Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 07.01 (20:45) Palmeri: Dzisiaj nowe wieści w sprawie Eriksen-Inter (33)

Autor:
Źródło: różne
10 miesięcy temu
9332
33
alonso giroud mercato live

Kolejny dzień transferowych plotek i pogłosek w Serie A. Zapraszamy do śledzenia mercato live:

 

20:45

Tancredi Palmeri na twitterze: Dzisiaj powinniśmy mieć nowe wieści w sprawie Eriksen-Inter

 

20:40

Agent Emersona Palmieriego: Mój klient jest szczęśliwy w Londynie, nigdzie nie odchodzi. 

 

18:40

Nicolo Schira - Inter jest w zaawansowanych rozmowach z Christianem Eriksenem.

Kolejne źródło potwierdza rozmowy z Duńczykiem. Schira twierdzi, że rozmowy dotyczą dołączenia do Interu w lecie, a Marotta miałby zaoferować piłkarzowi kontrakt do 2024 roku. Zawodnik chciałby przenieść się do nowego klubu latem, jednak jego obecny klub naciska na sprzedaż styczniową za 20-25 mln euro. 

 

18:30

Wanda dla La Gazzetty: Pozostanie Icardiego w PSG nie jest pewne. 

Agentka i żona piłkarza podgrzała atmosferę po ostatnich plotkach łączących Icardiego z Juventusem ostatnią wypowiedzią dla LGdS:

To jego decyzja, nic nie jest pewne jeszcze. Zobaczymy. Pewne jest, że moje ciągłe podróże między Paryżem, Mediolanem i Rzymem są łatwiejsze do powiedzenia, niż do zrealizowania. Jednak radzę sobie... Mauro świetnie sobie radzi we Francji i cieszę się z tego, poza tym mamy tu wielu znajomych, więc przemyślimy jeszcze sprawę. 

 

16:30

Globoesporte – Gabriel Barbosa w ciągu maksymalnie tygodnia przyleci do Mediolanu, aby spotkać się z działaczami Interu i porozmawiać z nimi o swojej przyszłości. Napastnik chce dalej grać we Flamengo o ile kluby się dogadają lub spróbować czegoś nowego. W tym przypadku Brazylijczyk chce dowiedzieć się na ile poważne jest zainteresowanie ze strony Chelsea i West Hamu.

 

16:14

TuttoMercatoWeb – Inter rozważa ściągnięcie lewego obrońcy Arsenalu, Seada Kolasinacia. 26-letnim Bośniakiem interesuje się również Roma i Napoli.

 

16:13

Sky Sport Italia – Inter i Napoli chcą ściągnąć w swoje szeregi pomocnika Hellasu Verona,  Sofyana Amrabata. Napoli prócz Marokańczyka w pakiecie za 35 mln euro chce ściągnąć jeszcze środkowego obrońcę, Amira Rrahmaniego.

 

13:30

A Bola Acuña niezadowolony.

Zawodnik jest rozczarowany postawą Sportingu, który odrzucił oferty za piłkarza (m.in. od Interu) oraz nie zaproponował obrońcy nowej umowy. 

 

13:30

Sky - Dimarco w orbicie zainteresowań Hellasu.

Klub z Werony chciałby szybko zamknąć negocjacje ws. obrońcy. 

 

11:11

Libero -  Inter negocjuje z Chelsea wymianę zawodników. Za Oliviera Giroud do Londynu miałby przenieść się Gabriel Barbosa.  Natomiast za Antonio Rudigera, do Chelsea miałby przenieść się Diego Godin.

 

11:09

Mirror – Pep Guardiola potrzebuje środkowego obrońcy i z tego powodu Manchester City może spróbować sprowadzić Milana Skriniara. Real Madryt i Barcelona nieustannie monitorują sytuację Słowaka w Interze.

 

10:53

Tuttosport – Transfer Vidala ma być zrealizowany z funduszy uzyskanych ze sprzedaży Gabriela Barbosy. Marotta ma spotkać się w ciągu 48 godzin z działaczami Flamengo. Interiści jeśli nie uda im się sprowadzić w styczniu kogoś z dwójki Vidal/Eriksen to w ostatnim tygodniu mercato zgłoszą się po Nandeza  z Cagliari. Inter dalej negocjuje transfery Alonso z Chelsea i Acunii ze Sportingu.

 

10:40

Corriere della Sera – Rozłam w zarządzie Barcelony. Kierownictwo Dumy Katalonii podzielone jest na zwolenników sprzedania Arturo Vidala oraz na tych, którzy chcą jego pozostania. Część zarządu, która chce sprzedać piłkarza jest wściekła na zawodnika za jego roszczenia dotyczące wypłaty należącej się jego zdaniem premii.  Według dziennikarzy pomocnik chce odejść z klubu. Jeśli Inter zapłaci żądane za piłkarza 20 mln euro to Chilijczyk przeniesie się do Włoch. Interiści mają jednak nadzieje, że kierownictwo Barcelony zgodzi się na 15 mln euro. Agent piłkarza przebywa cały czas we Włoszech i w najbliższym czasie ponownie ma spotkać się z działaczami Interu. Manchester United dalej jest zainteresowany sprowadzeniem Vidala. Z kolei Tuttosport uważa, że Barcelona chce teraz za Vidala otrzymać 30 mln euro. Marotta i Ausilio mają złożyć Barcelonie następującą ofertę: wypożyczenie za 3 mln euro i prawo do wykupienia za 25 mln euro plus premie.

 

09:40

CorSport - w najbliższych dniach możemy być świadkami negocjacji ws. Politano z Romą. Inter chce sprzedać zawodnika, nie interesuje go wypożyczenie. 

 

09:40

calciomercato.com - Inter dogadał się z Darmianem. Transfer jednak miałby zostać przeprowadzony w lipcu.

 

09:35

Wypowiedź Marotty na temat m.in. okienka transferowego. Kliknij i przeczytaj »

Zobacz też

Alessio Cragno

LGdS: Inter i Roma zainteresowane Cragno (2)

16.10
19:53
Lautaro Martinez

Bayern i City po Lautaro (9)

12.10
17:36

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.01.2020 o 21:28 przez Rebelde
+1
Rebelde
Co to brednie z ta wymianą z Chelsea? Przecież Rüdiger, jest droższy niż Barbosa z Godinem, razem wzięci. To Anglicy, by musieli na głowę upaść, żeby na to pójść i jeszcze dołożyć Girouda .
07.01.2020 o 21:15 przez Mendjolan
Mendjolan
Rudiger we Włoszech robił mega robotę, był w czołówce stoperów serie a, jeśli rzeczywiście możemy go wymienic na godina, który przyszedł do nas za darmo, to jestem na tak. Ogolnie na przekroju sezonu to godin mnie zawiódł, niby ogarnia temat, ale myslalem, ze będzie liderem u nas.
07.01.2020 o 23:01 przez SETE
SETE
Ja myśle , ze Godin nie zawodzi . Po prostu DEVrij i Skrinar wskoczyli na tak wysoki poziom ze ciężko ich już złapać a Bastoni to niespodzianka tego sezonu
07.01.2020 o 20:48 przez SETE
SETE
W sprawie Icardiego występuje u mnie niebywały spokój. Intencja Interu jest aby Icardi zagrał gdziekolwiek tam , gdzie ktoś dobrze zapłaci z wyjątkiem Juventusu . W Interesie Icara jest aby grać i dobrze zarabiać. Kompromisem miedzy 2 stronami jest to ze Icardi nie zagra dla Juventusu i tak się finalnie stanie
07.01.2020 o 19:20 przez KoBa
+1
KoBa
No męka pańska latać z Paryża do Mediolanu xD
07.01.2020 o 19:22 przez Gloin1989
Gloin1989
Wygodnisia
07.01.2020 o 19:11 przez Kondzik
Kondzik
A to ponoć Icar nie ma nic do gadania jak Psg zdecyduje się go wykupić xD timon ?
07.01.2020 o 19:39 przez timon
timon
Wanda robi gnoj a Ty ja na powaznie bierzesz? Szacun za dobór autorytetów 😂
07.01.2020 o 20:11 przez Kondzik
Kondzik
Twierdzę tylko że Icar swoje zdanie będzie miał czy zostaje czy nie.
07.01.2020 o 20:53 przez Orzeu
Orzeu
Kondzik napisał:
Twierdzę tylko że Icar swoje zdanie będzie miał czy zostaje czy nie.


nie będzie miał.
07.01.2020 o 21:24 przez Rebelde
Rebelde
Icardi nie będzie miał zdania, bo zrobi tak jak Wanda nakaże
07.01.2020 o 21:41 przez timon
timon
No jak Wanda narobi gnoju i Icar zacznie symulowac kontuzje, to pewnie Psg go nie wykupi. I to jest wlasnie jego zdanie ;)
07.01.2020 o 19:00 przez Dyl87
Dyl87
Beppe Marotta Na pewno coś wymyśli dajmy mu czas :) będzie dobrze tak jak w lecie ! :)
07.01.2020 o 17:57 przez Rebelde
+2
Rebelde
Godin raz na ławce i już na wylocie, nie potrzebny, do sprzedania, wymieniamy go.... Dajcie spokój z tymi pismakami
07.01.2020 o 19:05 przez Orzeu
Orzeu
Rebelde napisał:
Godin raz na ławce i już na wylocie, nie potrzebny, do sprzedania, wymieniamy go.... Dajcie spokój z tymi pismakami


raczej chodzi o to ze nie gra a pewnie myslal ze bedzie pewniakiem
07.01.2020 o 17:04 przez Lopez
Lopez
@Kondzik Inter musiał na to wyrazić zgodę. Poza tym najbliżej było mu do pozostania w Flamengo, to po co miał do Włoch przyjeżdżać? Zwłaszcza, że go Conte nie chce
07.01.2020 o 19:15 przez Kondzik
Kondzik
Widocznie musiał bo inaczej jego obowiązkiem byłoby mus wstawić się na 1 treningu noworocznym
07.01.2020 o 17:02 przez Kondzik
+1
Kondzik
Z tym Gabim też dobra beka. Mamy 7 styczeń a koleś nawet się nie wstawił do klubu po zakończeniu wypożyczenia...
07.01.2020 o 17:00 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
Kolasiniac, o ja pierdole. Oby to byla jedna wielka plotka bo to jest jeden z najgorszych dzbanow w Europie. Az mnie ciarki przeszly...zgrozo.
07.01.2020 o 14:17 przez DonDawido
+1
DonDawido
Godin na wylocie. Trochę jestem nim rozczarowany, muszę przyznać. Wymiana na Rudigera nie byłaby taka zła w powyższej sytuacji, ale zdecydowanie bardziej wolałbym żeby podnieśli tam temat Alonso.
07.01.2020 o 16:08 przez SETE
+2
SETE
Nie mogą wymienić Godina za np Marcosa Alonso. Strata Godina powoduje , ze trzeba szukać kolejnego środkowego obrońcy , przecież zostaliby tylko Vrij, Skrinar, Bastoni , Rano .. to nie przejdzie
07.01.2020 o 12:07 przez Kondzik
+1
Kondzik
Mamy podnieść na 15mln plus wypożyczenie 3mln. Transfer pewnie zamknie się w 20mln. Obecnie Vidal jest niezbędny. Sensi i Barella zanim wrócą do rytmu do tego pauzy. Sensi może zagrać z 5 kolejek i znów wyląduje na l4 ...
07.01.2020 o 11:49 przez Drakan83
Drakan83
Mercato Live bez plotek o Darmianie nie miało by sensu. Plotki o jego dołączeniu do Interu będą nawet wtedy, gdy on skończy kariere :)
07.01.2020 o 11:00 przez KoBa
+1
KoBa
Vidal za 3 mln z opcją wykupu za 25 mln w lecie to świetna oferta, szkoda tylko że pół roku jedynie u nas pogra ale dobre i to.
07.01.2020 o 10:49 przez Orzeu
+1
Orzeu
CorSera bzdury pisze na pewno nie rozważamy podniesienia oferty o kilkanaście mln euro. Obecnie dajemy 3+12, a rozważamy pewnie 3+15 albo coś takiego
07.01.2020 o 10:17 przez interista1987
+2
interista1987
Czemu Darmian ? Co takiego oni w nim widza. Przecietny zawodnik i tyle. Parma to dla niego odpowiedni klub
07.01.2020 o 10:56 przez wrobel1908
wrobel1908
Conte ma widocznie słabość do takich piłkarzy w juve Giaccherini w Chelsea Moses
07.01.2020 o 09:52 przez Dyl87
Dyl87
Nie wzmacniać Romy !
07.01.2020 o 09:51 przez SETE
+1
SETE
Jeśli chodzi o Darmiana to transfer w lipcu, ale którego roku ?

Natomiast nie wiem jak Inter chce sprzedac Politano do Romy jak ta nie ma euro na transfery ... No chyba ze sprzeda Undera za 40 mln :)
07.01.2020 o 09:59 przez Orzeu
Orzeu
SETE napisał:
Jeśli chodzi o Darmiana to transfer w lipcu, ale którego roku ?

Natomiast nie wiem jak Inter chce sprzedac Politano do Romy jak ta nie ma euro na transfery ... No chyba ze sprzeda Undera za 40 mln :)


dokładnie - CorSport sugeruje, że Roma miałaby pójść po Politano po sprzedaniu Undera do Anglii
07.01.2020 o 10:31 przez SETE
+1
SETE
Poszedlbym dalej. Sprobowalbym wyczaic czy ktoś chce kupic Undera z Romy za te 40 rzekomo baniek i temu klubowi zaproponowałbym Politano za 35 mln. Roma zostałaby z Underem , który mocno pikuje a my zasilamy budżet i dodatkowo oddajemy Romie gonga za akcje z Dzeko
07.01.2020 o 14:46 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
Bawia mnie te pociski na Politano. Chlopak jest rozliczany za lacznie moze 20 min w tym sezonie. Ten zawdonik jeszcze odpali i napsuje nam krwii jesli zostanie we Wloszech. Conte to tez beton w pewnych kwestiach. Jedna z nich jest omawiany tutaj zawodnik.
Nie zapominajcie, ze Antek od zawsze budowal wielkie druzyny na bandach przecietniakow.
07.01.2020 o 16:12 przez SETE
+1
SETE
Nigdy nie będzie tak ze wszyscy będą zadowoleni. Politano jest ofiara przyjścia Conte do Interu i tak naprawdę tylko on. Każdy inny gracz podnosi swoją wartość, niektórzy jak Lautaro czy Bastoni dosc znacznie .. szkoda Mateo ale to jest obecnie detal

Shoutbox

ZnawcaCalcio 20.10.2020 19:02

a gościu pewnie na mniej niż 2 lata i tak nie zgodziłby się

ZnawcaCalcio 20.10.2020 19:01

problemem chyba jest pensja i podatność na kontuzje

ojciec&ojciec 20.10.2020 18:55

gorszy od koralgola nie będzie hehe

ojciec&ojciec 20.10.2020 18:55

dawać go

ZnawcaCalcio 20.10.2020 18:55

Garay nadal bez klubu

ojciec&ojciec 20.10.2020 18:54

pewnie mają wymagania z dupy

Lopez 20.10.2020 18:53

przeglądam sobie listę zawodników bez klubu, ciekawe nazwiska i to że dalej są bezrobotni

ojciec&ojciec 20.10.2020 18:53

prawie sie na niego nabrali nasi swojego czasu

Lopez 20.10.2020 18:52

Imbula bez klubu 28 lat

ZnawcaCalcio 20.10.2020 18:43

będą mówić, że słabe wyniki z nowym trenerem to dalsza konsekwencja złej pracy Conte

ZnawcaCalcio 20.10.2020 18:43

Klinsi64 20.10.2020 18:33 jeszcze bedziecie tesknic za Conte kanalie

ZnawcaCalcio 20.10.2020 18:38

i jakiś Squizzato jak Frabotta w Juve

Lopez 20.10.2020 18:34

Nigdy sie do tego nie przyznaja

Klinsi64 20.10.2020 18:33

jeszcze bedziecie tesknic za Conte kanalie

Lopez 20.10.2020 18:33

Lautaro ba lawce j pinamonti w ataku to marzenie sjepty z derbow przeciez

Vancore 20.10.2020 18:33

lautarak na lawie i se biega pinamonti albo barellak nie podnoszacy dupy z lawki

Vancore 20.10.2020 18:32

wez sobie wyobraz jakie tu by lataly obiekty na sb jakby nas trenowal ten pirl

Kredence 20.10.2020 18:24

beton pyrlo wystawia chiese na wahadle i dupali dokucza, typowe

Vancore 20.10.2020 18:22

fast

Vancore 20.10.2020 18:22

zawijac go do nas

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37679