Wywiady z piłkarzami

Martinez: Transfer? Inter to mój dom (14)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
około 2 miesiące temu
1875
14
Lautaro Martinez

Lautaro Martinez skomentował plotki łączące go z przenosinami do Manchesteru City i Barcelony dla telewizji Sky Sport. Napastnik wypowiedział się również na temat spotkań, które wkrótce zagra Inter.

- Dla mnie, Inter jest domem. Spędzam tutaj większość mojego życia i to dla mnie dużo znaczy. Fani okazują mi sympatię od pierwszego dnia. To jest dla mnie istotne, tak jak dla każdego piłkarza i każdego mężczyzny. Chcę nadal pracować z pokorą i nosić tą koszulkę. Moim celem jest sprawić radość naszym kibicom oraz oczywiście mojej rodzinie, ponieważ oni w największym stopniu  mi się poświęcili. Chcę skorzystać z okazji i przywitać się z nimi, ponieważ mieszkają w Argentynie i na pewno są zadowoleni z rozwoju mojej kariery.

- Trenujemy każdego dnia z taką samą intensywnością, niezależnie z kim będziemy grać. Czy to będzie Roma, SPAL czy Barcelona. Pracujemy, żeby pokazać, że jesteśmy Interem, i zawsze staramy się zdobyć trzy punkty. Nasz cel nie różni się niczym, od celów w innych klubach. To jest praca mecz po meczu i skupiamy się tylko na najbliższym przeciwniku.

 

Zobacz też

Ashley Young

Young: Jestem tutaj, aby pomóc w osiągnięciu założonych celów (6)

18.01
00:07
Borja Valero

Valero: Ciężka praca popłaca (1)

15.01
06:01

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.12.2019 o 12:28 przez Orzeu
Orzeu
no i amen
05.12.2019 o 06:06 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
Inter to mój dom. W Interze. Z Interem.
05.12.2019 o 05:34 przez maestro177
maestro177
Tak się zdobywa kibiców. I dobrze podkreślił, mistrzostwo zdobywa się trenując cały sezon z najwyższą możliwą intensywnością.
04.12.2019 o 23:36 przez Piekarz
+5
Piekarz
Dobrze dobrze, a teraz posłuchaj mnie uważnie wytatuowany gnojku: jeśli twoje oko choćby na chwilę śmie śmieć skierować się w stronę Barcelony albo innego obrzydlistwa, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa czarno-niebieskiego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie.
04.12.2019 o 23:32 przez Weo
Weo
A i jeszcze jedno, pokaż Barcelonie w rewanżu LM że Twoje czarno-niebieskie serce bije tylko dla Interu i jesteś gotów zrobić dla niego wszystko.
04.12.2019 o 23:25 przez Weo
+1
Weo
Nie słuchaj ojca i jego bajek o Messim. Jak ja bym mojego słuchał to bym był prawiczkiem. Tu masz wszystko co Ci trzeba, czyli drużyne która ewidentnie idzie na przód po trofea, młodych kolegów którzy tak jak ty rozwijają się niesmaowicie dobrze i chcą spełniać marzenia tak jak Ty. Może w Barcelonie czy w City też jest niesamowita atmosfera, ale te drużyny ostatnio dopadł mały kryzys monotoinii. Tu już jesteś kimś i razem z Lukaku tworzycie taki duet że Icardi może się cmoknąć w ... . Po prostu zostań z nami. Proszę !! !
04.12.2019 o 22:07 przez mastersnake
+1
mastersnake
Tak trzymaj. Gdzie ci bedzie lepiej niż w Interze.
04.12.2019 o 22:05 przez Pader88
+2
Pader88
No i tu jest Twój dom Martinieziaku kochany nigdzie się nie ruszaj prosim
04.12.2019 o 22:01 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
No brzmi ładnie, wierzę ze tak jest jak mówisz i ze nastrzelasz dla nas jeszcze sporo goli, tego bym nam życzył bo potencjał jest na skalę światową bez 2 zdań.
04.12.2019 o 20:56 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Wierzę że jego słowa są szczere a jego kobieta nie postanowi być druga Wandzia. Zakup Lautaro był strzałem w 10. Od paru dobrych lat nie widzialem ludzi z taka zawzietoscia I chęcią gry jak Lautek czy Barella. Są wszędzie i to się ceni! Taki Chiesa z Tonelim zrobili by dodatlowa robotę. Zawsze pisałem młodzi, zdolni, chcący grać a nie truchtajace po boisku stare flaki. Polityka klubu w końcu idzie w dobra stronę. Jeszcze tylko nowi inwestorzy ze znacznie lepsza kasa i za rok, dwa jesteśmy w top 5 Europy.
04.12.2019 o 21:31 przez timon
+1
timon
Tylko młodzi i zdolni, a nie tylko młodzi- tutaj jest spora różnica ;)
04.12.2019 o 20:24 przez Dyl87
+2
Dyl87
Bardzo piękna wypowiedz Lautaro musi zostać ewidentnie współpraca z Conte wpływa na jego rozwój bardzo znacząco nawet jego wypowiedzi są bardzo podobne do Conte : Praca , Skupienie , Determinacja i to jest to czego potrzebuje Inter i cała nasza społeczność !
04.12.2019 o 20:22 przez broda4991
broda4991
Po czynach Cię poznamy. Już jeden argenetyńczyk tak mocno kochał Inter że już niema go w klubie.
04.12.2019 o 20:12 przez Krisu
+2
Krisu
uuuuuuuu Gościu teraz to ty mnie teraz zaimponowałeś.

Shoutbox

Neraz1908 18.01.2020 21:54

u nas by sie odrodzil ale nie ma co gadac narazie bo z generalem jest git

IlCapitano 18.01.2020 21:54

No z tym wrakiem to na pewno

CzarodziejCzasu 18.01.2020 21:53

simeone jak najdalej od Interu

CzarodziejCzasu 18.01.2020 21:52

xd

Neraz1908 18.01.2020 21:52

watpie, moze jedynie z simeone za kilka lat

CzarodziejCzasu 18.01.2020 21:51

ciekawe czy eriksen spotka sie jeszcze z Mourinho w jednym klubie. jak myslisz neraz

Neraz1908 18.01.2020 21:51

eriksen ucieka z tonacego statku pod przywodztwem murinio

IlCapitano 18.01.2020 21:50

I dlaczego beton szymeone wydał na niego tyle kasy

IlCapitano 18.01.2020 21:50

Nie wiem co to za amator

bitels10 18.01.2020 21:50

pytanie poważne

bitels10 18.01.2020 21:49

jest tu ktoś kto może racjonalnie wytłumaczyć wartość Joaoa Felixa z Atletiko, która wynosi 100 000 000 euro? bo co jest tyle wart?

Neraz1908 18.01.2020 21:45

lukaku na refrenie

ManOnFire 18.01.2020 21:45

Wyczuwam, ze powstanie nowa wersja "Pazza Inter Amala" za Conte

Chuchu 18.01.2020 21:44

Nie słuchałem , ale pewnie i tak lepsze od tego co tu Skepciak codziennie wrzuca

Chuchu 18.01.2020 21:43

Pośpiewałby dla rozluźnienia atmosfery

Dzonyy 18.01.2020 21:43

no zdecydowanie brakuje jakiegos idioty w szatni

ManOnFire 18.01.2020 21:42

Osvaldo teraz rock and roll

Neraz1908 18.01.2020 21:42

szkoda mi Handy ze musial z takimi parodystami grac wtedy

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 51'

    Napoli

    0 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29149

Liczba newsów: 35642