Wywiady z trenerami

Mancini: Potrzebowaliśmy spokoju (11)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 10 lat temu
535
11

Po zwycięstwie 3-1 we wczorajszym spotkaniu przeciwko Sampdorii, udział w konferencji prasowej wziął szkoleniowiec Nerazzurrich, Roberto Mancini. Oto zapis jego wypowiedzi:

Nie chcieliśmy niebezpiecznej gry na początku. Teraz mogę powiedzieć, że atmosfera nie była dobra. 

- Będziemy starać się odwołać od kary Kondogbii, tak by mógł zagrać przeciwko Juve. Wtedy będziemy próbować środka Kondogbia - Medel. 

- Nasi sympatycy nie są szczęśliwy. Musimy szanować zdanie każdego.

- Nie jest powiedziane, że dzięki takim zgrupowaniom od razu się wygrywa. To wszystko było przede wszystkim po to, żeby odzyskać spokój. 

- Formacja nie jest najważniejsza, żeby zwyciężyć. Wygrywaliśmy już w różnych formacjach. Najważniejszy jest aspekt mentalny. 

- Eder przyszedł do nas niedawno. On ciężko pracuje na treningach i myślę, że wkrótce to przyniesie efekty. 

- Zawszę uważam, że możemy wygrać, nawet jeśli na przeciwko stoi Juventus. Będziemy mocno przygotowywać się na ten pojedynek. 

 

Zobacz też

Chivu: Mamy w gablocie dwa trofea, wakacje są więcej niż zasłużone (2)

25.05
02:56

Chivu komentuje transfer Dumfriesa do Realu Madryt: Inter nie mógł nic zrobić (0)

05.06
14:46

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.02.2016 o 22:46 przez Jovetic10
Jovetic10
Mancini weź przykład z Romy, oni się nie cackają. A ty się podniecasz jakimś 3-1 z drużyną w której występuje połowa ex łamag Interu.
21.02.2016 o 18:04 przez cuba
cuba
Potrzebowaliśmy spokój :D :D jedno zwycięstwo,z przeciwnikiem który można powiedzieć grał tak że nie dało się tego meczu spie.. zepsuć :) nagle wielkie mi coś .. mam dość tego typa i tyle,mam nadzieję że jakimś trafem damy radę wrócić do LM bo tak przystało jako kibic swojej drużynie nie mamy Trenera tylko kierownika drużyny,przyjechał Mou i zrobili wielką fetę i nie dało się tego meczu inaczej zakończyć jak zwycięstwem :) jak uda im się wygrać z 4 mecze pod rząd,teraz każdy remis może okazać się porażką, więc nie wiem jak to zrobią ale muszą wygrać z Juve . A że to będzie mega trudne to wiemy i jeśli chodzi o mnie to ja nie przyjmuję remisu,skoro jest tak dobrze i Mancini to mówi czyli tzw "trener" to oczekuje z Juve zwycięstwa,każda porażka Interu lub remis powoduje tylko jedyne co w tym dobre zwolnienie Manciniego,teraz już jesteśmy skazani na niego do końca sezonu niestety :)
21.02.2016 o 16:45 przez broda4991
broda4991
I CO SIĘ ŚMIEJESZ DEBILU MANCIO ! Po prostu przeciwnik był z dupy. Za tydzień zobaczysz jak Ci jude dupę zaora i zobaczymy co da Twój spokój !
21.02.2016 o 15:42 przez Jacenty
Jacenty
Dokładnie...Melo zagrał naprawdę niezły mecz (z pewnością lepszy niż Brozovic) a pan Mancini znowu chce przemeblować pomoc o 180 stopni...nic dobrego z tego nie wyjdzie, tym bardziej, że Medel zostałby zdeptany przez Pogbę, Marchisio czy Khedirę...
21.02.2016 o 15:37 przez Dejwid
Dejwid
Coz to pewnie zasłona dymna, bo kto normalny mówi przed meczem jaki skład wyjdzie :P
21.02.2016 o 15:31 przez Granat105
Granat105
Melo w końcu zagrał w miarę dobry mecz od dłuższego czasu, a ten wyskakuje z Medelem i Kondogbią...
21.02.2016 o 14:36 przez cuba
cuba
Niech się lepiej nie wypowiada bo jak zdarta płyta,wciąż to samo i już wyczuwam jakby nie wiem jak był dumny z siebie,kompletnie nie jego zasługa ta wygrana jak jedynie wystawienie składu ale czego można się lepszego spodziewać więc wyszli ci co musieli wyjść bo reszta za kartki itp nie mogła zagrać a co do Manciniego to i tak nie chcę go tu i mam nadzieję że tylko do końca sezonu będzie,Mou musiał przyjechać i Ronalno by wygrali (żart :) ) ale coś w tym jest :D poczekamy do meczu z Juve i jak będzie się tłumaczył Mancini po meczu :) dodam że każdy remis to nawet już teraz może być porażką więc Manciniemu pętla się zaciska a kolejek coraz mniej :)
21.02.2016 o 13:52 przez Imrahil
Imrahil
oni tam nie znają innych słów tylko spokój ?! =)
21.02.2016 o 13:35 przez Kebo
Kebo
wyjazd
21.02.2016 o 13:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Spokój najważniejszy, a ciągle rotacji składem i kłótnie z zawodnikami na pewno to ułatwiają...
21.02.2016 o 12:21 przez Endru
Endru
Mancini. Kondogbia i Medel bylo juz probowane i sie nie sprawdzilo. Daj sobie spokoj z tym jamnikiemm. Stawiaj na Kondogbie ale z Melo albo Brozo. Medel niech wchodzi tylko na obrone wyniku albo na obrone jak beda kontuzjowani Murillo lub Miranda.

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 23:47

Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.

Claudio 23.06.2026 23:44

kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:44

dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..

VVujek 23.06.2026 23:40

Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ja myślę, że Juve gorzej wyszłoby na tym

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:21

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:21 to pewnie bedzie szło w kierunku swapu za Frate teraz...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się