Wywiady z trenerami

Mancini: Bez obaw, wiemy co robić (23)

Autor:
Źródło: inter.it
prawie 11 lat temu
552
23

Roberto Mancini skomentował wczorajsze Trofeo TIM.

Często traci się bramki z powodu dekoncentracji, to naturalne. Musimy szybciej i lepiej reagować na boiskowe wydarzenia. Nie można oceniać formy drużyny po letnich sparingach. Wiem, że sezon się zbliża, ale nie tylko my mamy swoje problemy. Co stało się tutaj, zostaje tutaj, nie myślimy o przeszłości. Transfery? Z pewnością coś się jeszcze wydarzy. Przegraliśmy Trofeo TIM, ale bez obaw, wiemy co robić. W meczu z Milanem przytrafiły się dwa błędy i zabrakło czasu na doprowadzenie do remisu. Musimy poprawić tempo naszych akcji.

udostępnij

Zobacz też

Chivu: To był fantastyczny sezon w naszym wykonaniu (7)

14.05
12:44

Chivu komentuje transfer Dumfriesa do Realu Madryt: Inter nie mógł nic zrobić (0)

05.06
14:46

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.08.2015 o 13:18 przez 79przemo
79przemo
http://g2.gangsters.pl/?ref=10407 Witam wiadomosc z ostatniej chwili Balotelli do interu pa dla oferty 23 mln euro
17.08.2015 o 11:08 przez DonDawido
DonDawido
Popieram @Kamiliusz1908. I śmiesznie wygląda ten nagłówek w świetle sprzedaży Shaqa i Mateo w ostatnie dni mercato.
16.08.2015 o 21:29 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Serio juz sraki dostaje od tych jego wypowiedzi. Nie żeby cos ale 2 okienko zarzad robi to co Mancio zagra, dostaje każdego kogo chce, czego nie miał ŻADERN trener od Mou. Jak na razie jego 3 transfery dały dupy tj Shaq którego wywalił, Podolski i Brozovic który gówno grał, także juz widze jak Perisic ogarnie. Nie wiem czy mu batona zmarszczył w wc na stacji że go tak na siłe chce ? Masakra że gosc na tydzien przed sezonem nie ma skom,pletowanej pomocy i nie wie czy chce grac 3 w środku czy inaczej. Myslałem że to w jakims stopniu ogaRNIĘTY KOLO ALE JAK WIDAC NADAJE SIE DO WYGRYWANIA mistrzostw ze składem za 200 mln po Calciopoli, albo składem za 200 mln w City.
16.08.2015 o 13:50 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
@il capitano sto pro racji, jak ten amator z takim skladem w city rzutem na tasme i z wielkim fartem wygral raz mistrzstwo anglii, a o grze w lm juz nie wspomne
16.08.2015 o 13:49 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
no manini widać, ze wiesz co robic ;)
to kto kolejny po shaqu i kovaciciu odejdzie?
16.08.2015 o 01:04 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Zgwałcą nas wszyscy w lidze. Tak to będzie wyglądało
15.08.2015 o 21:12 przez Yascarr
Yascarr
Capitano dobrze gada. Nie ma takiego syfu nigdzie jak tutaj, to jest niepojęte jakie cyrki dzieją się w tym klubie.
15.08.2015 o 12:18 przez potrtop
potrtop
BEZ OBAWIEŃ
14.08.2015 o 23:35 przez ekspert
ekspert
Grunt pali mu się pod nogami jak sezon się nie zaczął? xD
14.08.2015 o 22:12 przez puMba
puMba
Haha przypominaja sie czasy jak mówili: "Spokojnie, mamy drużynę mistrzów"
14.08.2015 o 21:54 przez Riva
Riva
Taaa...a szczegolnie zdjecie na glownej stronie po porazce w Trofeo Tim swiadczy o tym ze wie co ma robic... mydlenie oczu jak nic...ale niech mu bedzie :)
14.08.2015 o 13:52 przez Gajdzik
Gajdzik
Trzymam za słowo Mancio !!
Ja też nie jestem nastawiony ani bardzo optymistycznie, ani pesymistycznie, zobaczymy...
14.08.2015 o 10:11 przez Patryk
Patryk
W tym sezonie Juventus bedzie mocny, Roma tak samo, zobaczymy co pokaze Milan .
Mysle że o walke o 3 miejsce bedziemy bili sie wlasnie z Milanem. Troszke nizej oceniam Napoli, Fiore i Lazio
13.08.2015 o 23:22 przez interista1987
interista1987
Wazne zeby Inter trzymal sie choc blisko tej 3 pozycji to zima jeszcze ktos przyjdzie.
13.08.2015 o 18:32 przez kulfon32
kulfon32
Mazzar tez tak mowil....
13.08.2015 o 17:34 przez dodo_IM
dodo_IM
Dokładnie poczekajmy aż sezon ruszy.
13.08.2015 o 17:18 przez ekspert
ekspert
Ja tam się nie nastawiam ani pesymistycznie ani optymistycznie. Nie ma co teraz gdybać, po kilku kolejkach ligowych można będzie powiedzieć coś więcej :P
13.08.2015 o 17:15 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ok
13.08.2015 o 17:02 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
claudio86 myślę że 3 miejsce Inter wziąłby w ciemno biorąc pod uwage to jak długi czas nei grali w pucharach na poziomie europy :)
13.08.2015 o 17:01 przez Claudio
Claudio
bedzie 3-4 miejsce zobaczycie.
13.08.2015 o 17:00 przez kubainteretoo9
kubainteretoo9
A ja tam poczekam do początku ligi, teraz nie ma co oceniać, co inny mecz, to inny skład wyjściowy :) Zobaczymy co się będzie działo jak sezon ruszy :) Wg mnie ocenić prawdziwą formę będzie można po 8 kolejce, po meczu z Juve, myślę że wtedy Juve nam wskaże na jakim poziomie europejskim jesteśmy, z kolei po meczu z Fiorentiną będziemy mogli ocenić jak idzie Interowi na krajowym podwórku :P Pierwsze wnioski wysunę nie wcześniej niż po 6 kolejce ;) Teraz nie ma co sie stresować :)
13.08.2015 o 16:53 przez Piter
Piter
heh mansini fachowiec widze szykuje się 8 miejsce. FORZA
13.08.2015 o 16:26 przez nwk
nwk
No mam nadzieje ziomeczki, że nie macie już żadnych złudzeń. 5 miejsce to MAX co może z tego być.

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625325

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się