Pozostałe

Meireles trafi do Interu? (25)

Autor:
około 15 lat temu
294
25

Letnie mercato coraz bliżej, nadchodzi więc długo oczekiwany czas na wzmocnienia. Jednak w ostatnim czasie, Nerazzurri borykają się głównie z zatrudnieniem szkoleniowca, który poprowadzi drużynę Klubowych Mistrzów Świata w następnym sezonie. Dlatego, być może jak narazie mniejszą uwagę zwracają na pozyskanie kogoś do pola. Pierwszą zmianą w ekipie czarno-niebieskich może być Raul Meireles - zawodnik Liverpoolu FC.

 

Jak donosi Brytyjska prasa, Liverpool FC nie jest w najlepszej formie finansowej, dlatego też, żeby dokonać jakiś wzmocnień, The Reds będą musieli najpierw sprzedać paru graczy z obecnej kadry. Jednym z piłkarzy, którzy mają zostać wpisani na liście transferowej ma być Raul Meireles, którym interesują się Nerazzurri. Podobno doszło już do nieoficjalnego spotkania na lini Inter - Liverpool, w sprawie ewentualnego transferu Portugalczyka. Czarno-niebiescy szukają pomocnika takiego jak Meireles, który nie jest pozbawiony doświadczeń na arenie międzynarodowej i który jest jednym z filarów swojej drużyny reprezentacyjnej. Angielski klub wycenia go na ponad 12 mln euro.

 

W tym sezonie, 28-letni Portugalczyk zagrał w Premiership 33 spotkania i strzelił dla Liverpoolu 5 bramek.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.06.2011 o 19:15 przez SlimShady
SlimShady
Meireles byłby bardzo dobrym transferem, ale nie oczekuje za wiele po naszych. Widać ze mercato będzie kiepskie.
24.06.2011 o 19:11 przez pazzini7
pazzini7
jest dobry ale stary a <span style="color: red">I</span>nter ;potrzebuje kogoś młodego chyba że chcemy byś jak milan średnia wieku 30
24.06.2011 o 15:53 przez el_loco
el_loco
Requiem dokładnie tak.
24.06.2011 o 15:27 przez Michal_fci
Michal_fci
oslabieniem by nie byl
24.06.2011 o 12:29 przez Raczku
Raczku
Meireles nie odejdzie z Liverpoolu...ostatnio czytałem wypowiedź że Dalglish będzie chciał opierać m. in. na nim skład na przyszły sezon, więc nie ma co komentować czy przyjdzie czy nie przyjdzie. Tak poza tym Liverpool ma bardzo dużo kasy ostatnio i nie szczędzi na transfery. Od przejęcia Liverpoolu przez Amerykańca, zespoły z ligi włoskiej to co najwyżej jego &quot;ubodzy krewni&quot;.
24.06.2011 o 11:57 przez mAlEc7
mAlEc7
Meireles na pewno nie osłabiłby nas, więc nie mam nic przeciwko<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.06.2011 o 09:52 przez Requiem
Requiem
el_loco troche sie zagalopowałem widze że chciałbyś widzieć w Interze jednego z trzech ostatnich piłkarzy, ja stawiam na Teveza<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
24.06.2011 o 09:43 przez Requiem
Requiem
@el-loco<br />
A ile by kosztowali tacy piłkarze 150-200mln kto ma ich kupić Ty?
24.06.2011 o 09:32 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Sprzedamy Motte, a kupimy Meirelesa, mi to pasuje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
24.06.2011 o 09:21 przez piotrekninter
piotrekninter
tak tak tak<br />
za taka kase, gracz bardzo dobry,walczak a i strzelac umie<br />
Lpool chce go oddac, moim zdaniem ich najlepszy gracz w tamtym sezonie, oby do nas trafil
24.06.2011 o 09:18 przez Garon
Garon
&quot;Jak donosi Brytyjska prasa, Liverpool FC nie jest w najlepszej formie finansowej&quot; jakie bzdury nowi właściciele nie oszczedzali i keny dostał kase stad henderson za 20 mln funtów suarez za 26. Wątpie, żeby go dalglich oddał
24.06.2011 o 01:34 przez Francisco
Francisco
Świetny styl gry preferowany przez tego zawodnika pozwala mi bez żadnych ale, powiedzieć mu wielkie TAK.<br />
<br />
Poza tym bardzo go lubię.
24.06.2011 o 00:14 przez Jgregor
Jgregor
Czy na 28 letniego zawodnika można mówić, że on młody to już nie jest? Zdecydowanie wole żeby w Interze grali tacy doświadczeni zawodnicy, niż kupować młodych do pierwszego składu. To nie jest Football Manager i dobitnie się przekonuje o tym Arsenal, który grał do pewnego momentu bardzo dobrze ale chłopakom brakowało doświadczenia i jak się nie mylę do końca walczyli o podium lub sytuacja z Pucharu Ligi.<br />
Jeżeli istnieje taka możliwość, żeby kupić Meirelesa to trzeba to zrobić. Chyba widziałem gdzieś wiadomość, że został wybrany piłkarzem sezonu, ale nie jestem pewien.
23.06.2011 o 23:56 przez Seba
Seba
Nawet nie ma się co napalać na ten transfer. Dopiero co go kupili, w dodatku rozegrał bardzo dobry sezon i mieliby go puścić za marne 12 mln ? Nawet Liverpool chyba nie jest aż tak głupi.
23.06.2011 o 23:48 przez Dzyl
Dzyl
12 mln za takiego zawodnika to nie dużo. Meireles wraz z Cambiasso rządzili by w środku pola. Fakt że zbyt młody on nie jest, ale kilka lat jeszcze pewnie pogra na wysokim poziomie.
23.06.2011 o 23:41 przez Helton
Helton
Niezły grajek ale czy stac nas na niego<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
23.06.2011 o 23:31 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Wystarczy raz się postarać, nakupić naprawdę dobrych grajków i możemy wygrać wszystko. Mourinho dostał kogo chciał i w rezultacie potrójna korona, więc ja nie wiem nad czym Moratti się zastanawia.
23.06.2011 o 23:28 przez Ghostface
Ghostface
#7 zapomniales wspomnieć o VdV Bastosie no i przedewszystkim Sanchezie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.06.2011 o 23:18 przez el_loco
el_loco
Clichy, Meireles, Hazard, Nasri/Nani/Tevez i mamy skład z którym należałoby wygrać wszystko.
23.06.2011 o 23:13 przez MartIIN
MartIIN
Meireles <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> oby, oby <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
23.06.2011 o 23:11 przez Tomekk
Tomekk
letnie okienko zapowiada sie tak ze nie mamy co wybrzydzac
23.06.2011 o 22:58 przez Castellazzi
Castellazzi
Mam nadzieję że przyjdzie...
23.06.2011 o 22:56 przez Lucas
Lucas
Świetny gracz! To będzie prawdziwe wzmocnienie. Oby, oby.
23.06.2011 o 22:55 przez slipdog
slipdog
Liverpool ma problemy....aha i dlatego kupili Hendersona za 20 uhmmm <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> i za 12 chca sprzedac jednego z nielicznych który nie zawiodł w tamtym sezonie uhmmm <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.06.2011 o 22:50 przez Ghostface
Ghostface
Oby chociaz jedno godne Interu wzmocnienie w tym sezonie ... w Live miał swietny sezon z Cambiasso beda tworzyc niesamowity duet

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się