Wywiady z piłkarzami

Martinez: Transfer? Inter to mój dom (14)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
8 miesięcy temu
2022
14
Lautaro Martinez

Lautaro Martinez skomentował plotki łączące go z przenosinami do Manchesteru City i Barcelony dla telewizji Sky Sport. Napastnik wypowiedział się również na temat spotkań, które wkrótce zagra Inter.

- Dla mnie, Inter jest domem. Spędzam tutaj większość mojego życia i to dla mnie dużo znaczy. Fani okazują mi sympatię od pierwszego dnia. To jest dla mnie istotne, tak jak dla każdego piłkarza i każdego mężczyzny. Chcę nadal pracować z pokorą i nosić tą koszulkę. Moim celem jest sprawić radość naszym kibicom oraz oczywiście mojej rodzinie, ponieważ oni w największym stopniu  mi się poświęcili. Chcę skorzystać z okazji i przywitać się z nimi, ponieważ mieszkają w Argentynie i na pewno są zadowoleni z rozwoju mojej kariery.

- Trenujemy każdego dnia z taką samą intensywnością, niezależnie z kim będziemy grać. Czy to będzie Roma, SPAL czy Barcelona. Pracujemy, żeby pokazać, że jesteśmy Interem, i zawsze staramy się zdobyć trzy punkty. Nasz cel nie różni się niczym, od celów w innych klubach. To jest praca mecz po meczu i skupiamy się tylko na najbliższym przeciwniku.

 

Zobacz też

Ashley Young

Young: Naprawdę chcieliśmy zdobyć te trzy punkty (1)

02.08
15:35
Borja Valero

Valero: Robię to o co prosi mnie trener (6)

29.07
15:47

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.12.2019 o 12:28 przez Orzeu
Orzeu
no i amen
05.12.2019 o 06:06 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
Inter to mój dom. W Interze. Z Interem.
05.12.2019 o 05:34 przez maestro177
maestro177
Tak się zdobywa kibiców. I dobrze podkreślił, mistrzostwo zdobywa się trenując cały sezon z najwyższą możliwą intensywnością.
04.12.2019 o 23:36 przez Piekarz
+5
Piekarz
Dobrze dobrze, a teraz posłuchaj mnie uważnie wytatuowany gnojku: jeśli twoje oko choćby na chwilę śmie śmieć skierować się w stronę Barcelony albo innego obrzydlistwa, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa czarno-niebieskiego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie.
04.12.2019 o 23:32 przez Weo
Weo
A i jeszcze jedno, pokaż Barcelonie w rewanżu LM że Twoje czarno-niebieskie serce bije tylko dla Interu i jesteś gotów zrobić dla niego wszystko.
04.12.2019 o 23:25 przez Weo
+1
Weo
Nie słuchaj ojca i jego bajek o Messim. Jak ja bym mojego słuchał to bym był prawiczkiem. Tu masz wszystko co Ci trzeba, czyli drużyne która ewidentnie idzie na przód po trofea, młodych kolegów którzy tak jak ty rozwijają się niesmaowicie dobrze i chcą spełniać marzenia tak jak Ty. Może w Barcelonie czy w City też jest niesamowita atmosfera, ale te drużyny ostatnio dopadł mały kryzys monotoinii. Tu już jesteś kimś i razem z Lukaku tworzycie taki duet że Icardi może się cmoknąć w ... . Po prostu zostań z nami. Proszę !! !
04.12.2019 o 22:07 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Tak trzymaj. Gdzie ci bedzie lepiej niż w Interze.
04.12.2019 o 22:05 przez Pader88
+2
Pader88
No i tu jest Twój dom Martinieziaku kochany nigdzie się nie ruszaj prosim
04.12.2019 o 22:01 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
No brzmi ładnie, wierzę ze tak jest jak mówisz i ze nastrzelasz dla nas jeszcze sporo goli, tego bym nam życzył bo potencjał jest na skalę światową bez 2 zdań.
04.12.2019 o 20:56 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Wierzę że jego słowa są szczere a jego kobieta nie postanowi być druga Wandzia. Zakup Lautaro był strzałem w 10. Od paru dobrych lat nie widzialem ludzi z taka zawzietoscia I chęcią gry jak Lautek czy Barella. Są wszędzie i to się ceni! Taki Chiesa z Tonelim zrobili by dodatlowa robotę. Zawsze pisałem młodzi, zdolni, chcący grać a nie truchtajace po boisku stare flaki. Polityka klubu w końcu idzie w dobra stronę. Jeszcze tylko nowi inwestorzy ze znacznie lepsza kasa i za rok, dwa jesteśmy w top 5 Europy.
04.12.2019 o 21:31 przez timon
+1
timon
Tylko młodzi i zdolni, a nie tylko młodzi- tutaj jest spora różnica ;)
04.12.2019 o 20:24 przez Dyl87
+2
Dyl87
Bardzo piękna wypowiedz Lautaro musi zostać ewidentnie współpraca z Conte wpływa na jego rozwój bardzo znacząco nawet jego wypowiedzi są bardzo podobne do Conte : Praca , Skupienie , Determinacja i to jest to czego potrzebuje Inter i cała nasza społeczność !
04.12.2019 o 20:22 przez broda4991
broda4991
Po czynach Cię poznamy. Już jeden argenetyńczyk tak mocno kochał Inter że już niema go w klubie.
04.12.2019 o 20:12 przez Krisu
+2
Krisu
uuuuuuuu Gościu teraz to ty mnie teraz zaimponowałeś.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 07.08.2020 11:44

według mnie szału nie ma]

ZnawcaCalcio 07.08.2020 11:43

już jest

Endru 07.08.2020 11:38

Ten film o Anelce na netflixie chhba jest juz

lukasszzo 07.08.2020 11:30

Co dalej z Milanem Skriniarem?

Dzonyy 07.08.2020 11:01

No ja myślę, że tez sam kraj, w którym są ma na to wpływ

Alfa 07.08.2020 11:01

A takie psg dostaje 80mln od najki i 200mln od kataru beka

Alfa 07.08.2020 11:00

Masakra tylko brać przykład z dojczow

Klinsi64 07.08.2020 10:51

Pan Kopyto oficjalnie w TVP sport @Sciera

Imrahil 07.08.2020 10:02

Lśniąca Grzywka :rock:

Imrahil 07.08.2020 10:02

koroniaczki inlove

Imrahil 07.08.2020 09:56

homofisy :banan:

Piter 07.08.2020 08:17

*powietkin

Piter 07.08.2020 08:17

strzała sie zesrał

Piter 07.08.2020 08:17

widzę Patryk ma własnego bodyguarda, a jest nim sasza powietnik

Piter 07.08.2020 08:16

Patryka2703

maniekfci 07.08.2020 08:15

jakiego ogrodu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Getafe?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    AC Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    SSC Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL 2013

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26889

Liczba newsów: 37190