Plotki transferowe

Mercato Live - 03.07 (23:30) Inter zainteresowany Guedesem (31)

Autor:
Źródło: różne
ponad rok temu
437
31
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 
23:30
 
Według hiszpańskiego serwisu informacyjnego COPE, Inter wyraził zainteresowanie Goncalo Guedesem. Portugalczyk jest zawodnikiem Paris Saint-Germain, ale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w hiszpańskiej Valencii, gdzie rozegrał 33 spotkania, strzelił 6 goli i zaliczył 11 asyst. I to właśnie oferty kupna piłkarza ze strony drużyny Nietoperzy będą traktowane jako priorytet. Zapytanie o portugalskiego pomocnika złożył także Arsenal.
 
22:00

Le 10 Sport - brak porozumienia na linii Inter - Bordeaux. Francuzi chcą transferu definitywnego oraz więcej pieniędzy. Przypominamy Inter zaoferował Bordeaux wypożyczenie z opcją zakupu, jednak takie rozwiązanie zostało odrzucone przez francuski klub. Tottenham i Bayern Monachium czekają z zainteresowaniem na możliwość wkroczenia do wyścigu o podpis Brazylijczyka.

 

17:04

Mediaset informuje, że działacze Interu zamierzają zaproponować Mousie Dembele 2-letni kontrakt w Interze, a następnie po dwóch latach w drużynie Nerazzurrich, na piłkarza czekałby kolejny 2-letni kontrakt w Jiangsu.

 

16:25

Gustavo Poyet, w wypowiedzi dla dziennikarzy przyznał, że nie wie, czy zabierze na zgrupowanie do Vichy Malcoma w związku z prowadzonymi rozmowami w sprawie jego transferu:

Malcom? Nie wiem, czy będzie z nami grał. 

 

15:56

Corriere della Sera - Roma dała Florenziemu ultimatum!

Nadal nie doszło do porozumienia na linii A. Florenzi - AS Roma. Wydawać by się mogło, że 3 mln euro + bonusy wystarczą, by przekonać zawodnika do podpisania nowego kontraktu, jednak zawodnik oraz jego otoczenie próbują negocjować dalej: żądają co najmniej 4 mln euro + bonusy. Strony zapewne doszłyby do porozumienia na kwotę około 3,5 mln euro rocznie, jednak Roma nie chce podwyższać warunków kontraktu. Twardo negocjujący Monchi dał Florenziemu czas do końca tego tygodnia na podjęcie decyzji. 

Inter i Atletico Madryt monitorują sytuację. Jednak czy Florenzi jest wart ponad 4-milionowego kontraktu po ostatnim, mocno przeciętnym sezonie? 

 

15:44

Jak informuje Tuttomercatoweb, cztery kluby Serie A są zainteresowane wypożyczeniem z Interu, Andree Pinamontiego. Według portalu są to następujące drużyny: Empoli, Genoa,  Parma oraz Frosinone.

 

14:45

Transfer Malcoma może zostać sfinalizowany już dziś. Po popołudniowym treningu ma zapaść decyzja, czy zawodnik pojedzie na zgrupowanie z całym zespołem do Vichy, które planowo ma rozpocząć się jutro. Brak powołania dla Brazylijczyk ma spowodować ostateczną ofensywę Interu celem zamknięcia negocjacji.

 

13:39

Eder nie zamierza opuszczać Interu. W wypowiedzi dla Premium Sport zaprzeczył jakimkolwiek ofertom:

Chce zostać w Interze. Odejdę tylko w przypadku lepszej oferty.

 

12:45

Porozumienie z Bordeaux coraz bliżej! Sky Sport informuje, że Francuzi zaakceptowali ofertę wypożyczenia Interu z prawem wykupu. Wypożyczenie Malcoma może kosztować klub nawet 10 mln euro. Kwota wykupu proponowana przez Nerazzurrich to 30 mln euro. Strony próbują dość do porozumienia, a sam Luciano Spalletti chce mieć zawodnika jak najszybciej do swojej dyspozycji.

 

11:25

11 dni zostało do końca okienka transferowego w Chinach. Jeżeli do tego czasu żaden klub z Chin nie przekona Tottenhamu do sprzedaży Mousy Dembele, Inter powinien odważniej wkroczyć do negocjacji w sprawie wytransferowania gracza - donosi Sportitalia

 

11:10

Sportmediaset informuje, że Bordeaux może pójść na ugodę z Interem ws. Malcoma. Francuzi są skłonni zrezygnować z klauzuli, na mocy której Nerazzurri byliby zobligowani do wykupu Brazylijczyka po sezonie. Piero Ausilio proponuje wypożyczenie z prawem do wykupu. Obie strony będą najprawdopodobniej szukać porozumienia przy formule transferu proponowanej przez Inter.

 

08:58

Dużo się mówi o tym kto przyjdzie, a niewiele o tym, kto odejdzie. Zdaniem Tuttosport, z Interem pożegna się co najmniej czterech zawodników.

Pewniakami do odejścia są: Eder, Joao Mario oraz Andrea Pinamonti. Pierwszym z nich w ostatnich tygodniach interesowało się kilka klubów z Hiszpanii oraz były klub napastnika - Sampdoria. Joao Mario został wyceniony na 30 mln euro. Pinamonti ma natomiast kilka propozycji z klubów z Włoch.

Oprócz wymienionej trójki, Mediolan opuści ktoś z dwójki Antonio Candreva - Yann Karamoh. Ma to mieć związek z transferem Malcoma. Zdaniem dziennikarzy, klub mogą opuścić także Borja Valero i Matias Vecino, jeśli zostaną przedstawione satysfakcjonujące oferty.

 

08:40

La Gazzetta dello Sport  zdecydowała się zebrać wszystkie informacje "do kupy" i podsumować kandydatury na wzmocnienie prawej obrony Interu. Dziennikarze nie zdecydowali się zamieścić w zestawieniu Alessandro Florenziego, który jest bliski przedłużenia umowy z Romą. Mediolańska gazeta uważa, że kandydatów jest czterech. Są to: Sime Vrsaljko, Matteo Darmian, Davide Zappacosta oraz Aleix Vidal. Najtańszą opcją jest Hiszpan za którego Barcelona oczekuje 15 mln euro. Vrsaljko oraz Darmian kosztują 20 mln euro. Cena Davide Zappacosty nie jeszcze znana, jednak Roman Abramowicz chciałby odzyskać zainwestowane we Włocha w zeszłorocznym okienku transferowym pieniądze. 26-latek kosztował Chelsea Londyn 30 mln euro.

 

08:25

Inter otwarty na negocjacje ws. Rafinhii. Zdaniem Sportitalia, klub rozpoczął rozmowy z działaczami Barcelony. Szczegółów póki co brak.

 

08:22

Alfedo Pedulla informuje, że lada dzień transfer Malcoma do Interu może zostać zamknięty. Dziennikarz Sportitalia uważa, że piłkarz powrócił do treningów z Bordeaux po tym jak stało się jasne, że podczas letniego okienka transferowego trafi do drużyny Luciano Spallettiego. Malcom miał odrzucić wszystkie pozostałe oferty, a jego komunikat jest jasny - chce grać w Interze.

 

05:45

Sky Sport - Piero Ausilio wysłał kolejną ofertę działaczom Bordeaux za Malcoma. 10 mln euro za wypożyczenie plus dodatkowe 30 mln euro za prawo wykupu. Francuscy przedstawiciele są przeciwni takiej formule, ponieważ oczekują obowiązku wykupu. 

 

  

 

Zobacz też

eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 17.01 (20:10) Moses zamiast Spinazzoli? (81)

17.01
00:12
alonso giroud mercato live

Mercato Live - 13.01 (22:18) Barbosa dogadał się z Flamengo (50)

13.01
00:52

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.07.2018 o 09:26 przez Jacenty
Jacenty
To info o Guedesu może mieć 3 wymiary - po pierwsze jak pisze kazam zmiękczenie Bordeaux, po drugie pstryczek w nos Valencii, która złożyła ofertę za Malcoma chcąc nam go sprzątnąć sprzed nosa (Guedesa chcieli usibie zatrzymać, ale nie byli w stanie spełnić żądań PSG), no i po trzecie - moze to być alternatywa na wypadek niepowodzenia negocjacji w sprawie Malcoma...choć ze względów ekonomicznych mało realna.
04.07.2018 o 00:49 przez Kazam
Kazam
Coraz bardziej "realne" te nasze cele, nie ma co. Auzylo pewnie chce zmiękczyć bordo przez to zaInteresowanie innymi grajkami. Jeśli Spall chce młodego Malcoma, to trzeba mu go zapewnić.
04.07.2018 o 00:05 przez emika
emika
Dembele pragnie Chin jak kusy pierwszego dymanka a co
03.07.2018 o 22:00 przez pluto11
pluto11
Jak Spall go chce niech PA to ogarnie i niech jak najszybciej przyjdzie i trenuje z drużyną
03.07.2018 o 21:52 przez SETE
SETE
Brak porozumienia miedzy Interem a Bordeaux ...francuzi chca transferu definitywnego po roku, takze tak jak pisalem chyba wczoraj...nie dojdziemy do porozumienia.
03.07.2018 o 21:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Malcolm, Florenzi, Dembele to byłoby idealne zakończenie okienka.
03.07.2018 o 21:22 przez rafalik93
rafalik93
Zgadzam się z towarzyszem jeżeli on już teraz jest myślami w Chinach to będzie czlapal a nie grał zmarnujemy tylko kasę albo stracimy dzika Karamoah za tego dziada, nie umnieszajac dembele to świetny gracz ale myslalami jest w chinach lepiej się skupić na carvalho
03.07.2018 o 20:40 przez Towarzysz
Towarzysz
Dajcie spokój z tym Dembele, to będzie wtopa. Przespaceruje dwa sezony u nas myślami w swojej nowej willi za hajs z Chin.
03.07.2018 o 19:48 przez IlCapitano
IlCapitano
Jeśli Dembele woli Chiny od Interu Przenajświętszego to won. On musi pragnąć Interu a nie odwrotnie, takie są fakty
03.07.2018 o 19:07 przez Chuchu
Chuchu
Dawaj łysy tego Dembele, bo alternatywy raczej nie powalają.
03.07.2018 o 18:09 przez el_loco
el_loco
Przeciętny sezon w wykonaniu Florenziego? To ja chce zobaczyć jak gra gdy będzie w formie !! Najlepiej w Interze.
Za Vrsailko również się nie pogniewam :)
03.07.2018 o 16:58 przez wpowy
wpowy
Jednak czy Florenzi jest wart ponad 4-milionowego kontraktu po ostatnim, mocno przeciętnym sezonie?

OCZYWISCIE ZE TAK !
03.07.2018 o 16:57 przez Kazam
Kazam
Florek, nie poddawaj się! Spalletti i najgo czekają na Ciebie ziomeczku. Cały Inter na Ciebie czeka chłopaku
03.07.2018 o 16:20 przez IlCapitano
IlCapitano
Kim jest roma aby dawać jakiemukolwiek piłkarzowi jakieś ultimatum? Oni się powinni cieszyć, że ktoś chce w ogóle tam grać
03.07.2018 o 15:34 przez Towarzysz
Towarzysz
@Weo 99% fake, koleś, który to podrabiał zapomniał o efekcie podartego dżinsu tudzież podartej kartki oraz wymazaniu reszty ciała Malcoma. A co do samego brazylijczyka, to miłe zaskoczenie, jeszcze rano myślałem, że będzie trzeba obejść się smakiem.
03.07.2018 o 15:31 przez pluto11
pluto11
Oby to była prawda
03.07.2018 o 15:04 przez Kondzik
Kondzik
Dokładnie timon. A to nawet nie 10 tylko ponad 12 bo jeszcze jego pensja. Co innego jakby przychodził za Free. Nie sądzę aby byli tak rozrzutni na jeden sezon.
03.07.2018 o 14:05 przez Grandote
Grandote
Muszę się odezwać bo to co wyprawia w pozytywnym słowa znaczeniu Ausilio to kosmos :) brawo. Pamiętajmy, że będziemy grać na trzech frontach i na puchar Ikar będzie musiał odsapnąć w tym przypadku akurat Edera bym zostawił, a co do Candrevna to oby się znalazł zaInteresowany. Szkoda mi Cancelo tym bardziej że trafił do juvków pewnie gdyby trafił gdzie indziej tak by to nie drażniło. Mam nadzieję, że Rafałek do nas wróci bo i owszem pomoc się wzmocniła o Ninja ale typowego ofensywnego pomocnika to my nie mamy. Podsumowując jak dołączy Malcolm, Rafinha, dobry PO i ŚP to będzie można mieć duże nadzieje na przyszły sezon. FORZA Inter!
03.07.2018 o 13:41 przez timon
timon
Dyl87
Myślę, że nie płaciliby 10mln za wypożyczenie, jeżeli zakładaliby nie wykupienie Malcolma
03.07.2018 o 13:00 przez Dyl87
Dyl87
Malcoma i tak nie kupią po sezonie tak samo jak było z Cancelo i Rafałkiem ,
03.07.2018 o 12:54 przez cuba
cuba
Czekam z niecierpliwością aż drużynę opuści Candreva .. nawet coś mi mówi że tak jest dobrze że tylko czekać aż wyskoczy ktoś z zakupem Icara.. nie chcę nikogo urazić tylko mi on jest kompletnie obojętny lecz wolałbym zacząć od pozbywania się takich jak Ranokia,Candreva,aż strach myśleć jakie sieci będą założone na Perisica jak Chorwacja dojdzie np do Finału MŚ :) może trochę to naciągane ale to co dzieję się na tych MŚ czemu by nie myśleć o zdobyciu Mistrza przez Chorwację :) wracając do meritum to niech odejdzie teraz Candreva ,Ranokia.. wtedy będę spokojniejszy co do zatrzymania podstawowego składu a nawet go ulepszyć :)
03.07.2018 o 12:24 przez Odet
Odet
Ale Dembele jest a MŚ pewnie dlatego nie zajmuje go transfer do innego klubu.
Pewnie Totki wolą sprzedać Belga do Chin niż Interu, pewnie sam Dembele woli do Interu.
Pozdr.
03.07.2018 o 11:49 przez Kazam
Kazam
Beka powiem wam z tym Dembełem. Czekać na wielmoża aż się zdecyduje czy zostać na starym kontynencie :)
03.07.2018 o 11:16 przez Tifosinho
Tifosinho
Za Valero to jedynie Jiangsu może coś zapłacić ;)
03.07.2018 o 10:31 przez Orzeu
Orzeu
Powiedzmy sobie szczerze - za Valero nie będzie żadnej bajecznej oferty.
03.07.2018 o 08:46 przez Towarzysz
Towarzysz
Szybko zostałem wyjaśniony przez pana Pedulla. Rafinha, Malcom i prawy obrońca i tzw. scudetto game over.
03.07.2018 o 08:19 przez SETE
SETE
Saga z Malcomem trwa w najlepsze i trwac jeszcze bedzie. Z takimi klubami jak Bordeaux ciezko negocjowac, maja jednego wartosciowego zawodnika w kadrze i nie odpuszcza dobrego zarobku na nim.
03.07.2018 o 07:42 przez Kazam
Kazam
Wola samego zawodnika może być kluczowym czynnikiem. Piero zmiękcza kontrahentów, spokojnie. Malcom zaraz pewnie dołączy.
03.07.2018 o 07:39 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Tyle tygodnii walkuja tego Malcoma, gracz ma z nami porozumienie I odrzuca wszystkiw oferty, prosi bordo o szybki transfer. Jakby obie strony nie widzialy szans nana zamkniecie rozmow to juz dawno by skonczyly dyskusje. Dalberta.tez dlugo negocjowalismy

Shoutbox

Endru 18.01.2020 01:03

Marotta juz kiedys schicka odpalil m

Pader88 18.01.2020 00:28

zwykle cygany gardze tfffuuu

chmolo 18.01.2020 00:26

Cwaniaczki

chmolo 18.01.2020 00:25

Widzieli że dają gościa który nie będzie kopał taka prawda a chcieli wziąć dobrego skrzydłowego

chmolo 18.01.2020 00:25

To po 1 a po 2 skoro Roma nie ma nic za uszami to czemu nie zgodziła się na obowiązek po tam kilkunastu 45min

Pader88 18.01.2020 00:24

ale mogl tez sie zachowac bardziej powsciagliwie z zakladaniem koszulki sromy

Pader88 18.01.2020 00:23

Troche mi go szkoda ze padl ofiara "rewanzu za dzeko"

domin98 18.01.2020 00:22

wróciłby do domu, z podwyżką, duże szanse na grę

domin98 18.01.2020 00:21

wcale mu się nie dziwię

chmolo 18.01.2020 00:21

No kurcze szanujmy się przeciez to genialny ruch i genialny piłkarz i przy takiej stawce za niego oni się szarpią o 5mln

Pader88 18.01.2020 00:20

no napewno wyczuwalna nuta zarzenowania mocnego wisi w powietrzu tam. A Eriksen przyjdzie wierze w to, spokojne wasze rozczochrane.

chmolo 18.01.2020 00:18

ej nie ale swoją drogą jak oni przez żydostwo 5 mln stracą tego eriksena to to będzie hit sezonu

chmolo 18.01.2020 00:17

niczym kibice Interu w razie fiaska negocjacji dt Eriksena

Chuchu 18.01.2020 00:16

Bardziej wygląda na wkurvionego niż zawstydzonego

Pader88 18.01.2020 00:15

Politano jaki zawstydzony na tym filmiku xD a juz wital sie z gaska...

chmolo 17.01.2020 23:42

w sumie to ciezko okreslic komu haha

CzarodziejCzasu 17.01.2020 23:40

marotcie?

chmolo 17.01.2020 23:40

a jak nie przyjdzie to ch.uj mu w du.pe i po temacie :D

chmolo 17.01.2020 23:39

spokojnie zaufajmy Marottcie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29145

Liczba newsów: 35637