Plotki transferowe

Mercato live - 01.07 (23:29) Yuto Nagatomo zostanie aptekarzem? (41)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
592
41
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:59 To tyle jeżeli chodzi o pierwszy dzień mercato. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE jutro.

23:29 Ionut Radu i Rey Manaj blisko przenosin do Capri. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie.

22:05 Premium Sport informuje, że pierwsza oferta Interu za Radja Nainggolana w wysokości 40 mln. € + karta Joveticia została odrzucona przez Romę.

21:51 Yuto Nagatomo zostanie aptekarzem? Mikrej postury Japończyk póki co nie myśli o zmianie profesji, jednak jego osobą zainteresowany jest Bayer Leverkusen. Popularni Aptekarze mają złożyć ofertę kupna Nagatomo. Obrońcą według japońskiej prasy zainteresowane są również Everton oraz Queens Park Rangers.

19:30 Samuele Longo wraca do Interu Mediolan. Włoski napastnik w ostatnim sezonie występował w barwach hiszpańskiej Girony, z którą wywalczył awans do La Ligi. Pomimo strzelenia 14. bramek w 39. występach Girona nie zdecydowała się na wykupienie Longo. Nie zapowiada się jednak na to aby Longo miał być ważnym elementem układanki Luciano Spallettiego i Inter poszuka napastnikowi nowego klubu.

17.17 Daily Star informuje, że Manchester United nie odpuszcza w sprawie Ivana Perisicia. Mourinho złoży nową ofertę za Chorwata 34 mln. £ + Darmian.

15.49 Manchester Evening News informuje, że Inter Mediolan ma zamiar ubiec Liverpool oraz Manchester United i zakontraktować Fabinho oraz Naby Keitę. Zawodnik Monaco wyceniany jest na 40 mln. funtów, natomiast gracz Lipska może kosztować aż 70 mln. funtów.

14.27 Marquinhos nie dołączy do Interu. Obrońca podpisał nowy kontrakt z PSG, na mocy którego Brazylijczyk zostanie w Paryżu do 2022 roku.

14.21 Federico Bernardeschi oddala się od Interu. Premium Sport informuje, że Juventus złoży ofertę kupna zawodnika Fiorentiny. Stara Dama położy na stole 40 mln. € oraz 4/5 mln. € w bonusach.

13.39 Boca Junios jest zainteresowane zakontraktowaniem Medela. Według FcInterNews w najbliższych dniach można się spodziewać pierwszej oferty ze strony Argentyńczyków.

13.35 Sabatini po spotkaniu z PSG uda się na południe Francji, a konkretnie do Nicei. Włoch będzie dopinał transfer Dalberta.

13.11 Dalbert zawodnik Nicei znalazł się na celowniku Arsenalu. O Brazylijczyka zabiega również Juventus. Włoscy żurnaliści informują, że Inter złożył pierwszą oficjalną ofertę w wysokości 7 mln. €. Oferta została odrzucona. Dziennikarze twierdzą, że oferta powyżej 10 mln. € powinna zadowolić Francuzów.

13.07 Inter według LGDS wycenił Kolumbijczyka Murillo na 15 milionów €.

12.59 La Gazzetta dello Sport informuje, że Spalletti za wszelką cenę chce wzmocnić linię pomocy. Celem transferowym numer jeden pozostaje Nainggolan. W przypadku fiaska negocjacji z Romą, Inter postara zakontraktować Fabinho lub Naby Keitę bądź Vidala z Bayernu.

12:52 Andrea Ranocchia wróci do Premiership? West Bromwich Albion jest zainteresowany usługami 29-letniego Włocha. Anglicy są skłonni wyłożyć 4,5 mln. GBP za usługi zawodnika Interu Mediolan.

12:51 TuttoMercatoWeb informuje, że Manchester United przygotowuje ofertę za pomocnika Romy, Radję Nainggolana. Czerwone Diabły są skłonni za Belga zapłacić 70 mln euro. To o około 10 mln wyższa kwota niż propozycja przygotowywana przez Inter Mediolan.

12:46 Agent Jonathana Biabianyego ma spotkać się z zarządem Interu Mediolan by omówić przyszłość francuza. 

12:39 Corriere dello Sport podało informację, że Inter obserwuje Davinson Sáncheza. Jednak temu obrońcy w tej chwili przygląda się pół piłkarskiej Europy a cena za niego wyniesie nie mniej niż 50 mln euro.

12:32 W ostatnich dniach pojawiało się dużo spekulacji na temat Marco Andreollego. Włoski obrońca jednak pożegnał się z kolegami z Interu i z dniem dzisiejszym stał się wolnym agentem.

12:21 Antonio Rudiger nie trafi do Interu Mediolan. Chelsea doszła do porozumienia z Romą w sprawie kwoty odstępnego i po niedzieli Niemiec uda się do Londynu gdzie przejdzie testy medyczne.

09:13 Inter jest bardzo zainteresowany Jose Gimenezem. 22-letni obrońca, jak donosi El Gold Digital, miałby przenieść się do Interu za 55 mln euro.

09:11 Powrót Duncana? Luciano Spalletti jest zainteresowany ściągnięciem do Interu Alfreda Duncana - wychowanka Interu, który gra obecnie w Sassuolo. Włoski trener chciałby zrobić z zawodnika nowego Nainggolana.

09:09 PS: Sabatini jest w Paryżu, gdzie będzie rozmawiał z włodarzami PSG w sprawie Rabiota oraz Di Marii. Pierwszy miałby kosztować około 35 mln euro, drugi około 50. 

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23
de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

03.12
11:55

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2017 o 11:43 przez piotrekninter
piotrekninter
założył biały garnitur i juz go mylą z aptekarzem :P
jasne,napewno odejdzie
02.07.2017 o 11:07 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Radostin informacja o Padellim w dalszym ciągu nie pojawiła się na żadnej oficjalnej stronie Interu. Dziwię się, że strony piszą o tym że oficjalnie w Interze jak nie ma żadnego info o długości kontraktu i zarobkach.
01.07.2017 o 23:36 przez Klinsi64
Klinsi64
60 + Jovetic/Brozovic a nie jakieś śmieszne 4 dychy
01.07.2017 o 23:18 przez ekspert
ekspert
Niech rzucą ile tylko mają na Radje. On jest bezcenny.
01.07.2017 o 22:21 przez interista1987
interista1987
Wypier papier srakatomo
01.07.2017 o 20:23 przez AveCaesar
AveCaesar
Ciekawe czy w ogóle będzie chciał do nas przejść.
01.07.2017 o 19:50 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
To Inter niech da wieksze wynagrodzenie dla Ivana to zostanie. Bo di Maria mniej jak 6-7 nie bedzie chcial.
01.07.2017 o 19:49 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
To jest mercato i normalne sa spekulacje pismakow z tego zyja. :D
01.07.2017 o 18:30 przez pieroginho
pieroginho
Ivan zostanie, niech United spierdala, kupic Fabinho na prawą, Keita za 70 ? jest dobry ale tyle to przesada, chociaz wiadomo, ze chinczyk na kazdym wydatku zarobi 10 razy tyle więc niech sie bawia, aby z korzyscia dla druzyny
01.07.2017 o 18:30 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dokładnie Perisic do United, kasa plus Darmian, my dołożymy i kupimy Di Marie do tego na lewa Dalbert i boki beda załatwione.
01.07.2017 o 18:07 przez piotrekninter
piotrekninter
Keita i Fabinio 110 mln , do pomocy,ktorą teoretycznie mamy najsilniejszą, no chyba ze gracz Monaco by grał na prawej pomocy...i tak ploty, olać
co do Ivana 34 plus Darmian,nono,troche lepiej
ja najchętniej zrezygnowałbym z gry skrzydłami,przerzucił sie na 4312 czy 442 i oddał Ivana za kasę i obronce, kupił takiego Radje i partnera dla Icara (szkoda że z Jojo się nie dogaduje)
gralibysmy coś takiego Gaglia Kondo Borja ( Mario) Nainngolan - Icar i kolega z ataku
czyli podobnie do Cuchu Motta Zanetti/Deki Wes E2 Milito :P
ale wiadomo,że Spal liczy na Ivana no i gra 3 z przodu
01.07.2017 o 18:01 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Perisic chce isc do MU.
01.07.2017 o 17:55 przez doman
doman
Wszystko wygląda nieźle , 35 mln za Ivana plus Darmian , a my kupujemy Di Marie , dla mnie bomba lepiej trafic nie mozemy :)
01.07.2017 o 17:53 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Po pierwsze to Daily Star a po drugie nie musimy już go sprzedawać (chyba, że sam bardzo chce iść do MU), Mam nadzieję, że zostanie.
01.07.2017 o 17:52 przez jason666
jason666
Uwielbiam "Mercato live"
01.07.2017 o 17:44 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Perisic zostanie bo Spal go widzi jako kluczowego pilkarza.
01.07.2017 o 17:33 przez Rebelde
Rebelde
Teraz to MU może pocałować nas w D*
01.07.2017 o 17:18 przez dodo_IM
dodo_IM
Teoretycznie Sunning jest w stanie przebić każdą ofertę :P
01.07.2017 o 17:05 przez Dejwid
Dejwid
brac wszystkich, stac nas.
01.07.2017 o 16:35 przez Klinsi64
Klinsi64
zaczyna się
01.07.2017 o 16:11 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Keita razem z Fabinho i przeboleje jak nie kupimy Nainggolana
01.07.2017 o 16:00 przez AveCaesar
AveCaesar
Skoro dwie gwiazdy to jednego koksa poproszę do środka pomocy, a drugiego na środek obrony. O ile atak wygląda ok to potrzebujemy po jednym kozaku na te pozycje oprócz Valero i Skriniara.
01.07.2017 o 15:17 przez mariozzzz
mariozzzz
Agent Capriariego potwierdził że Sabatini z Ausilio pracują nad podpisaniem kontraktu z dwoma gwiazdami..Dajmy im troszkę czasu..Ja narazie nie podejmę się wyzwania i nie będę wyliczać kto może przyjść..Mercato pokaże :)
01.07.2017 o 14:52 przez piotrekninter
piotrekninter
jeżeli Bernadeschi pójdzie do juve,to płakał nie będę.
Jak dla mnie potrzebujemy rewolucji w obronie. Tu potrzeba dwóch środkowych obrońców ( np Skriniar, De Vrij) i dwóch bocznych ( np Zappacosta,Dalbert).
Pomoc wystarczy Borja, chyba że odejdzie Brozo to na ławkę nawet Benassi czy Duncan
Atak, skoro został Ivan, to potrzebujemy rotacji , zwłaszcza aby Candreva nas nie męczył cały sezon milionem wrzutek. Gomez z Atalanty i jest ok.

Podsumowując Dalbert Zapacosta De Vrij Skriniar Borja Gomez i jestem zadowoloy
każdy dobry grajek ponad to i jest super
wiadomo Radja - ten gracz dodatkowo byłby świetnym dopełnieniem mercato
01.07.2017 o 14:30 przez kibol123
kibol123
Brać Duncana bambus Kodogbia to mu może dydndzla połechtać najwyżej :D
01.07.2017 o 14:05 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ps znów nazwiska przyprawiające o zawrot głowy; Najgo, Vidal, di Maria heh grając w lm można by było realniej patrzeć na to wszytko obecnie to pismackie bzdury które tylko wkurw. Człowieka bo każdy wie jak to się skończy.
01.07.2017 o 13:57 przez Piotrekfci
Piotrekfci
No I zaczęło się :) ) karuzela nabiera tempa. Oby Pan A i S stanęli na wysokości zadania i sprowadzili gości potrafiących grać i pasujących do założeń spaly
01.07.2017 o 13:47 przez Claudio
Claudio
Dodajcie w temacie godzine ostatniego newsa....wchodze a tu nagle 10 nowych wiadomosci...
01.07.2017 o 13:45 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
NAINGGOLAN... Mam fioła na jego punkcie (piłkarskiego!). Nikt inny mnie nie Interesuje........

Shoutbox

IlCapitano 05.12.2020 15:58

Może wstydzą się pisać pod normalnymi nickami, ciekawe dlaczego

Kredence 05.12.2020 15:58

jak jordan bez pippena

IlCapitano 05.12.2020 15:58

Generalnie jakiś wysyp fejków tutaj ostatnio

Kredence 05.12.2020 15:58

jesteś bez niego jak batman bez robina

Kredence 05.12.2020 15:57

razem tworzycie duet doskonały

IlCapitano 05.12.2020 15:57

Ten JoaoMario to jakiś protegowany Orzeu

Kredence 05.12.2020 15:57

cuba a gdzie pablo siedemdziesiąty siódmy

cuba 05.12.2020 15:55

to widocznie w błędzie jesteś

Vancore 05.12.2020 15:54

icoteras

Vancore 05.12.2020 15:54

ja mam informacje ze na dworzu byles

Orzeu 05.12.2020 15:53

witam cuba endru nicolas joaomario

cuba 05.12.2020 15:53

w domu

IlCapitano 05.12.2020 15:53

Cuba gdzie byłeś w 2010

cuba 05.12.2020 15:52

to też pisał ?

cuba 05.12.2020 15:52

byc trochę miłym i juz w plecy

cuba 05.12.2020 15:51

ok

cuba 05.12.2020 15:51

coś takiego widnieje jako tako bo widzę ale co ja mam wspólnego że kogoś przypominam...

cuba 05.12.2020 15:50

nawt nie wiem o kogo chodzi przyznam

Endru 05.12.2020 15:50

Byl taki Dyl87 bardzo jestes podobny do niego

cuba 05.12.2020 15:49

to kto był tu taki ?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • HT

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27068

Liczba newsów: 38076