Informacje z klubu

Mazzarri zrobi sobie kolejny rok przerwy (17)

Źródło: fcinternews.it
około 5 lat temu
142
17
fcinter serwisowe

Jak dowiedział się dziennikarz FCInterNews.it Walter Mazzarri, pomimo zainteresowania ze strony Romy, Fiorentiny, Newcastle, Sunderlandu oraz Olympique Marsylia zdecyduje się na kolejny rok odpoczynku od ławki trenerskiej.

Na nieszczęście takie wakacje zabolą budżet Interu, z którym nadal związany umową jest były szkoleniowiec Nerazzurrich. Jako motyw przedłużenia "urlopu" urodzony w San Vincenzo Włoch podał duże zużycie energii w ostatnich sezonach. Kolejny rok rozbratu z ławką szkoleniową Waltera Mazzarriego będzie kosztował Inter 3,5 miliona euro.

udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen

Eriksen i wątpliwości ciąg dalszy (40)

11.07
17:21
Stroje wyjazdowe 2020/21 kratka

Oficjalnie - Stroje wyjazdowe na sezon 2020/21 (28)

20.07
15:13

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.06.2015 o 19:19 przez sampam
sampam
Ale tak uogolniles jak to zwykle na necie. Wszyscy zli poza nami :)
12.06.2015 o 18:28 przez kibol123
kibol123
Coś ci sie chyba myli :D Polacy jadą za granice, do roboty a nie po zasiłek chociaż wiadomo zdarzają sie wyjątki jak wszędzie. A Rumuny i muslimy uciekają bo bieda, syf, głód a nie żeby pracować chociaż tam również zdarzają sie wyjątki :D
12.06.2015 o 17:45 przez sampam
sampam
Piszesz Rumun a czemu nie Polak? Pijawki na "zachodzie" to zjawisko dosc powszechne.
12.06.2015 o 17:34 przez kibol123
kibol123
#Piter, Guarin odsylam do lektury http://natemat.pl/144429,milioner-dorabia-jako-kierowca-ubera-przeciez-nie-dla-trzech-tysiecy-zysku-to-moje-hobby pozdr. Myślę ze ja tez wolalbym cos robić zwłaszcza taka prace emocje, podroze, wielka piłka i luksusy. Beton to zwykły zwyrol nic.nie robić kasę brać jak jakiś Rumun.
12.06.2015 o 16:33 przez Piter
Piter
Jak dobrze że odezwali się ludzie, którzy woleliby chodzić do roboty za mniejsze pieniądze niż siedzieć na dupie za większe! Brawo, Polak potrafi
12.06.2015 o 15:22 przez Odet
Odet
i dobrze, niech "Filipińczyk" płaci, stać go.
Ciekawe kt z amerykańskich doradców, doradził mu przedłużenie kontraktu z Macarem.
Pozdr.
12.06.2015 o 14:26 przez sampam
sampam
Tak sie doi frajerow!
12.06.2015 o 13:51 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Guarin dokłdnie :) wszyscy w gebie mocni, ale podejrzewem że sporo ludzi postąpiłoby tak jak on, nic nie robić i zgarnac 3 mln ojro, no bajka przeciez.
12.06.2015 o 12:01 przez pico
pico
Tak dla pełnego zrozumienia sytuacji - Walter Mazzari zarobi miesięcznie niespełna 300 000 €!
Kto w zarządzie był tak głupi i podpisał tak długi kontrakt z tym trenerem?!
12.06.2015 o 09:18 przez Guarin
Guarin
Wy wszyscy honorowi ludzie na pewno byście nie przyjmowali tej kasy hahahhaha
12.06.2015 o 08:57 przez kibol123
kibol123
Człowiek Honoru... Brawo Brawo trzbe było dać mu jeszcze 10 lat. Dlaczego nie chce sobie dalej trenować ?? 1. Wie że jest marnym trenerem i dostanie jeszcze rok pensji a później i tak ktoś go zatrudni. Tak to dostałby szanse, zmarnowałby ją i przynajmniej stracilby rok pewnej pensji. Po 2. Tylko Inter jest taki głupi żeby trenerowi dać 3,5 mln za sezon chyba był najlepiej opłacany w SA to science fiction.
12.06.2015 o 08:38 przez inter_21
inter_21
Wiadomo było ze to szmata bez honoru, ale thohir sam sobie winny perfumami przedłużając kontrakt
11.06.2015 o 23:20 przez Guarin
Guarin
Blablarzynca- bo taka była słowna umowa a że Inter to wielki klub nie to co Sunderland to będzie bulić do ostatniego dnia
11.06.2015 o 23:19 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Po co mu dawali kontrakt po 5 miejscu? Teraz takie są tego skutki.
11.06.2015 o 23:12 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Macie swojego betona...
11.06.2015 o 23:08 przez Imrahil
Imrahil
rumun
11.06.2015 o 23:08 przez Nasir
Nasir
pasozyt jeb...

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171