Plotki transferowe

Mercato Live 05.09 [21:00] Kante tylko w przypadku sprzedaży Eriksena (25)

Źródło: różne
3 miesiące temu
7657
25
mercato live kante vidal

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

21:00

FCIN - Inter poinformował Genoę, że nie skorzysta z opcji odkupu A. Pinamontiego. 

 

16:03

Turecki portal Fotomac – Galatasaray złożyło ofertę wypożyczenia Radji Nainggolana. Inter miał otrzymać za to wypożyczenie 1 mln euro, a turecki klub miał płacić piłkarzowi część jego pensji tzn. 2.5 mln euro (Belg w Interze według różnych źródeł zarabia od 4-4.5 mln euro netto). Nerazzurri ofertę odrzucili, ponieważ chcą definitywnie sprzedać pomocnika.

 

CdS Inter chętnie wysłucha ofert za Antonio Candrevę i Roberto Gagliardiniego.

 

ESPN – Nowy trener Barcelony Roland Koeman poprosił Arutro Vidala, aby ten trenował indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty. Chilijczyk ma wkrótce przenieść się do Interu i dlatego Holender nie chce, żeby brał on udział w treningach pierwszej drużyny Barcy.

 

GdS – Borja Valero odrzucił ofertę Betisu Sevilla, gdyż chce zostać w Serie A. Hiszpanem najpoważniej zainteresowane są: Parma oraz Genoa.

 

TS – Kwadwo Asamoah podobnie jak Andrea Ranocchia w tym oknie transferowym opuści Inter. Ghańczyk ma wiele ofert z Niemiec oraz Turcji.

 

Sky Sport 24 – Barcelona w Memphisie Depay’u widzi alternatywę dla Lautaro Martineza.

 

Le10Sport – Francuskie Rennes rozmawia z agentem Diego Godina na temat warunków przejścia jego klienta do Francji.

 

PassioneInter.com – Inter rozmawia z Parmą na temat warunków wypożyczenia na kolejny sezon Luciena Agoume. Wraz z Francuzem na wypożyczenie do Parmy ma udać się Sebastiano Esposito.

 

La Nazione – Cristiano Biraghi nie wróci już do Interu. Zdaniem florenckich dziennikarzy Włoch w przyszłym sezonie będzie grać w barwach Romy.

 

CdS – Bayern Monachium rezygnuje z Marcelo Brozovicia. Z kolei Chelsea wyraziła zainteresowanie środkowym pomocnikiem Interu.

 

14:55

Marca - Barcelony nie stać na Lautaro. 

 

14:55

CorSport - Inter chce za Nainggolana 15 mln euro.

Cagliari oferuje jedynie wypożyczenie, na co Inter nie pójdzie. Ninja pozostanie w Interze? 

 

14:55

Sport Mediaset - Nic nie wskazuje na to, że Eriksen pożegna się z Interem.

Dziennikarze Mediaset zauważają, że co prawda Conte preferuje innych pomocników niż Duńczyk, jednakże trener pozostaje przekonany, że Eriksen może reprezentować wartość dodaną w Interze i robić różnicę. Na chwilę obecną nie ma sygnałów do sprzedaży, jednak Nerazzurri muszą zbierać pieniądze na Kante i możliwe, że ostatecznie będa musieli poświęcić Eriksena. 

 

13:20

CorSport - Vecino, Brozović i Godin na sprzedaż. Status transferowy na "nie na sprzedaż" zmienił natomiast Milan Skriniar. 

 

13:20

La Gazzetta - Kante tylko w przypadku sprzedaży Eriksena.

Conte chciałby N'golo Kante z Chelstea, jednak cena zawodnika nie pozwala na wykup go przez Inter. Ratunkiem może być sprzedaż Eriksena za 50 mln euro i według dziennikarzy La Gazzetty to jedyna możliwość na dołączenie do Interu piłkarza Chelsea. Eriksen przeżywa ciężkie chwile w Interze i musi się znacząco poprawić jeśli chce pozostać w Mediolanie. 

 

13:20

Sport - W poniedziałek lub wtorek testy medyczne Vidala.

 

10:05

Di Marzio - Inter nie zgodzi się na wypożyczenie Radji Nainggolana. W grę wchodzi jedynie sprzedaż Belga.

 

Zobacz też

Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35
Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.09.2020 o 23:21 przez inter30
inter30
Turasy się kompromitują taką ofertą
05.09.2020 o 19:42 przez darek666sz
darek666sz
Nie maja już żywcem co napisać..
05.09.2020 o 18:03 przez Kazam
Kazam
Beka, dzis jeden out, jutro juz nie, potem znowu tak. Na koniec status nie na sprzedaz. Sezon ogorkowy w pelni, masakra jakas normalnie
05.09.2020 o 17:21 przez wegorz
+1
wegorz
A tymczasem Allan za 25mln w Evertonie... Niezbyt wygórowana kwota jak za gracza ze stajni de Laurentisa...
05.09.2020 o 20:25 przez Krownzay
Krownzay
Dla klubów z serie A cena by pewnie wynosiła ok. 40mln 😛
05.09.2020 o 16:31 przez Seba.
Seba.
Koniec końców i tak wszyscy wylądują w Milanie.
05.09.2020 o 16:30 przez ragnar
+2
ragnar
jakby to wszystko się udało
odejście Asa i Rano
odejście Candrevy I Gaglii
wymiana Kate za Brozo i pare mln :)
oj byłoby pięknie
05.09.2020 o 15:49 przez Gloin1989
Gloin1989
Ivan+ Brozo=50 mln=Partey, Dalbert+ Mario=nowy wahadłowy
05.09.2020 o 14:54 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Haha... co dzień to nowe kwiatki pojawiają. Podziwiam tych pismaków za wymyślanie co raz to nowych teorii spiskowych na bazie sci fi.
Może pora zmienić profesje i napisać scenariusz kolejnych gwiezdnych wojen.
05.09.2020 o 14:31 przez inter30
inter30
Kupy dupy te ploty się nie trzymają, skoro Eriksen niby na sprzedaż to nie będziemy grać klasyczną dziesiątką? Jesli tak to po co jest Sensi? Jak sprzedawać z pomocy to Brozo i tyle, teraz Godin na sprzedaż a Skriniar nietykalny? Od tak Conte się odwidziało i będzie stawiał na Skriniara? Przecież za Godina nie dostaniemy praktycznie żadnych pieniędzy a z tego co wiem to jest teraz główne kryterium potencjalnych sprzedaży
05.09.2020 o 13:58 przez ragnar
ragnar
Opowiadają już pierdoły

Załóżmy że sprzedażą pójdą nam bardzo dobrze, np sprzedamy Brozo i Ivana za 50, Mario za 12, Dalberta za 10 i co nadal będzie trzeba sprzedać Eriksena czy Skriniara aby kupić Kante :)
Trzeba te wszystkie newsy traktować na pół serio
05.09.2020 o 13:59 przez ragnar
ragnar
Sprzedaże *
05.09.2020 o 13:37 przez Claudio
+4
Claudio
Gazetta pieprzy głupoty znowu.
Wcześniej musiał być Skriniar sprzedany później Brozo sprzedany, a teraz Eriksen.
To w przyszłym tygodniu trzeba będzie sprzedać Lukaku żeby pozyskać Kante?
05.09.2020 o 17:09 przez danielinter
danielinter
O czyms musza pisac zeby gazeta sie sprzedawala :)
05.09.2020 o 13:34 przez arrek
arrek
Nie ma co gdybać, ale z Radią w składzie mielibyśmy kilka punktów więcej, bo gość nie partoliłby setek jak nie powiem kto.
05.09.2020 o 16:57 przez RedKhmer
RedKhmer
Za to karne strzela jak profesor.
05.09.2020 o 18:30 przez arrek
arrek
Od karnych mamy kogo innego
05.09.2020 o 13:32 przez Tomi8989
Tomi8989
Pomijając transfer w styczniu, i koronawirusa, to ciężkie chwilę juz później to przeżywa tylko dzięki Panu Conte. Proste.
05.09.2020 o 12:05 przez rafalik93
+4
rafalik93
Panie rafale1976 a co się wydarzyło pod kasami bolognii i co sądzi pan o ruchach transferowych klubu któremu pan kibicuje i robimy dymy
05.09.2020 o 12:01 przez Ojciec SB
+1
Ojciec SB
panie rafale 1976 prosze odpowiedziec czy to dobry ruch nie wypozyczania Radji czy nie?
05.09.2020 o 11:48 przez Kondzik
Kondzik
Czyli zostaje bo nikt go nie kupi. Chyba że Calgiari wliczy koszty Barelli w ten transfer. Jednak jestem za pozostaniem Radji. Bez względu czy przyjdzie Vidal czy nie.
05.09.2020 o 10:58 przez SETE
+3
SETE
Inter już dosc mocno poszedł na rękę Radji w poprzednim sezonie pozwalając mu na mega korzystnych warunkach grać na Sardynii
05.09.2020 o 10:54 przez Gloin1989
Gloin1989
Radja musi zostać ,sprawa Vidala się przedłuża oraz sprzedaż Brozo
05.09.2020 o 10:16 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy.
05.09.2020 o 10:15 przez darek666sz
darek666sz
I bardzo lepiej.

Shoutbox

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

ty teraz w Brzezinach z kusym mieszkasz? :D

AlwaysRemember 01.12.2020 12:50

AF

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

maja forme

InteristaNagato 01.12.2020 12:45

dzisiaj to max remis co ugramy z mynszen bla bla

Adriano_forever 01.12.2020 12:45

Jose i wszystko jasne

AlwaysRemember 01.12.2020 12:44

fantazjuję jedynie o zwycięskim Interze z mentalnością z 2010 roku. Wiesz, pamiętna noc w Kijowie, argentyńskie tango

AlwaysRemember 01.12.2020 12:42

oczywiście, że o czwórce z tyłu w obronie

Nasir 01.12.2020 12:18

Azor nie wstydz sie pisz cos

Nasir 01.12.2020 12:15

masakra ar czytam co ty piszesz czworka z tyly mowie jakis erosoman o gangbangu mysli a ty pewnie o 4 z tylu w obronie

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

i koniec fantazji :P

AlwaysRemember 01.12.2020 12:05

Nasir - czwórka z tyłu

Nasir 01.12.2020 12:02

witam maniek opisz czy dostale rano przelew puscilem ci rano eliksira zgodnie z obietniac jak peknie 100k opisz co tam kortnej kupisz

Nasir 01.12.2020 12:00

witam nie wstydzcie sie piszcie cos dzis mecz opisujcie wizje opisujcie formacje

broda4991 01.12.2020 10:52

Kariere to tylko zaniolo robi ale wiadomo jak to wyglada

broda4991 01.12.2020 10:52

Esposito nawet z outsiderami serie b nie gra za wiele. Mizerią straszna z tą naszą młodzieżą

AlwaysRemember 01.12.2020 09:31

dobre Chonciak.xD

Luki165 01.12.2020 09:14

To już dzisiaj! Ostatnie kichnięcie w LM

Imrahil 01.12.2020 08:58

xD

pablo77 30.11.2020 23:14

:lol:

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38036