Plotki transferowe

Mercato Live 03.09 [21:30] Wymiana Eriksen - Alex Sandro? (55)

Autor:
Źródło: różne
11 miesięcy temu
11694
55
mercato live kante vidal

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

21:30

Momblano - Wymiana Alex Sandro - Eriksen?!

Luca Momblano poinformował włoskie media o rzekomej ofercie Interu za Alexa Sandro. Nerazzurri mieli zaoferować za Brazylijczyka... Christiana Eriksena. Propozycję tą miał jednak odrzucić Juventus. Naszym zdaniem - plotka. 

 

20:35

FCIN - Dalbert zostaje w Interze.

Przynajmniej na razie. Jak donosi fcinternews.it dzisiaj doszło do spotkania między Interem a agentami zawodnika. Na spotkaniu przedstawiono zawodnikowi propozycję transferową z Turcji, a konktretniej z Basaksehiru. Zawodnik odrzucił możliwość przejścia do Turcji i chce zostać we Włoszech, a najlepiej we Fiorentinie, która jednak na chwilę obecną nie złożyla za zawodnika żadnej propozycji. W nastepnych tygodniach agenci piłkarza będą pracować nad znalezieniem rozwiązania, które zadowoli zarówno klub, jak i zawodnika. 

 

20:35

Pedulla - Genoa zlożyła oficjalne zapytanie ws. Ranocchii.

Odejście zawodnika jeśli wierzyć mediom mogłoby być darmowe. Jednakże Ranocchia zarabia aż 2,5 mln euro, więc na jego odejściu klub na pewno by zaoszczędził.

 

17:37

Andrea Ranocchia

Gazetta dello Sport: Inter oraz Genoa intensywnie pracują nad transferem środkowego obrońcy. Pomóc mają dobre relacje Beppe Marotty z Daniele Faggiano, nowym dyrektorem Genoi.

 

Ivan Perisic

Corriere dello Sport: Flick chce zatrzymać Chorwata w zespole, oba kluby kontynuują negocjacje. Wszystko wskazuje na to, że rozmowy idą w dobrym kierunku i transakcja zostanie niedługo sfinalizowana.

 

Sebastiano Esposito

Gianluca Di Marzio: Parma oraz Crotone zainteresowane wypożyczeniem do końca sezonu 2020/21.

 

Edin Dzeko

Tuttosport: Pomimo zainteresowania ze strony Juventusu, Inter również uważa Bośniaka za idealnego kandydata do wzmocnienia swojego zespołu.

 

Federico Chiesa

Gianluca Di Marzio: Inter pytał o piłkarza Fiorentiny już miesiąc temu. Odpowiedź Fiołków: 90 milionów euro. Cena może spaść w rejony 70 milionów euro.

 

17:15

Pedulla o Nainggolanie:

Nainggolan i Vidal razem w Interze to możliwość, jednak nie jest to pewne. Nie jestem w 100% pewny, czy Radja zostanie w Interze, nie wiem nawet na 90, albo 80%. Wiem tyle, że Radja z wielkim entuzjazmem pojawił się w klubie i jego relacje z Interem oraz trenerem zostały naprawione. Nie wiem na 100% czy 20 września on nadal będzie w Interze. Może zostać wymieniony na kogoś innego, lub też może nadejść świetna oferta od Cagliari. 

 

16:33

Marco Correira de Oliveira (prawnik i pośrednik rynku transferowego):

"Rynek transferowy jest obecnie podyktowany globalną ekonomią, wszyscy przechodzimy przez trudny czas, czego wybitnym przykładem jest Barcelona. Również Inter został tym dotknięty i konieczne będą sprzedaże przed kolejnymi zakupami. Myślę, że w pierwszej kolejności skupią się na ukształtowanych piłkarzach żeby dogonić Juve".

"Inter chce sprzedać Joao Mario, jednak sytuacja jest patowa. Reprezentuje go świetny i uznany agent w postaci Federico Pastorello, więc spodziewam się rozwiązania dobrego zaróno dla klubu, jak i samego piłkarza. Nie jestem pewien czy będzie to Benfica, jednak nie jest to jeszcze przekreślona droga. Mówiło się o klauzuli zakazującej sprzedaży do klubów jak Benfica lub Porto, jednak to nie będzie problemem - Sporting dostał niedawno pozwolenie na podobny transfer, chociaż w umowie widniała podobna klauzula".

"Messi zrozumiał, że Barcelona zakończyła pewien cykl, a Leo chce wygrywać. Porażka z Bayernem była ciężka i wydaje się, że nie spodobało mu się zatrudnienie Koemana jako trenera. Nie wiem czy będzie mógł odejść za darmo, ale tak czy inaczej jego przyszłość leży raczej daleko od Camp Nou. City jest faworytem przez PSG, a dla Interu taka operacja jest niemożliwa do zrealizowania w tym momencie".

 

15:49 

Gazzetta dello Sport - Conte za wszelką cenę chce Kante w swojej drużynie. Auslio musi uzyskać wpływy kapitałowe ze sprzedaży Joao Mario, Dalberta i Perisicia, żeby ruszyć po Kante. Dziennik również informuje, że Inter rozważy oferty za Brozovicia oraz Skriniara.

 

14:05

Tuttosport - Inter będzie musiał samodzielnie finansować ruchy transferowe. Nie będzie kupna bez wcześniejszej sprzedaży swoich zawodników. Klub za nietykalnych uznał: Samira Handanovica, Stefana de Vrija, Alessandro Bastoniego, Nicolo Barellę i Romelu Lukaku.

 

14:05

Corriere dello Sport - Inter wysłucha ofert za Eriksena. Oczekiwana kwota to 50 milionów euro.

 

14:05

Gazzetta dello Sport - nikt z trójki Brozovic, Skriniar oraz Eriksen nie chce odchodzić z klubu. 

 

12:45

Il Giorno - Joao Mario z szansą na pozostanie w Interze. 

 

12:45

Sport - Prawdopodobnie dzisiaj Barcelona ogłosi rozwiązanie kontraktu z Vidalem. 

 

09:30

Di Marzio - Esposito ma 2 opcje. 

Zawodnik wyląduje na wypożyczeniu najprawdopodobniej w jednym z dwójki klubów, a mianowicie albo w Parmie albo w Crotone. 

 

09:30

Benfica ma w najbliższej przyszłości przedstawić Interowi ofertę w wysokości 12 mln euro za Joao Mario. 

 

08:30

Di Marzio - Vidal w Interze to kwestia czasu.

 

08:30

Javier Zanetti wypowiedział się na temat Lautaro i plotek łączących Jamesa Rodrigueza z Interem:

Lautaro jest szczęśliwy z nami a my jesteśmy szczęśliwi, że go mamy. Nie rozważamy pomysłu sprzedaży tego zawodnika. Mercato? Przeanalizujemy nasze opcje. Wygrywanie jest bardzo ciężkie, zajmuje dużo czasu, nie wygrasz w jedną noc. Rodriguez? Nigdy nie braliśmy go pod uwagę, choć oczywiście zawodnik ma dużo jakości i na pewno poradzi sobie w Evertonie. 

 

 

 

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 18.07 [21:25] Agent: Giulini obiecał nam transfer, jesteśmy zaszczyceni zainteresowaniem Interu (23)

18.07
09:50
mercato live

Mercato Live - 24.07 (19:45) Wraca temat Marcosa Alonso (20)

24.07
00:04

Komentarze (55)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.09.2020 o 22:52 przez pablo77
+1
pablo77
Ta Sandro za Eriksena a Juventus podobno zaoferował Dybale za Galiardiniego...
03.09.2020 o 22:54 przez pablo77
+2
pablo77
...A Inter odrzucił :)
03.09.2020 o 22:26 przez jaszczomb
+1
jaszczomb
Momblano - Wymiana Alex Sandro - Eriksen?!

"Luca Momblano poinformował włoskie media o rzekomej ofercie Interu za Alexa Sandro. Nerazzurri mieli zaoferować za Brazylijczyka... Christiana Eriksena. Propozycję tą miał jednak odrzucić Juventus." xDDDDDDDDDDDD Czyli jak się całkowicie zdyskredytować w oczach piłkarskiego świata w kilka minut.
04.09.2020 o 03:15 przez darek666sz
darek666sz
😂😂😂czyli jak uwierzyć w takie bajki 🙂
04.09.2020 o 07:12 przez jaszczomb
jaszczomb
Niesamowicie w nią wierze xD1
03.09.2020 o 21:51 przez pluto11
+7
pluto11
Odjebcie się od Eriksena
03.09.2020 o 20:48 przez Kondzik
+1
Kondzik
Ranokja zdobywał triplette on musi coś jeszcze pamiętać z nauki Jose Mourinho. To on zapewne daje nauki Stefanowi i Bastoniemu
03.09.2020 o 21:30 przez Saff
+1
Saff
Co zdobywał? ;)
03.09.2020 o 21:38 przez Orzeu
Orzeu
Kondzik napisał:
Ranokja zdobywał triplette on musi coś jeszcze pamiętać z nauki Jose Mourinho. To on zapewne daje nauki Stefanowi i Bastoniemu


@Kondzik nie pij Ranocchia żadnej tripletty nie zdobywał
03.09.2020 o 20:43 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Odejście Ranokji zwiastuje koniec pewnej epoki.
03.09.2020 o 20:48 przez ragnar
+1
ragnar
dekady uzupełniania kadry najróżniejszymi wynalazkami, od Kuzmanovica przez Kharje, Schelotto po Jonathana i Nagatomo

dobrze, że te czasy już za nami
03.09.2020 o 19:46 przez darek666sz
+2
darek666sz
Jak Mario,Dalberta i Perisica wymienia na Kante w jakikolwiek sposób to powinni zacząć stawiac pomnik Marottcie w Mediolanie
03.09.2020 o 19:44 przez cuba
cuba
Fajnie byłoby tak jutro dowiedzieć się że kandrewa odchodzi ranokia brozo i z perisicem już temat zamkniętny i już wszysko oficjalnie :D
03.09.2020 o 18:43 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No no ten Pedulla o Najgo to pełna profeska tylko cytować niech się uczą młokosy.
03.09.2020 o 17:46 przez ErnestGrandeNerazzurri
+8
ErnestGrandeNerazzurri
Niezmiennie uważam Enrico Chiesę za wirtuoza, ale 90 mln za 50-latka to przegięcie.
03.09.2020 o 17:48 przez DonDawido
+1
DonDawido
Idealny wiek dla piłkarza u Conte. ;)
(poprawione!)
03.09.2020 o 17:38 przez wegorz
-2
wegorz
Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego bbilan nie musi jakoś najpierw sprzedawać ?? Przecież ostatnio to oni mieli grube problemy z ffp i jakby uwzględnić ostatnich kilka sezonów, to mają bilans transferowy gorszy od Nas o jakieś 100mln, a jednak o nich nic nie słychać, że ich nie stać na kogoś, tylko my jak zwykle musimy dziadować... O co tu chodzi ?? Wartość Naszego klubu, kadry i wpływy od sponsorów raczej też przewyższają ich, więc zupełnie nie rozumiem tych ograniczeń... Nie mówię o wywalaniu hajsu na byle kogo, ale mercato jest krótkie i zaraz się okaże, że nie zdążymy skompletować kadry, bo czekamy na sprzedaże... :/
03.09.2020 o 18:45 przez AveCaesar
AveCaesar
Przecież oni jeszcze gorzej jak my.
03.09.2020 o 19:41 przez timon
+5
timon
My wydaliśmy już w tym okienku prawie 90mln, Milan 7mln. Widzisz różnicę?
03.09.2020 o 19:59 przez wegorz
-1
wegorz
Niby na co wydaliśmy 90mln ?? Pamiętajmy, że na Icardim zarobiliśmy 50mln...
03.09.2020 o 20:35 przez Kondzik
+1
Kondzik
20 Sensi, Barella też ponad 20, plus Hakimi 40mln = ok 90mln minus kasa z Icara. Ale i tak jesteśmy na ok -4mln na ta chwilę
03.09.2020 o 21:18 przez timon
+1
timon
A Milan jest prawie 30 na plusie
03.09.2020 o 23:16 przez wegorz
wegorz
Sądziłem, że Barella jest wliczany w poprzedni okres rozliczeniowy... Nie zmienia to faktu, że Nasze saldo z ostatnich lat wygląda dużo lepiej niż bbilanu, więc nie rozumiem dlaczego to Nas coś ogranicza...
03.09.2020 o 15:43 przez OjciecOstatniPrawdziwy
+1
OjciecOstatniPrawdziwy
klątwa mariana trwa
03.09.2020 o 15:37 przez interista1987
+1
interista1987
Zreszta gdzies juz slyszalem ze najpierw sprzedaze ale nie udalo sie sprzedac I byly wypozyczenia hahaha
03.09.2020 o 15:35 przez interista1987
+1
interista1987
Handanovicia nikt nie kupi i tak
03.09.2020 o 14:41 przez cuba
+1
cuba
Eriksena to Conte traktuję jak nie powiem co ..
03.09.2020 o 14:39 przez cuba
cuba
Lautaro też powinien byc nietykalny
03.09.2020 o 14:32 przez inter30
+1
inter30
Żeby się tylko nie okazało że jest faktycznie totalna bieda i coraz większe naciski Conte na jego życzenia transferowe, co spowoduje że będą sprzedawać tego kto będzie miał największe wzięcie np Lautaro a nie tego co jest najmniej potrzebny i najbardziej problemowy np Brozo
03.09.2020 o 14:32 przez cuba
cuba
Nietykalni ... ale jak realik albo inne barcelony zadzwonią to już tykalni no jeszcze wiadomo Man.City czy PSG
03.09.2020 o 14:45 przez darek666sz
darek666sz
Tuttosport
03.09.2020 o 14:27 przez darek666sz
+1
darek666sz
Z tym Mario to jakiś niesmaczny żart.
03.09.2020 o 14:25 przez inter30
+2
inter30
Jezeli chca sprzedać Eriksena to po co wykupywali Sensiego, żeby przejął jego miejsce na ławce? Nie trzyma się to kupy
03.09.2020 o 14:18 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Pierw sprzedać aby potem kupić. Hmm pomijając Skrine, Eriksena, Brożka to ta sprzedaż może trochę potrwać. Nie wiem czy jedno okienko im wystarczy na sprzedaż szrotu. Pewnie kolejne wypożyczenia z jakże kochana przez nas opcja kupna
03.09.2020 o 14:21 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
pewnie za Skriniara Kumbulla za Eriksena Jadon Sancho i za Brożka Kante wtedy to ma sens
03.09.2020 o 14:23 przez cuba
cuba
Żeby jeszcze ktoś chciał np landrewe,ranokie itp ,ktoś się zgłosi po nich chyba tylko awaryjnie
03.09.2020 o 14:25 przez DonDawido
+1
DonDawido
@JoaoMario Jak Ty to obliczyłeś, że Eriksen = Jadon Sancho? I gdzie miałby u nas grać?
03.09.2020 o 14:09 przez cuba
+4
cuba
Współczuję Eriksenowi ,pewnie myśli "gdzie ja trafiłem"
03.09.2020 o 13:59 przez jagowy91
+5
jagowy91
Joao Mario to może dostać co najwyżej ostatnią szansę na zwiedzenie Mediolanu i kupienie pamiątek
03.09.2020 o 13:51 przez forzaragazzi
+2
forzaragazzi
"Joao Mario z szansą na pozostanie w Interze" za słaby na West Ham, za słaby na Lokomotiv gdzie gwiazdą jest Krychowiak, no ale u nas w końcu ma odpalić?
03.09.2020 o 13:34 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Hehe Mario jeden ze strzałów życia. Analogiczna sytacaja z Gaga. Jeden sezon na w miarę dobrym poziomie I nasi już napaleni byli jak lysy na włosy, a teraz klepiemy się z nimi... To samo będzie pewnie z vecino i Dalbertem. Tak to jest brać wynalazki.
03.09.2020 o 13:43 przez KoBa
+2
KoBa
A Tonali, po którym tak zawodzisz, ile miał sezonów na dobrym poziomie? :)
03.09.2020 o 13:47 przez DonDawido
+2
DonDawido
@KoBa Patrząc procentowo, to 100%. ;) Akurat o Sandro będziemy jeszcze pisać w sentymentalnym tonie, pocieszając się tym, że chociaż udało się zdobyć Scudetto 2021. ;)
03.09.2020 o 13:34 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
JM na 100% 😂😂😂
03.09.2020 o 13:20 przez DonDawido
+3
DonDawido
Joao Mario? To już lepiej było zostawić Valero, ale domyślam się, że nikt nie chce nam dać żadnej sensownej kwoty za tego portugalskiego pokemona.
03.09.2020 o 13:11 przez kulfon32
+1
kulfon32
*JM
03.09.2020 o 13:11 przez kulfon32
+1
kulfon32
JP wypchnie Eriksena!
03.09.2020 o 13:10 przez Kondzik
+2
Kondzik
Mario wypchnac nawet do Wieczystej byle go tu nie było.
03.09.2020 o 13:08 przez inter30
+2
inter30
Niech oni się wezmą porządnie za te sprzedaże, a nie jakieś dawanie szans ludziom którzy nie potrafią się załapać w podrzędnych klubach, później będzie płacz że część zawodników niby jest w kadrze, ale trener ma ich w dupie

Shoutbox

Czaglar 26.07.2021 16:05

no i nie grał na szpicy z tego co widzę tylko operował za jej plecami.

Czaglar 26.07.2021 16:05

youtube.com/watch?v=WCYxwsk5Qqo

Czaglar 26.07.2021 16:05

patrząc po skrócie to właściwie był bliski dubletu, ale chyba zaliczyli samobój przy pierwszej bramce

Czaglar 26.07.2021 15:59

nie wiem czy ktoś wczoraj wrzucał, ale Sebek Esposito wczoraj bramka w superpucharze Szwajcarii

Nerazzurri83 26.07.2021 15:55

Nani wylądował ?

Orzeu 26.07.2021 15:54

nic się nie dzieje

Imrahil 26.07.2021 15:39

rok temu to sb huczało od plotek transferowych

Piekarz 26.07.2021 15:16

ale to nie ma żadnego znaczenia, że zaczął

Piekarz 26.07.2021 15:16

Bruno Alves zaczął

Orzeu 26.07.2021 15:15

czy gdzie tam teraz Crotone gra

Orzeu 26.07.2021 15:15

Bruno Alves rozwiązał kontrakt z Faramalicano i wraca do Serie A

Piekarz 26.07.2021 13:46

XDD

Nasir 26.07.2021 13:44

ona zaraz to przepiedoli

Pader88 26.07.2021 13:40

ja wiem jak to wyglada bo ja wiesz raz gralem na tartanie w zyciu xD

Imrahil 26.07.2021 13:39

no i to jest komentarz

Nasir 26.07.2021 13:39

no chyba nie

Nasir 26.07.2021 13:38

ale to bylo wylaczone Jacek xddd

Nasir 26.07.2021 13:38

wiecej takich komentarzy prosimy

Nasir 26.07.2021 13:37

XDDD

Imrahil 26.07.2021 13:37

miszcz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27214

Liczba newsów: 40157