Wywiady z piłkarzami

Mazzola: Spalletti jest geniuszem (15)

Autor:
Źródło: calcionews24.com
ponad 3 lata temu
412
15
fcinter serwisowe

Sandro Mazzola wypowiedział się dla Calcio News 24 na temat Interu. 

Oto jego wypowiedź:

Jesteśmy Interem i jesteśmy szaleni. Spalletti to geniusz, człowiek, który może utrzymać grupę razem na maksymalnym poziomie skupienia. On jest jak generał. To idealny trener dla szalonego Interu i tego roku da nam wielką satysfakcję.

Brozović? Niewątpliwie ma dużo jakości, jednak czasami nie pokazuje jej. Jednak jak powiedział Spalletti - Brozo doskonale rozumie grę i ma dobre uderzenie. Może być trequartistą na którym zespół naprawdę może polegać. 

 

 

 

Zobacz też

Nicolo Barella

Barella zdradza tajemnice szatni Interu (6)

14.01
11:50
 Alessandro Bastoni

Bastoni: Ta porażka nas nie zatrzyma (0)

07.01
12:05

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.10.2017 o 13:55 przez Granat105
Granat105
Przeca to tylko Benevento, przyjdzie lepszy rywal to nasza gwiazda zacznie machać i się skończy hype. Z drugiej strony żaden z naszych pomocników nie prezentuje obecnie jakiegoś rewelacyjnego poziomu, niech ten Mario się obudzi, potrzebujemy kreatywności.
07.10.2017 o 09:29 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie ma reguły, może być jak z Mancinim, a może być wręcz odwrotnie. Skłaniam się ku temu drugiemu, Spalletti ma większy autorytet w szatni i wprowadza w niej dobrą atmosferę.
06.10.2017 o 23:33 przez VVujek
VVujek
jakie męczarnie z Bonavento ? hahah nie wierze banujcie tych pesymistów
06.10.2017 o 23:12 przez Lovato
Lovato
To tylko jeden mecz a do tego niezwykle szczęśliwy, można powiedzieć że bardziej Roma sama przegrała to spotkanie niż Inter je wygrał.
06.10.2017 o 20:59 przez dodo_IM
dodo_IM
Lovato wygraliśmy na Olimpico z Romą 3:1, więc masz odpowiedź na grę z lepszymi zespołami.
06.10.2017 o 20:47 przez inter_21
inter_21
Mazzola przeważnie nie mówi nic mądrego i nie inaczej tym razem. Dopiero mecze z jufkami czy napoli pokażą w którym miejscu jesteśmy, póki co to mamy więcej pkt niż zasługujemy aczkolwiek jak w kluczowych meczach pokażą klasę to nikt nie będzie pamiętał o męczarniach z takim Benevento. Brozo dobry? Zlitujcie się, gościu zagrał dobry mecz od niepamiętnych czasach gdzie regularnie się kompromitował i zawalał nam kluczowe spotkania. Chłop ma jakieś ewidentne problemy psychiczne i nigdy nie będzie poważnym, stabilnym zawodnikiem na którym można polegać.
06.10.2017 o 20:31 przez Lovato
Lovato
Przyjdą mecze z lepszymi zespołami to zobaczymy ile tak naprawdę wart jest Inter oraz Spalletti.
06.10.2017 o 20:22 przez Jovetic10
Jovetic10
Brozo ma strzał, czyli coś co brakuje pozostałym zawodnikom w Interze i tu też jest problem.
06.10.2017 o 19:04 przez Dejwid
Dejwid
Brozo umie jedną rzecz czyli dobrze strzela z dystansu z jednego miejsca na boisku, a poza tym jest tragiczny i nie wydaje sie być profesjonalistą mentalnie. Co do Spala to genialny trener potrafi wycisnąć max potencjału z każdego i ja mu jeszcze daje szanse, ale jestem sceptyczny, że to się uda, bo większość zawodników wygląda jakby im sie grac nie chciało póki co.
06.10.2017 o 18:43 przez rafalik93
rafalik93
Lovato ty chyba nigdy w zyciu nie byles zadowolony z Interu ,pewnie nawet jak wygrywali triplete to dla ciebie bylo jak zwykle źle ..idź narzekać gdzie indziej
06.10.2017 o 18:32 przez VVujek
VVujek
Levato szczęście to masz ty że możesz tu pisać,osobiście śmieszy mnie pisanie o jakimś szczęściu bo za Mancio drużyny nas cisnęły a to my wygrywaliśmy mimo że byliśmy obijani niemiłosiernie.Teraz wygląda to zupełnie inaczej to my kontrolujemy mecz.
06.10.2017 o 16:08 przez lena182
lena182
#EpicBrozo jest dobry tylko ma ujowy charakter. to nad tym aspektem musi bardziej pracować ;) fakt jest że obok Kovacicia to Brozo należy do "młodzieży" w chorwacji bo ma umiejętności.
06.10.2017 o 14:57 przez Lovato
Lovato
Piotrekfci nigdy bym nie podejrzewał Cię że w sekrecie uważasz Brozovicia za "naprawdę dobrego".
06.10.2017 o 14:54 przez Lovato
Lovato
Nic wielkiego Inter nie pokazuje a wszyscy pieją z zachwytu i zachwalają pod niebiosa Spalettiego, skończy się szczęście i będzie powtórka z sezonu z Mancinim. Po za ty to te zdanie o maksymalnym poziomie skupienia w zespole świadczy o tym że mało który z tych zasłużonych dla Interu dziadków ogląda mecze a mówi jedynie aby coś powiedzieć i o sobie przypomnieć.
06.10.2017 o 14:33 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jak jeden dobry mecz Brożka zmienia od razu pogląd na jego przydatność w tym klubie. OK jest na prawdę dobry ale swój geniusz pokazuje raz na 10 meczy - czy można na kimś takim polegać !? Co do geniuszu Spaly :) nie wątpliwie to teraz jeden z 3 najlepszych włoskich trenerów ale duża zasługa w wynikach Interu po stronie niebywalego szczęścia. Oby Spala je miał do końca sezonu a nasi aby w koncu pokazali większą motywację i chęć gry samo szczęście z lepszymi ekipami może nie wystarczyć .

Shoutbox

Claudio 18.01.2021 21:57

byl wpindol od juve i nadal farcą

Endru 18.01.2021 21:57

Po prostu oni dostana w koncu 4-5 na pizzde

Claudio 18.01.2021 21:56

no strach przed Mario

Endru 18.01.2021 21:56

Cos mi sie wydaje, ze to granie milanu skonczy sie kosmicznym wpier dolem albo od nas albo atalanty

pablo77 18.01.2021 21:56

jeszcze Mandzukicia zgarneli ;/

Endru 18.01.2021 21:56

To wyglada tak jakby kazdy sie wykladal przed nimi w lidze

Claudio 18.01.2021 21:56

serio milan gra taka ujnię, ze szkoda gadac a mecze wygrywaja. To juz najbrzydszy juventus Allegriego duzo lepiej gral

Chuchu 18.01.2021 21:56

Dupsko by mi chyba eksplodowało

Chuchu 18.01.2021 21:56

Milan nie może z nami o mistrza wygrać, no po prostu NIE

HB 18.01.2021 21:55

komediowe te mecze milanu są, wyłączam

Endru 18.01.2021 21:55

On ledwo biegl

pablo77 18.01.2021 21:55

no i 2 ;/

Endru 18.01.2021 21:55

Jaka zenada

Claudio 18.01.2021 21:55

jak oni ta linie narysowali? :D

Chuchu 18.01.2021 21:55

Nosz pierdzielony Milan

Claudio 18.01.2021 21:55

uznali

HB 18.01.2021 21:54

lautaro by nie trafil

Endru 18.01.2021 21:54

Dupa tam spalony

Claudio 18.01.2021 21:54

ależ spust Dumanowskiego teraz

Endru 18.01.2021 21:54

On tez za milanem?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 54'

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27112

Liczba newsów: 38439