Plotki transferowe

Mercato Live - 01.10 (21:00) Tottenham zaoferuje 44+6 mln euro za Skriniara? (31)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
9231
31
mercato live kante vidal

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Kolejny dzień z Mercato Live. Zapraszamy do śledzenia!

 

21:00

F. Romano - jutro testy medyczne Darmiana. 

 

20:55

Po sprzedaży Nainggolana Inter spróbuje wypożyczyć z Chelsea z prawem wykupu Marcosa Alonso. 

 

15:40

FCIN - Sassuolo odrzuciło ofertę Interu za Manuela Locatellego.

Klub z Mapei Stadium nie chce sprzedawać zawodnika tuż przed zamknięciem okienka transferowego. Inter chciał pozyskać piłkarza na podobnej zasadzie jak wcześniej Sensiego i Politano. 

 

15:05

Sport Mediaset - Tottenham gotowy złożyć Interowi ofertę w wysokości 44 mln euro + 6 mln euro bonusów za Milana Skriniara.

 

15:00

Sport Mediaset - Parma poprosiła o przełożenie transferu Darmiana.

Inter zgodził się na propozycję i zawodnik rozegra jeszcze ostatni mecz w barwach Parmy a następnie w poniedziałek przejdzie badania lekarskie.

 

14:55

Pedulla - Inter otrzyma za wypożyczenie Dalberta 2 mln euro. Opcja wykupu w wysokości 13 mln euro. 

 

14:50

Romano - Inter porozumiał się z Rennes co do wypożyczenia Dalberta.

Wypożyczenie z opcją wykupu, wkrótce badania medyczne gracza, wszystko jest już ustalone. 

 

13:35

Pedulla - W ciągu 48 godzin Radja Nainggolan zostanie zawodnikiem Cagliari. 

 

13:35

Schira, Romano - Dalbert trafi do Rennes.

Brazylijczyk dogadal się z Francuzami, którzy zaoferowali wypożyczenie z opcją wykupu. Inter chce wypożyczenia z obligacją wykupu. Negocjacje trwają i  jak miał potwierdzić Ausilio niedługo zakończą się pozytywnie. Inter będzie probował następnie sprowadzić Alonso z Chelsea. 

 

13:30

Schira - Tottenham złożył ofertę wypożyczenia Rudigera.

Wydaje się więc, że Spurs odpuszczą Milana Skriniara. 

 

11:35

CorSport - Smalling blisko powrotu do Romy.

Rzymianie zapłacą Manchesterowi 15 mln euro. Obrońca wymieniany był jako cel Interu na zastąpienie Milana Skriniara. 

 

11:20

CorSera - Napoli po Bakayoko.

Klub z Neapolu najwyraźniej odpuścił pomysł sprowadzenia Vecino.

 

11:00

FCIN - Ranocchia zostaje w Interze.

Wobec tego najprawdopodobniej wypożyczony zostanie Pirola. O zawodnika pyta m.in. Monza. 

 

10:20

Express - Tottenham w sobotę przedstawi drugą ofertę za Milana Skriniara.

 

09:35

La Gazzetta - Darmian powinien być dzisiaj w Mediolanie.

Inter zapłaci za obrońcę 2,5 mln euro. 

 

09:35

Ostatnie dni mercato: okienko kończy się już w poniedziałek, czy do tego czasu będziemy świadkami jakiś ruchów transferowych ze strony Interu?

Możemy być pewni przybycia Darmiana, czy na zakończą się zakupy? W plotkach pojawiają się nazwiska Gervinho, M. Alonso oraz Kante, na którego najpierw trzeba byłoby uzbierać środki. Przybycia Kante na chwilę obecną biorąc pod uwagę jak mało czasu pozostało wydaje się być bardzo mało prawdopodobne. 

Sprzedaże? Tu powinno dziać się wiele więcej. Lada moment Nainggolan powinien odejść za 12 mln euro do Cagliari, możliwe jest wypożyczenie Pinamontiego do Parmy, Ranocchia prawdopodobnie zostanie w Interze do stycznia.

Możliwe jest odejście:

- Skriniara, za którego jednak póki co nie wpłynęła oferta od Tottenhamu i jego szanse na pozostanie wzrastają;

- Dalberta, który powinien zostać wypożyczony do Ligue 1;

- Vecino, o którego zabiega Napoli, jednakże ciężko będzie znaleźć porozumienie między klubami;

- Asamoah, który nie znajduje się w planach klubu;

- Joao Mario, który zapewne w ostatnich godzinach mercato zostanie gdzieś wypożyczony.

Poza tym w przypadku pojawienia się dobrej oferty klub może pozbyć się Marcelo Brozovicia i Christiana Eriksena - jest to jednak bardzo mało prawdopodobny scenariusz. 

Zobacz też

mercato live

MERCATO LIVE - 21.01 (21:25): Leicester po Eriksena (10)

21.01
09:26
mercato live

Mercato Live - 18.01 (16:30) Inter stawia twarde warunki Tottenhamowi (20)

18.01
10:12

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.10.2020 o 23:09 przez SlimShady
SlimShady
Po co tyle licznych obrońców, rozumie Darmian bo ma zastąpić diure po Candrevie i być zmienikiem Hakimiego a do tego umi grać na wszystkich stronach i newet w trójką środku. Na lewym wahadle jest już Young i Dalbert a także jak wychodzi Peresic. Nawet jak Inter znowu wypozyczy Dalberta to chyba nie ma za bardzo co ściągać kogoś na tą pozycję. Alonso to świetny pilkarz ale co w wtedy z Peresiciem to przecież zwyciesca ligi mistrzów gdzie był jednak bardzo przydatnym zawodnikiem. Chyba że Conte znajdzie mu miejsce w ataku
01.10.2020 o 21:10 przez timon
+3
timon
Alonso jak najbardziej na tak. Hakimi i Alonso w obwodzie Young i Darmian to na prawdę fajne boki
01.10.2020 o 21:00 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Gazeciarze jak zawsze się nie popisali. Brożek źle, Eriksen źle a Sensi niezbywalny. Hehe szkoda tylko że zagrał chyba jeden z najgorszych meczy od kiedy u nas jest, wiele strat, zbyt słabych podań. Eriksen wszedł I jakoś nie widziałem u niego znaczących błędów a na domiar złego mógł zdobyc piękna bramkę. Jak zawsze równi I równiejsi.
01.10.2020 o 20:33 przez mirek-kaminski
+1
mirek-kaminski
Jeżeli Gagliardini bedzie grał tak jak w ostatnim spotkaniu to Radja może odejść. Ale że w to nie wierzę to wolałbym żeby Radja zostal, bo zawsze się przyda ktoś kto ma młotek w nodze i może wejść na ostatnie 15 min i huknąć zza pola karnego i uratować nam dupe.

Skriniar powinien zostać bo nasza obrona naprawde robi sie dziurawa.
Zauważyłem że Conte bardzo chce grać w obronie dwoma bocznymi obrońcami żeby szeroko schodzili do lini, a Skriniar jest zbyt wolnym obrońcą żeby zdążył wrócić na pozycję dlatego średnio pasuje. Ale kiedy będziemy grali z Milanem czy Juventusem nie możemy grać z jednym środkowym obrońcą bo dostaniemy po dupie aż tylko. Dlatego Skriniar blisko de Vrija i Bastoniego na mocniejsze drużyny to podstawa! Bo Ibra czy Ronaldo to schowają do kieszeni takiego osamotnionego Holendra.
01.10.2020 o 22:45 przez AveCaesar
AveCaesar
Strasznie się tego boje, a skoro niby jeszcze ma przyjść Alonso to pewnie tak bedzie. Raczej nie będzie tak, że będziemy grali jednym ŚO. Będzie De Vrij ze Skriniarem (Bastoni, Rano) + Kolarov lub Darmian. Niby spoko tylko, że z takim Juve, Lazio, Atalantą czy Realem to Kolarov z Darmianem będą jak pachołki na treningu dla przeciwników grając na środku obrony.
01.10.2020 o 19:49 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeśli jeszcze pozbędziemy się Radji, JM, Asy, Vecino, Dalberta + przyjście Darmiana i jakiegoś ŚO to spoko w tych trudnych realiach. Jestem pewien, że gdyby nie zamieszanie z wirusem mielibyśmy dużo lepsze okienko.
01.10.2020 o 19:57 przez AveCaesar
AveCaesar
Aj no i jeśli pozbędziemy się jeszcze Perisica ....
01.10.2020 o 17:25 przez oster
+1
oster
za 44 mln euro + 6 mln to możemy im dać Perisicia i Ranocchie, a za Skriniara to minimum 70mln
01.10.2020 o 16:28 przez Rebelde
+1
Rebelde
Ktoś tu jeszcze bierze na serio newsy od Sport Mediaset? Oni w swojej głupocie, już dawno przebili Tuttosport.
01.10.2020 o 15:58 przez kamil13216
kamil13216
Jestem przekonany ze jak nie zdobędziemy misotrzostwa i Conte poleci to powie ze nie dostał od zarządu Kante i to ich wina.

Co do obrony to oby Skriniar został bo nikogo za niego nie kupimy.

Co do Darmiana to przychodzi chłop po 5 latach starań o niego, jak już tak kończymy 10 letnie sagi transferowe (Kolarov) to ściągnijmy jeszcze Teveza, Lamele i Lavezziego co
01.10.2020 o 15:20 przez ragnar
ragnar
44 plus 6 już to jakoś wygląda, a nie kpina 30 mln

mimo wszystko mam nadzieję, że Tot zaklepie Rudigera
01.10.2020 o 15:39 przez pluto11
pluto11
Tylko jak to się ma do tego że jakiś placek z ligi ogorkowej niejaki https://www.transfermarkt.pl/ruben-dias/profil/spieler/258004 przeszedł do City za 68 mln jak to się ma do tej oferty Tottenhamu za Skriniara który rozegrał kilka sezonów na poważnym poziomie w poważnej lidze
01.10.2020 o 15:45 przez ragnar
ragnar
Wiadomo
Jeszcze rok temu min 80 była mowa
Nawet chyba była oferta z City za 65 odrzucona

Tylko podkreśliłem że 44 plus 6 roku A jak8s pieniądz bo 30 to sobie mogą wsadzić

Co do gracza Benfica, nie oglądam tej ligi, nie wypowiadam się, ale po cichu l8cze że Pep podtrzymał tradycję i kolejny obrońca za 50 i więcej okaże się ochlapem
01.10.2020 o 15:15 przez Jacenty
Jacenty
Jacenty napisał:
Tego się właśnie obawiam :)


To było do Orzeu ;)
01.10.2020 o 15:10 przez danielinter
+1
danielinter
Kolejne wypożyczenie bez przymusu wykupu.Lazaro , Dalbert i mozna sie tego samego spodziewać w przypadku Mario i Vecino przykre
01.10.2020 o 15:24 przez Snake86
Snake86
Od lat nie umiemy sprzedawać, niestety...
01.10.2020 o 19:52 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeśli kupuje się kaleki za grube mln i daje im duże pensje to nic dziwnego, że ciężko ich później sprzedać.
01.10.2020 o 15:03 przez Jacenty
Jacenty
Mnie zastanawia jaki jest plan B w przypadku odejścia Skriniara. Smalling jest już praktycznie w Romie.
01.10.2020 o 15:07 przez SETE
-1
SETE
Myśle ze Mateusz Wieteska , kwestia czy Legia awansuje do fazy grupowej LE.
01.10.2020 o 15:09 przez Orzeu
Orzeu
Jacenty napisał:
Mnie zastanawia jaki jest plan B w przypadku odejścia Skriniara. Smalling jest już praktycznie w Romie.


Ranocchia 8)
01.10.2020 o 15:13 przez Jacenty
Jacenty
@SETE

Wieteska nie miał epizodu na wahadle, więc bez szans :D
01.10.2020 o 15:14 przez Jacenty
Jacenty
Tego się właśnie obawiam :)
01.10.2020 o 15:46 przez SETE
SETE
Conte zrobi z niego żołnierza :)
01.10.2020 o 12:34 przez pluto11
+2
pluto11
Zaraz będziemy mieć w składzie więcej bocznych obrońców jak środkowych jak już nie mamy
01.10.2020 o 12:22 przez mroowa111
+1
mroowa111
Może hamsik za eriksena i balzaretti na lewe wahadło jeszcze do kompletu, priorytetem jest pozostanie Skriniara i sprzedaż paru nierobów typu j.mario czy vecino
01.10.2020 o 12:05 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Roma wzmacnia obronę a my ją chcemy osłabić (Skriniar). Oby nie doszło do transferu bo może się to źle skończyć dla nas
01.10.2020 o 11:38 przez NOVY
+1
NOVY
... skonczcie jojczec na tego darmiana dzis zostaje interista wiec dajmy mu szanse

on bedzie gral w NASZYM INTERZE

TROCHE SZACUNKU
😁 😁 😁

nie uwazam go rowniez za wirtuoza ale bede go jebal dopiero jak cos spartoli na murawie
😁 😁 😁
wiec polaczki prosze o kredyt zaufania interisci
01.10.2020 o 10:44 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Daremny teraz najbardziej nam potrzebny... Kolejny boczny obrońca z myślą o grze na środku? :) Brać Angola na środek i zamykać już te okienko.
01.10.2020 o 10:04 przez JME
+2
JME
darmian fajnie, moze bysmy wzieli lavezziego jeszcze?
01.10.2020 o 10:01 przez ragnar
+1
ragnar
czas jak czas, nie raz na koniec jakiś hit był

ale w dobie kryzysu spowodowanego koroniakiem ( bilety itp) , kluby mają mniejsze budżety, więc też raczej nie spodziewam się transferów gotówkowych IN
01.10.2020 o 09:52 przez Kondzik
+1
Kondzik
Za mało czasu na transfery typu Kante tymbardziej że nie ma sprzedaży a co za tym idzie kasy na zakupy. Przyjdzie Darmian i może Alonso który jest na wylocie i pewnie to tyle.

Shoutbox

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

i tak się zdecyduje na tą rozbudowaną :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

no dzięki :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:47

aaha, czyli w zasadzie dwa małe dodatki za dwadzieścia złotych

Kamiliusz1908 21.01.2021 22:45

chyba te wszystkie emblematy ligowe.

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

to te naklejki ligowe na rękawach?

Adriano_forever 21.01.2021 22:45

czym to się będzie różnić? czym jest ten branding? :D

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

oraz Koszulka meczowa pełen branding

Adriano_forever 21.01.2021 22:44

Koszulka meczowa

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

kupuję koszulkę i mam dwie opcje do wyboru

Adriano_forever 21.01.2021 22:43

ej panowie potrzebuje porady

Juzek 21.01.2021 22:40

dzis nie ma słabych druzyn

mroowa111 21.01.2021 22:38

pokerface

mroowa111 21.01.2021 22:38

:dramat:

mroowa111 21.01.2021 22:38

100 xd

mroowa111 21.01.2021 22:38

2 mistrzów świata po 1000 mln każdy xddddd

Juzek 21.01.2021 22:35

:lol:

Juzek 21.01.2021 22:35

barcelona 2 karny zmarnowany

Nerazzurri83 21.01.2021 22:15

ja w tv i jest barcelona z kelnerami jakimis

ragnar 21.01.2021 22:14

jest mecz na tvp sport, ja ogladalem 1 polowe w necie

broda4991 21.01.2021 22:02

:)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    18

    33

  • 6

    Juventus

    Juventus

    17

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 38461