Plotki transferowe

Mercato Live - 02.09 (23:00) OFICJALNIE - MAURO ICARDI W PSG! (66)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
30208
66
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:00

OFICJALNIE - Mauro Icardi w Paris Saint-Germain! Argentyńczyk został wypożyczony z opcją wykupu za 70 milionów euro.

 

22:07

Di Marzio: Inter otrzymał podpisane dokument od PSG. Icardi w PSG!!

 

22:05

Na szczęście jednak okienko transferowe we Francji trwa kilka godzin dłużej...

 

22:00

Okienko we Włoszech zamknięte! Brak oficjalnego potwierdzenia transferu Icardiego. 

 

21:58

Sky Sport - 18-letni Emerson Espinoza z Boston River przeniesie sie do Parmy. Zawodnik został sprowadzony z Ekwadoru we współpracy z Interem. 

 

21:50

10 minut.

 

21:40

20 minut do końca okienka transferowego. Czekamy na oficjalne potwierdzenie wypożyczenia Icardiego.

 

21:05

Oficjalnie - Ante Rebić graczem Milanu. 

 

20:35

Sport Mediaset - Icardi podpisał kontrakt z PSG, brakuje tylko oficjalnej wiadomości. 

 

19:30

Oficjalnie - Ryan Nolan w Arezzo.

 

17:45 

Trwają badania medyczne Mauro Icardiego.

 

16:40

Wanda Icardi przebywa w siedzibie PSG, gdzie ustali ostatnie szczegóły przeniesienia męża do francuskiej drużyny.

 

13:28

Tuttosport – Inter może przeprowadzić przed końcem okienka transferowego jeszcze dwa transfery. Chodzi tutaj o wypożyczenie Daniela Bessy z Hellasu Verona oraz Alessandro Matriego, który miałby zostać wypożyczony z Sassuolo.

 

12:30

Sport Mediaset – Mauro i Wanda Icardi są w drodze do Paryża, aby tam sfinalizować wypożyczenie napastnika do zespołu Paris SG.

 

 

12:10

Sky z kolei podaje trochę inne warunki transferu: 5 mln euro za wypożyczenie i 65 mln euro za wykup. 

 

11:00

Także Fabrizio Romano potwierdza doniesienia: Icardi poleci dzisiaj do Paryża.

 

10:57

Nicolo Schira - PSG będzie mogło po roku wykupić Icardiego za 75 mln euro.

 

10:50

RMC Sport - porozumienie osiągnięte! Icardi przejdzie badania lekarskie dzisiaj około godziny 17:00. 

 

10:20

Di Marzio - po nocy negocjacji wszystko zaczyna być jasne: Mauro Icardi jest bliski wypożyczenia do PSG. Zawodnik przedłuży kontrakt z Interem i uda się do Paryża na wypożyczenie z opcją wykupu. 

 

09:40

Oficjalnie: Llorente w Napoli. Transfer ten zamyka drogę Icardiego do klubu z Neapolu. 

 

09:00

Według Tuttosport i CorSport Inter stara się wypożyczyć Icardiego do PSG. 

Wanda Icardi jest jednak na "nie", ponieważ wiązałoby się to z przedłużeniem kontraktu przez Icardiego (Mauro za rok miałby już tylko rok do końca kontraktu). 

 

08:55

Ante Rebić jest już w Mediolanie. Zawodnik jednak ostatecznie trafi do Milanu, a nie do Interu. 

 

01:10

Na ten moment najbardziej prawdopodobne kierunki odejścia Icardiego to PSG i Valencia.

 

01:05

Wanda Icardi wyszła szybciej ze studia programu Tiki-Taka, aby "pracować nad rozwiązaniem sytuacji męża".

- Jest nadzieja, zobaczymy co się stanie. Będę pracować do końca. Relacje z zarządem zawsze doskonałe. Rozwiązania znajdują się w Europie. Był temat przenosin do Boca Juniors, ale to byłoby zbyt trudne - powiedziała żona i agentka zawodnika.

 

 

01:00

Przed nami ostatni dzień okienka transferowego we Włoszech. Letnie Mercato zakończy się o godzinie 22. Zapraszamy do śledzenia z nami relacji live!

 

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Barbosa nie chce wracać do Interu (5)

07.12
19:00
Giroud

L’Equipe: Jeśi Giroud odejdzie, to nie do Interu (0)

06.12
15:14

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2019 o 08:13 przez Dany
Dany
W kiepskiej Lidze Francuskiej napewno trochę postrzela ... Do tego niech dołoży kilka bramek w LM i mamy piękną Kasę na wzmocnienia...
03.09.2019 o 00:58 przez slawkomir11
slawkomir11
Jaka opłata za wypożyczenie, wie ktoś?
03.09.2019 o 09:12 przez Orzeu
+1
Orzeu
5 mln euro
02.09.2019 o 22:36 przez Bonhart25
+6
Bonhart25
Trochę trwały te testy medyczne bo nie wiedzieli czy niepełnosprawność umysłowa wykryta u maura pozwoli mu grać na jakimś tam, dopuszczalnym poziomie
02.09.2019 o 22:24 przez AveCaesar
AveCaesar
Małro przeszedł testy ? Z kolanem już wszystko dobrze ? :D
02.09.2019 o 22:01 przez Pader88
+2
Pader88
Piękne mercato, wszystkie zgniłe jabłka odłożone na bok, czas na zdrowy wielki Inter!
02.09.2019 o 21:42 przez AJ
+5
AJ
Skończcie już z tymi bluzgami na niego był chłop i poszedł... Ja tam wolę wspominać jego mecze i bramki dla nas jakby nie patrzeć nigdy nie obrażał medialnie Interu ani kibiców i nie rzucał koszulka na ziemię. A te inwektywy swiadcza raczej o waszym poziomie. To co się stało w ostatnich miesiącach jest złe ale co my wiemy? Prawie nic... sytuacja oczyszczona i wszyscy zadowoleni.
02.09.2019 o 22:00 przez Bartek-32
Bartek-32
Wiemy ze samowolnie flirtowal z jufe. Za to opaskę stracil
03.09.2019 o 10:22 przez Est
Est
A ktoś to potwierdził poza kibicami z Curva Nord?
02.09.2019 o 21:14 przez Kondzik
+4
Kondzik
No to Steven słowa dotrzymał. Należy się jemu jak i Beppe ukłon ala Lukaku. Szapoba szatnia oczyszczona
02.09.2019 o 21:13 przez dodo_IM
+1
dodo_IM
Oby Icardi nastrzelał jak najwięcej bramek to PSG może go wykupi ze te 65 baniek.
02.09.2019 o 21:02 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
Powodzenia Maurito i życzę ci żebyś został królem strzelców ligi 💪💪💪
02.09.2019 o 21:00 przez Lopez
Lopez
No i niech wy :cenzor: la w :cenzor: śmieć argentynski
02.09.2019 o 19:39 przez Bartek-32
Bartek-32
Dzięki za każdego gola ale wyp. . . .aj juz
02.09.2019 o 19:34 przez lukas13
+7
lukas13
No i w pizdu wylondowal w Paryżu i cały plan Juvkow też w pizdu :) :) :) hhahahahahh
02.09.2019 o 18:36 przez Snake86
+2
Snake86
Polecam artykuł o Icardim, jak i cały fanpage:
https://www.facebook.com/2AngryMenTV/posts/1721895741274593?__tn__=K-R
02.09.2019 o 18:21 przez ragnar
ragnar
a sorry widzę, do 22
02.09.2019 o 18:20 przez ragnar
ragnar
a okno nie jest do 18 tej, czy Inter do tej godziny nie musi potwierdzić wypożyczenia Mauro ?
02.09.2019 o 18:12 przez Kebo
Kebo
Jakiś kozak do środka pola na last minute i daję 9/10
02.09.2019 o 18:28 przez Snake86
Snake86
Co najwyżej ten nieszczęsny Bessa.
02.09.2019 o 17:52 przez SETE
+1
SETE
Patrząc przez pryzmat potrzebnych zmian w kadrze a ilość ta była ponad standardowa to można napisać ze okno bardzo bardzo dobre
02.09.2019 o 17:46 przez antwerpia
-4
antwerpia
Nie przesadzalbym z tym mega okienkiem co najwyżej srednie
02.09.2019 o 18:24 przez ragnar
+5
ragnar
antwerpia

najlepsze okno od lat
2009/2010 Wes E2, Milito Motta Lucio

2019/2020 Godin Bastoni (powrót) Lazaro, Barella, Sanchez, Sensi, Lukaku
no sorry, kozak do obrony Godin, kozak do pomocy Sensi, kozak w ataku, tak jest mega, a że kadra gwniana i dalej w pierszym składzie będzie grał Vecino to już inna bajka

ważne że czas Rocchich Kharja Schelotto dobiegł końca....
02.09.2019 o 20:12 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Średnie? Przyszli: Godin, Lazaro, Biraghi Sensi, Barella, Lukaku, Sanchez. Odeszli: Joao Mario, Nainggolan, Perisic, Dalbert, Icardi - pozbylismy się głównie zawodników, których próbowaliśmy się pozbyć już od jakiegoś czasu, a zakupilismy naprawdę dobrych graczy. Skończ wasc, wstydu oszczędź
02.09.2019 o 17:42 przez ragnar
+3
ragnar
Mega okno
Pozbycie się Perisica, Icardiego-nawet na sezon

Brakuje wisienki na torcie
SMS,ewent. RAKITIC
02.09.2019 o 17:17 przez SETE
SETE
Ciekawe kiedy Icardi będzie gotowy do gry , w końcu nie trenował na normalnych warunkach ponad 2 miesiące ?
02.09.2019 o 17:09 przez pluto11
pluto11
Icardi piłkarsko by się bardzo przydał ale po tym co zrobił to Marotta jest mistrzem że wypchnac go do PSG tam sobie postrzela w gówno lidze i może go wykupia za 70 mln a my nie będziemy musieli go oglądać u naszych rywali. Szkoda tylko że wyp z możliwością i że na koniec okienka bo nie będzie kasy i czasu żeby ściągnąć pomocnika
02.09.2019 o 16:51 przez Avtvv
Avtvv
Icardi w PSG... jednak ciągnie swój do swego :)
02.09.2019 o 16:29 przez Jaszczu91
+3
Jaszczu91
Zamiast Matrigo wole zobaczyć Esposito na zmiany.
Co do Icardiego to cieszę się, żę nie będziemy oglądać tego cyrku o twarzy konia w Interze.
02.09.2019 o 15:54 przez cristian08
+1
cristian08
Trochę będzie mi brakować tego icara za „czasów świetności” tymbardziej gry póki co patrzę na tego Lukaku który póki co nie wie co i jak ;o
Oby z meczu na mecz coraz bardziej ogarniał kozi temat
02.09.2019 o 15:33 przez Seba.
Seba.
Po cichu liczę, że uda się jeszcze wypożyczyć Rakitica lub Vidala. W drugiej linii Barcelony zrobił się trochę tłok, więc może ktoś będzie chciał odejść.
02.09.2019 o 14:36 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Matri? Co to qrwa jest? Rasiak w wersji włoskiej. Gazeciarze widzę maja juz chyba dość tego okienka tak jak i my wypisując takie bzdury. Mamy Lukaku, Lautaro, Sancheza I Politano. Skupić się na pomocy bo poza Brozkiem, Sensim I Barella nie mamy nikogo godnego ich zastąpienia
02.09.2019 o 13:54 przez wegorz
wegorz
Bessa jeszcze zrozumiały, ze względu na status wychowanka (choć zbędny), ale Matri ?? rozumiem, że jako viceLukaku, ale to już lepiej grać nawet na niższe duety... Conte wprowadza takie schematy gry, że nie musimy mieć wieży w ataku w każdym meczu...
02.09.2019 o 13:42 przez Claudio
+1
Claudio
Ewidentnie nam brakuje klasowego środkowego pomocnika. Szkoda, że Ikara nie dało się sprzedać to byłaby kasa na takiego gracza.
Cóż pozostaje niedosyt, ale chyba lepiej żeby się okienko zakończyło niż miałyby przyjść takie asy jak Bessa czy Matri.
02.09.2019 o 14:49 przez el_loco
+3
el_loco
To samo mówiłem. Okienko super ale brakuje jakiejś bomby do linii pomocy. Rakitic byłby kimś takim
02.09.2019 o 13:42 przez marcinek91081
marcinek91081
Pan Marotta już jakiś czas temu wyraził się jasno iż po zakupie Sancheza... mercato zamknięte.
02.09.2019 o 13:31 przez KoBa
+2
KoBa
Nie no dajmy spokój z Matrim. Lautaro udowadnia że mimo wzrostu potrafi być 9-tką.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Na studiach też masz wf

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Studia?

bitels10 08.12.2019 00:13

nie musisz odpowiadać :)

bitels10 08.12.2019 00:11

24 lata i wf? kiblowałeś trochę?

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:07

wątpię, bo to było z 2 tyg. temu a ja mam już 24 lata :/

bitels10 08.12.2019 00:07

a w ogóle to beka z sędziego że najpierw dał cuadrademu zółć a dopiero po varze czerwo

bitels10 08.12.2019 00:04

gdybyś trafił wtedy gola to pewnie ktoś by Cię zauważył i dziś mógłbyś grać na najwyższym poziomie

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:04

Ja tak strzeliłem prawie na wf, ale bramkarz obronił :(

bitels10 08.12.2019 00:02

Suarez jaki gol wow

Piter 07.12.2019 23:52

no lepiej sobie odpocząć i przeznaczyć czas na regenerację niż 2 piwa na mieście pić i do domu

kusy 07.12.2019 23:51

Tyle hajsu z boksu, że mogę sobie pozwolić

Piter 07.12.2019 23:50

co kamil dziś na spokojnie widzę

kusy 07.12.2019 23:50

Dobra, trzeba obejrzeć skrót Lazio juve w końcu

Skepta 07.12.2019 23:50

tego bym sie w zyciu nie spodziewal

Skepta 07.12.2019 23:49

no nie przewidzialem ze sedzia pomoze lazio

Piter 07.12.2019 23:49

i co skepta kurło jedna srałeś że lazio anusa wypięło

kusy 07.12.2019 23:48

Typowe, pić trzeba umieć jak capitano, jego zabrakło

Piter 07.12.2019 23:48

mecz, dwa piwa i do domu, żenada co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29005

Liczba newsów: 35355