Plotki transferowe

Mercato Live - 03.01.2019 (20:18) Miranda poprosił o odejście! (17)

Autor:
Źródło: różne
ponad rok temu
6429
17
mercato live

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:18

La Gazzetta - Fulham pyta o Gabriela Barbosę. 

 

18:44

Agent Ozila dla goal.com: Mój klient skupia się w 100% na Arsenalu, kocha ten klub i chce tu zostać. 

 

18:44

Jak donosi Corriere dello Sport Miranda poprosił Inter o wyrażenie zgody na jego odejście w tym okienku transferowym. Brazylijczyk chciałby grać więcej i spróbować czegoś nowego. Inter wyraził się w tej sprawie jasno: nie sprzeda 34-latka za mniej niż 10-12 mln euro. Flamengo, PSG i Galatasaray mocno interesują się piłkarzem, ale oficjalnej oferty jak na razie nie ma. Zastępstwo? Joachim Andersen, Cristian Romero, Gianluca Mancini, lub Diego Godin. Spalletti poinformował natomiast zarząd, że nie interesuje go Gary Cahill.

 

11:54

Il Messaggero - Roma pyta o Mirandę.

Nie jest tajemnicą, że Brazylijczyk po utracie miejsca w składzie chce odejść z zespołu. Wobec powyższego zawodnikiem zaczyna interesować się coraz więcej klubów, jednym z nich jest Roma. Giallorossi szukają zastępcy dla Ivana Marcano, a wielkim fanem talentu Miranda jest Monchi, dyrektor sportowy Romy. 

Przeszkodą pozostają jednak zarobki zawodnika - Roma nie chciałaby płacić aż 3 mln euro weteranowi. Pozostałymi stronami zainteresowanymi usługami Brazylijczyka pozostają PSG oraz Flamengo, które jednak nie chciałoby nic płacić za obrońcę. 

 

10:44

Napoli złożyło oficjalną ofertę za Nicolo Barellę. Oferta wynosi 20 mln euro oraz dwóch zawodników: Rog i Ounas.

 

10:37

GDS - Inter po starych mistrzów. Młodzi, utalentowani zawodnicy mogą zostać zastąpieni mistrzami, dzięki którym Inter miałby się zbliżyć do Juventusu - takiego profilu zawodników ma szukać Marotta. Jednym z przytoczonych zawodników jest Luka Modrić.

Poza tym na liście Interu są też zawodnicy młodsi, którzy zarabialiby mniej: Sandro Tonali, Romero, Andersen, Mancini. Inter pracuje głównie nad transferami lipcowymi, jednak prawdopodobne odejście Joao Mirandy może poskutkować wolnymi środkami na natychmiastową inwestycję. La Gazzetta wspomina też o Bastonim, który prawdopodobnie po przygodzie w Parmie wróci w lipcu do Interu. 

Skauci pracują także w Brazylii: w kręgu zainteresowań pozostaje Lincoln - napastnik Flamengo, który może zostać włączony w transakcję sprzedaży Gabigola, oraz bramkarz Cruzeiro Brazao.

 

10:27

TS - Inter chce w styczniu wypożyczyć kogoś z dwójki Jankto-Donsah. 

 

02:47

W styczniu Inter nie planuje dużych wzmocnień, co można było wywnioskować z ostatnich wypowiedzi Ausilio i Marotty. Pomimo tego, cały czas trwa walka pomiędzy Nerazzurri i Napoli o sprowadzenie do siebie w przyszłości Nicolo Barelli. Prezydent klubu z Sardynii, Tomasso Giulini pozostaje nieugięty - 50 mln euro za utalentowanego pomocnika, albo transferu nie będzie.

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Sandro Tonali

Milan włącza się do wyścigu po Tonalego (12)

08.07
12:05
Roberto Gagliardini

Torino wciąż zainteresowane Gagliardinim (13)

08.07
11:53

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.01.2019 o 22:13 przez danielinter
danielinter
Sprzedamy za dyche Mirande i co dalej ? FFP ciazy na nas do 30 czerwca , a za dyche to my se mozemy Pazdana kupic.Po sezonie niech idzie , za niego Godin i sajo nara.Nie ma sensu sie go pozbywac tylko dlatego ze ma 35 lat.Jeszcze w maju byl naszym kluczowym pilkarzem i grzeje lawe tylko dlatego ze zlapalismy karpia na promocji w postaci De Vrija.
03.01.2019 o 22:19 przez SETE
SETE
Np Andrsen z wypożyczeniem z opcja wykupu w lipcu . Mamy +10 mln mniej do uzbierania do FFp do 30 czerwca. Kogoś sprzedać musimy i tutaj każdy się zgadza i teraz .. Miranda za 10 , Barbosa za 15/20 mln , Candreva za 10/15 mln i mamy FFp z głowy . Oczywiście mój luźny wariant który może zostać zrealizowany
03.01.2019 o 21:56 przez KoBa
+2
KoBa
Mancini z Atalanty to będzie kozak, chętnie w,ialbym go w miejsce Mirandy.
03.01.2019 o 21:37 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmm 10 mln za 34 letniego (rocznikowo 35 lat :) ) obrońce z rocznym kontraktem - to byłoby coś, istny majstersztyk :D :D :D
03.01.2019 o 20:47 przez Endru
Endru
Mirande szanuje bo pokazal u nas profesjonalizm, ze byl niczym pazdan u glika u Godina w atleti to go zweryfikowalo w Interze. Czekam na Godina przybywaj i podnies poziom.
03.01.2019 o 19:59 przez SETE
SETE
Za Miranda płakał nie będę chociaż to w dalszym ciągu bardzo dobry obrońca. 10 mln byłoby ok . Ten Andersen z Sampy byłby ok
03.01.2019 o 19:23 przez piotrekninter
piotrekninter
jak Miranda chce odejść, sprzedać, gra coraz gorzej a i swoimi wypowiedziami irytuje
10 mln byłoby ok, można by coś dorzucić ( może kasa z GB ?) i byłby dobry obrońca nr 3
03.01.2019 o 16:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Dokładnie Wirtuoz na szczęście dobrze to wychodzi Ausilio, a teraz ma jeszcze do pomocy Marotte. Szkoda, że Sabatini się tak bardzo sfochał bo mogłoby być niezłe trio ;)
03.01.2019 o 15:57 przez Odet
+1
Odet
Jeśli Naplety rzuciły taka ofertę za Barelle, to ja na miejscu Cagliari bym ją przyjął. Ounas i Rog dadzą im (na razie) więcej niż sam jeden Barella.
Inter mógłby podziałać.
Pozdr.
03.01.2019 o 14:49 przez WTC
WTC
Nasuwa się gorzka konkluzja. Trzeba jak najszybciej uformować solidny pierwszy skład, a następnie skupić się na kupowaniu talentów, włączaniu piłkarzy ze szkółki i ewentualnie walczyć o graczy z kończącymi się kontraktami. Obecne ceny na rynku to jakaś kpina z zdrowego rozsądku i trzeba unikać płacenia takich kroci za koty w worku.
03.01.2019 o 13:13 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Modric to już chyba tylko aby podnieść renomę klubu. Tak ale za free i z normalnymi zarobkami. Wymogi to on mógł mieć. 3-4 lata temu. Nawet Zani który jak dla mnie był turem roboty w podobnym wieku zaczął obniżać loty tak więc darujmy sobie.
03.01.2019 o 12:59 przez Snake86
Snake86
Jeśli to prawda z Barellą to straszna szkoda...
Wypożyczenia Jankto-Donsah, nie wiem jaki to ma sens, ale ok.
Starszy mistrzowie? Wypalone dziady, do maks 30tki to jeszcze okej, ale potrzebujemy świeżej krwi, tylko że już ukształtowanej. Modric na emeryturę nie jest nam potrzebny, tym bardziej że będzie kosztował krocie.
03.01.2019 o 11:44 przez Kazam
Kazam
20+ Ounas + Rog = 35 mln mniej więcej w tej chwili.
03.01.2019 o 11:33 przez AveCaesar
AveCaesar
Fajnie jakby teraz udało dograć na lipiec np wymianę wypożyczeń na linii Inter - Cagliari. Do nas Barella za 20 mln z opcją wykupu za kolejne 20, a do nich Gaglia z opcją wykupu za 20 mln czy jakoś tak ;)
03.01.2019 o 19:44 przez davi23
davi23
Dać im Gabigola, w Cagliari pewny skład co mecz.
03.01.2019 o 08:59 przez Kazam
Kazam
50 mln to zdecydowanie za dużo za niego. 35 mln wydaje się właściwą kwotą, biorąc pod uwagę potencjał do dalszego rozwoju.
03.01.2019 o 11:14 przez Orzeu
+2
Orzeu
za 35 to można go było kupić rok temu. Teraz, w obliczu zaInteresowania Napoli, Juventusu i Chelsea - to już nie wystarczy.

Shoutbox

Nasir 09.07.2020 10:52

xd

mroowa111 09.07.2020 10:52

totylko dla beki i tyle xdd

Nasir 09.07.2020 10:52

nie moge szanowac kogos kto slucha wokalisty o ksywie Szumek

mroowa111 09.07.2020 10:51

no słucham

mroowa111 09.07.2020 10:51

co ??

mroowa111 09.07.2020 10:51

to chyba nie jest za trudne dla ciebeo skoro ogarniasz te agatki gabryski i innie niby doktorki

mroowa111 09.07.2020 10:51

nie obrazam tylko jak ja cie szanuje to ty mnie tez szanuj

mroowa111 09.07.2020 10:51

na korwina

Nasir 09.07.2020 10:50

teraz juz wiem nawet na jaka partie glosujesz skoro tak szybko sie obrazasz i lecisz z donosem

mroowa111 09.07.2020 10:50

po prostu lubię wiedzieć na czym stoję

Piter 09.07.2020 10:50

dorba ide na trening bo na 14 do robo zapyerdalać dla niemieckiego pana

Piter 09.07.2020 10:50

mroowa wymiękłeś już tak szybko?

Piter 09.07.2020 10:50

:lol:

mroowa111 09.07.2020 10:50

bo mnie obraziłeś

mroowa111 09.07.2020 10:50

za chwile poprszeo bana dla Ciebie u Lopeza

mroowa111 09.07.2020 10:50

wiec co ma na celutwój komentarz

mroowa111 09.07.2020 10:49

no ja tak samo

Nasir 09.07.2020 10:49

wiem co ja komu wkladam i ze mnie nikt nie wklada

Nasir 09.07.2020 10:49

nie interesuje co kto sobie gdzie wklada

mroowa111 09.07.2020 10:49

nasir chłopak i dziewczyna to normalna rodzina a Ty?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Cagliari

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Napoli

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Bologna

    1 - 2

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Sobota, 11 lipca

  • 17:15

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 19:30

    Brescia

    ? - ?

    Roma

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 12 lipca

  • 17:15

    Genoa

    ? - ?

    SPAL

  • 19:30

    Cagliari

    ? - ?

    Lecce

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Verona

  • 19:30

    Parma

    ? - ?

    Bologna

  • 19:30

    Udinese

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Napoli

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 13 lipca

  • 21:45

    Inter

    ? - ?

    Torino

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 5

    Roma

    Roma

    31

    51

  • 6

    Napoli

    Napoli

    31

    51

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Luis Muriel

    17

  • 5

    Joao Pedro

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26767

Liczba newsów: 36954