Wywiady z piłkarzami

Mario Balotelli: "Przepraszam wszystkich" (50)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
824
50

Napastnik Interu Mediolan Mario Balotelli przeprosił fanów z powodu jego ostatniego zachowania tuż po zakończeniu spotkania Inter-Barcelona. W swoim liście do ANSA napisał:

"Przepraszam każdego z powodu mojego gestu we wtorkowy wieczór. Straciłem głowę, kiedy schodziłem z boiska, słysząc wygwizdywanie ze strony kibiców jak i trenera, który na mnie krzyczał. Zagubiłem się i wtedy rzuciłem koszulką, by dać upust mojej wściekłości. Przepraszam, ale nie mogłem zapanować nad swoimi emocjami, które mi towarzyszą od miesiąca".

List ten wkrótce ma zostać opublikowany na oficjalnej stronie Mario Balotellego.

"Chcę wyjaśnić, że nie jestem zły na zachowanie kibiców, zwłaszcza tych z Curva. Oni zawsze mnie wspierali kiedy, zupełnie inni kibice mnie wygwizdywali. Chcę wygrać z Interem wszystko. Tak długo, jak noszę tę koszulkę, zrobię wszystko. Przechodzę przez jeden z najtrudniejszych okresów mojego życia. Jestem podirytowany ale akurat w tamtym momencie zachowałem się niewłaściwie. Z pomocą mojego agenta i ludźmi, którzy mnie kochają, wiem, że mogę rozwiązać swoje problemy".

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (50)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2010 o 12:33 przez Castaignos
Castaignos
<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
25.04.2010 o 10:44 przez kaaasiulencjaaa
kaaasiulencjaaa
Trochę więcej wyrozumiałości! Widać, że mu zależy i naprawdę chce grać, bo inaczej olał by se kibiców, a tak widać że go obchodzi to co się dzieje, gdyby kibice okazaliby mu wsparcie jestem pewna, że odwdzięczyłby się wspaniałą grą !
24.04.2010 o 15:22 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No dobrze,ze chociaz przeprosil to dobrze o nim swiadczy choc i tak napewno nie jeden kibic ma te jego przeprosiny w dupie po tym co zrobil<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.04.2010 o 14:38 przez sas111
sas111
nastepna sytuacja podobna do tej z adriano<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> chcialbym zeby zakonczyla sie inaczej bo to dobry przyszlosciowy zawodnik<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
24.04.2010 o 14:33 przez Omen
Omen
Agent go kocha...hah chyba jego kasę.Ile razy już słyszę to że się chce poprawić i w ogóle.Jego czas się w Interze skończył!
24.04.2010 o 12:42 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
zmądrzał?
24.04.2010 o 11:29 przez LoveFist18
LoveFist18
co chwile tylko przeprasza...nie wierzę mu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
24.04.2010 o 10:45 przez crisinter
crisinter
przeprosiny nieprzyjęte
24.04.2010 o 02:19 przez dudek.ed
dudek.ed
ciągłe przepraszanie nie ma sensu... niestety ale dla mnie Balotelli mimo tego iż ma talent lepiej bedzie jak opuści Inter tego lata, przykre ale niestety prawdziwe i konieczne dla dobrej atmosfery w zespole jak i reputacji Interu <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.04.2010 o 00:09 przez czenzen
czenzen
Get out &quot;SuperMario&quot; <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Nie można zbesztać barw Interu, a potem tłumaczyć to podirytowaniem <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Nie można zdobywać rozgłosu takimi gestami... Piłka to oczywiście w dużej mierze show-biznes ale są pewne granice których nie można przekroczyć... <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Inter zostawiając go w szeregach stracił by wiele w moich oczach, bo tak po prostu nie wolno się zachowywać chcąc być zawodnikiem tak wielkiej i wspaniałej drużyny... Szkoda jego talentu ale wg. mnie jest tylko jedno rozsądne wyjście... get out <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
23.04.2010 o 23:02 przez goglin
goglin
Niech pokaże że mu zależy ! <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.04.2010 o 22:52 przez SlimShady
SlimShady
Wiedziałem, że to zrobi, teraz pewnie znowu popadnie w łaski Morattiego, jednak czy Mou da mu szanse od początku z Atlantą. Ja bym osobiście, a najlepiej jakby to udowodnił wspaniałą grą i wspieraniem kolegów nie tylko w ataku ale i w defensywie. Ciekawe jak go przyjmą kibice jak pojawi sie na murawie.
23.04.2010 o 22:40 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jednak nie zagra z Atalantą.
23.04.2010 o 22:16 przez cuba
cuba
Nie wierze ze zostanie na nastepny sezon i w sumie nie jest mi go szkoda,stac nas na zawodnika który go zastąpi i nie bedzie walił fochów na druzyne czy kibiców Interu,nie zasłuzylismy na to my (kibice) i klub ,mamy znakomity zespół,jednego z najlepszych trenerów swiata i jak mam na to patrzec co wyrabia Mario to mam go gdzies,moze sie tam komus naraze ale tyle ile dał mu Inter gdzie mógł pokazac sie na wysokim poziomie i czym sie odpłacił?to juz nie pierwszy raz,cały czas tłumaczą bo jest młody itd,ja dla mnie to mam nadzieje ze w nastepnym sezonie go nie bedzie,jedno co bedzie dziwne ze jak strzeli bramke to juz mu pewnie wiekrzosc wybaczy,ja bede stał przy swojej wersji,nie widze go , z koszulką przesadził. INTER 4LIFE<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
23.04.2010 o 22:06 przez berniol21
berniol21
Ile razy on będzie przepraszać za swoje zachowanie.Co z tego ,że przeprosi jak za chwilę znowu coś wywinie.Wielkim talentem jest ,ale czy zachowywanie się normalnie jak wszyscy inni jest trudne<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
23.04.2010 o 21:43 przez pingfin
pingfin
Kolejny wielki talent z problemami osobistymi, który na pewno się wkrótce poprawi i wiecznie przeprasza za swoje zachowanie? Dziękuję...
23.04.2010 o 21:22 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Daj już sobie spokój chłopie... Kończ waść wstydu oszczędź...<img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
23.04.2010 o 21:00 przez Gambit
Gambit
Ważne że przeprosił.Młody jest i głupi.Nawet bardzo.Przypomina do złudzenia młodych anelke i cassano.Żaden z nich nie zrobił kariery na miarę swoich umiejętności.I mam nadzieje że Mario nie pójdzie ich drogą.Choć ciągle uważam że gdyby się trafiła dobra oferta to można pomyśleć nad jego sprzedażą.
23.04.2010 o 21:00 przez dodo_IM
dodo_IM
Zacznij biegać i pomagać drużynie bronić, ale nie sobie człapiesz po murawie. Po prostu graj dla drużyny, a nie dla siebie egoisto.
23.04.2010 o 20:42 przez RdK.
RdK.
Glory Man United!, Glory Robben!, Glory 1/8 Champions League!<br />
<br />
Ciao Bambino :*
23.04.2010 o 20:37 przez radomir93
radomir93
Jetem kibolem Man Utd jak i Interu.. <br />
(...)<br />
<br />
// Wpis usunięty, poziom wypowiedzi poniżej krytyki. Ban za wulgaryzmy. // MiRas.
23.04.2010 o 20:28 przez piotrekninter
piotrekninter
to jest zalosne, a niektorzy wierza w jego przeprosiny, panowie on moze nawet tego nie przeczytal , menadzer albo ktos nabazgral i niby wsjo mamy wpuscic w niepamiec prosze, gdyby na zywo , albo jakis filmik w necie puiscil jak przeprasza to juz jakis krok, ale jakis liscik ktorego pewnie nie przeczytal, wezcie , niech juz spada na wyspy
23.04.2010 o 20:23 przez Helton
Helton
ciekaw jestem co znowu mu odbije jak zacznie grac no chyba teraz to tylko samoboja moze strzelic<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> ale jakby to zrobil to podpisal by na siebie wyrok smierci.
23.04.2010 o 20:12 przez Jedrula
Jedrula
Jakoś panu nie wierzę panie Balotelli.
23.04.2010 o 20:08 przez MiRas.
MiRas.
Wsadź sobie te przeprosiny w dupę, bo one w żadnym calu nie są od ciebie, zapewne napisane i ułożone przez redakcję inter.it na zlecenie no. 45 . Pewnie no. 45 powiedział: &quot;weźcie napiszcie tam jakieś moje przeprosiny.&quot;<br />
<br />
Bóg wybacza, kibice nigdy.
23.04.2010 o 20:05 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Balotelli out<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
23.04.2010 o 20:05 przez Magiq
Magiq
piperz sie panie Balotteli,jestem z abardzo pijany ze sie panem przejmowac wiec wal sie nas ryj....
23.04.2010 o 19:46 przez Rabarbar18
Rabarbar18
za 2 dni Mourinho mu powie, że mu sie sznurówka rozwiązała, po czym mario opuści ośrodek treningowy i z piskiem odjedzie niewiadomo gdzie.
23.04.2010 o 19:14 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Jak zaczniesz biegać i walczyć na boisku, to będzie ci wybaczone.
23.04.2010 o 19:09 przez adi1908
adi1908
Wesly też byl niepokorny za młodu a co teraz z niego wyrosło <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> wszyscy widzimy . Ja tylko się boję jednego żebysmy nie płakali za nim za pare lat tak jak za Pirlo

Shoutbox

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się