Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 01.09 (20:05) Icardi do PSG? (41)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
11280
41
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

20:05

Sky - PSG naciska na wypożyczenie Icardiego.

 

19:00

Rebić wg włoskich mediów będzie dzisiaj w Mediolanie. Zawodnik jednak dołączy do... Milanu, Politano natomiast zostanie w Interze. 

 

17:20

Oficjalnie - Łączony w ostatnim czasie z przenosinami do Interu, napastnik Eintrachtu Frankfurt Ante Rebić znalazł się poza kadrą meczową na spotkanie Orłów z Fortuną Dusseldorf!

 

12:35

Nicolo Schira: Valencia chce sprowadzić Icardiego na zasadzie wypożyczenia. Nowe kontakty wczesnym popołudniem. 

 

12:25

Tuttosport - Końcówka mercato w dużej mierze zależy od sprzedaży Politano.

Inter nie chce sprzedawac gracza, ale w przypadku dobrej oferty puści go do Fiorentiny i spróbuje sprowadzić Rebicia. Kolejne nazwiska, które przewijają się w kontekście Interu to Arturo Vidal, Daniel Bessa i... Alessandro Matri. 

 

10:20

Kilka informacji o sporze na linii Inter - Icardi.

CorSera - Wanda Nara jest wściekła z powodu wycieku dokumentów napisanych przez jej prawnika G. Di Carlo. Wanda przyznała, że Icardiemu nie chodzi o pieniądze tylko o powrót do drużyny Mauro. Komitet Arbitrażowy orzeknie kto ma w tym sporze rację. 

La Gazzetta stwierdziła z kolei, że Mauro Icardi... sam odmówił treningu z drużyną na początku przygotowań. Icardi wolał opuscić obóz treningowy i samotnie przygotowywać się do sezonu. Dziennikarze dodali, że Inter jest w pełni przygotowany na obronę przed zarzutami zawodnika. 

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Emerson

Emerson jednak dołączy do Interu? (3)

16.10
18:35
Lautaro Martinez

Bayern i City po Lautaro (9)

12.10
17:36

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.09.2019 o 23:00 przez ciechan
+1
ciechan
Wszyscy szczęśliwi - my mamy Politano, a Milan zgarnia kolejnego pokemona do kolekcji
01.09.2019 o 21:35 przez pluto11
pluto11
Jak chca wyp to z obowiązkiem wykupu za 70-80 mln i niech idzie
01.09.2019 o 20:41 przez SETE
+1
SETE
Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu . Only .
01.09.2019 o 20:21 przez Cienty
+1
Cienty
Żadne wypożyczenie! Nie ogrywajmy go dla jufków na Boga. Ława albo won!
01.09.2019 o 20:07 przez el_loco
+1
el_loco
Czyli faktycznie to koniec okienka dla Interu. Ogólnie uważam, że okienko było super. Brakuje m jedynie jakiejś bomby transferowej w pomocy. Rakitic byłby świetny.
01.09.2019 o 19:59 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Sensi też już był w Milanie.
01.09.2019 o 19:23 przez smalec5
+2
smalec5
No i super, wole politano niz rebicia
01.09.2019 o 18:02 przez minus09
minus09
No to niezłe oficjalnie że poza kadrą XDDDD
01.09.2019 o 17:31 przez Kondzik
-1
Kondzik
Politano zostaje więc Rebic nie aktualny
01.09.2019 o 17:28 przez Pjerun
Pjerun
Rebic podobno idzie do Milanu, a nie do nas.
01.09.2019 o 17:30 przez Kondzik
Kondzik
Dokładnie
01.09.2019 o 15:39 przez DonDawido
DonDawido
Były kiedyś doniesienia, że Marotta ma kontakt z mafią. Może to czas na powtórkę sceny z Ojca Chrzestnego? Pamiętacie? „Złożę mu propozycję nie do odrzucenia” i głowa konia w łóżku. Może coś w ten deseń?
01.09.2019 o 17:13 przez ErnestGrandeNerazzurri
+1
ErnestGrandeNerazzurri
Może od razu zaczaić się na niego na rogatce jak na Sonnego Corleone...
01.09.2019 o 17:14 przez Twardy
Twardy
DonDawido napisał:
Były kiedyś doniesienia, że Marotta ma kontakt z mafią. Może to czas na powtórkę sceny z Ojca Chrzestnego? Pamiętacie? „Złożę mu propozycję nie do odrzucenia” i głowa konia w łóżku. Może coś w ten deseń?


Ale on ma całego konia codziennie w łóżku.
01.09.2019 o 17:17 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
Głowę konia to MI ma codziennie w łóżku
01.09.2019 o 18:12 przez Crespo09
Crespo09
Ale nie uciętą...
Gdyby była tylko głowa już od kilku miesięcy, nie było by może gdybania na temat naszej byłej dziewiąteczki
01.09.2019 o 15:02 przez Pawlito
+2
Pawlito
Dobrze że Ikar nie jest czarny... dołożył by zarzuty o rasizm...
01.09.2019 o 18:15 przez Crespo09
Crespo09
Chińczycy to nie chcą. To też może podejść pod rasizm xD
01.09.2019 o 14:28 przez VVujek
+1
VVujek
Kuśka jeszcze jeden
01.09.2019 o 14:19 przez SETE
+2
SETE
Valencia ? Hehe Napoli Romę olał a do valencii pójdzie 😀
01.09.2019 o 12:49 przez Czarson
+1
Czarson
Ta sprawa dawno wymknęłą się spod kontroli Icardim, teraz już żyje własnym życiem...
01.09.2019 o 11:52 przez radekksm
radekksm
Wczoraj politano miał zrobić krok i Fiorentina...wbił wsteczny?
01.09.2019 o 12:22 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Politano zostaje
01.09.2019 o 11:46 przez TomHardy
+3
TomHardy
Amba fatima był icar i ni ma.
01.09.2019 o 11:33 przez Kondzik
+10
Kondzik
Jakoś nie przemawia do mnie fakt że taki ogor jak Icar może pokonać w sądzie ludzi z najwyższej półki biznesu. On chyba nie wie kogo woła do tańca...
01.09.2019 o 11:48 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski.. Nie bądź jak agentura, zbytnio towarzyski.. - Icar, jak się okazuje, chyba jednak byl zbyt towarzyski ;)
01.09.2019 o 12:00 przez Xucatlan
-2
Xucatlan
Icardi niczym nie ryzykuje. Jak przegra w sądzie, to będzie w tym samym miejscu, w którym jest teraz.
01.09.2019 o 12:06 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
Naprawdę uważasz, że niczym nie ryzykuje? Sama jego reputacja wisiała na włosku, a po tym pozwie żaden szanujący się klub go nie zatrudni
01.09.2019 o 12:11 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Nie będzie w tym samym miejscu co teraz. Teraz jest po rozegranym sezonie i mógł odejść chociażby do Napoli i grać w dobrej drużynie w SA, a tym pozwem nie dość, że może zniszczyć swoją reputacje to jeszcze w przypadku przegranej czeka go przynajmniej pół roku trybun, a może nawet rok. Ciekawe czy wtedy zgłosi się po niego jakiś poważny klub widząc co ma w głowie i w jakiej jest formie.
01.09.2019 o 12:12 przez wegorz
+1
wegorz
Dodatkowo może go ten proces drogo kosztować...
01.09.2019 o 12:35 przez bodzio1911
+1
bodzio1911
Poważny klub raczej się po niego już nie zgłosi, ale taki Juventus z przyjemnością go pewnie weźmie.
01.09.2019 o 11:29 przez KoBa
+6
KoBa
Sądowa batalia. Kto wygra? Kobieta roku w kategorii niezłomność czy jakaś tam firma z Chin?
01.09.2019 o 11:10 przez and1
+6
and1
Mam nadzieję że Zhang z Marotta w sposób profesjonalny zgodny z prawem uwala pseudo pana piłkarza na dwa lata że legalnie będzie grzać ławkę i tym samym zakończy swoją karierę.
01.09.2019 o 11:03 przez Seba.
+6
Seba.
Mit o Dedalu i Ikarze - Remake 2019 (Wanda i Icar)

Wanda była wielką artystką i stajenną, która przebywała w Mediolanie z rozkazu króla Zhanga. Zbudowała ona słynny labirynt dla Centaura (pół człowieka pół konia). Po zakończeniu swego zadania zapragnęła opuścić Mediolan, jednak król nie chciał wyrazić zgody na wyjazd, ponieważ znała ona wiele tajemnic klubowych i była bardzo ceniona. Zatem nie pozostało jej nic innego, jak użyć podstępu i wydostać się z miast, które stała się dla niej miejscem niewoli. Wanda był bardzo pomysłowym i mądrym człowiekiem, więc postanowiła zbudować olbrzymie skrzydła, zrobione z ptasich piór i wosku, na których ona i jej mąż, Icar mogliby latać nad morzem i wrócić do ojczyzny. Była to jedyna szansa ucieczki z Mediolanu. Przed lotem ostrzegł Icara, aby leciał równo, nie szybował zbyt wysoko ku słońcu, ponieważ może ono roztopić wosk i powylatują pióra, ani nie zniżał się ku morzu, ponieważ pióra nasiąkną wilgocią od wody i staną się zbyt ciężkie. Pewnego dnia Wanda i Icar wzbili się w powietrze, spełnili odwieczne ludzkie sny o lataniu, byli pierwszymi lotnikami. Niestety mąż nie posłuchał przestróg żony i wzbił się za wysoko. W końcu promienie słoneczne roztopiły wosk, a nieroztropny Icar wpadł do wody i zginął. Wanda zaś doleciała do swej ojczyzny i następnie odnalazła ciało męża na wyspie, która nazwała Icarią (wcześniej Lopezus), a morze dookoła niej Icaryjskim (wcześniej Lopezyjskim).
01.09.2019 o 10:59 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Jechać z koniami aaaeeeeooooo Jechać z koniami (czy jakoś tak to leciało ;) )
01.09.2019 o 10:54 przez Michellaga
+12
Michellaga
Suning może sobie pozwolić na wynajęcie zespołu prawników za kwotę większą niż roczne pobory Małra, i Ci panowie w garniturach go zniszczą.
01.09.2019 o 10:48 przez Pader88
+2
Pader88
„Rodzina Ikardich” odcinek - 457

Państwo Ikardi kompletnie się pograzyli pozwem przeciwko ich „ukochanemu” Interowi, jak zwykle w takich sytuacjach klub okazał się większy niż jednostka.
01.09.2019 o 10:48 przez Tomo
+5
Tomo
Beka jaki pajac z tego Ikardiego
01.09.2019 o 10:47 przez jaszczomb
+6
jaszczomb
Zniszczyć gnoja i pokazać, że z Interem nikt nie może pogrywać. Jak gosć już się zorientuje, że ma zniszczoną karierę to dojdzie do niego najważniejsza rzecz. Nie srać we własne gniazdo! NIGDY
01.09.2019 o 10:42 przez Rebelde
+11
Rebelde
Icardi szybko pożałuje tego całego cyrku co rozpętał. To już nie ten Inter, który przemykał oko na każdą fanaberie Argentyńczyka, bo ten był jedynym ratunkiem w czasie kryzysu. Takie gierki to może by przeszły 2-3 lata temu, ale teraz to Inter da mu nauczkę życia, na która dawno zasłużył.
01.09.2019 o 10:31 przez ddamiann17
+9
ddamiann17
Oczywiście, że Inter jest przygotowany. To ewidentna zagrywka Państwa Icardich, żeby Inter przystał na ofertę jude. Jeżeli myślą, że dzięki temu przyjmiemy każdą ofertę Bianconerich, to są w dużym błędzie i mogą sporo za to zapłacić :)

Shoutbox

Claudio 19.10.2020 22:39

no powiem szczerze,że na początku wielu uwierzyło, ale teraz to się większość śmieje z "Podolskiego w Górniku"

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:58

ciekawe czy ludzie nadal nabierają się na Podolskiego

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

jeżeli chodzi o Perisika :D

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

w sumie wtedy też wyboru nie było za bardzo

Krisu 19.10.2020 21:41

Fakt, za Spala to Brozovic mimo jego elektryczności stały punkt druzyny

Krisu 19.10.2020 21:40

Pisze o Perisicu koleżko

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

poza tym u Spalla akurat Brozowik był naszym najlepszym pomocnikiem

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

teraz jest wybór, ale wtedy?

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

no a kogo widziałeś za Brozowika u Spalla?

Krisu 19.10.2020 21:36

No ale to fenomen. Za Spalla grał wszystko u Conte wygląda na to, że też będzie... Normalnie Fenomen

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

on mi obrzydza wszystko i odbiera smak życia ogółem

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

jeszcze wrócili iwanka

Krisu 19.10.2020 21:35

japę czyli pustkę, w sumie na Brozovica też

Krisu 19.10.2020 21:35

No ja nie moge patzreć w tym sezonie na naszą obronę i tą japę przed obroną

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ja po takim meczu jak w sobote nie mogę patrzeć na piłkę przez dwa dni

Krisu 19.10.2020 21:34

ja mam na telefonie nc+ no ale na kompie jednak większy obraz

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ale to właśnie samotorturowanie się

Krisu 19.10.2020 21:33

E tam, u mnie max 2 godziny po meczu wqrw. I dalej trzeba kibicować

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:33

ja miałem kupować pakiet polsat sport

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37672