Pozostałe

Matrix: „Nie dogadywałem się z Benitezem” (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
324
18

W wywiadzie dla stacji Sky Marco Materazzi przyznał, że jest bardzo zadowolony z powodu przyjścia do ekipy Nerazzurrich Leonardo. Popularny Matrix potwierdził przy okazji, że relacje pomiędzy nim a Rafą Benitezem nie układały się zbyt dobrze.

 

- Bardzo się cieszę z przyjścia Leonardo i nie jest to żadna złośliwość pod adresem Milanu. Sprowadzając Leo Moratti zrobił nam bardzo miły świąteczny prezent, teraz możemy powrócić do wygrywania. Nie jest żadną tajemnicą, że nie dogadywałem się z Benitezem. Żałuję jednak, że nie wziąłem udziału w dekoracji zespołu po finale KMŚ: żałuję ze względu na siebie samego, kolegów z drużyny oraz klub, ale na pewno nie ze względu na Rafę.

 

- Ranocchia? Widziałem go podczas treningu, to bardzo pokorny chłopak i będzie dla nas dużym wzmocnieniem. Z całą pewnością może stać się nowym Nestą. To najlepszy zawodnik młodego pokolenia, jaki był w obiegu i bardzo podoba mi się jego styl gry – powiedział Materazzi.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.12.2010 o 10:57 przez mati1908
mati1908
mam nadzieje ze promuja Ranocchie nie bez przesady,byle by sie chłopak nie spalił
31.12.2010 o 10:28 przez nerazzurri13
nerazzurri13
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.12.2010 o 23:32 przez olgierd
olgierd
marco szanuje cie jako dobrego ducha szatni taki ktos zawsze jest potrzebny ale juz chyba nie pograsz zważywszy na przyjście ranocchi<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.12.2010 o 22:04 przez zanetti22
zanetti22
Kończ waść :/<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
30.12.2010 o 21:30 przez inter944
inter944
Rozumiem, rozumiem ;) Tylko nie chodzilo mi juz o tego newsa tylko wczesniejsze i o to jak niektorzy mowia na Matrixa patrzac tylko na niego od zlej strony co zrobil w tym klubie . Tez chce aby Matrix pozostal z nami i tez jako dzialacz bo wiadomo Inter musi miec graczy aby wygrywac, a ma teraz duzo strat w tabeli i musza odrobic .Ale ostatni news na jego temat i niektore komenatrze byly nieciekawe . Dobra ja juz to co powiedzialem to powiedzialem ;) Juz nie spamuje i jeszcze raz Szczesliwego Nowego Roku ;) <br />
Pozdrawiam .<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.12.2010 o 21:08 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
inter944: nie zrozumiałeś. Materazzi jest dla mnie symbolem. Lubie go i szanuję, ale piłkarsko wysiadł i chciałbym żeby pozostał z nami ale w innej roli<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.12.2010 o 20:23 przez Gajdzik
Gajdzik
A kto się z nim dogadywał <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
30.12.2010 o 20:13 przez Pavlo
Pavlo
Już widzę jak Matrix szkoli Ranocchie<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.12.2010 o 20:09 przez inter944
inter944
Dobra panowie ;p Zobaczymy jak to bedzie ;) Ja i tak jestem za Matrixem ;p Zobaczymy gdzie go poniesie co bedzie sie dalej dzialo . Szczesliwego Nowego Roku ! ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.12.2010 o 20:05 przez piotrekninter
piotrekninter
#^ mam podobne zdanie,nigdy nie lubilem Matrixa,czesto przez glupie faule zawalal nam mecz<br />
inter944 przesadzasz,duzo osob pisze aby Matrix zawiesil buty,ale nie oszukujmy sie jego forma jest slaba i blokuje miejsce w kadrze,podobnie jak Mancini czy Suazo<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
zle slowa w jego kierunku jakos sobie nie przypominam,kazdy wie ze to prawdziwy Internista i ze powinien pracowac w zarzadzie, mentor z niego swietny ,ale gracz juz nie ,taka prawda
30.12.2010 o 19:43 przez inter944
inter944
Ja wiem ze nie jest lubiany przez uulalal wielu kibicow ale ile jednak w naszym klubie spedzil lat . Czytajac kometarze pod newsem na teamt Matrixa odrazu na dole czytam kometarze zeby oposcil i nie przyjemne slowa w jego strone . Juz kiedys to zauwarzylem w sezonie 2006/07 gdy strzelil gola wszyscy FORZA MATRIX a jak w kolejnym meczu spartolil to juz najgorszy . Chodzi mi glownie o to ze w innych newsach albo i teraz matrix jest pociskany i zeby wynosil sie z interu i wgl ... Tak mogl by odejsc ale zeby inni tak nie gadali bo jest jednym z nas .
30.12.2010 o 19:42 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Przynajmnienj przyznał się do błędu.
30.12.2010 o 19:35 przez Szociq
Szociq
inter944 ----&gt; ale o co ci tak konkretnie chodzi bo chyba to że Matrix jest na dzień dzisiejszy bardzo słabym piłkarzem nie podlega dyskusji. on pełni teraz rolę swego rodzaju maskotki, nie jest po prostu wartościowym zmiennikiem i z chęcią widziałbym na jego miejscu jakiegoś młokosa uczącego się fachu od Lucio albo Samuela (jak wróci po kontuzji). a osobiscie za Materazzim nigdy nie przepadałem, dla mnie to był cwaniak i człowiek któremu nigdy nie wiadomo co strzeli do pały. więc płakać za nim nie będę.
30.12.2010 o 19:23 przez inter944
inter944
Co wy macie do Materazziego ? ... Wszyscy mowia ze ma odejsc i ma robic za dzialacza interu ... Co on takie az zrobil ze nawet kibic Interu ma cos do niego . Wiadomo fauluje i ma juz teraz swoje lata . Ale jak czytam ze ma lepiej odejsc i wgl to az szkoda mi go ... On jest jaki jest ale jak widac do nikogo nic zlego z druzyny nie ma wspiera kazdego a my powinnismy jego .
30.12.2010 o 19:20 przez Adrian521995
Adrian521995
Benitez to chyba pierwszy trener, z którym Matrix się nie dogadywał
30.12.2010 o 19:13 przez Piekarz
Piekarz
Dobrze, Leo, dobrze; dogadanie się z Matrixem to niebagatelna część pracy trenera Interu. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
30.12.2010 o 19:10 przez ERNRUD_FCI
ERNRUD_FCI
Gra na boisku nie leży już w sferze funkcji Matrixa i mam nadzieję, że to sie nie zmieni za nowego trenera. Forza Marco. Do zobaczenia jako działacz<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.12.2010 o 19:06 przez Szociq
Szociq
niestety Matrix najlepiej udowodnił jak wartościowym piłkarzem jest gdy Rafa wystawił go na mecz z Milanem. więc nie dziwię się że nie dogadywał się z Hiszpanem najlepiej <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625252

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się