Plotki transferowe

Mercato Live - 06.09 [19:45] Przedstawiciele klubów angielskich pytają o Dalberta (33)

Autor:
Źródło: różne
5 miesięcy temu
8331
33
mercato live lautaro kolarov

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

19:45

FcInternews.it - Z agentami reprezentującymi interesy Dalberta skontaktowali się w ostatnich dniach wysłannicy West Hamu oraz Newcastle, aby dowiedzieć się czy obrońca byłby zainteresowany grą w lidze angielskiej, a także aby poznać warunki, na jakich Inter byłby skłonny oddać swojego zawodnika. O Brazylijczyka zabiegają także wysłannicy Fiorentiny.

 

16:50

Schira - Galatasaray zaproponował Interowi za Nainggolana wypożyczenie z opcją wykupu 18 mln euro.

Inter odrzucił propozycję, w przypadku Belga Nerazzurrich interesuje tylko sprzedaż. 

 

16:41

Hiszpańskie media: Javi Martinez nie jest w planach Bayernu.

Zawodnik miałby wrócić za około 8 mln euro do Athletic Bilbao. Jego sprzedaż miałaby pomóc Bayernowi uzbierać pieniądze niezbędne na wykup... Marcelo Brozovicia. 

 

16:41

Daily Mail - Eriksen to koszmar Interu. Duńczyk jest na sprzedaż, Conte go nie chce. 

Angielscy dziennikarze twierdzą, że Conte chce grać 3-5-2 z N'Golo Kante w pomocy. Eriksen do tego ustawienia nie pasuje i Inter jest gotów sprzedać go nawet za 40 mln euro. 

 

14:17

FcIN.it – Inter rozważa sprzedaż z możliwością późniejszego wykupienia Filipa Stankovicia. Bramkarz może zostać również wypożyczony. O syna Dejana Stankovicia pyta Brescia oraz Cosenza.

 

Il Secolo XIX – Genoa rozpoczęła negocjacje z Interem na temat transferu Andrei Ranocchii. Odejście Włocha uzależnione jest od tego, czy Diego Godin przeniesie się do Rennes.

 

Hiszpański Sport – Carles Alena, który wrócił z wypożyczenia do Betisu Sevilla ma w najbliższym spotkać się z Rolandem Koemanem i omówić z nim swoją przyszłość w Barcelonie. Hiszpan nie narzeka na brak zainteresowania, szczególnie ze strony klubów włoskich, a dziennikarze uważają, że Inter może być zainteresowany sprowadzeniem piłkarza, ponieważ w przeszłości miał wielokrotnie o niego pytać.

 

12:08

CdS – Juventus naciska na Romę, aby ta oddała im Edina Dzeko. Rzymianie chętnie pozbędą się zarabiającego  7.5 mln euro napastnika, ale pod warunkiem, że przyszły jego klub zapłaci za niego 10-12 mln euro. Snajperem w dalszym ciągu zainteresowani są Nerazzurri.

 

TS – Genoa jest zdeterminowana, aby pozyskać Borję Valero i Andreę Ranocchię.

 

11:41

Tuttomercatoweb.comAndrew Gravillon, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu  w Ascoli w przyszłym sezonie może zagrać w barwach Genoi lub Crotone. Nie podano czy w grę wchodzi transfer definitywny czy wypożyczenie.

 

El Intransigente – Inter ponownie rozważa zatrudnienie Fernando LLorente z Napoli.

 

Mundo DeportivoZe względu na wysokość kosztów pozyskania Lautaro Martineza, działacze Barcelony chcą w jego miejsce pozyskać Memphisa Depay’a. Holender jest zdecydowanie tańszą opcją, a hiszpańscy dziennikarze uważają, że 25 mln euro przekona Olympique Lyon do oddania swojego piłkarza.

 

GdS – Przenosiny Arturo Vidala do Interu są już tylko kwestią dni. Najpierw jednak Chilijczyk musi dojść do porozumienia z Barceloną na temat warunków rozwiązania swojego kontraktu. Vidal chce otrzymać z tego tytułu odszkodowanie w wysokości 6 mln euro, a działacze Barcy liczą, że Vidal rozwiąże kontrakt bez odprawy. Do tego obie strony muszą porozumieć  się w sprawie niewypłaconych piłkarzowi bonusów, których wartość szacuje się na 2.4 mln euro. W Interze czeka na Vidala dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

 

10:55

Repubblica – Trener Fiorentiny, Beppe Iachini chciałby mieć w przyszłym sezonie do dyspozycji Cristiano Biraghiego oraz Dalberta. Działacze Violi złożyli już Interowi ofertę wypożyczenia Brazylijczyka, ale została ona odrzucona.

 

CdS – Napastnik Almerii, Darwin Nunez za 24 mln euro przeniósł się do Benfiki. Urugwajczykiem interesował się także Inter.

 

FcInternews.it – We wtorek Piero Ausilio chce przedstawić działaczom SPAL ofertę za Mohammeda Faresa. Inter chce wypożyczyć Algierczyka na kolejny sezon za 3 mln euro, a po sezonie ma być zobowiązany do wykupienia piłkarza za 7 mln euro.  Nerazzurri będą zobligowani do wykupienia zawodnika, jeśli na koniec przyszłego sezonu uzyskają kwalifikację do Ligi Mistrzów. Fares miałby zarabiać w Mediolanie 1.4 mln euro.

 

CdSEddie Salcedo wrócił do Interu z wypożyczenia do Hellasu Verona. Dziennikarze uważają, że młody napastnik może zostać na kolejny sezon w Interze i pełnić w nim role czwartego napastnika.

 

GdS – Borja Valero negocjuje warunki swojego kontraktu z Hellasem Verona. Równocześnie Hiszpan rozmawia z działaczami Parmy i Genoi o warunkach swojego zatrudnienia.

 

CdS – Antonio Conte pozwolił na sprzedaż Marcelo Brozovicia, ponieważ chce w przyszłym sezonie na jego pozycji wystawiać Stefano Sensiego.

 

CdS – Inter chce odłożyć wykupienie z Genoi za 21 mln euro Andrei Pinamontiego na przyszły rok.

 

TS – Inter odrzucił oferty wypożyczenia Radji Nainggolana, które przedstawili działacze Cagliari oraz Galatasaray, ponieważ chcą definitywnie sprzedać pomocnika.

 

 

10:15

CorSport - Conte czeka na "swój" Inter w tym tygodniu.

W nadchodzącym tygodniu powinniśmy być świadkami finalizacji 3-ech transferów: Vidala, Kolarova i Darmiana. 

 

 

09:55

Ouest France - Godin ma propozycję z Rennes.

Według raportu dziennikarzy tego francuskiego dziennika Diego Godin miał już nawet zadzwonić do Edinsona Cavaniego by wybadać grunt i dowiedzieć się czegoś o grze w Ligue 1 i Rennes. 34-latek jest łączony z tym klubem po tym jak Rennes rozpoczęło poszukiwania doświadczonego środkowego obrońcy. Godin ma w Interze wysoki kontrakt i jego odejście na pewno znacznie odciążyło by budżet płacowy. 

 

Zobacz też

Edin Dzeko

Wymiana Dzeko - Eriksen?! (12)

24.01
10:03
mercato live

Mercato Live - 18.01 (16:30) Inter stawia twarde warunki Tottenhamowi (20)

18.01
10:12

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2020 o 07:46 przez kibix
-1
kibix
Nie no jak ten chłop wypierdzieli Eriksena, bo mu nie pasuje to ja nie wiem... Oby to ostatni sezon Antka tutaj, wygramy może na farcie jedno trofeum, a potem będziemy się z tym szrotem w składzie dalej bujac a jego już dawno nie będzie
07.09.2020 o 06:33 przez WTC
+2
WTC
Ciekawe czy babci Dalberta spodoba się UK.
06.09.2020 o 21:44 przez Kazam
+4
Kazam
06.09 [19:45] PRZEDSTAWICIELE KLUBÓW ANGIELSKICH PYTAJĄ O DALBERTA - co u niego słychać? Jak się czuje? Wszystko w porządku?
06.09.2020 o 19:36 przez Seba.
Seba.
Eriksen kradnie perukę. Spocony Conte budzi się w nocy.
- Uff, to tylko sen.
06.09.2020 o 19:18 przez ciechan
ciechan
Proszę się nie podpalać, gdyż Daily Mail to największy ściek informacyjny na wyspach.
Choć uważam, że Eriksen faktycznie może nie pasować do 3-5-2, jest zbyt pasywny w defensywie i akurat dużo prawdy jest w tym co pisze brytyjski dziennik, choć podejrzewam że więcej prawdy będzie w tym, że Conte mimo wszystko będzie chciał go zaadaptować
06.09.2020 o 18:39 przez Claudio
+2
Claudio
Daily Mail.
Jakie oni mogą mieć informacje dotyczące Interu?
Poza tym to nie jest wiarygodne źródło.
Poczekajmy do końca okienka.
06.09.2020 o 17:21 przez maniek-maniek
maniek-maniek
Salceedo oczywiście na tak lepszy od Esposito a jego wypożyczyć na dwa lata...
06.09.2020 o 17:04 przez inter30
inter30
Pismaki gówno wiedzą to piszą co popadnie aby tylko pisać, dlatego co chwila czytamy wykluczające się wzajemnie pierdoły
06.09.2020 o 16:55 przez Seba.
+3
Seba.
To nie jest takie hop siup jak się niektórym wydaje. Hakimi plus wykup Sensiego oraz Barelli, to już ponad 100 mln. Do tego duże straty spowodowane pandemią i problem ze sprzedażą niechcianych zawodników. Zrobią wszystko na co ich w tym momencie stać. Vidal i Hakimi powinni być dużym wzmocnieniem pierwszego składu. Jeśli Sensiego ominą kontuzję, a Eriksen znajdzie swoje miejsce, to mamy kolejne dwa "wzmocnienia". Kolarov zapewne także swoje dołoży. Drużyna już na ten moment będzie mocniejsza względem poprzedniego sezonu, a liczę, że kogoś konkretnego jeszcze pozyskają.
06.09.2020 o 21:31 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Minusujcie ile chcecie ale wbrew pozorom w mojej opinii transfery Kolarova oraz Darmiana to pójście po rozum do głowy. Wydaje mi się, że w tym sezonie DD z Youngiem udowodnili wszystkim jak ważne jest posiadanie żołnierzy w drużynie, którzy mimo wieku wychodzą na boisko i robią co do nich należy, a nie po wejściu na Meazza nie wiedzą, w którą stronę mają się patrzeć (Dalbert, Lazaro) oraz wreszcie ściągamy tam bocznych obrońców, a nie skrzydłowych czy inne wynalazki, które nie umieją bronić (Lazaro, Candreva). Dodatkowo są to wszechstronni gracze którzy mogą zagrać na paru pozycjach. Natomiast Vidal przyjdzie jako gwiazda podnosząca poziom naszej pomocy z miejsca do pierwszego składu, a wszystkie te transfery tak na prawdę góóówno nasz kosztują więc będzie kasa np na kolejną gwiazdę na środek gdzie jest potrzebny kolejny kozak na już dlatego odpuściliśmy z Tonaliego (Kante ?).
06.09.2020 o 21:37 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Drużyna to nie tylko gwiazdy ale również zawodnicy drugiego planu, którzy w zdecydowanej większości w tym sezonie zawodzili na całej linii.
06.09.2020 o 21:43 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Tak samo jak nie można powiedzieć, że nie wydajemy bo to robimy i to na młodych już gotowych kozaków. Hakimi + wykupy Sensiego z Barellą oraz jak się domyślam dalsza spłata Lukaku to kupa kasy.
06.09.2020 o 23:00 przez ragnar
ragnar
true true, tyle że z Antkiem się nie zgodze
akurat co jak co, ale czy za Spala na skrzydle, czy za Conte na wahadle Antek w obornie gra ok, nie przypominam sobie zbyt wielu bramek straconych przez jego błędy...

ważne, żeby tych żołnierzy za dużo nie było, bo jak przyjdą Kolarov i Darmian, zostanie Young DD, no to raczej Asa i Antek out, bo za dużo ich nam na bokach się robi
biorąc nawet pod uwagę, że Kolarov pewnie będzie zmieniał Bastoniego na środku
06.09.2020 o 16:52 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
Jakiś bullshit z tym Eriksenem.Przecież ma zostać.
06.09.2020 o 16:36 przez inter30
inter30
Jakim niby cudem farsa miałaby go puścić za darmo i jeszcze mu wypłacić z góry cały kontrakt? Przecież to brzmi komicznie, rozwiązanie kontraktu i puszczenie za darmo ma sens kiedy ktoś dostanie nic lub mniej niż gdyby został do końca kontraktu a tak to brzmi kuriozalnie bo oni nie oszczędzą ani grosza a Vidal będzie miał podwójną wypłatę
06.09.2020 o 15:41 przez timon
timon
Fares jak najbardziej na tak, jego rozwój zahamowała kontuzja, ale potencjał ma duży
06.09.2020 o 14:49 przez rafael021
+1
rafael021
Przenosiny Arturo Vidala do Barcelony
06.09.2020 o 17:00 przez Lopez
Lopez
Poprawione
06.09.2020 o 13:56 przez Ocheck
+5
Ocheck
Mam wrażenie, że prawie wszyscy się tu zesrali na miękko bo..... Nie wydajemy kasy na lewo i prawo. Mamy trzon drużyny tworzony przez oststnie dwa lata, owszem tez bym chciał gwiazd ale sytuacja na świecie i rynku jest taka ze nikt procz Chelsea niej kupuje a szuka tanich okazji uzupełnienia kadry i my to robimy właśnie. Kto znał i zachwycał się gra Maicona w As Monaco? Pewnie nawet niewielu pamieta że tam gra, kto zachwycał się gra J. Cesara w Weronie? W jakim momencie kariery i niepowodzeń, przychodził do nas Samuel? W jakim Cambiasso? Dzis jest wsystko zle wszystko do, dupy bo nie kupujemy za miliardy. Skład jest uzupełniany a nie, budowany, nie, potrzebujemy rewolucji a szerokości.....
06.09.2020 o 11:35 przez JoaoMario
-3
JoaoMario
Wielkie tak dla Salcedo jako Vice Lukaku i dla Faresa.Moze wypala i bedziemy mieli gwiazdy ,a jak nie to trudno stratni nie będziemy.
06.09.2020 o 11:19 przez Claudio
Claudio
Zaczynają mnie przerażać te opcje low cost....Fares xD
Oby to były propozycje pismaków, a nie nasze prawdziwe cele transferowe.
To by znaczyło, iż serio nie ma kasy w klubie i prędzej będzie duży transfer z klubu, niż do klubu.
06.09.2020 o 11:47 przez JoaoMario
JoaoMario
Fares to dobry piłkarz i w dodatku młody.Conte zrobi z niego kozaka.
06.09.2020 o 11:50 przez Claudio
Claudio
Każdy lepszy od Darmiana...ale szanujmy się.
06.09.2020 o 10:50 przez Gloin1989
Gloin1989
Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że poniedziałek będzie kluczowy dla przyszłości reprezentanta Chile, lecz już tylko kataklizm mógłby zablokować wymarzony transfer Antonio Conte. Kataklizm albo... Leo Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.
06.09.2020 o 10:49 przez Gloin1989
Gloin1989
Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.
06.09.2020 o 10:45 przez timon
+2
timon
Czyli odejdzie Asamoah, Candreva i Valero a przyjdzie Darmian, Kolarov, Vidal? No to rzeczywiście powód do płaczu 😂 plus Hakimi i (mam nadzieję) Radja- tragedia 😂
06.09.2020 o 10:42 przez pluto11
-3
pluto11
Uwaga nadchodzi mega Inter Conte z Damianem i Kolarovem
06.09.2020 o 10:44 przez Gloin1989
Gloin1989
Kolarov na rok ok ale Darmian to porażka
06.09.2020 o 10:35 przez Rebelde
Rebelde
Conte zmienia decyzje, jak w brazylijskim serialu. To Skriniar jednak zostaje, a Godin na wylocie?
06.09.2020 o 10:37 przez Orzeu
+1
Orzeu
tak
06.09.2020 o 10:46 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Może zarząd dał veto przy sprzedaży Skriniara
06.09.2020 o 10:30 przez el_loco
el_loco
Jprd co za wzmocnienia!
06.09.2020 o 10:24 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
Diego pokazał ostatnio ,że ogarnia 3 jke.Bez sensu by odchodzil.

Shoutbox

Adriano_forever 24.01.2021 17:38

lool granerud

Adriano_forever 24.01.2021 17:38

Słabiutko polacy dziś w skokach

Luki165 24.01.2021 17:35

Do tego Biraghi na zmienika i tyle w temacie

Luki165 24.01.2021 17:34

Di Marco musi wrócić, żebyśmy znowu jakiegos kuka bądź kasztana nie musieli kupować

IlCapitano 24.01.2021 17:02

Zapewne wspomni o tym na którejś konferencji

IlCapitano 24.01.2021 17:02

Kolejny majestat kontowej

Orzeu 24.01.2021 17:01

Hellas obił bądź zremisował z każdym klubem topu Serie A oprócz Interu

IlCapitano 24.01.2021 16:59

Podrzędna Roma -4, brawo kontowy 12 mln na koncie twoja godność i majestat

IlCapitano 24.01.2021 16:58

Noico juwentusiak już tylko -5 jak wygrają zaległy to -2

IlCapitano 24.01.2021 16:54

Zaccagni w miejsce kukolda duńskiego to by się przydał niestety

IlCapitano 24.01.2021 16:53

Napuli ostro zmasakrowane i bardzo dobrze

HB 24.01.2021 16:52

Napoli jeszcze baty od juve zbierze i mental już padnie na koniec

Adriano_forever 24.01.2021 16:45

Polacy ale żenada dziś

Endru 24.01.2021 16:40

Ale verona obija

Endru 24.01.2021 16:40

Di marco tez kasztan

maniek-maniek 24.01.2021 16:35

Sprowadzić Dimarco i dać im ivanka

Orzeu 24.01.2021 15:55

ciasteczko

IlCapitano 24.01.2021 15:52

Ten był najlepszy bo tak

andyvdm 24.01.2021 15:50

16 razy dokładnie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38483