Informacje z klubu

Marotta w czwartek w Interze! (40)

Autor:
Źródło: football-italia.net
28 dni temu
4083
40
Marotta

Liczne włoskie media potwierdzają - Giuseppe Marotta zostanie w czwartek ogłoszony CEO Interu.

61-letni działacz Juventusu pozostanie w swoim dotychczasowym klubie jeszcze tylko 2 dni. Wiadomośc potwierdzają zarówno Tuttosport, jak i Corriere dello Sport. Działacz ma w Interze pełnić podobną rolę jaką pełnił w Juventusie. Decyzja ma być ogłoszona w czwartek, natomiast dzień później spodziewa się, że Steven Zhang zostanie ogłoszony najmłodszym prezydentem klubu w jego historii. 

Marotta doszedł do porozumienia z Interem jakiś czas temu, spodziewa się, że zacznie pełnić swoje obowiązki w Interze od stycznia. 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

Zobacz też

Marcelo Brozovic

Buon Compleanno, Brozović! (3)

16.11
23:12
Kwadwo Asamoah

Asamoah z urazem kolana (2)

12.11
18:03

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.10.2018 o 14:11 przez Imrahil
Imrahil
poczekajmy z oficjalnymi informacjami
23.10.2018 o 23:28 przez Kebo
Kebo
Mega dylemat, z jednej strony świetny fachowiec, z drugiej juvek.
23.10.2018 o 21:19 przez Rafał 1976
-1
Rafał 1976
Żadnej :cenzor: z Judentusu nie chce widzieć w moim ukochanym Interze
23.10.2018 o 17:26 przez Kondzik
Kondzik
Może już coś wiedzą skoro takie ruchy. Źle się kojarzy gościu ale w swoim fachu jest kozak. Nie sądzę aby go brali nie wiedząc jaka ma kartę
23.10.2018 o 16:29 przez Claudio
+1
Claudio
Powinni poczekać jak potoczą się sprawy, a później myśleć o takich ruchach.
Wg mnie to ryzyko wizerunkowe dla klubu.
23.10.2018 o 16:17 przez ciechan
ciechan
Myślę, że nieprzypadkowo trafia właśnie do Interu, gdyż to na dobrą sprawę najbardziej znienawidzony przez Juve klub, który może mieć odpowiednią moc oczyścić, bądź zatuszować jego udział w tym procederze. Jednak wydaje mi się, że to bujda wyssana z palca. Fajnie jednak byłoby zobaczyć miny czarno-białych, , którzy tak pewnie mówią o Calciopoli jako Interowskiej farsi, że ich klub to jednak nie jest taki uczciwy. Jestem ciekaw, czy posiadając kapitał zewnętrzny w klubie, można uniezaleznic sie od wloskiej mafii, bo jeżeli to wszystko jest prawdą, to wątpię żeby była to inicjatywa samego Juve.

A Marotta sam w somie jako działacz to człowiek o wysokiej klasie i świetnych umiejętnościach, czy jako Ceo, czy jako pewnie i dyrektor
23.10.2018 o 15:41 przez wrobel1908
wrobel1908
Po ostatnich rewelacjach jakie wyszły na jaw nie chciał bym go u nas
23.10.2018 o 14:52 przez Drago194
Drago194
Kibice w Mediolanie powinni stanowczo na to zareagować. Niech mafijna turyńska merda trzyma się z dala od Interu.
23.10.2018 o 14:45 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
Chińska mafia zlikwidowała tego kibica i rzuciła podejrzenia na Marottę by wyrwać go z juve,tak to widze
23.10.2018 o 14:45 przez Silvio
Silvio
Mafijne powiązania? Z takich związków nie wychodzi się ot tak. Za duże ryzyko. NIE.
23.10.2018 o 13:52 przez mikruzzo
mikruzzo
...rwa aż się browarem zakrztusiłem.
Mam nadzieję że to jakieś jaja
23.10.2018 o 13:59 przez wegorz
+2
wegorz
Browar we wtorek przed 14 ?? Szanuję... :D
23.10.2018 o 14:06 przez mikruzzo
mikruzzo
heheh jak tu nie pić przy takich ciekawych informacjach :D
23.10.2018 o 13:09 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Nie chce go u nas widzieć.
23.10.2018 o 12:45 przez Odet
Odet
Nie wierzę, pójdzie do MU.
Pozdr.
23.10.2018 o 12:44 przez maverik
maverik
Po tym reportażu na Rai Tre jakoś się nie jaram. Mam nadzieję, że klub wie co robi.
23.10.2018 o 12:24 przez DonDawido
DonDawido
Mam mieszane odczucia. Z jednej strony wydaje się, że koleś naprawdę świetnie ogarniał Juventus, a z drugiej - te wszystkie doniesienia o rzekomych powiązaniach z mafią są trochę niepokojące.
23.10.2018 o 12:07 przez maestro177
maestro177
Naprawdę fajnie, że tylko wyrok (uczciwych?) Sądów jest decyzyjna w opinii człowieka. Najlepiej dać Ronaldo gwalcic jakie chce kobiety, byleby przynosił zysk. Współpracować s mafią też można, dopóki nie znajdzie się jakiś nie skorumpowany sędzia.
23.10.2018 o 11:58 przez Loon
Loon
Dwa razy sprawdziłem czy to aby nie Prima Aprilis
23.10.2018 o 11:53 przez Skepta
Skepta
"Najbardziej wstrząsającym wątkiem są z kolei okoliczności śmierci "Ciccio", odpowiedzialnego w grupie kibicowskiej "Drughi" za sprawy finansowe. Oficjalnie miał popełnić samobójstwo, rzucając się w przepaść, ale nie można wykluczyć, że ktoś "pomógł" mu targnąć się na życie. Jak to możliwe, że podsłuchiwany przez dwa lata dyrektor generalny Juve Marotta, akurat tego dnia, przez trzy godziny, nie był monitorowany?" - to ja podziekuje za tego zezola
23.10.2018 o 11:57 przez Orzeu
Orzeu
kuzynku - póki nie ma żadnych zarzutów, póki nie ma nawet żadnego procesu - gościu jest niewinny.
23.10.2018 o 11:47 przez Adriano_forever
+2
Adriano_forever
No nie wiem. Koleś ma dostać jakiś wyrok i ma do nas przyjść? Ja rozumiem, że jest dobry w swoim fachu ale problemy z prawem pasują do juventusu tam gdzie jeszcze jest. Inter jest czystym klubem a kryminalista w sztabie może trochę popsuć ten wizerunek nieskazitelnego złą energią klubu.
23.10.2018 o 11:51 przez Lopez
+1
Lopez
Gdy się okaże, że maczał w czymś palce to na pewno rozwiążą z nim umowę. Bez oficjalnych zarzutów to nie ma co mówić, że jest czemuś winny.
23.10.2018 o 11:59 przez Adriano_forever
+2
Adriano_forever
Możliwe, że jest tak jak piszesz. Dlatego wolałbym poczekać do oficjalnego prawomocnego wyroku z zakontraktowaniem tego pana, żeby później nie bawić się w jakieś obustronne porozumienia czy tam dyscyplinarkę.
23.10.2018 o 11:39 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Pożyjemy zobaczymy. Może i nie ma co go nawet porównywać do tego nieudacznika fassone ale źle na mnie działa myśl ze jakby nie było jest to człowiek jud i może być kukulczym jajem...
23.10.2018 o 11:22 przez kusy
-1
kusy
Sztos informacja :D
23.10.2018 o 11:06 przez keats
keats
Czy może mi ktoś wyjaśnić , za co człowiek na jego stanowisku jest odpowiedzialny w klubie, czyli co taki dyrektor sportowy robi i dlaczego on akurat jest wybitny ? dzięki .
23.10.2018 o 14:32 przez coalmeluck
coalmeluck
CEO - najwzysza osoba w firmie, majaca decyzyjne zdanie. Polski odpowiednik prezesa zarzadu. Co do tego co chlopaki pisza, tez mam mieszane uczucia. Z jednej strony nie ma co sie zaglebiac w ploty ale jesli okaze sie, ze jedno oko na maroko ma jakies brudy to potem latwo bedzie wrzucic Inter do jednego worka z tymi smieciami...
23.10.2018 o 10:43 przez Wisniapl
+2
Wisniapl
Po ostatnich rewelacjach o współpracy z mafią to jakoś ten transfer nie bardzo wygląda.
23.10.2018 o 10:38 przez jason666
jason666
Szanuje za prace w Juventusie. Kto by pomyślał gość z roz :cenzor: mi oczami taki postęp w Juventusie zrobi. Ehh
23.10.2018 o 10:33 przez Czarson
+5
Czarson
Koń trojański. Odchodzi z Juve w atmosferze skandalu. Sprawa może się za nim ciągnąć chyba, że tak dobrze to zatuszowali.

Jeśli chodzi o jego prace to jest jednym z najlepszych w tym co robi. Boję się jednak, że cos nawywija.
23.10.2018 o 10:29 przez Orzeu
+2
Orzeu
Nie lubię tej gęby, ale pracownikiem na pewno jest kompetentnym
23.10.2018 o 10:26 przez SETE
+3
SETE
Jak Marotty nie zakmna w pierdlu do stycznia to powiem, ze to dobra opcja.
23.10.2018 o 10:26 przez Windykator
-1
Windykator
Petarda a co
23.10.2018 o 10:16 przez intermed1
+1
intermed1
No nie wiem. Jeden z lepszych dyrektorów sportowych na rynku, ale przywiązanie do Juventusu nie daje mi spokoju. Oby nie okazał się koniem trojańskimi. No i jeszcze ostatnia afera z mafia... Jestem na nie.
23.10.2018 o 10:15 przez Kondzik
-2
Kondzik
No to witaj wężyk na pokładzie !! Wkoncu pomyslales gdzie najlepiej pracować ;) Wybitny transfer

Shoutbox

PetkoS 20.11.2018 00:39

kocham Mourinho

Piekarz 20.11.2018 00:20

oby wrócił

Skepta 20.11.2018 00:01

dobrze ze mamy łysą łepetynke

Skepta 20.11.2018 00:01

a mourinho liczy na posadke w Interze chyba

Skepta 20.11.2018 00:01

cale te junajted to jeden wielki zart

Chuchu 19.11.2018 23:57

pierwszy gol United to raczej nie był farfocel

Rajin 19.11.2018 23:13

farfocle czy nie wynik sie liczy

Skepta 19.11.2018 22:42

chuijolandia jest gownem

Skepta 19.11.2018 22:42

pewnie jakies 2 farfocle po wylewie jak w meczu juve manchester

Rajin 19.11.2018 22:40

i zremisowali z niemcami wlasnie :)

Skepta 19.11.2018 22:40

w srodku gra jakis przecietniak de Roon z atalanty

Skepta 19.11.2018 22:39

dupay na szpicy karakan

Skepta 19.11.2018 22:39

jakies quincy promesy u nich lataja, RYAN BABEL gosc ktory sie skonczyl jakies 8 lat temu i dalej gra w reprze to niebywale

Skepta 19.11.2018 22:39

ale holandia jest gownem

Claudio 19.11.2018 22:37

kimmich ma wąsik jak jakiś pedofil

cristian08 19.11.2018 22:36

holandia ;o

InterMistrzKamil 19.11.2018 22:30

Jaki Brozo sławny w polszy

Rajin 19.11.2018 22:29

holadnia na 1;2

Kondzik 19.11.2018 22:21

Zaraz wroci jak tam obrony nie ma

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    34

  • 2

    Napoli

    Napoli

    12

    28

  • 3

    Inter

    Inter

    12

    25

  • 4

    Lazio

    Lazio

    12

    22

  • 5

    Milan

    Milan

    12

    21

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    19

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Ciro Immobile

    8

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 4

    Lorenzo Insigne

    7

  • 5

    Dries Mertens

    7

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 09 listopada

  • FT

    Frosinone

    1 - 1

    ACF Fiorentina

Sobota, 10 listopada

  • FT

    Torino

    1 - 2

    Parma

  • FT

    SPAL

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

Niedziela, 11 listopada

  • FT

    Atalanta

    4 - 1

    Inter

  • FT

    AC Chievo Verona

    2 - 2

    Bologna

  • FT

    Roma

    4 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Udinese

  • FT

    US Sassuolo Calcio

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    0 - 2

    Juventus Turin

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 18557

Liczba newsów: 32107