Plotki transferowe

Mercato Live - 06.09 [19:45] Przedstawiciele klubów angielskich pytają o Dalberta (33)

Autor:
Źródło: różne
około 2 miesiące temu
8234
33
mercato live lautaro kolarov

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

19:45

FcInternews.it - Z agentami reprezentującymi interesy Dalberta skontaktowali się w ostatnich dniach wysłannicy West Hamu oraz Newcastle, aby dowiedzieć się czy obrońca byłby zainteresowany grą w lidze angielskiej, a także aby poznać warunki, na jakich Inter byłby skłonny oddać swojego zawodnika. O Brazylijczyka zabiegają także wysłannicy Fiorentiny.

 

16:50

Schira - Galatasaray zaproponował Interowi za Nainggolana wypożyczenie z opcją wykupu 18 mln euro.

Inter odrzucił propozycję, w przypadku Belga Nerazzurrich interesuje tylko sprzedaż. 

 

16:41

Hiszpańskie media: Javi Martinez nie jest w planach Bayernu.

Zawodnik miałby wrócić za około 8 mln euro do Athletic Bilbao. Jego sprzedaż miałaby pomóc Bayernowi uzbierać pieniądze niezbędne na wykup... Marcelo Brozovicia. 

 

16:41

Daily Mail - Eriksen to koszmar Interu. Duńczyk jest na sprzedaż, Conte go nie chce. 

Angielscy dziennikarze twierdzą, że Conte chce grać 3-5-2 z N'Golo Kante w pomocy. Eriksen do tego ustawienia nie pasuje i Inter jest gotów sprzedać go nawet za 40 mln euro. 

 

14:17

FcIN.it – Inter rozważa sprzedaż z możliwością późniejszego wykupienia Filipa Stankovicia. Bramkarz może zostać również wypożyczony. O syna Dejana Stankovicia pyta Brescia oraz Cosenza.

 

Il Secolo XIX – Genoa rozpoczęła negocjacje z Interem na temat transferu Andrei Ranocchii. Odejście Włocha uzależnione jest od tego, czy Diego Godin przeniesie się do Rennes.

 

Hiszpański Sport – Carles Alena, który wrócił z wypożyczenia do Betisu Sevilla ma w najbliższym spotkać się z Rolandem Koemanem i omówić z nim swoją przyszłość w Barcelonie. Hiszpan nie narzeka na brak zainteresowania, szczególnie ze strony klubów włoskich, a dziennikarze uważają, że Inter może być zainteresowany sprowadzeniem piłkarza, ponieważ w przeszłości miał wielokrotnie o niego pytać.

 

12:08

CdS – Juventus naciska na Romę, aby ta oddała im Edina Dzeko. Rzymianie chętnie pozbędą się zarabiającego  7.5 mln euro napastnika, ale pod warunkiem, że przyszły jego klub zapłaci za niego 10-12 mln euro. Snajperem w dalszym ciągu zainteresowani są Nerazzurri.

 

TS – Genoa jest zdeterminowana, aby pozyskać Borję Valero i Andreę Ranocchię.

 

11:41

Tuttomercatoweb.comAndrew Gravillon, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu  w Ascoli w przyszłym sezonie może zagrać w barwach Genoi lub Crotone. Nie podano czy w grę wchodzi transfer definitywny czy wypożyczenie.

 

El Intransigente – Inter ponownie rozważa zatrudnienie Fernando LLorente z Napoli.

 

Mundo DeportivoZe względu na wysokość kosztów pozyskania Lautaro Martineza, działacze Barcelony chcą w jego miejsce pozyskać Memphisa Depay’a. Holender jest zdecydowanie tańszą opcją, a hiszpańscy dziennikarze uważają, że 25 mln euro przekona Olympique Lyon do oddania swojego piłkarza.

 

GdS – Przenosiny Arturo Vidala do Interu są już tylko kwestią dni. Najpierw jednak Chilijczyk musi dojść do porozumienia z Barceloną na temat warunków rozwiązania swojego kontraktu. Vidal chce otrzymać z tego tytułu odszkodowanie w wysokości 6 mln euro, a działacze Barcy liczą, że Vidal rozwiąże kontrakt bez odprawy. Do tego obie strony muszą porozumieć  się w sprawie niewypłaconych piłkarzowi bonusów, których wartość szacuje się na 2.4 mln euro. W Interze czeka na Vidala dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

 

10:55

Repubblica – Trener Fiorentiny, Beppe Iachini chciałby mieć w przyszłym sezonie do dyspozycji Cristiano Biraghiego oraz Dalberta. Działacze Violi złożyli już Interowi ofertę wypożyczenia Brazylijczyka, ale została ona odrzucona.

 

CdS – Napastnik Almerii, Darwin Nunez za 24 mln euro przeniósł się do Benfiki. Urugwajczykiem interesował się także Inter.

 

FcInternews.it – We wtorek Piero Ausilio chce przedstawić działaczom SPAL ofertę za Mohammeda Faresa. Inter chce wypożyczyć Algierczyka na kolejny sezon za 3 mln euro, a po sezonie ma być zobowiązany do wykupienia piłkarza za 7 mln euro.  Nerazzurri będą zobligowani do wykupienia zawodnika, jeśli na koniec przyszłego sezonu uzyskają kwalifikację do Ligi Mistrzów. Fares miałby zarabiać w Mediolanie 1.4 mln euro.

 

CdSEddie Salcedo wrócił do Interu z wypożyczenia do Hellasu Verona. Dziennikarze uważają, że młody napastnik może zostać na kolejny sezon w Interze i pełnić w nim role czwartego napastnika.

 

GdS – Borja Valero negocjuje warunki swojego kontraktu z Hellasem Verona. Równocześnie Hiszpan rozmawia z działaczami Parmy i Genoi o warunkach swojego zatrudnienia.

 

CdS – Antonio Conte pozwolił na sprzedaż Marcelo Brozovicia, ponieważ chce w przyszłym sezonie na jego pozycji wystawiać Stefano Sensiego.

 

CdS – Inter chce odłożyć wykupienie z Genoi za 21 mln euro Andrei Pinamontiego na przyszły rok.

 

TS – Inter odrzucił oferty wypożyczenia Radji Nainggolana, które przedstawili działacze Cagliari oraz Galatasaray, ponieważ chcą definitywnie sprzedać pomocnika.

 

 

10:15

CorSport - Conte czeka na "swój" Inter w tym tygodniu.

W nadchodzącym tygodniu powinniśmy być świadkami finalizacji 3-ech transferów: Vidala, Kolarova i Darmiana. 

 

 

09:55

Ouest France - Godin ma propozycję z Rennes.

Według raportu dziennikarzy tego francuskiego dziennika Diego Godin miał już nawet zadzwonić do Edinsona Cavaniego by wybadać grunt i dowiedzieć się czegoś o grze w Ligue 1 i Rennes. 34-latek jest łączony z tym klubem po tym jak Rennes rozpoczęło poszukiwania doświadczonego środkowego obrońcy. Godin ma w Interze wysoki kontrakt i jego odejście na pewno znacznie odciążyło by budżet płacowy. 

 

Zobacz też

Nicolo Barella

Barella przyciąga oczy wielkich klubów (5)

26.10
14:30
Milan Skriniar

Skriniar może zastąpić Van Dijka (16)

19.10
17:55

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2020 o 07:46 przez kibix
-1
kibix
Nie no jak ten chłop wypierdzieli Eriksena, bo mu nie pasuje to ja nie wiem... Oby to ostatni sezon Antka tutaj, wygramy może na farcie jedno trofeum, a potem będziemy się z tym szrotem w składzie dalej bujac a jego już dawno nie będzie
07.09.2020 o 06:33 przez WTC
+2
WTC
Ciekawe czy babci Dalberta spodoba się UK.
06.09.2020 o 21:44 przez Kazam
+4
Kazam
06.09 [19:45] PRZEDSTAWICIELE KLUBÓW ANGIELSKICH PYTAJĄ O DALBERTA - co u niego słychać? Jak się czuje? Wszystko w porządku?
06.09.2020 o 19:36 przez Seba.
Seba.
Eriksen kradnie perukę. Spocony Conte budzi się w nocy.
- Uff, to tylko sen.
06.09.2020 o 19:18 przez ciechan
ciechan
Proszę się nie podpalać, gdyż Daily Mail to największy ściek informacyjny na wyspach.
Choć uważam, że Eriksen faktycznie może nie pasować do 3-5-2, jest zbyt pasywny w defensywie i akurat dużo prawdy jest w tym co pisze brytyjski dziennik, choć podejrzewam że więcej prawdy będzie w tym, że Conte mimo wszystko będzie chciał go zaadaptować
06.09.2020 o 18:39 przez Claudio
+2
Claudio
Daily Mail.
Jakie oni mogą mieć informacje dotyczące Interu?
Poza tym to nie jest wiarygodne źródło.
Poczekajmy do końca okienka.
06.09.2020 o 17:21 przez maniek-maniek
maniek-maniek
Salceedo oczywiście na tak lepszy od Esposito a jego wypożyczyć na dwa lata...
06.09.2020 o 17:04 przez inter30
inter30
Pismaki gówno wiedzą to piszą co popadnie aby tylko pisać, dlatego co chwila czytamy wykluczające się wzajemnie pierdoły
06.09.2020 o 16:55 przez Seba.
+3
Seba.
To nie jest takie hop siup jak się niektórym wydaje. Hakimi plus wykup Sensiego oraz Barelli, to już ponad 100 mln. Do tego duże straty spowodowane pandemią i problem ze sprzedażą niechcianych zawodników. Zrobią wszystko na co ich w tym momencie stać. Vidal i Hakimi powinni być dużym wzmocnieniem pierwszego składu. Jeśli Sensiego ominą kontuzję, a Eriksen znajdzie swoje miejsce, to mamy kolejne dwa "wzmocnienia". Kolarov zapewne także swoje dołoży. Drużyna już na ten moment będzie mocniejsza względem poprzedniego sezonu, a liczę, że kogoś konkretnego jeszcze pozyskają.
06.09.2020 o 21:31 przez AveCaesar
+3
AveCaesar
Minusujcie ile chcecie ale wbrew pozorom w mojej opinii transfery Kolarova oraz Darmiana to pójście po rozum do głowy. Wydaje mi się, że w tym sezonie DD z Youngiem udowodnili wszystkim jak ważne jest posiadanie żołnierzy w drużynie, którzy mimo wieku wychodzą na boisko i robią co do nich należy, a nie po wejściu na Meazza nie wiedzą, w którą stronę mają się patrzeć (Dalbert, Lazaro) oraz wreszcie ściągamy tam bocznych obrońców, a nie skrzydłowych czy inne wynalazki, które nie umieją bronić (Lazaro, Candreva). Dodatkowo są to wszechstronni gracze którzy mogą zagrać na paru pozycjach. Natomiast Vidal przyjdzie jako gwiazda podnosząca poziom naszej pomocy z miejsca do pierwszego składu, a wszystkie te transfery tak na prawdę góóówno nasz kosztują więc będzie kasa np na kolejną gwiazdę na środek gdzie jest potrzebny kolejny kozak na już dlatego odpuściliśmy z Tonaliego (Kante ?).
06.09.2020 o 21:37 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Drużyna to nie tylko gwiazdy ale również zawodnicy drugiego planu, którzy w zdecydowanej większości w tym sezonie zawodzili na całej linii.
06.09.2020 o 21:43 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Tak samo jak nie można powiedzieć, że nie wydajemy bo to robimy i to na młodych już gotowych kozaków. Hakimi + wykupy Sensiego z Barellą oraz jak się domyślam dalsza spłata Lukaku to kupa kasy.
06.09.2020 o 23:00 przez ragnar
ragnar
true true, tyle że z Antkiem się nie zgodze
akurat co jak co, ale czy za Spala na skrzydle, czy za Conte na wahadle Antek w obornie gra ok, nie przypominam sobie zbyt wielu bramek straconych przez jego błędy...

ważne, żeby tych żołnierzy za dużo nie było, bo jak przyjdą Kolarov i Darmian, zostanie Young DD, no to raczej Asa i Antek out, bo za dużo ich nam na bokach się robi
biorąc nawet pod uwagę, że Kolarov pewnie będzie zmieniał Bastoniego na środku
06.09.2020 o 16:52 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
Jakiś bullshit z tym Eriksenem.Przecież ma zostać.
06.09.2020 o 16:36 przez inter30
inter30
Jakim niby cudem farsa miałaby go puścić za darmo i jeszcze mu wypłacić z góry cały kontrakt? Przecież to brzmi komicznie, rozwiązanie kontraktu i puszczenie za darmo ma sens kiedy ktoś dostanie nic lub mniej niż gdyby został do końca kontraktu a tak to brzmi kuriozalnie bo oni nie oszczędzą ani grosza a Vidal będzie miał podwójną wypłatę
06.09.2020 o 15:41 przez timon
timon
Fares jak najbardziej na tak, jego rozwój zahamowała kontuzja, ale potencjał ma duży
06.09.2020 o 14:49 przez rafael021
+1
rafael021
Przenosiny Arturo Vidala do Barcelony
06.09.2020 o 17:00 przez Lopez
Lopez
Poprawione
06.09.2020 o 13:56 przez Ocheck
+5
Ocheck
Mam wrażenie, że prawie wszyscy się tu zesrali na miękko bo..... Nie wydajemy kasy na lewo i prawo. Mamy trzon drużyny tworzony przez oststnie dwa lata, owszem tez bym chciał gwiazd ale sytuacja na świecie i rynku jest taka ze nikt procz Chelsea niej kupuje a szuka tanich okazji uzupełnienia kadry i my to robimy właśnie. Kto znał i zachwycał się gra Maicona w As Monaco? Pewnie nawet niewielu pamieta że tam gra, kto zachwycał się gra J. Cesara w Weronie? W jakim momencie kariery i niepowodzeń, przychodził do nas Samuel? W jakim Cambiasso? Dzis jest wsystko zle wszystko do, dupy bo nie kupujemy za miliardy. Skład jest uzupełniany a nie, budowany, nie, potrzebujemy rewolucji a szerokości.....
06.09.2020 o 11:35 przez JoaoMario
-3
JoaoMario
Wielkie tak dla Salcedo jako Vice Lukaku i dla Faresa.Moze wypala i bedziemy mieli gwiazdy ,a jak nie to trudno stratni nie będziemy.
06.09.2020 o 11:19 przez Claudio
Claudio
Zaczynają mnie przerażać te opcje low cost....Fares xD
Oby to były propozycje pismaków, a nie nasze prawdziwe cele transferowe.
To by znaczyło, iż serio nie ma kasy w klubie i prędzej będzie duży transfer z klubu, niż do klubu.
06.09.2020 o 11:47 przez JoaoMario
JoaoMario
Fares to dobry piłkarz i w dodatku młody.Conte zrobi z niego kozaka.
06.09.2020 o 11:50 przez Claudio
Claudio
Każdy lepszy od Darmiana...ale szanujmy się.
06.09.2020 o 10:50 przez Gloin1989
Gloin1989
Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że poniedziałek będzie kluczowy dla przyszłości reprezentanta Chile, lecz już tylko kataklizm mógłby zablokować wymarzony transfer Antonio Conte. Kataklizm albo... Leo Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.
06.09.2020 o 10:49 przez Gloin1989
Gloin1989
Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.
06.09.2020 o 10:45 przez timon
+2
timon
Czyli odejdzie Asamoah, Candreva i Valero a przyjdzie Darmian, Kolarov, Vidal? No to rzeczywiście powód do płaczu 😂 plus Hakimi i (mam nadzieję) Radja- tragedia 😂
06.09.2020 o 10:42 przez pluto11
-3
pluto11
Uwaga nadchodzi mega Inter Conte z Damianem i Kolarovem
06.09.2020 o 10:44 przez Gloin1989
Gloin1989
Kolarov na rok ok ale Darmian to porażka
06.09.2020 o 10:35 przez Rebelde
Rebelde
Conte zmienia decyzje, jak w brazylijskim serialu. To Skriniar jednak zostaje, a Godin na wylocie?
06.09.2020 o 10:37 przez Orzeu
+1
Orzeu
tak
06.09.2020 o 10:46 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Może zarząd dał veto przy sprzedaży Skriniara
06.09.2020 o 10:30 przez el_loco
el_loco
Jprd co za wzmocnienia!
06.09.2020 o 10:24 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
Diego pokazał ostatnio ,że ogarnia 3 jke.Bez sensu by odchodzil.

Shoutbox

IlCapitano 27.10.2020 11:13

Pokaz lekarzu co masz w garażu

IlCapitano 27.10.2020 11:13

A nie na sb

Nerazzurri83 27.10.2020 11:13

za duzo walisz jak slaby

IlCapitano 27.10.2020 11:13

DO ROBOTY

cuba 27.10.2020 11:13

słabe

IlCapitano 27.10.2020 11:12

Pewno spirytus salicylowy tam pijesz z ordynatorem

cuba 27.10.2020 11:12

na fizykoterapi nie muszę tylko są pacjęci

IlCapitano 27.10.2020 11:12

Bo nasir nie mogl się dodzwonić cztery dni

Nerazzurri83 27.10.2020 11:12

siedzicie tylko i z ordynatorem makowca wpie...

IlCapitano 27.10.2020 11:12

Cuba a telefon odbierasz

Nerazzurri83 27.10.2020 11:11

za robote sie nieroby wezcie . na nfz to nie mozna a prywatniue juz mozna co cuba

Klinsi64 27.10.2020 11:10

nieroby pjerdolone

maniekfci 27.10.2020 11:10

bzdura

cuba 27.10.2020 11:10

są dyżury jakbyś nie wiedział

Klinsi64 27.10.2020 11:10

pewnie kijem trzeba do nich stukac w okbo

maniekfci 27.10.2020 11:10

a potem po podwyżki pierwsi w kolejkach będą

Klinsi64 27.10.2020 11:09

ponoc w szpitalach roboty od uja a cuba z nitrofenem na sb siedza

maniekfci 27.10.2020 11:09

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

cuba 27.10.2020 11:08

maniek pracuje w szpitalu więc gips niie jest mi znany więc te docinki kompletnie mi nie znane choc pewnie cos tam wymyślisz

maniekfci 27.10.2020 11:08

ale jak sięjest na towarze to się robi takie rzeczty

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37735