Plotki transferowe

Mazzarri odrzucił ofertę Sunderlandu (13)

Źródło: football-italia.net
około 4 lata temu
81
13
fcinter serwisowe

Jak donoszą włoskie źródła informacji, w tym Calciomercato.com, Walter Mazzarri odrzucił ofertę prowadzenia Sunderlandu. Co ciekawe - nigdy nie kontaktował się także z Liverpoolem. Były trener Napoli i Interu ciągle, pomimo "bezrobocia" pobiera pensję z kasy klubu.

Szkoleniowiec łączony był z przenosinami do jednego z angielskich klubów - Sunderlandu lub Liverpoolu. Po zwolnieniu Brendana Rodgersa jego miejsce na ławce szkoleniowej The Reds zajął Jurgen Klopp, natomiast jeżeli chodzi o Black Cats to Mazzarri miał stwierdzić, że zespół nie zrobił na nim wrażenia i szuka klubu, który próbuje przetrwać w Premier League.

Zobacz też

Lautaro Martinez

200 mln euro za Lautaro? (13)

12.12
15:54
Hellas Verona Werona

Inter i Hellas rozmawiają o transferach (1)

13.12
14:51

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.10.2015 o 23:08 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
No tak bo przeciez to jego wina że Inte rmu taki kontrakt dał. Brak honoru bo nie zrezygnował ? Może i tak, ale jestem ciekaw ilu z was z na prawde czystym serce m, gdyby mogło zarobić 6 mln w rok za nic nie robienie powiedziałoby "nie, dziękuję, poszukam innej pracy" Znam ludzi którzy dymali za 1200 i pluli na tych którzy mają kase ale jak sami dostali szanse żeby wiecej zarabiać, nawet jesli nie zasłużyli to daliby sobie do mordy nas*ać byleby tylko przy korycie się utrzymać.
07.10.2015 o 20:46 przez interista1987
interista1987
Mazarri chociaz 5 miejsce zajal. Najgorszy trener jaki byl to Gasperini a nastepnie Benitez i Stramaccioni.
07.10.2015 o 18:20 przez Yascarr
Yascarr
Chyba najbardziej znienawidzony trener jaki tutaj kiedykolwiek był :D Jak ja się ciesze, że on nie zasiada już na ławce trenerskiej u nas, to były najgorsze czasy dla mnie jakie pamiętam.
07.10.2015 o 15:36 przez Moris-son2
Moris-son2
Wydoi Inter do końca i potem poszuka klubu.
Z drugiej strony taką umowę sami zaproponowaliśmy więc ...
07.10.2015 o 14:48 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Zwykły śmietnik.
07.10.2015 o 14:46 przez pusiek
pusiek
Patrząc obiektywnie to na jego miejscu tez bym nie przyjmował oferty Sunderlandu. Moim zdaniem najwiekszy syf teraz mają w klubie i jest to pierwszy kandydat do spadku ( niestety Aston villa też). Gdyby Sunderland był w połowie tabeli to inaczej by na to patrzył. Moze faktycznie ma w zanadrzu jakąś inną propozycje i na niej sie skupia, albo czeka aż skonczy mu sie umowa z nami. Mam nadzieje,że nasz zarząd nie popełni drugi raz tego samego błędu. Z drugiej strony czytałem gdzieś,że chelsea tez jest w kropce bo po zwolnieniu Mou koło 30 baniek trzeba byłoby mu wypłacić . To dopiero ''babol' fakt ze inne pieniadze ma abramowicz a inne nasz azjata ale mimo wszystko.'
07.10.2015 o 14:46 przez Omen
Omen
Ma chłop wieksze ambicje ; )
07.10.2015 o 13:43 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Po co robić jak można nic nie robić, jajka głaskać i kasę od nas pobierać...
07.10.2015 o 12:54 przez inter_21
inter_21
Przecież to oczywiste że będzie nas doił do końca kontraktu, średnie kluby mu nie pasują a poważne mają go w dupie. Jak mu się skończy umowa to pójdzie do średniego i tyle
07.10.2015 o 10:59 przez kibol123
kibol123
Co taki geniusz który wygrał... (nic !! ) będzie się tak zniżał ?? Ogłupieli w tym Sunderlandzie do reszty czy co ?? Ale akurat im taki gość się należy, zasłużyli sobie wkońcu na solidny spadek !!
07.10.2015 o 10:57 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
On się jeszcze angielskiego nie nauczył. Jest na etapie ćwiczenia trzech kluczowych słów 352 :Three, Five Two - fersztejen?
07.10.2015 o 08:59 przez pluto11
pluto11
On czeka na Chelsea
07.10.2015 o 08:37 przez coco
coco
Zapewne poczeka jeszcze ze 2 tygodnie, i obejmie Newcastle, bo tam jest komedia a nie trener. Prestiż klubu też większy, kadra całkiem fajna, zapewne im by nie odmówił.

Shoutbox

kulfon32 14.12.2019 11:31

no jak czemu? Bo szmata dostała Nobla

Skepta 14.12.2019 11:30

wydaje mi sie ze powinnismy byc dumni ze mamy noblistke no ale to polska, tu trzeba cisnac z kazdym xD

Skepta 14.12.2019 11:29

czemu polacy nienawidza Tokarczuk i ją wyzywaja wszedzie gdzie sie da?

Skepta 14.12.2019 11:24

a co dopiero jakis giroud

Klinsi64 14.12.2019 11:24

po co ma znać

Skepta 14.12.2019 11:24

tu nawet cristiano ronaldo nei ogarnia chlopie

Skepta 14.12.2019 11:23

giroud nie zna ligi

Klinsi64 14.12.2019 11:23

nie pisze juz nic bo prawy Orzeu znowu zbanuje

Skepta 14.12.2019 11:23

a nie wiem chyba krocej

Klinsi64 14.12.2019 11:23

Giroud nie zna :D

Skepta 14.12.2019 11:23

conte zna llorente i bardziej sie umie zastawic i odegrac z glowki niz giroud

kulfon32 14.12.2019 11:23

Giroud > Llorente

Klinsi64 14.12.2019 11:22

z drugiej strony Giroud półtora roku temu został MŚ a rok temu był najlepszym strzelcem LE wiec chyba go to stawia wyżej od Llorente

Skepta 14.12.2019 11:22

przeciwez czytalem sb co ci mam cytowac wiadomosci pisane X dni temu? ja nie z tych co teczki robia na kazdfego

Skepta 14.12.2019 11:22

wiele osob pragnie girouda na ławke

Klinsi64 14.12.2019 11:21

kto napisał że pragnie Giroud?

Klinsi64 14.12.2019 11:20

co ty znowu wymyslasz?

Skepta 14.12.2019 11:19

nie ma to jak pluc na ogranego w lidze llorente a pragnac girouda

Klinsi64 14.12.2019 11:19

skad wiesz że jest zgoda chelsea?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35412