Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 04/07 (43)

Autor:
Źródło: różne
około 5 lat temu
264
43
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:59 To tyle jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień. Zapraszamy jutro na kolejną porcję plotek.

21:55 Alfredo Pedulla za pomocą swojej strony internetowej poinformował, że Bari chciałoby w swoich szeregach mieć dwóch młodych zawodników Interu Mediolan - Isaaca Donkora oraz Gastona Camare.

21:47 Il Secolo XIX informuje, że Ezequiel Muñoz będzie reprezentował Sampdorię w przyszłym sezonie. Jednak trener, Walter Zenga ma wątpliwości co do jakości Argentyńczyka. Trener Sampdorii wolałby, aby formację defensywy na środku tworzyli Matias Silvestre oraz Marco Andreolli.

21:42 Agent Garego Medela poinformował, że piłkarz Interu Mediolan nie zamierza przenosić się do Galatasaray. Fernando Felicevich, czyli agent Chilijczyka uważa, że jego klient doskonale czuje się w Mediolanie.

21:38 Radio Sei informuje, że trener Lazio nie przewiduje sprzedaży Keity Balde w tym okienku transferowym. Mimo to skrzydłowym drużyny z Rzymu interesuje się Inter oraz Liverpool.

20:36 Wszystko może jeszcze się zmienić, ale to zależy od Manchesteru United, nie ode mnie. Chętnie spróbował bym gry w innej lidze niż angielska. - zapewnia Robin Van Persie. La Gazzetta Dello Sport łączy go z transferem do Interu. Włoski klub jest podobno gotowy spełnić żądania płacowe snajpera.

17:24 Wszystko wskazuje na to, że Jonathan nadal będzie występował na boiskach Serie A. La Gazetta dello Sport donosi, że Brazylijczykiem zainteresowane jest Torino oraz Genoa.

17:17 Raporty FcInteNews donoszą, że Inter zaproponował 2 mln euro za wypożyczenie Perisicia oraz możliwość wykupienia piłkarza Wolfsburga za 18 mln. Zarząd niemieckiego klubu krótko skomentował te doniesienia:

- Nie mamy zamiaru sprzedawać Perisicia.

16:04 Sky - Perisic dogadany z Interem. Teraz kluby muszą się porozumieć się w sprawie sumy odstępnego.

16:00 MundoDeportivo - Shaqiri może zostać następcą Ardy Turana w Atletico.

14:15 Słowacki Sport donosi, że Inter osiągnął pełne porozumienie z Legią ws. transferu Ondreja Dudy. Słowakowi ma zostać zaoferowany pięcioletni kontrakt. Duda miał już skomentować transfer: Jestem szczęśliwy z powodu porozumienia między klubami, Inter to dla mnie wielkie wyzwanie. Spotkam się z duża konkurencją, ale to jest prawdziwy bodziec do pracy i rozwoju. Dziękuję Legii za wsparcie.

13:28 Transfer Ondreija Dudy wstrzymany. Inter postanowił się skupić na innych nazwiskach. Faworytami do wzmocnienia Nerazzurrich wymienia się Stevana Joveticia, Juana Cuadrado i Ivana Perisicia, dlatego sprawa Dudy zeszła na dalszy plan.

12:42 Tureckie media: Galatasaray chce Medela. Działacze tureckiego klubu po finale Copa America mają udać się do Mediolanu by porozmawiać na temat kwoty jaką trzeba będzie zapłacić za pomocnika Interu.

12:37 La Gazetta dello Sport informuje, że Atletico nie spieszy się do sprzedaży Mario Suareza. Rozmowy pomiędzy Interem a Atletico stanęły na kwocie 12-14 mln euro i na tym na obecną chwilę koniec. Nerazzurri skupią się teraz na alternatywie Hiszpana - Felipe Melo.

12:20 La Gazetta dello Sport donosi, że Inter nalega na transfer Joveticia. Nerazzurri naciskają na wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie.

11:56 La Repubblica - Mancini poprosił zarząd Interu o skrzydłowego Lazio - Keitę Balde.

11:50 Media w Polsce są przekonane, że w przyszłym sezonie Ondreij Duda będzie występował w koszulce Interu Mediolan.

11:38 Marotta: Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości. Jeśli Chelsea zechciała sprzedać nam Cuadrado na raty, byli byśmy bardzo zadowoleni.

11:34 Tottenham Hotspur , West Ham United i Inter Mediolan oficjalnie potwierdziły zainteresowanie skrzydłowym Chelsea - Mohameda Salaha.

11:26 OFICJALNIEBotta kończy przygodę z Europą, wkrótce podpisze kontrakt z meksykańskim klubem Pachuca.

11:23 Według Tuttosport w następnym tygodniu dojdzie do sfinalizowania transferu Zukanovicia.

11:21 CdS - Trener Stoke City w najbliższych dniach będzie starał się przekonać Shaqiriego do transferu.

11:06 SportMediaset donosi, że Inter zaproponował Tottenhamowi wymianę Shaqiri-Lamela.

 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live nainggolan

Mercato Live - 12.09 (20:31) Acerbi może zastąpić Godina (46)

12.09
00:00
mercato live kante vidal

Mercato Live - 21.09 (20:15) Esposito blisko wypożyczenia do SPAL (37)

21.09
01:50

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.07.2015 o 09:46 przez Odet
Odet
chętnie zobaczę Żenadana w Genoi
Pozdr.
04.07.2015 o 23:10 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Niech biorą tego Doncora, Matiasa i Marco ale Camara niech zostanie, cos tam w sobie chyba ma.
04.07.2015 o 20:08 przez Mateusz17
Mateusz17
Mertens to swietny zawodnik niedoceniany w Napoli ja bym chcial Salaha Mertensa Cuadrado ,ktoregos z nich ,najlepiej dwoch , xd
04.07.2015 o 19:18 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
wolałbym żeby skupili sie na Salahu który w nienajlepszej Fiorentinie radził sobie znakomicie niż Perisicia który gra dobrze, owszem ale ma obok siebie partnerów na światowym poziomie tj. Bruyne, czy Rodrigueza za plecami który obi znakomita robte w obronie.
04.07.2015 o 19:05 przez ciechan
ciechan
cuadrado, mertens/jovetic zamiast guarina i alex song lub jakis ciekawy dmf. marze o nainggolanie ale wiem ze jest nieosiagalny. uwazam ze w kazdej formacji potrzebujemy doswiadczenia i bedziemy miec super pake
04.07.2015 o 17:56 przez lucainter
lucainter
Żanetka !!
04.07.2015 o 17:35 przez timon
timon
Adriano ja też nie jestem za jego sprzedażą. Jednak, jeżeli w grę wchodzi oddanie go za Lamelę to jestem na tak :)
04.07.2015 o 16:18 przez Nen
Nen
Shaqiri za Lamelę to dobre dla wszystkich.
04.07.2015 o 16:14 przez Odet
Odet
jeśli ma przyjść Perisic to odejście Shaqiriego jest niewytłumaczalne.
04.07.2015 o 16:07 przez Adriano_forever
Adriano_forever
timon zgadza się :) Lecz ja sam osobiście uważam, że na sprzedaż Szaka jest o wiele za wcześnie. Kilka dni temu zapłaciliśmy za niego 15 mln i bez sensu jest już go sprzedawać, tym bardziej, że w Interze jak zwykle skrzydłowych brakuje.
04.07.2015 o 16:04 przez Kamacho7
Kamacho7
Chievo już zaciera ręce czekając na wypożyczenie Dudy. Inter to nieco za duże buty dla tego zawodnika (umiejętności to jedno, ale mentalnie spali się widząc 40-50 tys. kibiców). Mówi się o Mario Suarezie - dobry ruch, jeśli sprzedamy Medela. Historia uczy, że lepiej mieć zawodnika, który mądrze stoi niż głupio biega. Medel to walczak...i tyle.
04.07.2015 o 16:01 przez timon
timon
Adriano ale Lamela we Włoszech się sprawdzał i pod tym kątem go oceniam. W 62 meczach strzelił 19 bramek i zaliczył 12asyst a to dla mnie świetny wynik. Wynik jest jeszcze lepszy kiedy weźmie się pod uwagę to, że osiągnął go w wieku 21lat. W Anglii mu nie poszło, ale końcówką poprzedniego sezonu udowodnił, że nie zapomniał jak się gra w piłkę. Lamela to moim zdaniem pewniak, Shaq to duży znak zapytania i właśnie dla tego wymieniłbym go bez zastanowienia
04.07.2015 o 15:50 przez Zadenzwasniemaracji
Zadenzwasniemaracji
Nie wiem jaki on ma plan na Inter. Chce sprzedać shaqa a kupić salaha lub perisicia? Shaq w formie jest lepszy od tej dwójki.
04.07.2015 o 15:36 przez Lovato
Lovato
U Shaqiriego podobały mi się tylko jego rzuty rożne, w poprzednim okienku Mancini potrzebował jakichkolwiek zawodników i brano cokolwiek było wtedy dostępnego, teraz widać że Mancini ma już plan na drużynę i nie mieści się w nim Szwajcar, póki jego wartość nie spadła można odzyskać pieniądze. Na pewno jego transfer będzie korzystny dla obu stron i sam Shaqiri może się sprawdzić w Premiership, inaczej straci pół sezonu na ławce a Inter straci kilka mln i kilka pkt. w tabeli.
04.07.2015 o 15:06 przez Damian119a
Damian119a
wymiana shaq lamela bez sensu by to było podobny poziom umiejętnosci na pewno za shaqa beda chcieli gotówkę na transfery
04.07.2015 o 15:02 przez Wasiel InterFC
Wasiel InterFC
Fajnie, że Ondrej przejdzie do Interu. Trzymam za Ciebie kciuki i caly czas mam nadzieje, że tutaj trafisz :)
04.07.2015 o 15:00 przez Adriano_forever
Adriano_forever
timon tylko popatrz ile Lamela siedzi w Angli a ile Szak w Interze ;) półtora roku różnicy, Lamela w pierwszym sezonie w Totten ile razy wystąpił? 17 we wszystkich rozgrywkach, strzelając uwaga 1 bramkę. Shaqiri jest u nas pół roku. Dajmy mu jeszcze rok i wtedy porównamy do Lameli i podsumujemy.
04.07.2015 o 14:27 przez Klinsi64
Klinsi64
Santon też jest super?
04.07.2015 o 14:25 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Shaqiemu nawet nie dali porządnej okazji do gry a juz chca go opchac ?? bezsens !! ! gosc jest super i powinien zostac za wszelka cene !! to samo tyczy się Santon i Kovy !! !
04.07.2015 o 14:17 przez intermed1
intermed1
Duda to się nie uda
04.07.2015 o 14:15 przez Saff
Saff
"Transfer Ondreija Dudy wstrzymany. Inter postanowił się skupić na innych nazwiskach."
Dramat ;)
04.07.2015 o 13:56 przez timon
timon
Adriano za to statystyki Shaqa powalają :) Lamela w Serie A grał na prawdę kozacko, po prostu nie przypasowała mu Premiership co się często zdarza. Końcówkę sezonu w Anglii miał jednak całkiem niezła co może zwiastować powrót do formy. Jestem pewny, że we Włoszech wystrzeliłby z miejsca
04.07.2015 o 13:48 przez ekspert
ekspert
Czyżby koniec Andrzeja Dudy w Interze? Czyżbym mógł odetchnąć z ulgą?
04.07.2015 o 13:36 przez Argaś
Argaś
Niekoniecznie odejdą oboje. Można pchąć Palacio i Gaurina i będzie git.
04.07.2015 o 13:26 przez Damian119a
Damian119a
Kova albo Shaq ktoś odejdzie i wynika ten drugi szkoda bo nie dostał zbytnio na pokazanie się u nas w swojej reprezentacji gra pierwszą rolę ale jak ma się marnować na ławie to lepiej niech odejdzie dla niego a potem ET będzie pluł sobie w brodę jak w Anglii zacznie grać
04.07.2015 o 12:50 przez Rebelde
Rebelde
Medel > Melo i do tego młodszy . Więc jaki tu sens wymiany ?
04.07.2015 o 12:46 przez piotrekninter
piotrekninter
to moze Medel Melo wymiana i ich doplata :P
Suarez 12 mln za rezerwowego, szkoda kasy lepoije wydac na napastnika
04.07.2015 o 12:37 przez interista28
interista28
jak dlamnie to jasny sygnal Inter planuje sprzedac Shaqiriego zeby zrownowazyc finanse.Nie mozna tylko wydawac.Jesli Kovacic zostaje toktos inny musi odejsc.Ja wolalbym ze by to byl Guarin choc tez go szkoda.
04.07.2015 o 12:37 przez interista28
interista28
jak dlamnie to jasny sygnal Inter planuje sprzedac Shaqiriego zeby zrownowazyc finanse.Nie mozna tylko wydawac.Jesli Kovacic zostaje toktos inny musi odejsc.Ja wolalbym ze by to byl Guarin choc tez go szkoda.
04.07.2015 o 12:27 przez FcDavids
FcDavids
Lamela w swoim ostatnim sezonie w Romie strzelil 15 bramek. Zna Serie A dlatego pewnie jesteśmy nim zainteresowani.
Keita nie mam pojęcia jak gra, ale z tego co kojarzę to bylby to kolejny wysoki gracz sprowadzony dla Mancio.

Shoutbox

edwart 22.09.2020 03:13

Znacie kogos kto tak wstepnie moglby cos powiedzuec o wyniku rezonandu kolana?

Claudio 21.09.2020 23:15

Di Marzio - Candreva alla Sampdoria; domani le visite mediche. All’Inter 1 mln più bonus in caso di salvezza

Claudio 21.09.2020 23:15

Dziczek dziś na treningu Salernitany zasłabł i go do szpitala zgarnęli

jaszczomb 21.09.2020 22:52

wilki

jaszczomb 21.09.2020 22:52

gol

Czarson 21.09.2020 22:43

doczekal sie tej dick czerwonej

Claudio 21.09.2020 22:41

liczylem ze Wolves sie bardziej postawia City

SETE 21.09.2020 22:40

Narqa

SETE 21.09.2020 22:40

Pewne 3 pkt , Pioli stworzył potwora

SETE 21.09.2020 22:39

I w sumie tyle tej Bolonii było

Claudio 21.09.2020 22:39

co widzialem ostatnie 10 minut to Bologna miala sporo okazji

SETE 21.09.2020 22:38

Powiem tak , fizycznie Milan wyglada dobrze i widać ze mentalnie dobrze się czuja

Claudio 21.09.2020 22:37

no latwy maja poczatek, ale w 4 i 5 kolejce odbija się od ściany

SETE 21.09.2020 22:36

Crotone , Spezia ... na komplecie wjadą

WTC 21.09.2020 22:36

miałem sobie wybrać jedenastkę Milanu do Fantasy, ale nie chciałem wygrać zabawy już po pierwszej kolejce

Claudio 21.09.2020 22:36

cos mi sie wydaje ze nasi nie to ze nie mieli kasy, ale serio stwierdzili ze jest za slaby i nie ma czasu na ogrywanie

SETE 21.09.2020 22:35

Milan ma autostradę do derbów

SETE 21.09.2020 22:35

Koszulka Milanu wazy

Claudio 21.09.2020 22:35

w LE z tymi amatorami z Irlandii jak wszedl to najgorszy. Dziś też fatalny. Aż tak jest przestraszony? Bez jaj

SETE 21.09.2020 22:35

Bologna mogła postraszyć w ostatnich minutach

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 4

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 6

    Sassuolo

    Sassuolo

    1

    1

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Mattia Destro

    1

  • 4

    Goran Pandev

    1

  • 5

    Marko Pjaca

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26928

Liczba newsów: 37471