potwierdził że nie odejdzie zresztą nie pierwszy raz , jeśli odejdzie to tylko przez głupote naszych władz , ja tez mysle ze zostanie zreszta tez juz to wczesniej pisałem<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
05.06.2010 o 16:12 przez Omen
Omen
A zaraz napiszą że jednak odchodzi i to mnie dobija...;/
05.06.2010 o 16:04 przez piotrekninter
piotrekninter
fajnie jakbys został<br />
ale jak odejdziesz za grba kase , czyt 40 mln, plakal nie bede, bo Santon rozwinie skrzydla<br />
ale powtarzam po raz enty jak chce sie miec super klub to nie mozna sprzedawac najlepszych zawodnikow...chyba ze za kolosalna kase za ktora mozna kupic kilku fajnych, czyt Zlatan
05.06.2010 o 15:59 przez Piotr91
Piotr91
Il Principe <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> realu nienawidzę prawie tak samo jak barcy, BBVA to najgorsza liga świata. Po prostu staram się obiektywnie stwierdzać fakty <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
05.06.2010 o 15:56 przez RdK.
RdK.
Teraz znowu Ciebie kocham.
05.06.2010 o 15:53 przez Il Principe.
Il Principe.
Piotr91 , bo jesteś kibicem swojego klubiku Realu ? Bo avatarze , można to ująć.<br />
Co do newsa : Widać jak jest w Mediolanie kochany :&gt;<br />
I teraz plotkarze mówię wam Cześć...
05.06.2010 o 15:53 przez Trench
Trench
odmładzając skład na lewą stronę kupić Garetha Bale'a a na prawą niech gra Micah Richards
05.06.2010 o 15:52 przez Piotr91
Piotr91
Tyle, że teraz w realu jest Mourinho, który nawet nie chce słyszeć o tym, żeby sprzedawać Igłę. Już bardziej realny jest Benzema chociaż w to też wątpię. Z realu obecnie najlepszy byłby Van Der Vaart <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.06.2010 o 15:49 przez piter0806
piter0806
a za 2 dni Maicon w Realu!
05.06.2010 o 15:48 przez Dzyl
Dzyl
Wszystko zależy od Morattiego, jak połasi się na grubą kasę którą wyłoży Perez to sprzeda Maicona. Mam nadzieję że Maicon zostanie, jest niezastąpiony na swojej pozycji.
05.06.2010 o 15:47 przez Trench
Trench
W Realu Madryt wszystko jest możliwe w jednym sezonie kupują zawodnika za grube miliony by w następnym go sprzedać za połowę tej sumy
05.06.2010 o 15:45 przez Piotr91
Piotr91
Igła podpisał nowy kontrakt więc nie odejdzie
05.06.2010 o 15:42 przez Trench
Trench
Powinien odejść,lecz nie za gotówkę.Wymieniłbym go z Higuain'a,który jest skonfliktowany z Ronaldo (wiadomo kogo z tej dwójki łatwiej się pozbyć),ewentualnie za Benzemę który nie jest postacią pierwszoplanową w Realu.Poszukujemy lewego obrońcy? jest przecież Marcelo który gra na lewej stronie mimo że przerobili go na lewego pomocnika ale nie problem żeby znów go cofnąć jak grał na początku.Poza tym czytałem newsa że mamy 8 mln euro w poczet przyszłych transferów (zostało z klauzuli odstępnego Mourinho) a żaden Torres itp.nie jest nam potrzebny<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.06.2010 o 15:34 przez Piotr91
Piotr91
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Myślę, że odejdzie.
05.06.2010 o 15:20 przez SlimShady
SlimShady
Po proszę, wiedziałem, ze te gestykulacje w meczu z Juve nie były na pokaz. Maicon zostań z nami <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.06.2010 o 15:09 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
pasowało by obstawić, czy jeszcze dziś czy dopiero jutro pojawi się news, że Maicon jedną albo obiema nogami w Realu:/<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
05.06.2010 o 15:08 przez Edi092
Edi092
BEKA !
05.06.2010 o 15:05 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
teraz już widzę fale w komentarzach typu: boże zostań z nami,kocham cie ! tych którzy już go wysyłali do Madrytu... <br />
<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
FoRzA<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.06.2010 o 15:03 przez BoDzIo
BoDzIo
NO I KOCHAM CIE!
05.06.2010 o 14:57 przez miczel192
miczel192
Zostań Douglas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
05.06.2010 o 14:57 przez mati1908
mati1908
na jakis czas,i tak mysle ze odejdzie
05.06.2010 o 14:55 przez A(dri)ras
A(dri)ras
I koniec kropka <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> Forza Maicon<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
05.06.2010 o 14:48 przez filip85
filip85
wiadomo, że Moratti go na siłę nie odda. Przed nami fantastyczny sezon: Superpuchar Europy, klubowe MŚ, Serie A, LM, PW, Superpuchar Włoch, jest o co grać<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
05.06.2010 o 14:47 przez matrix991
matrix991
Szkoda, że kłamie. W Madrycie jest jego agent, ale twierdzi, że chce zostać w Interze...Niestety, ale kiedy mówił, że chce odejść to mowił prawdę. Teraz tylko tak gada aby dali mu spokój na czas MŚ.
05.06.2010 o 14:46 przez luke1986
luke1986
Maicon źle sie wyraził wcześniej a dziennikarze od razu to podłapali i zaczeli snuc insynuacje. Chodziło o to że che zostać w Interze i czuje się tam dobrze ale nie tylko on decyduje o transferze ale też moratti (który miałby z niego niezły interes bo 35mln )dlatego sytuacja nie jest jeszcze klarowna ...Teraz Maicon wyraził się jasno i wszyscy już wiedzą że chce zostać, ale tak jak wspomniałem to że chce zostać to nie znaczy ze na 100% tak bedzie... football to gigantyczny biznes ...niestety <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
05.06.2010 o 14:43 przez pomiot
pomiot
haha bardzo dobra wiadomość:] Oby to była prawda:]
05.06.2010 o 14:38 przez Kamikaze
Kamikaze
Musi zostac, on jest nasz podstawa ! <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
05.06.2010 o 14:35 przez Chuchu
Chuchu
ja już nie wiem w co mam wierzyć, niedawno mówił że chce do Realu teraz mówi że nie chce...ehh kobieta zmienną jest <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />

Shoutbox

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625145

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się