Plotki transferowe

Mercato Live - 04.08.2018 (16:10) Inter chce Mezę (50)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
214
50
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

16:10

Pomijając na chwilę sytuację związaną z Luką Modriciem, ciekawej wypowiedzi udzielił agent argentyńskiego piłkarza - Maxiego Mezy. Stwierdził, że Inter jest poważnie zainteresowany usługami jego klienta. Argentyńczyk reprezentuje obecnie barwy Independiente, a kibice mogą kojarzyć go z niedawnych występów na mundialu w Rosji.

 

15:45

Według Sport Mediaset w połowie przyszłego tygodnia odbędzie się spotkanie na linii Modrić - Perez. Tymczasem Luka Modrić wrócił z wakacji na Sardynii do Chorwacji, gdzie dołączył również agent zawodnika aby  podsumować obecną sytuację. Pomocnik wyraził chęć zmiany otoczenia i oczekuje od Realu Madryt otwarcia na ofertę ze strony Interu Mediolan.

 

12:15

Marca - Florentino Perez nie zamierza wysłuchiwać ofert za Lukę Modricia. Niebawem powinniśmy poznać wolę piłkarza, który jutro wróci do treningów z Realem Madryt. 

 

11:20

Modric chce Interu. Repubblica przekonana, że piłkarz chce zakończyć przygodę z Realem Madryt i przenieść się do Włoch - głównie z powodów podatkowych.

 

09:50

Inter jest gotowy zapłacić 15 mln euro za wypożyczenie Luki Modricia. Klub miałby otrzymać także prawo do wykupu gracza za 25 mln euro. Zdaniem Il Giornale, Florentino Perez zgodzi się na wariant 25 mln euro za wypożyczenie oraz 35 mln euro za wykup pomocnika. Dziennikarze widzą realne szanse na zamknięcie transferu. Chorwat miałby związać się z Interem 4-letnim kontraktem.

 

09:35

Sportitalia - Inter zrezygnował z Vidala, ponieważ klub ma realne szanse ściągnąć Luke Modricia. Luciano Spalletti chce piłkarza o innej charakterystyce niż Chilijczyk.

 

09:30

La Gazzetta dello Sport przekonana: Luka Modric poprosi Florentino Pereza o zgodę na transfer do Interu. Piłkarz pojawi się w Madrycie 8 sierpnia i do tego dnia będzie znana ostateczna decyzja zawodnika.

Zdaniem dziennikarzy, obaj Panowie zawarli umowę na mocy której Modric może wybrać klub do którego chciałby się przenieść, a Florentino Perez ma nie utrudniać mu odejścia. Agenci piłkarza zaoferowali pomocnika Interowi, który będzie musiał znaleźć porozumienie z Realem Madryt.

Zobacz też

Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (17)

19.10
15:17
Antonio Candreva

Torino sprowadzi Candrevę? (8)

16.10
17:06

Komentarze (50)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.08.2018 o 17:21 przez Silvio
Silvio
Wydaje mi się że Modric zagra jeden lub dwa dobre sezony. To wystarczy. Dzięki takim transferom o Interze będzie głośno. Przyciągnie innych zawodników, inwestorów, fanów etc. Za czasów brazylijskiego Ronaldo i spółki niewiele zwojowaliśmy w pucharach a mimo to słowo Inter = wielki. Część z nas właśnie dla tych wielkich nazwisk zaczęła Interesować się naszym klubem. Dlatego uważam, że Luka jest nam potrzebny, piłkarsko tak, a przede wszystkim marketingowo.
04.08.2018 o 17:07 przez Dejwid
Dejwid
Sama postawa w turnieju jak MŚ nie powinno byc nigdy wyznacznikiem czy sie kogos kupuje czy nie, ale Meza był chyba jednym z gorszych zawodnikow tych mistrzostw. Mozna bylo sie zastanawiac co on robi w takiej reprze, wiec oby to byla plota.
04.08.2018 o 17:03 przez AveCaesar
AveCaesar
Modric nie jest mistrzem jak Ronaldo, Towarzyszu odleciałeś troszeczkę. Modrić jest w chooooj mistrzem, a o jego formę fizyczną możemy być spokojni co pokazały np niedawne MŚ i jak najbardziej marketingowo dla nas ten transfer będzie porównywalny ze ściągnięciem Ronaldo do Juve ;)
"TomHardy ciekawe dlaczego były niemożliwe" szkoda już nawet wałkować ten temat skończmy z tym ;)
04.08.2018 o 17:01 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Ja :cenzor: kurła. Przecież to już ludzkie pojęcie przechodzi... Ile razy można tłumaczyć, dlaczego nie doszło do transferów Cancelo i Rafała. Masakra.
A tym co modriciowi wypominają wiek i twierdzą, że za stary z, za drogi .. polecam udać się na kostkę do psychiatry oraz odstawienie dopalaczy i harnasia.
Już zostało wyjaśnione .. chcemy się liczyć w Europie to poprzez transfer najlepszego pomocnika świata dajemy jasny syglal Inter is back. Nie jakieś Guariny, Kuzmaniwicze, murzyngeje .
04.08.2018 o 16:58 przez Rebelde
Rebelde
Maximiliano Meza? Won z amatorem, ściąganie takich wynalazków już się skończyło. Teraz pan Ausilio sięga po zawodników z najwyższej półki.
04.08.2018 o 16:23 przez Davvid4
Davvid4
Modrić w tym sezonie zaliczył więcej meczów niż Krystyna i po dogrywkach wyglądał tak jak by miał ochotę zagrać kolejny sezon więc o jego formę to akurat byłbym spokojny
04.08.2018 o 16:17 przez Rajin
Rajin
Żadnych mez i innych półśrodków
04.08.2018 o 16:06 przez Towarzysz
Towarzysz
Endru nie czytaj, ale potem nie dziw się dlaczego Ronaldo będzie grał do 36/37 lat na takim poziomie, a Modrić zaraz zaliczy zjazd
04.08.2018 o 16:03 przez Endru
Endru
Jak Icar moze chciec zarabiac tyle co Modric? Kim jest Icar i co wygral w porownaniu do Modrica to po 1 . Piszesz, ze Modric nie jest mistrzem jak Ronaldo? Dla mnie to brednie. Modric na swojej pozycji jest takim samym mistrzem i dla swojego kraju rowniez wiec skoncz wasc te brednie Towarzysz bo szkoda Cie czytac.
04.08.2018 o 15:38 przez Towarzysz
Towarzysz
TomHardy ciekawe dlaczego były niemożliwe
04.08.2018 o 15:25 przez Tifosinho
Tifosinho
Kojarzycie takiego gościa jak Andrea Pirlo? Przeszedł do Juventusu w identycznym wieku i pewnie nikt w Turynie nie żałował tego ani przez chwilę.
04.08.2018 o 15:20 przez TomHardy
TomHardy
Transfery Cancelo i Rafy byly niemozliwe do 30 czerwca to pomysl troche...
04.08.2018 o 15:17 przez Towarzysz
Towarzysz
TomHardy wiadomo, że Modrić to sygnał, że Inter to już nie ten Inter dwa czy trzy lata temu. I nie chcę być nazbyt cyniczny, ale myślisz że zarząd tak samo przeanalizował sytuację i wyliczył wszystko przy transferze Rafinhii i Cancelo? Wiem, że pewnie nauczyli się czegoś na tym błędzie, ale uważam, że Modrić jest w tym momencie realnie wart 40 mln, szczególnie, że naciska na transfer do nas. Więcej niż tyle, to przepłacenie.
04.08.2018 o 15:08 przez TomHardy
TomHardy
A w czym SMS jest lepszy od Modricia opisz?
04.08.2018 o 15:06 przez Dyl87
Dyl87
A może zamiast Modrica wziasc Milinković-Savić ?? ?? :) lepsza i młodsza opcja
04.08.2018 o 14:38 przez TomHardy
TomHardy
Towarzysz ale Modric to profesjonalista pełną gębą i własnie teraz kiedy wygral juz wszystko z Realem może poczuć brak motywacji jesli nie zmieni otoczenia.
04.08.2018 o 14:37 przez TomHardy
TomHardy
Ale pi erdolenie co po niektorych... dopiero co byly transfery guarinow, kuzmanovicow, osvaldow. Teraz jest szansa realna na Luke Modricia co da jasny sygnał, ze chcemy z przytupem wrócić do Europy to banda sfrustrowanych matołów wymyśla brednie o jego wieku. Chcemy już teraz skrócić dystans do juve, pokazać się w Europier tak żeby Inter stał sie w przyszłości atrakcyjniejszy dla innych ciekawych piłkarzy, którzy do tej pory nawet nie chcieli o nas słyszeć. A Modric na pewno sprawi, że nasza gra będzie na pewno ładniejsza dla oka co w perspektywie kończącej się za rok ugody z UEFĄ w kwestii FFP może tylko pomóć aby Inter stał się atrakcyjny dla innych. Nie tyloo Barca, Real, czy inne pupilki. Skoro zarzad bierze ta opcje pod uwage to widocznie nas stać na taki wydatek. I na pewno marketingowo przeanalizowali to bardzo dobrze.
04.08.2018 o 14:36 przez Towarzysz
Towarzysz
Moje stanowisko jest podobne do timona. Z tym, że ja jestem lekko sceptyczny ze względu na jego wiek. Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, wiek nie jest bezpośrednią przyczyną regresu piłkarzy, tak jak w grach. Ale jest OGROMNĄ pośrednią przyczyną. Jedna poważniejsza kontuzja i Modrić może być cieniem samego siebie. A do tego dochodzi wypalenie psychiczne. To nie jest mistrz jak Ronaldo, więc jeśli zagra dwa sezony na swoim poziomie to będzie duży sukces. Choć spodziewam się, że po następnym sezonie Modrić wjedzie na równię pochyłą w dół. Dlatego 60 mln to za dużo. Wiadomo, marketing, dlatego za 30-40 byłoby rozsądnie.
04.08.2018 o 13:34 przez danielinter
danielinter
W obecnej sytuacji na rynku pozostaje liczyc ze sie uda i ze ten transfer sie oplaci w co watpie.
04.08.2018 o 13:30 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Myśle że jak nie wypali lukita to przyjdzie rafalek pod koniec okienka
04.08.2018 o 13:28 przez timon
timon
Cristiano jest w tym samym wieku i poszedł za 100mln z kontraktem na 30 mln i nikt na to nie psioczy. Myślę, że wziecie za połowę tej kwoty, licząc zarobki i koszt transferu, będzie świetną decyzją. Dostaniemy gościa, który przez jakieś dwa lata i tak będzie najlepszym pomocnikiem tej ligi a transfer wróci się z działań marketingowych, sponsorów itp. Modrić może ,,na co dzień'' nie jest tak medialny jak CR7, ale podczas MŚ zachwycił się nim cały świat i jest o nim głośno. Dodatkowo zakup jednego z najlepszych piłkarzy świata, mającego realną szansę na złotą piłkę (brak co najmniej drugiego miejsca będzie skandalem) będzie jasnym sygnałem, że Inter wraca do europejskiej czołówki. Jeżeli jest choć cień szansy na jego pozyskanie, to trzeba próbować
04.08.2018 o 13:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Bez sensu porównywać Modricia z Valero. Gdzie jeden, a gdzie drugi ...
04.08.2018 o 13:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Ale byłaby paczka Handa - Skriniar (De Vrij), Miranda (Rano) - Vrsaljko (DD) , Asamoah (Dalbert) - Brozo (Vecino), Ninja (Gaglia), Modrić (Valero) - Perisić (Karamo) Di Maria (Politano) - Icardi (Martinez). Czujecie to ? ;)
04.08.2018 o 12:58 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeszcze Di Marie za Candreve i najgłośniejsze transfery we Włoszech nasze :)
04.08.2018 o 12:58 przez Czarson
Czarson
Od czasow Wesa nie bylo u nas takiego pomocnika jak Luka. Chyba jest na niego szansa skoro nasi zrezygnowali z Vidala, trzeba go sciagnac bez wzgledu na wszystko.
04.08.2018 o 12:56 przez Dejwid
Dejwid
Dopiero Valero posypał się na naszych oczach, ale podnoszenie argumentu wieku to szaleństwo - no rzeczywiscie seems legit. Z medialnościa to tez nie jest Messi czy CR7 zeby sie jakos ekscytować.
04.08.2018 o 12:56 przez AveCaesar
AveCaesar
No to 20 mln za wypożyczenie i 30 za wykup ;) Czyli jednak Brozo jako cofnięty rozgrywający, Ninja B2B, a na 10 Modric w przyszłym sezonie ? Kreatywna, wybiegana i dalej waleczna pomoc. :D
04.08.2018 o 12:23 przez Drakan83
Drakan83
Mnie tylko martwi ta jego pensja...obawiam się, że Icar czeka na rozwój wypadków i poczeka z przedłużeniem kontraktu, bo jeśli Lukita dostanie 10-11,5 mln...to Icar będzie chciał podobnie zarabiać. Jeśli Modric nie wypali, to jednak chciałbym aby ściągnęli Rafinhe i nie kombinowali, no chyba że zamiast Lukity Kroosa wyciągną ;) hahaha...sci-fi
04.08.2018 o 11:46 przez Michellaga
Michellaga
Renoma Interu po transferze Lukity skoczyłaby niesamowicie do góry. Znaczyłoby to że chcemy wrócić do czołówki europejskiej. Od razu stalibyśmy się dużo bardziej atrakcyjnym miejscem dla wielu piłkarzy. Nawet za te 60 mln ten transfer nam sie opłaci.
04.08.2018 o 11:36 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Cap - 100% racji. Jeden co pojmuje.

Shoutbox

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Nitrogen 20.10.2018 22:49

Czyli postawienie się = zderzenie z rzeczywistością?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890