Plotki transferowe

MD - Lautaro odrzucił propozycję kontraktu, chce do Barcy (31)

Autor:
Źródło: football-italia.net
3 miesiące temu
3100
31
Lautaro Martinez

Hiszpańskie media donoszą: Lautaro Martinez odrzucił propozycję nowego kontraktu zaoferowanego mu przez Inter!

Dziennikarze Mundo Deportivo sugerują, że jest to wyraźny sygnał dla działaczy Interu mówiący o chęci przenosin Martineza do Barcelony. Zawodnik ma w sercu Barcelonę, odrzucił oferty Manchesteru United, Chelsea i PSG, a także propozycję przedłużenia kontraktu przez Inter. 

Ostatnie doniesienia mówią jednak o trudnościach finansowych Barcy, która na chwilę obecną jest wstanie zaoferować maksymalnie 50 mln euro za El Toro. Inter z kolei oczekuje minimum 90 mln euro i karty Arturo Vidala. 

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Leo Messi

Messi kupił apartament w Mediolanie (10)

08.08
20:23
Edison cavani

Cavani wciąz może trafić do Interu (9)

08.08
20:29

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.05.2020 o 11:22 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Nie przejmuję się szmatławcem hiszpańskim. Poza tym niech Martinez się zastanowi czy akurat Barcelona to obecnie jest najlepsza opcja dla niego. Nie mówię o tym, że akurat Inter jest lepszym wyborem, ale uważam, że Lautaro może spokojnie znaleźć lepszy klub jeżeli miałby już odchodzić.
03.05.2020 o 19:38 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Dlaczego wąż? Jeżeli nie są to plotki, to przecież nie podano szczegółów kontraktu. Lautaro przychodząc do Interu był nr1 wśród zdolnych latynoskich napastników i biliśmy się o niego z kilkoma innymi czołowymi klubami. On jest świadomy tego, że jest dobry i niedługo będzie mógł grać gdzie będzie chciał, choć teraz już prawie tak jest. To że ktoś u nas gra nie oznacza że przekazał duszę Zhangowi i stał się jego własnością. Ma prawo odejść, co zresztą wywalczył w swoim kontrakcie w postaci klauzuli. Jedyne co może być nie w porządku, to wymuszanie transferu.

Osobiście chciałbym, żeby Lautaro został, szczególnie że dla niego to również byłoby dobre. Hiszpańska piłka przeżywa lekki kryzys, Angielska w końcu dochodzi do głosu w Europie, Włochy też zresztą nieśmiale zaczynają przypominać o sobie. Sukces Atalanty to nie jest przypadek, rozwój Interu, siła Juventusu. Być może odejście z dobrze rokującego Interu będzie jednym z największych błędów w jego karierze, o którym będzie wspominał w wywiadach i pluł sobie w brodę.
03.05.2020 o 15:09 przez kibol123
-1
kibol123
Zostawić do końca kontraktu jeśli nikt nie aktywuje klauzuli i tyle po co sie go pozbywac. Czas pokazać tym pilkarzykom typu Icar, Zalosny Mario, Persilic że Inter to nie jest dziurawiec do dymania, tylko alfons w tym burdelu...
03.05.2020 o 03:18 przez Arcadinho77
+2
Arcadinho77
Szczerze wolę qrwa tu Ikara niech wyqierdala do geja lessiego a jak nie to rezerwy
03.05.2020 o 01:09 przez Dybuk
+2
Dybuk
Odrzucenie kontraktu oznacza zaraz chęć odejścia? Gdyby moi agenci słyszeli, że Mertens dostaje 5, a tu na stole raptem 3,5-4 to na pewno nie zachęcaliby mnie do podpisywania tego...szczególnie, że gdzieś tam leży 7-10mln(?) na stole. Proste. Oferujemy solidne 6 mln + bonusy, stawiamy na projekt wokół Lautaro albo stawiamy na jego sprzedaż i jednego zawodnika od nich, ale nie na Vidala (skąd u Włochów to zamiłowanie do gości po 30stce, baa, 32roku życia? Mam wrażenie, że u nich juniorem jest zawodnik do 30stki, a potem karierę się zaczyna dopiero), szybko dogadujemy Tonalliego, wzmacniamy wahadła i jest git. W Argentynie, w Brazylii pełno napastników młodych, zdolnych i tanich...
03.05.2020 o 03:20 przez Arcadinho77
+1
Arcadinho77
To szczeniak to że miał pół sezonu nic nie znaczy pokazał szacun do klubu po czerwieni niech spI3Rdala za 111 nie będę płakać
03.05.2020 o 00:12 przez Krisu
+1
Krisu
Już pisałem 6 miesiący temu kiedy zaczęły się plotki o jego odejściu. Lepiej sprzedać Martineza aniżeli deVrija czy Skriniara. Martinez "zabłysnął" w tym sezonie dzięki Conte czy chociaż by Lukaku który z ematią grał pod Martineza.. Rok temu każdy by się trząsł aby go sprzedać za te 111 bo siedział na ławce u Spallettiego. Farsa jeśli taka cwana to niech płaci. My wykorzystamy te pieniążki- Marotta już o to zadba. A czy Martinez zabłyśnie w Farsie? Był Dembele, Coutinho, Greziman... Ale to już mnie nie obchodzi.
02.05.2020 o 23:29 przez interista1987
interista1987
Jest dobry i ma przyszlosc ale poki co nawet nie wygral nam zadnego wielkiego meczu.
Gralismy z barca z juve nawet z lazio.
110 to dobra cena.
02.05.2020 o 21:54 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Tym mundo Deportivo to bym nawet dupy nie podtarł.
02.05.2020 o 21:30 przez wegorz
wegorz
Możemy trochę zejść z ceny... 110mln + skrzynka dobrego wina - znajcie łaskę Pana... ;)
02.05.2020 o 16:49 przez Drakan83
Drakan83
Jeśli taka jest jego wola, to niech idzie...Inter dzisiaj na pewno wyciągnie za niego max, ile się da. Obawiam się tylko, że dla niego może to być za szybko., ale to już będzie jego problem, jeśli mu nie wyjdzie. W fcb już od jakiegoś czasu nie jest za fajna atmosfera. Równie dobrze mogą to być tylko plotki
02.05.2020 o 15:44 przez Kondzik
+1
Kondzik
Nie ma ludzi niezastąpionych. Prosty przykład Icardi. Jak zapłacą tyle ile chcemy lub klauzulę niech idzie bo i tak za rok będzie napieral na transfer.
02.05.2020 o 15:22 przez Seba.
Seba.
Za te pieniądze kupi się 2-3 konkretnych grajków i nikt nie będzie pamiętał o Martinezie. Jeśli chce odejść, to droga wolna. Sprzedać póki jeszcze nie cyrkuje. Tonali+Chiesa(Aubameyang,Werner) i może zostanie jeszcze trochę na wahadłowego. Pryma sort Interes ;)
02.05.2020 o 15:42 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dokładnie Seba, Boję się tylko, że jakiś Vidal wleci w rozliczeniu za Martineza ale wierzę w Marotte, że wyciśnie z tego transferu więcej i oleje 33 letniego Arturo.
02.05.2020 o 16:55 przez ragnar
ragnar
Idealnie by było Werner Belotti
Do tego Lukaku i atak obsadzony
02.05.2020 o 14:29 przez Lopez
+1
Lopez
To tylko Mundo Deportivo. Jakby więcej źródeł o tym pisało to mógłbym w to uwierzyć.

Chcę odejść? Proszę bardzo albo na naszych warunkach lub niech aktywują klauzulę. Nie możemy im go oddać "bo z niewolnika nie ma pracownika" ponieważ w przysZłości znowu przyjdą i wezmą najlepszego z naszych. A to, że przez koronikaka nie mają pieniędzy to nich im Chiny dorzuca brakujące miliony.
02.05.2020 o 14:09 przez SETE
SETE
@nerrazuri1908 intencje Interu sa jasne, tzn chcą zatrzymać Lautaro , ale jeśli ten wyrazi chec odejścia do FCB to nie ma problemu, jest klauzala 111 mln euro , która okazuje się problematyczna dla katalonczykow. Ja od początku obawiałem się i nadal obawiam, ze Barca wykorzysta porozumienie z graczem i będzie wymuszala na Lauraro i jego agencie fochy w strone Interu, cos na zasadzie jak w przypadku transferu Dembele z BVB
02.05.2020 o 14:29 przez ragnar
ragnar
Tyle że bvb za Dembele przytulili mega hajs, dobrze na tym wyszli
02.05.2020 o 14:02 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Nie wiadomo czy to prawda więc bez spiny, ale jak tak to zgadzam sie z większością dac mu odejść i tyle bo jestem zdania ze z "niewolnika nie ma pracownika" taka prawda.
02.05.2020 o 13:49 przez CzarodziejCzasu
+3
CzarodziejCzasu
Wąż zwykły. Won
02.05.2020 o 13:38 przez danielinter
danielinter
Media w czasie pandemii sa jeszcze bardziej nie do zniesienia i jest fala fake newsow nie ma sie czym podniecac
02.05.2020 o 13:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Hiszpańskie szmatlawce wszystko wiedzące. Widzę to qurestwo jest bardziej nahalne niż gazeciarze we Włoszech.
02.05.2020 o 13:08 przez Orzeu
+1
Orzeu
Wydaje mi się, że Lautaro chce do Barcy i spodziewałem się, że odrzuci propozycję kontraktu. Na pewno latem będziemy świadkami kilku coraz to bardziej Interesujących ofert ze strony Barcelony.

Z drugiej strony wierzę, że Lautaro ma podejście na zasadzie: chcę, ale nie muszę i będzie czekał na rozwój sytuacji i jeśli Barca nie uzbiera na niego to otworzy się na dalszą, dlugą grę w Interze.
02.05.2020 o 12:59 przez chmolo
+2
chmolo
Bardzo bym go chciał zatrzymać, ale po co trzymać niezadowolonego pilkarza? ( o ile to rzeczywiscie prawda w co wątpie)
02.05.2020 o 12:58 przez pluto11
pluto11
Jeżeli chłopak a takie ciśnienie to trzeba mu dać odejść, tylko niech Barca wykłada 111mln albo idzie na nasze warunki
02.05.2020 o 12:46 przez Tifosinho
Tifosinho
Jeśli to prawda to sądzę, że nieważne jaka kwota byłaby wpisana w rubryce "zarobki" w nowym kontrakcie dla Lautaro to i tak wybrałby Barcelonę. Szkoda byłoby stracić LM głównie ze względu na chemię pomiędzy nim a Lukaku.
02.05.2020 o 13:01 przez SETE
SETE
Tifosinho zgadzam się , jasnym jest ze Inter nie zaproponuje mu więcej jak 5 mln euro rocznie ( czyli podowojenie zarobków ) i przy 10 mln od Barcy ciężko nie wybrać 4 krotnie wyższych poborów niż 2 krotnie wyższych. Natomiast przyszłość Lautaro zależy od Interu gdyz LM ma ważny kontrakt , który świadomie podpisał i w momencie braku zgody Interu na warunki Barcy bo zakładam ze będą chcieli nas wydymac wyjdzie szacunek Lautaro do Interu i jego zachowanie w momencie gdyby musiał u nas zostać na kolejny rok. Fakty na ten moment są takie ze wszyscy wiemy ze LM to ogromny talent ale w Interze zagrał na miarę talentu pół roku. Czy po tak krótkim czasie wykorzysta pierwsza okazje żeby odejść ?
02.05.2020 o 13:19 przez Tifosinho
Tifosinho
No właśnie wydaje mi się, że kwestia pieniędzy w tym przypadku jest drugorzędna bo Lautaro po prostu chce grać w zespole swoich marzeń ze swoim wielkim idolem i tyle. Druga sprawa to mam nadzieję, że naprawdę nie będzie naciskał na transfer tylko jeśli kluby się dogadają (bo jak wiadomo w chwili obecnej sprostanie klauzuli nie będzie dla Barcy łatwe) to odejdzie a jeśli Barcelona nie spełni warunków postawionych przez Inter to zostanie i nie będzie to dla niego porażką tylko nadal będzie pokazywał serducho na boisku i walczył za Nasze barwy.
02.05.2020 o 12:39 przez SETE
SETE
Ta informacja mogłaby rzucić całkiem nowe światło na sytuacje LM w Interze , jednak zaczekajmy a potwierdzenie tej informacji przez włoskie poważniejsze źródła
02.05.2020 o 12:55 przez Kredence
Kredence
Jakie nowe światło SETE? pomijając, że to jedne wielkie plotki, to z tego newsa wynika, że Lautaro może być idiotą, w co nie do końca chce mi się wierzyć. On ma trzy lata kontraktu, nie rok, nie dwa, to zupełnie inna sytuacja niż chociażby ta z Icardim i Inter ma tutaj wszystkie karty w ręku. Przecież jego nikt na siłe tutaj nie będzie trzymał, ale jeśli klub do którego chce odejść czyli Barcelona nie jest wstanie złożyć poważnej oferty to na co on liczy?
02.05.2020 o 13:04 przez SETE
SETE
Kredence napisałem ze poczekajmy na poważniejsze źródła , ale .. jeśli sie potwierdzi ze odrzucił propozycje nowego kontraktu to może być początek wymuszania transferu. Wszyscy wiemy w jakich atmosferach znaczna cześć zawodników przechodzi do Barcy , czesto zostawiają za sobą zgliszcza.

Shoutbox

maniekfci 11.08.2020 14:34

lubię jak Pan trener tak spontanicznie opisuje, np siedząc w aucie

maniekfci 11.08.2020 14:34

oj zdecydowanie

Piter 11.08.2020 14:32

łapka w górę

maniekfci 11.08.2020 14:27

witam @Drążek

maniekfci 11.08.2020 14:27

wliczę sobie

Piter 11.08.2020 14:27

maniek od wczoraj na redukcji a dziś kebab wlatuje

IlCapitano 11.08.2020 14:26

Siemasz z rana

Piter 11.08.2020 14:26

dzień dobry państwu

maniekfci 11.08.2020 14:26

dlatego ja idę dziś na kebab i wykładam jajca

maniekfci 11.08.2020 14:26

słusznie

IlCapitano 11.08.2020 14:26

Obchodzi mnie jedynie poniedziałkowy półfinał ze zwycięzcą pojedynku szwajcarskiego Basel z Górnikiem z Doniecka, którego poznamy dziś.

IlCapitano 11.08.2020 14:25

A ja mam to wszystko w dupie

maniekfci 11.08.2020 14:19

masakra

maniekfci 11.08.2020 14:19

ONZ zbrodniczy szajs

Nitrogen 11.08.2020 14:19

On znowu to zrobił. Znów uratował Świat. Najpierw przed bandrowcami. Teraz przez Covid-19

Alfa 11.08.2020 14:18

ponoc corka putina brala w tym udzial i pomoglo xd

Lopez 11.08.2020 14:18

To robili wspólnie z ZEA jak dobrze pamiętam, ale kij wie czy to tylko nie propaganda i czy działa

Alfa 11.08.2020 14:17

szczepionka na homofisy

Lopez 11.08.2020 14:16

Co się Rosji udało?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26901

Liczba newsów: 37230