Plotki transferowe

Mercato Live - 15.01 (20:54) Lisandro Lopez oficjalnie w Interze! (26)

Autor:
Źródło: różne
ponad 2 lata temu
346
26
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:54

Ausilio dla Sky: Czy jesteśmy pewni siebie w temacie Rafinhii? Zawsze jesteśmy pewni siebie podczas pracy. Ramires? Żadnych nowości, to zawodnik Jiangsu i to oni zadecydują co robić. Pracujemy nad innymi sprawami. 

 

20:52

Także Premium Sport potwierdza doniesienia chińskiej telewizji - Ramires pozostanie w Jiangsu. 

 

19:57

Oficjalnie - Lisandro Lopez w Interze!

 

18:35

Chińskie PPTV Sports, którego właścicielem jest Suning, podało informację, że Ramires pozostanie w Jiangsu i tym samym nie dołączy do Interu. 

 

15:46

Gazzetta dello Sport jest pewna, że Stefan De Vrij w ciągu następnych kilku dni przedłuży kontrakt z Lazio. 

 

15:46

Jeżeli Inter nie dojdzie do porozumienia ws. wypożyczenia Barbosy do Santosu to zawodnik prawdopodobnie będzie grywał w rezerwach klubu z Lizbony. Inter chciałby, aby Santos pokrył część pensji piłkarza, jednak negocjacje w tej kwestii są ciężkie i nie wyklucza się, że Barbosa zostanie w Benfice. W takiej sytuacji, z racji tego, że trener Rui Vitoria nie chce widzieć Brazylijczyka w swoim zespole, odsunie go do rezerw. 

 

12:20

SKY: Agent Ramiresa będzie jutro w Mediolanie. 

 

12:15

Gazzetta dello Sport: Były cel transferowy Interu, Radja Nainggolan, jest bliski dołączenia do Guangzhou Evergrande. Kwota transferu to 50 mln euro, Belg miałby zarobić w Chinach 12 mln euro za sezon. 

 

10:25

Dzisiaj decydujący dzień w sprawie Rafinhii. Tuttosport donosi, że Piero Ausilio złoży ostatnią i najlepszą ofertę wypożyczenia z opcją wykupu Barcelonie - 25 mln euro + bonusy. Więcej szczegółów powinniśmy się dowiedzieć w godzinach popołudniowych. 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 15.09 (20:40) Dyr. Sportowy Barcelony: Chcialbym podziękować Vidalowi za te 2 lata (66)

15.09
00:00
mercato live nainggolan

Mercato Live - 10.09 (21:00) Inter zaoferował wymianę Eriksen - Kante (88)

10.09
01:11

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.01.2018 o 01:29 przez Endru
Endru
zalosna sytuacja z tym Ramiresem wynikla. Pionka Sainsburyego mogli jakos do nas przetransferowac zeby byl ale Ramires to juz wielki problem , oczekuje ,ze sprowadza kogos innego w zamian.
15.01.2018 o 22:25 przez szmalo
szmalo
Suning golodupcy to już jest żałosne!
15.01.2018 o 21:26 przez Drakan83
Drakan83
To już jaja są...Zhang negocjuje sam ze sobą. Ciekawe kto kogo przechytrzy ;)
15.01.2018 o 20:48 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
wyobraźcie sobie, że ramirece zostaje na pokaz odstrzelony a zamiast niego przychodzi w glorii radek najngollan wypracowany w grobowej ciszy przez tuzy piłkarskiego półświatka ausilio piotrusia i sabatiniego kloszarda żebraka chińskich jenów. to musi wypallić
15.01.2018 o 20:11 przez pluto11
pluto11
Raptem pół sezonu i mamy 4 obrońcę
15.01.2018 o 20:08 przez hajdi1989
hajdi1989
Przynajmniej mama Spala bedzie spokojniejsza ze mamy wkoncu tego brakujacego obronce
15.01.2018 o 19:50 przez piotrekninter
piotrekninter
transfery.info/109965,oficjalnie-okienko-w-mediolanie-otwarte-pierwszy-zimowy-transfer-Interu
15.01.2018 o 19:44 przez Endrju12
Endrju12
Patrząc na tą akcję z Ramiresem i całe okienko, to zastanawiam się, w co gra Suning i która drużyna ma być ich flagowym projektem
15.01.2018 o 19:01 przez Jacenty
Jacenty
Telenowela z Ramiresem sprawia wrażenie, jakby to co najmniej o Pogbę chodziło. Mam nadzieję, że zawodnicy solidnie się zregenerują w tej przerwie, bo na solidne wzmocnienia nie ma co liczyć. Można się pocieszyć tym, że Roma też się nie wzmacnia (no chyba, że Schick odnajdzie formę). Oby Radja odszedł do tych Chin.
15.01.2018 o 18:59 przez grzybek010
grzybek010
XD
15.01.2018 o 18:55 przez Endru
Endru
Barbosa tylko psulby atmosfere swoimi muchami w nosie . Niech spada dla mnie jest przekreslony.
15.01.2018 o 17:02 przez Raffal
Raffal
to lepiej niech Barbosa wróci i dostanie szanse z ławki.
Przy takiej ilości skrzydłowych powinien swoje minuty dostać.
15.01.2018 o 16:03 przez SETE
SETE
Odnosnie De Vrija mysle, ze nie do konca bylo zaIntersowanie jakiego oczekiwal , tzn Inter go chcial ale nie mial kasy , z punktu widzenia kazdego Inter to teraz niewiadoma, Barca olala go biorac Mine, dlatego podpisal kontrakt z Lazio za milion rocznie wiecej niz dotychczas + bonusy i wywalczyl mniejsza klauzule wykupu, ktora oze kogos skusic w lecie.
15.01.2018 o 16:00 przez SETE
SETE
Podpisuje sie, ze Ramires to jest naprawde wzmocnienie, Lopez mysle, ze nie pogra zbyt wiele...co by nie gadac Skriniar i Miranda na ten moment sa nie do ruszenia , a znajac Spala nie bedzie wiele rotowal na stoperach. Ramires mysle , ze u nas bedzie mial pierwszy sklad, badz pol na pol rotacja z Borja Valero. Prawdopodobnie Barca zaakceptowala wypozyczenie Rafinhi z opcja wykupu za 23 mln euro takze kolejny pomocnik ofensywny do rotacji - ale tutaj cudow nie oczekuje ( dlugo nie gral a Spal jak Spal daje malo szans na pokazanie ). Mysle ze w tym, oknie to wszystko ...chyba ze trafi sie kupiec na MArio lub Brozo , ale raczej ciezko
15.01.2018 o 15:57 przez DonDawido
DonDawido
De Vrij dostał vrij i podpisze kontrakt? Czyżby nagle obawiał się fanów Lazio? ;)
15.01.2018 o 15:36 przez DonDawido
DonDawido
Ściągnięcie Ramiresa i Lopeza to będzie już dobre mercato. Oczywiście, apetyty są większe, ale znając nasze możliwości to już takie wzmocnienia mnie usatysfakcjonują i niezmiennie mam nadzieję, że jeden i drugi będzie wzmocnieniem na jakie się zapowiada.
Rafinhi w zasadzie nie znam, podobno umie kopać, więc wypożyczenie z opcją wykupu będzie dobrym rozwiązaniem.

Potrzeba nam więcej nóg w kadrze, musimy zacząć rotować składem i przestać grać na jeden sposób przez cały sezon, bo co bardziej rozgarnięty zespół nas po prostu przejrzy i rozpracuje.

Dobrze by było, gdyby odszedł Brozovic za jakąś kasę i gdyby udało się w jego miejsce kogoś ściągnąć.

Czytałem też gdzieś plotki, że podobno Interesujemy się Lautaro Martinezem? Ktoś coś wie na ten temat?
15.01.2018 o 14:06 przez bobogol
bobogol
@Ryzu17_Il Serpente
UEFA nie jest taka glupia jak nam się wydaje i są już przepisy na takie wypożyczenia bez opłat między klubami "tych samych" właścicieli.
15.01.2018 o 13:57 przez SETE
SETE
Agent Ramiresa jutro w Mediolanie. Mysle , ze tutaj sprawa jest juz praktycznie rozstrzygnieta...Ramires jest u nas ! Mysle ze jest szansa ze na Rome znajdzie sie w kadrze.
15.01.2018 o 13:48 przez Ryzu17_Il Serpente
Ryzu17_Il Serpente
A teraz taka praktycznie nie realna teoria:
Radia przechodzi w styczniu do Evergrande. Evergrande wykupuje te 30% Interu i na lato Ninja przychodzi do nas za darmo. (Takie sobie coś wymyśliłem z nudów)
15.01.2018 o 13:33 przez brk91
brk91
Imo Radja pasowałby zajebiście do Guangzhou, ale nie wierzę na taki ruch z jego strony. Ważniejsza kwestia, czekamy na Ramiresa, ależ to się ciągnie...
15.01.2018 o 12:34 przez SETE
SETE
Idealnie !! Nie zycze Romie zle , ale bez Naingollana to nie ten sam zespol ! widac to bylo w meczu z Atalanta ..
Ma konflikt z trenerem i z Zarzadem to odchodzi , a ze ma 30 na karku to dla Niego Chiny z takim kontraktem to wymarzona emerytura, tym bardziej ze ma tez konflikt z trenerem repr Belgii i w Rosji go nie bedzie.

Patrzac na klopoty rzymian to naprawde u nas jest ostatnio stabilnie :)
15.01.2018 o 12:22 przez Orzeu
Orzeu
fajnie by było. Najlepiej przed meczem niedzielnym niech go Cannavaro ściągnie do Chin
15.01.2018 o 12:18 przez Jacenty
Jacenty
Czy Roma naprawdę pozbywa się RN do Chin w połowie sezonu?
15.01.2018 o 12:14 przez Drakan83
Drakan83
Tylko Barca chce, żeby to był wykup obowiazkowy
15.01.2018 o 11:02 przez DonDawido
DonDawido
Te 30mln jest OPCJONALNE, czyli zapłacimy, jeśli się koleś u nas sprawdzi - w taki sposób skonstruowany deal wcale nie brzmi źle. Dużo nie ryzykujemy, a zostawiamy sobie drzwi do tego, żeby kolesia capnąć do nas na stałe. Inną sprawą jest to, czy to jest odpowiedni zawodnik dla nas. Wolę jednak tych, którzy nie łamią się przy każdym kontakcie z obrońcą.
15.01.2018 o 10:42 przez Drakan83
Drakan83
ten rynek transferowy i juz sama barce poiebało już do reszty...30 mln za gościa, który nie gra w klubie. Mam nadzieje że nie będziemy frajerami i nie damy się przekręcić na obowiązek wykupu

Shoutbox

Kredence 20.09.2020 15:43

palo

ZnawcaCalcio 20.09.2020 15:41

i zwolnienie Sempliciego

ZnawcaCalcio 20.09.2020 15:41

ta głupia Petania udupiła SPAL

KibicInteru 20.09.2020 15:35

kozak ta obrona crotone

Kredence 20.09.2020 15:35

rete

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

Ale na razie nic sie w oczy nie rzuca hm

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

A ja Przeglądam co jakis czas flight radar

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:34

Wiemy

Vancore 20.09.2020 15:32

wilki durnie mogliby uwalic finanswowo barke na dobre to kupuja tego kapcia

Kredence 20.09.2020 15:31

Nelson #Semedo to Wolves is ‘here we go’ and confirmed

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

I kazdy mega gowniany

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

Do tej pory

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

A ja ogladalem 3 mecze

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:30

W tamtym roku start byl duzo lepszy

KibicInteru 20.09.2020 15:29

mecz kolejki

Kredence 20.09.2020 15:29

rete

Kredence 20.09.2020 15:26

Destro xdd

Imrahil 20.09.2020 15:25

gorzej jak odejdzie Milik, ich ciężkie działo

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:25

Jak osimhen sie zgra z lozano i ekipa to moze byc powazny zespol

CzarodziejCzasu 20.09.2020 15:23

A osimhen loooool jaki to kocurek moze byc

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • 69'

    Genoa

    3 - 1

    Crotone

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 4

    Roma

    Roma

    1

    1

  • 5

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    1

  • 6

    Spezia

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Gaetano Castrovilli

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26927

Liczba newsów: 37468