Kontuzje

Mauro Icardi nie wznowił treningów [akt. 21:50] (22)

Autor:
Źródło: football-italia.net
4 miesiące temu
4160
22
Mauro Icardi

Mauro Icardi nie wrócił do treningów z drużyną.

Wczoraj kilka źródeł spekulowało o możliwym powrocie do treningów Argentyńczyka. Jednakże już wypowiedź pomeczowa Spallettiego mogła sugerować, że tak się jednak nie stanie. Teraz wiemy już na pewno: Mauro Icardi nie wznowił dzisiaj treningów. Zawodnik kontynuował w dniu dzisiejszym zabiegi fizjoterapeutyczne.

La Gazzetta sugeruje, że Icardi może w następnych kilku godzinach ponownie spotkać się z przedstawicielami klubu. 

 

[aktualizacja 21:50]

Jak słusznie przewidywała La Gazzetta - Icardi spotkał się dzisiaj ponownie z Giuseppe Marottą. Obie strony negocjowały w sprawie powrotu Argentyńczyka do gry. Finał sprawy już niedługo - fani mogą z optymizmem patrzeć na zakończenie konfliktu, Icardi powinien pojawić się na boisku w niedługim czasie. 

 

Tagi: Mauro Icardi
udostępnij

Zobacz też

Pinamonti

Kontuzja Pinamontiego (3)

13.06
15:08
Stefan de Vrij

Sky: De Vrij od jutra wraca do treningów z resztą drużyny (5)

20.05
18:31

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.03.2019 o 23:05 przez Mao
Mao
Brakuje nam gracza pokroju Zanettiego, choć przyznam, że kapitański potencjał widzę w Skriniarze. Nie możemy go stracić, a cały czas dawać mu do zrozumienia, że jest dla nas ważny. Icardi nigdy nie był kapitanem na jakiego zasługiwał ten klub.
09.03.2019 o 09:33 przez SETE
SETE
Mao Avatar widzę na czasie 😀
08.03.2019 o 22:55 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Cyrk na kółkach. Negocjacje negocjacjami ale chłop dostaje taka kasę że sciemnianie z kontuzja powinno być równoznaczne z jej oddaniem za okres w którym nie grał. Pępek świata. Wszystko kręcilo się wokół niego i on był naj więc teraz pokazuje pazurki wraz z damulka.
08.03.2019 o 22:42 przez Endru
+1
Endru
Nie ukrywam, ze czekam na Icardiego jest nam z Keita teraz potrzebny jak tlen do konca sezonu niech prywatne brudy odloza na bok i zrealizuja cele minimalne, a latem wszystko rozstrzygnac czyli pozegnac.
08.03.2019 o 22:39 przez marcinek91081
+2
marcinek91081
jedno jest pewne... w sezonie 2019/20 koszulki Interu już nie założy
08.03.2019 o 22:13 przez Claudio
+4
Claudio
Jakie urwa negocjacje? Wszystko ok z nogą to niech zadupia do treningów bo za to bierze ciężkie pieniądze.
Co za żenada.
08.03.2019 o 20:18 przez emirka
-1
emirka
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
08.03.2019 o 21:52 przez Orzeu
+1
08.03.2019 o 18:53 przez Bartek-32
+2
Bartek-32
Hwdi
08.03.2019 o 17:00 przez Dyl87
+1
Dyl87
Wiem co Cię jara pizdo !! !
Liczysz się tylko ty !! !
08.03.2019 o 16:34 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Skoro ma wywalone w Inter to niech się na NFZ leczy a nie u klubowych fizjoterapeutów
08.03.2019 o 16:34 przez Lopez
Lopez
@vth możesz być pewien, że jeśli nawet Marotta, w co osobiście nie wierze, nie rozliczy zawodników i sztabu , to Steven Zhang na pewno to zrobi. On tutaj wraz z tatusiem nie przyszli robić jakiejś prowizorki tylko wygrywać trofea.
08.03.2019 o 16:22 przez michalb1988
+1
michalb1988
To juz jest przesada !! !! Ma ważny kontrakt do 2021 roku. wiec wywalic go do rezerw i niech tam siedzi do konca kontraktu. i juz bedzie miec po karierze !! !! !
08.03.2019 o 16:10 przez babok23
+1
babok23
Ma kontakt a symuluje i nie gra osłabiając nasza pozycję w lidze i Europie przy okazji psują wizerunek klubu bo o swój już się nie musi martwić dlatego klub musi wyciągać odpowiednie konsekwencje.
08.03.2019 o 15:50 przez vth
+2
vth
Wierzę tylko w to, że w lecie Marotta przypomni sobie to co się dzieje teraz w klubie. Czy to destrukcyjni Chorwaci, czy laluś Icardi czy reszta kopaczy, którzy tylko przynoszą wstyd naszej koszulce. Ci wszyscy niech zostaną rozliczeni z tego sezonu. Ze Spallettim na czele.
08.03.2019 o 16:25 przez Dyl87
+1
Dyl87
Święta racja!
08.03.2019 o 15:35 przez bobogol
+1
bobogol
In other news, sky is still blue
08.03.2019 o 15:35 przez kusy
+2
kusy
Telenowela trwa dalej, niech już to się zakończy wszystko, cierpi na tym wizerunek klubu...
08.03.2019 o 15:21 przez Dyl87
+4
Dyl87
Parówa jedna !! !! !! Niech już idzie sobie w pizdu . Czego może się spodziewać po kolesiu co rucha żonę przyjaciela ?? ? właśnie tego .... jego kręgosłup moralny to rzadkie gówno !
08.03.2019 o 15:29 przez Daniek
+2
Daniek
Jakby kochał ten klub to w sytuacji gdzie wie że lautaro nie zagra w rewanżu z Eintrachtem schowały dume do kieszeni...ale jak widać miekka pała jest i nigdy mu nie zależało na klubie.Wypromowaliśmy go,daliśmy możliwości i ma nas głęboko w dupie.mam nadzieje że Real rzuci 80mln i szerokiej drogi.Błazen
08.03.2019 o 15:32 przez Daniek
+2
Daniek
Jak codziennie jestem biernym urzytkownikiem to już się czytać tego nie da...Jebał go pies
08.03.2019 o 16:23 przez Dyl87
+1
Dyl87
Właśnie tak ! Po oczach widać że inteligencja nie grzeszy .

Shoutbox

Odet 27.06.2019 08:30

a Wy dalej o calcio prawicie

Kazam 27.06.2019 08:29

ale transfer ciekawy, nie powiesz

Kazam 27.06.2019 08:29

no dokladnie

InteristaNagato 27.06.2019 08:29

Teraz sie beda liczyc Inter Atalanta zlodzieje i smieciarze

InteristaNagato 27.06.2019 08:28

Lazio sie skonczylo jak Roma

Kazam 27.06.2019 08:19

moze tam u nich odpalic

Kazam 27.06.2019 08:19

lacari ponoc do lacyjo, ciekawy transfer

InteristaNagato 27.06.2019 08:12

no Sensi niby 1 lipca

Kazam 27.06.2019 07:59

nie bedzie niczego

maniekfci 27.06.2019 07:59

xd

Luki165 27.06.2019 07:58

Sensi mial przyjsc w miejsce Valero, to co transferu juz nie bedzie ?

Luki165 27.06.2019 07:57

Lyon niby daje 18 mln my chcemy 20

Odet 27.06.2019 07:56

jest ktoś chętny na niego?

Odet 27.06.2019 07:56

a co podali?

maniekfci 27.06.2019 07:56

dokładnie

Luki165 27.06.2019 07:52

O ile sie sprawdzi co podali wczoraj

Luki165 27.06.2019 07:51

Na dalbercie az tyle cale szxzescie nie stracimy

Odet 27.06.2019 07:51

większy problem to płacenie fortuny za gówniakow jak J.Mario czy Dalbert

Odet 27.06.2019 07:50

zresztą valero to nie taki problem, bo przyszedł za grosze

Luki165 27.06.2019 07:50

Mysle ze Inter we wloszech ma juz status domu spokojnej strarosci dla pilkarzy

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26298

Liczba newsów: 34239