Plotki transferowe

Mercato Live - 08.08 (22:45) Lukaku w Interze! Bayern pyta o Perisicia (104)

Autor:
Źródło: różne
17 dni temu
25349
104
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:45

FcIN - Bayern miałby wypożyczyć Ivana Perisicia za 3-5 mln euro z opcją wykupu za 18-20 mln euro.

 

22:00

La Repubblica - Beppe Marotta pracuje nad rozwiązaniem kwestii praw wizerunkowych Paulo Dybali, które były głównym powodem przez które Argentyńczyk nie mógł się przenieść najpierw do Manchesteru United, a następnie do Tottenhamu. Wymiana Icardi-Dybala wydaje się możliwa.

 

21:36

Sky - Bayern Monachium zapytał Inter o Ivana Perisicia. Po kontuzji Leroya Sane, Bawarczycy chcą wzmocnić zespół Chorwatem. Negocjacje są na zaawansowanym etapie. Formuła transferu to płatne wypożyczenie z opcją wykupu.

 

20:35

Samuel Eto'o na Instagramie:

- Witamy w Interze, Romelu. To więcej niż klub, to rodzina. Powodzenia w nowej przygodzie, mam nadzieję, że spełnisz cele, jakie sobie założyłeś. Spraw, abyśmy znów mogli marzyć, bracie.

 

17:20

Oficjalnie - Romelu Lukaku piłkarzem Interu!

 

16:56

Witamy Romelu!

 

 

15:23

Lipsk pytał o Persicia. Zawodnik chce jednak tylko do Bayernu (jeśli chodzi o kluby niemieckie). 

 

13:33

Sky Sport – Po Romelu Lukaku czas na Edina Dzeko. Dziennikarze Sky twierdzą, że Marotta ma spełnić żądania Romy i zaoferować za Bośniaka oczekiwane 20 mln euro plus bonus. Nie wiadomo jednak w jakiej wysokości.

 

13:15

Inter zarobił 325 tysięcy euro na transferze Joao Cancelo z Juventusu do Manchesteru City. 0.5% kwoty transferu trafi do Nerazzurrich dzięki temu, że Portugalczyk przyszedł do Interu do 23 roku życia.

 

13:10

Romelu Lukaku zakończył testy medyczne. Teraz Belg uda się do siedziby Interu w której podpisze 5-letni kontrakt.

 

12:42

Romelu Lukaku przyjechał do kliniki Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI) na drugą część badań medycznych.

 

 

12:12

Trwa spotkanie agenta Edina Dżeko Silvano Martiny z dyrektorem sportowym Romy Gianlucą Petrachim.

 

12:05

BBC - Juventus postanowił nie sprzedawać Dybali, więc jego przenosiny do Tottenhamu są niemożliwe.

 

11:53

Sky Sport – Juventus dogadał się z Tottenhamem na temat przejścia Paolo Dybali do Londynu. Jedyną przeszkodą stojącą na drodze do realizacji transferu jest ustalenie praw wizerunkowych zawodnika. Jeśli ostatecznie nie dojdzie do tego transferu, to odżyje temat wymiany Dybala-Icardi.

 

11:45

Zakończyły się badania lekarskie Lukaku. Zawodnik uda się teraz do CONI, gdzie już teraz wielu kibiców oczekuje przyjazdu Belga. 

 

10:54

FcInter1908.it  - Davide Merola przeniósł się za 2.7 mln euro do Empoli. Jest to transfer definitywny. Inter ma „ustny pakt” z działaczami Empoli, który dotyczy możliwego odkupienia zawodnika w przyszłości. Zawodnikiem interesowała się również Bologna i Sampdoria. Merola miał jeszcze rok ważnego kontraktu z Interem.

 

10:43

GdS – Teraz wszystkie siły Marotty i Ausilio skoncentrowane są na sprowadzeniu Edina Dzeko. Wczoraj w siedzibie Interu doszło do spotkania z człowiekiem współpracującym z Bośniakiem. Interiści cały czas oferują 15 mln euro. Roma zmieniła swoje żądania i oczekuje dalej 20 mln euro, ale chce także 5 mln bonusu. Dzeko ma wywierać coraz silniejszy wpływ na działaczy Romy, aby ci pozwolili mu odejść do Interu.

 

CdS – Inter oczekuje od Juventusu w zamian za Mauro Icardiego Poalo Dybalę lub oferty w wysokości 75 - 80 mln euro.

 

CdS – Ivan Perisic ma kilka ofert z Bundesligi. Inter oczekuje za swojego zawodnika 22-25 mln euro. Nerazzurri zaakceptują też oferty wypożyczenia za sumę 4-5 mln euro z obowiązkiem lub prawem do późniejszego wykupienia skrzydłowego za 18-20 mln euro.

 

GdS – Nolan i Colidio coraz bliżej dołączenia do Leeds United. Inter otrzymał za Puscasa 7.5 mln euro, a w przyszłości może liczyć na 20% z następnego transferu napastnika. Politano odejdzie z Interu, gdy dostanie propozycję z kategorii tych „nie do odrzucenia”.

 

Tuttosport – Gdy Inter pozbędzie się Borjy Valero, Colidio, Nolana, Joao Mario i Perisicia, to pod koniec miesiąca można spodziewać się złożenia oferty wypożyczenia Arturo Vidala z Barcelony.

 

Tuttosport – Sevilla, Villareal i Dynamo Moskwa są zainteresowane sprowadzeniem Gabriela Barbosy. Inter oczekuje za niego ofert od 15 do 20 mln euro.

 

10:15

Lukaku przybył do Humanitas na badania lekarskie.

 

 

10:02

Co na okładkach dzienników?

 

La Gazzetta dello Sport:

Inter pokonuje Juventus! Lukaku w Interze, dzisiaj testy medyczne. Najdroższy zakup w historii.

Dybala - nie dla Tottenhamu.

Modric - teraz niemożliwy (w Milanie), w przypadku sprzedaży Donnarumy może...

 

Corriere dello Sport:

Lukaku, Inter wygrał! Conte ma napastnika.

Dzisiaj zamyka się okienko w Anglii.

Roma nieprzekonana co do sprzedaży Dzeko.

 

Tuttosport:

Lukaku w Interze, Juve odpowie Pogbą.

Moratti: Icardi lepszy, Conte ma okropne DNA

 

8:12

Alfredo Pedulla - Teraz Inter skupi się na dokonaniu dwóch kolejnych transferów mających wzmocnić linię ataku. Dzeko oraz Dybala - to o nich mówi się w kontekście dołączenia do Nerazzurrich. Ponadto włoski dziennikarz dodaje, że przy transakcji Dybali to Inter rozdaje karty. Bowiem po ostatnich, nieudanych próbach sprzedania Argentyńczyka do Premier League, Dybala ma być mocno skłócony z zarządem klubu. Rośnie więc szansa na powodzenie wymiany Icardi - Dybala, która z pewnością ucieszyłaby obie strony.

 

02:55

CorSera - Inter po zakontraktowaniu Romelu Lukaku skoncentruje się na wymianie Mauro Icardiego na Paulo Dybalę, który nie chce się przenieść do Premier League.

 

02:00

Romelu Lukaku wylądował na lotnisku Malpensa. Około 500 fanów Interu przywitało Belga.

 

01:10

Wczoraj późnym wieczorem odbyła się kolacja na której byli Piero Ausilio, Beppe Marotta, Antonio Conte oraz Dario Baccin. Dyrektor generalny Interu nie chciał odpowiedzieć na pytania odnośnie Lukaku.

inter-conte-cena-marotta-ausilio

 

00:50

Kibice czekają na lotnisku Malpensa na Romelu Lukaku.

 

00:44

Federico Pastorello zamieścił na Instagramie zdjęcie z Romelu Lukaku z samolotu z podpisem "Gotowi do lotu, kierunek Mediolan. Interze nadchodzimy."

 

00:40

Aktualizacja dotycząca ceny jaka Inter zapłacił za Romelu Lukaku. Według Sky Belg kosztował 65 mln euro + 10-12 mln euro w bonusach, a SportItalia twierdzi, że jest to na pewno 65 mln euro + 10 mln euro w bonusach. Manchester United ma mieć zapewnione zaledwie 5% z przyszłej sprzedaży.

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 18.08 (21:30) Inter - Alexis: Wszystko gotowe (81)

18.08
03:07
Luciano Spalletti

Spalletti może zniknąć z listy płac Interu (9)

22.08
10:39

Komentarze (104)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2019 o 08:23 przez DonDawido
DonDawido
Wypychamy ze składu graczy, którzy jednak mogliby służyć jako rotacja, w najgorszym wypadku. Nie do końca rozumiem, ale mam nadzieję, że na koniec okienka ułoży się to w spójny i optymistyczny obrazek.
09.08.2019 o 07:59 przez timon
timon
Najwiekszym wzmocnieniem Interu, bedzie odejscie Perisicia
09.08.2019 o 07:51 przez Pader88
Pader88
Bayern niech nie pyta, Bayern niech bierze!
09.08.2019 o 07:24 przez maestro177
maestro177
Jak oddali Nainggolana, który ma podobną wartość na wypożyczenie to Perisicia też pewnie puszczą.
09.08.2019 o 01:51 przez kibix
kibix
Wiadomo że nie skorzystają z tej opcji, frajerów se znaleźli xD tak czy inaczej PASZOŁ WONT KANALIO, jeszcze tylko on i Icardi out i lubie Marotte i Conte
09.08.2019 o 00:31 przez el_loco
el_loco
Jaka opcja wykupu? Po sezonie po raz kolejny będziemy się z nim bujać bo z pewnością Bayern go nie wykupi. To powinna być sprzedaż definitywna bądź wypożyczenie z przymusowym wykupem.
09.08.2019 o 00:11 przez maverik
maverik
3 mln za wypożyczenie i to z opcją, kiepskie warunki, porównywalne z Nainggolanem. Z drugiej strony Chorwat wydaje się zbędny skoro dokupujemy napastników, a na wahadło się nie nadaje. Jako, że to są przypuszczenia i zapewne pierwsza oferta to oczekiwałbym zdecydowanie więcej, albo obowiązku wykupu.
08.08.2019 o 23:39 przez AveCaesar
AveCaesar
Ufff dobrze, że poszedł ten sms do Hasana.
08.08.2019 o 23:38 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeżeli w tym wypożyczeniu byłby przymus wykupy to spakować i pomachać na do widzenia.
08.08.2019 o 23:00 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Bayern miałby wypożyczyć Ivana Perisicia za 3-5 mln euro z opcją wykupu za 18-20 mln euro.
Sprzedany ...✍🏦
08.08.2019 o 22:52 przez SETE
+3
SETE
Perisic jest dla bawarczykow opcja Low cost , inaczej można to nazwać zapchaj dziura lub w najlepszym przypadku dodatkowa opcja. Nie wiem czy taka formuła jest dobra ale FCB go nie wykupi po sezonie
08.08.2019 o 22:49 przez pluto11
-1
pluto11
No i git i zabierać Ivana wymienić Icara za Dybale kupić Dzeko i ściągnąć Vidala/Rakitica
08.08.2019 o 22:26 przez kacperstorczyk
kacperstorczyk
Lukaku deal + ivanek trafia do znienawidzonego przeze mnie bayernu = ewidentnie 0.7 pęknie :D
08.08.2019 o 21:59 przez ciechan
ciechan
Większość dobrych skrzydłowych gra w Anglii, a tam okno już zamknięte. No chyba że zaha się skusi na odejście. Tak naprawdę bayern ma niewiele opcji do wyboru i taki perisic może zostać ściągnięty, ale na pewno nie wykupiony. Za rok na spokojnie bayern po kolejnym słabym sezonie w Europie ruszy z torbą pieniędzy po dobrych i młodych zawodników. Formuła wypożyczenia musi być dla nas bardzo korzystna
08.08.2019 o 22:22 przez piotrekninter
piotrekninter
zawsze można płątne wypożyczenie
Celso w Tot za 16 mln, można można
myślę, że jakby nam zapłacili z 4 mln i opłacili pensje Ivana to można by go puścić, u nas jest zbędny
08.08.2019 o 21:42 przez inter30
+1
inter30
Niech lepiej oni szybko sprowadzą na ziemię Perisica groźbą trybun do końca sezonu bo chłopina żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Spal mu nieźle wyprał mózg. Bayern wprawdzie rozpaczliwie poszukuje skrzydłowych ale nawet w tej sytuacji on mógłby tam trawę strzyc
08.08.2019 o 21:11 przez piotrekninter
+2
piotrekninter
E2 klasa
08.08.2019 o 19:55 przez Adriano99
Adriano99
Czy prawdą jest, że Lukaku ma zarabiać 18 mln € za sezon?
08.08.2019 o 20:50 przez SETE
SETE
Nie
08.08.2019 o 18:12 przez CNS87
CNS87
Super ze przeszedł mam nadzieje ze nie będzie grał takiej chały jak w Man Utd.
08.08.2019 o 17:41 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Paratici : No elo Romelu
Lukaku : No elo Fabio
Paratici : Romelu co jest ? Gdzie ty jesteś ?
Lukaku : W Interze k**wa, a gdzie.
08.08.2019 o 17:21 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Witamy Romelu! Długo to trwało, ale ostatecznie trafiłeś na dwór Króla.
08.08.2019 o 17:11 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Szkoda strzępić ryja na takich iwanków, podczas siedzenia na ławie będzie miał sporo czasu na uświadomienie sobie swojej sytuacji
08.08.2019 o 17:01 przez LukeInter
LukeInter
Coś ciasna ta koszulka na tym zdjęciu
beka :)
08.08.2019 o 17:02 przez LukeInter
+3
LukeInter
muszą zamówić nowe rozmiary koszulek XRL
08.08.2019 o 17:07 przez Kondzik
Kondzik
Chciałbyś mieć takiego bicka xD
08.08.2019 o 16:46 przez piotrekninter
piotrekninter
Gdzie oficjal :)
08.08.2019 o 16:25 przez kibol123
+2
kibol123
Beka z Perisicia idiota a może Liverpool albo , Real,PSG ??
08.08.2019 o 16:14 przez wegorz
wegorz
Z Monachium, to jedynie TSV go może wziąć - aktualnie pasuje tam poziomem gry...
08.08.2019 o 16:09 przez SETE
SETE
Nie ma się co gościem ( Ivanem ) przejmować. Chcieć do Bayernu on se może , jego pozycja w Interze została zmarginalizowana, mam nadzieje ze zostanie przyspawany do lawki i przez pol roku jego EGo zrozumie ze trzeba odejść w zimie.
08.08.2019 o 22:50 przez darek666sz
darek666sz
Transfer 50 na 50 Ivan chcę,Bayern nie.
08.08.2019 o 15:44 przez AveCaesar
+4
AveCaesar
No to Perisic zaczyna jechać standardowo jak na nasze gwiazdeczki. Trzeba wysłać sms do Salihamidzica, że miszcz ich wybrał.
08.08.2019 o 15:47 przez LukeInter
LukeInter
Gość jest niepoważny. Lipsk to zarąbisty team, z aspiracjami do pierwszej 4'ki, no nie mam do niego pytań!
08.08.2019 o 14:51 przez Filip009
Filip009
Juve zakontraktuje dwoch typow z wozu var, wracają stare dobre czasy ikarne w doliczonym czasie gry... Buhaha
08.08.2019 o 14:40 przez rafael021
+5
rafael021
Do czego to doszło żeby kibic Juve się błaźnił na stronie Interu. Kogoś tu chyba dupka pieczę i ma strach w oczach 😁😁😁

Shoutbox

Sub-Zero 24.08.2019 20:33

Real chyba w ostatnich 10 sezonach to 4x win i 5x półfinał więc ma najwięcej do rozegrania

VVujek 24.08.2019 20:31

taki benzema wielokrotnie nazywany gównem ma 60 bramek w CL :D

VVujek 24.08.2019 20:30

i tak pobił wielu klasowych zawodników

Sub-Zero 24.08.2019 20:28

Repra to małe piwko przy tym: Zaznaczając że Lewy jeszcze gra i do 34/35 roku życia pobije Raula

VVujek 24.08.2019 20:27

kolejna sprawa ,że on nawet jak nie strzela to bierze ciężar gry na siebie :D

Nitrogen 24.08.2019 20:26

Najlepszy strzelec w historii = klasycznie się zesra xD

VVujek 24.08.2019 20:26

srednio w co drugim meczu gol ,ale jak zwykle się zesra xd

VVujek 24.08.2019 20:26

106 meczY 57 bramek

Skepta 24.08.2019 20:25

;/

Skepta 24.08.2019 20:25

?

Skepta 24.08.2019 20:25

bramki z san marino tez liczysz

Sub-Zero 24.08.2019 20:24

#f :cenzor:

VVujek 24.08.2019 20:24

klasycznie się zesra ? a ile on bramek dla repki strzelił

Skepta 24.08.2019 20:24

bo on tylko dla niemca umi grac #typowyjanusz

Skepta 24.08.2019 20:24

a robercik klasycznie sie zesra w reprze

Sub-Zero 24.08.2019 20:19

Lewy 5 goli po 2 kolejkach. Potem sie dziwić czemu Bayern go nie puści za żadne pieniądze. Powtórke z Austrią poprosze Robercik teraz :)

VVujek 24.08.2019 20:17

dla mnie dzien bez minusa od kusego dniem straconym

VVujek 24.08.2019 20:15

toreira

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509