Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 09.07 (22:00) Joao Mario do Chin? (30)

Autor:
Źródło: różne
ponad rok temu
13499
30
mercato live dzeko barella

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:00

Joao Mario do Chin? Inter i Nelio Lucas spróbuję sprzedać Portugalczyka za co najmniej 25 mln euro. Kierunek? Prawdopodobnie Chiny. Inter otrzymał za zawodnika ofertę od Monaco: płatne (3 mln euro) wypożyczenie z opcją wykupu w wysokości 15 mln euro, która może zmienic się w obligację po rozegraniu pewnej ilości spotkań. Inter jednak odrzucił taką propozycję. 

 

19:15

Sport Mediaset: Pomocnik Fenerbahce Eljif Elmas , który był łączony z przenosinami do Interu ma w najbliższych dniach związać się umową z Napoli.  W środę prawdopodobnie zawodnik przejdzie testy medyczne, po których za kwotę 15 mln euro plus bonusy przeniesie się do klubu spod Wezuwiusza.  

 

19:00

Włoski dziennikarz Maurizio Pistocchi twierdzi, że Napoli również złożyło ofertę za Nicolo Barellę, która została zaakceptowana przez Cagliari. Neapolitański klub zaproponował za pomocnika 30 mln euro plus karty dwóch zawodników: Adama Ounasa i Marko Roga. Informację tą można potraktować tylko jako ciekawostkę, gdyż zawodnik jest zdecydowany na dołączenie do Interu.

 

17:10

Alessandro Beltrami, agent Radji Nainggolana i Nicolo Barelli był widziany przed siedzibą Interu.

Powodem wizyty agenta są zarówno omówienie szczegółów transakcji na linii Inter - Cagliari, w ramach której do Mediolanu powędruje Nicolo Barella, jak i przyszłość Radji Nainggolana, który nie jest w planach Antonio Conte na przyszły sezon i może przenieść się do Chin.

 

16:05

Oficjalnie: Hiszpański klub Albacete poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że nowym zawodnikiem klubu został Rei Manaj. Albański napastnik został wykupiony z Interu za kwotę 2.5 mln euro. Piłkarz podpisał kontrakt z hiszpańskim klubem do 2024 roku.

 

15:58

FCInternews.it: Inter pracuje nad sprzedażą do Monaco Joao Mario. Działacze klubu przedstawili francuskiemu klubowi kwotę jaką chcieliby otrzymać za Portugalczyka i wynosi ona 25 mln euro. Dzisiejszego dnia w siedzibie Interu miało dojść do negocjacji w sprawie transferu pomocnika do Francji. Dziennikarze twierdzą, że otoczenie piłkarza jest bardzo zdesperowane, aby sfinalizować transfer. Sam zawodnik bardzo chciałby przenieść się do Monaco.

 

15:45

Nicolo Barella może być już piłkarzem Interu podczas pobytu drużyny w Lugano. Na jak najszybsze sformalizowanie transferu nalega Inter z Antonio Conte, a także Cagliari, które chce wzmocnić zespół ze sprzedaży pomocnika.

 

15:40

Edin Dżeko powiedział Gianluce Petrachiemu (dyrektorowi sportowemu Romy), że chce się przenieść tylko do Interu. Teraz negocjacje pomiędzy Romą, a Interem powinny przyspieszyć podobnie jak w przypadku Nicolo Barelli. Klub z Rzymu oczekuje 20 mln euro, a Inter oferuje 12 mln euro.

 

15:25

Były obrońca Interu - Jeison Murillo, jest bliski dołączenia do Sampdorii na zasadzie wypożyczenia (2 mln) z obligacją wykupu za 12 mln euro. Informację podał G. Di Marzio.

 

14:20

Tuttosport - Yann Karamoh zostanie dzisiaj zawodnikiem Parmy. Inter sprzedaje Francuza za 12 mln euro, zastrzegając sobie przy tym prawo do jego pierwokupu.

 

14:10

La Gazzetta dello Sport potwierdza, że Nicolo Barella przeniesie się w tym tygodniu do Interu. Nerazzurri najprawdopodobniej wypożyczą Włocha za 10-12 mln euro z obowiązkiem wykupu za 28-30 mln euro.

 

14:00

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Inter złoży w tym tygodniu ofertę w wysokości 60 mln euro za Romelu Lukaku. Belg przebywa obecnie w Australii, gdzie wraz z zespołem Manchesteru United przygotowuje się do nowego sezonu. Jednak trener Czerwonych Diabłów, Ole Gunnar Solskjaer, jasno dał mu do zrozumienia, że ten nie będzie pierwszym wyborem trenera, jeżeli chodzi o obstawienie linii ofensywnej. Manchester United za swojego napastnika chciałby zapłaty w wysokości co najmniej 83 mln euro, na co jednak nie zgadają się włodarze Nerazzurrich, licząc na znacznie niższą kwotę.

 

13:30

Według Corriere della Sera, podczas wczorajszego spotkania pomiędzy Edinem Dzeko a nowym dyrektorem sportowym Romy, Gianlucą Petrachim, bośniacki napastnik utrzymał swoje stanowisko chęci opuszczenia Rzymu na rzecz Interu.

 

11:10

Siostra Radji Nainggolana dla calciomercato: Radja nie jest zadowolony z tego co powiedział Marotta. Jest duża szansa na to, że mój brat opuści Mediolan, nawet pomimo tego, że nie ma aktualnie żadnego chętnego na jego usługi. Radja może skusi się na ofertę zagraniczną. Jesteśmy bardzo zżyci, jednak on nadal nie powiedział mi, gdzie chciałby zagrać. Chciałabym jak najszybciej rozwiązać ten problem. 

 

10:40

Federico Pastorello jest we Francji, gdzie pracuje nad sprzedażą Dalberta do Olympique Lyon - informuje La Gazzetta. Inter chce za piłkarza 18-20 mln euro. 

 

9:20 

Tuttosport - Aby do Interu przyszedł Matteo Darmian, wcześniej miejsce zwolnić muszą mu Dalbert i Joao Miranda.

 

01:50

Sky - Ivan Perisić nie jest na rynku transferowym. Przyszłość Chorwata nie jest porównywalna z przyszłością Nainggolana i Icardiego. Antonio Conte chce przekonać Perisicia do gry na wahadle w ustawieniu 3-5-2.

 

01:00

Barella dzisiaj w Mediolanie?!

Włoskie media sugerują, że dzień dzisiejszy może być dniem w którym badania medyczne przed transferem do Interu przejdzie Nicolo Barella. Zawodnik podpisze 5-letni kontrakt z Interem w ciągu 24-48 godzin. Według Sky transakcja zamknie się w około 45 mln euro + bonusy. Barella zostanie wypożyczony z obligacją wykupu. 

 

00:55

Sky - Radja Nainggolan jest otwarty na przenosiny do Chin. Belga miałyby interesować oferty Dalian Yifang i Shanghai Shenhua.

 

00:49

Sky - Juventus na prowadzeniu w wyścigu po Matteo Darmiana.

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 19.01 (20:29) Inter zainteresowany zawodnikiem Crveny Zvezdy (14)

19.01
01:35
Edin Dzeko

Wymiana Dzeko - Eriksen?! (14)

24.01
10:03

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.07.2019 o 19:59 przez Kondzik
Kondzik
To co jakoś ten Barella ceniony na rynku. Co do Radzia to każdy liczył że będzie niszczył. Niszczył ale wtedy kiedy grał a chyba więcej go nie było jak był. Mam szacunek do gościa robi różnicę ale jednak powoli zaczynają się kontuzję. Wygląda na takiego zeslanego piłkarza z przymusu do innego klubu. Chciałbym żeby jeszcze pogral z rok ale pewnie są rzeczy o których nie wiemy A które nie mogą mieć miejsca. Widziały galy co brały. Myślę że to ostatnia chwila aby odzyskać jakieś 25-30 mln skoro ma odejść. Dwie oferty z Chin przypadek? Nie sądzę.
09.07.2019 o 18:02 przez SETE
+8
SETE
Ja za Radja plakal nie bede, pol sezonu nie gral , na Inter sapal. Oczekiwania byly wieksze. Jesli jest szansa dostac za niego jakies godne pieniedze , tzn w okolicach tego co za niego zaplacilismy to moim zdaniem taka sprzedaz bedzie sie bronila.
09.07.2019 o 19:35 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Ale sprzedawac go za drobne to głupota
09.07.2019 o 17:19 przez Dyl87
+3
Dyl87
Radja do odstrzału ktoś wie ile meczów w pełnym wymiarze rozegrał ?? ? Nie ma co za rok 32 lata i nikt go nie weźmie znając życie jeszcze z jakaś akcja wypali jeśli chcemy być szanowani to najpierw musza to robić zawodnicy Radja out !
09.07.2019 o 17:21 przez Kusy
Kusy
Ivan w takim razie też, ale to święta krowa i pozostanie, jak widać są równi i równiejsi.
09.07.2019 o 19:17 przez Dyl87
+1
Dyl87
Oby Perka tez wygonił
09.07.2019 o 17:17 przez timon
timon
Jezeli za Joao, Karamoah, Manaja I Dalberta uzyskamy prawie 60 mln I za tyle kupimy Lukaku, to bedzie to mistrzostwo swiata
09.07.2019 o 17:47 przez Kondzik
Kondzik
Na to się zanosi.
09.07.2019 o 17:08 przez Kusy
-1
Kusy
Radja jesteśmy z Tobą. Wierzę, że pozostaniesz i pokażesz trojanów turynskiemu, że jesteś ważnym ogniwem tej drużyny.
09.07.2019 o 16:09 przez Dyl87
+1
Dyl87
Mario 25 , Icardi 60, Dalbert 18, Ninja 30, Karamoh 12 może oprócz Lukaku jakiś jeszcze pomocnik do środka
09.07.2019 o 17:12 przez piotrekninter
piotrekninter
Radja Max 25
09.07.2019 o 23:30 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Witam. Czyli ok 120-150 baniek. Widziałbym klasowego pomocnika pewnie ok 100 np za eriksena. Reszta na wypożyczenie tego "najlepszego" ( nie wiem dlaczego) lukaku - reszta czyli z 50 baniek za rok przy wykupie jak kogoś sprzedamy. Tylko problem jest w tym że my jako klub niczego nie oferujemy dobrym graczom. Nie chcą do nas przyjść bo place są mniejsze a trofea tylko można pomarzyć. Nie ma co mówić że conte swoją osobą przyciągnie gwiazdy. Póki co to nie Guardiola że każdy che z nim pracować. Jestem trochę niedowiarkiem i chciałbym zobaczyć czy to taki profesjonalista. Do tej pory miał dobrych piłkarzy i duże budżety więc połowę mniej pracy niż inni. A wracając do tematu za sprzedanych trzeba zainwestować w pomocnika ...
09.07.2019 o 16:08 przez WTC
WTC
25 to szczyt marzeń za to kalectwo.
09.07.2019 o 16:03 przez Dyl87
+2
Dyl87
Za 25 mil to z pocałowaniem ręki plus za Karamoha 12 do tego Ninja i Icardi ładna kwota się robi może zarząd zrobi nam jakiś prezent o którym nic teraz nie wiemy :)
09.07.2019 o 14:17 przez danielinter
danielinter
Najwyraźniej MU nie bierze pod uwage wyp z opcja/przymusem wykupu wiec zamiast wydawac na Barelle od razu 40+ to te pieniądze pojda w duzej części na Lukaku , a za Niccolo zaplacimy po sezonie.Przydaloby sie w koncu sprzedac zwlaszcza Dalberta i Mario , a najwyraźniej w dalszej cześć Mauro i Radje.
09.07.2019 o 13:39 przez AveCaesar
AveCaesar
Ładnie lecimy. Spec od kupowania z pustym portfelem skumał się z mistrzem negocjacji. Ciekawe ile teraz zapłacimy za Barelle.
09.07.2019 o 14:03 przez SETE
+1
SETE
Skonczy się na 45 mln rozlozonych na 2 lata , np. 15 + 30 lub podobnie. Z pkt widzenia Interu i najważniejszego okna od lat ( pod katem nowego trenera ) ważne jest aby cash został np. na Lukaku
09.07.2019 o 13:05 przez cukier17
+2
cukier17
Pan periscic musi się dac przekonac... o matko Wielmożny czcigodny..
09.07.2019 o 12:20 przez DonDawido
DonDawido
Szkoda Radjy. W kontekście tego, ile nas kosztował w zeszłym roku - tym bardziej.
09.07.2019 o 11:24 przez RedKhmer
RedKhmer
Wypożyczenie Barelli pozwoli na zwiększenie kasy na Lukaku. Dzięki temu będziemy mogli kupić go teraz a nie po sprzedaży Icardiego. Juve specjalnie wtrąca się w transfer Lukaku by wszystko przedłużyć i na koniec okienka postawić nas pod ścianą z Icardim. Jeżeli kupimy teraz Lukaku to będą w czarnej dupie bo kasa z Icara nie będzie nam potrzebna na Lukaku.
09.07.2019 o 11:21 przez KoBa
+1
KoBa
O, następny ma rzecznika w spódnicy...
09.07.2019 o 10:34 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
Radja Nainggolan powinien zostać
09.07.2019 o 08:54 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Godin za free, Barelka i Sensi wypożyczenia, Austriak za 22M €. Póki co Pan Zhang szasta hajsem aż miło :)
Mam szczerą nadzieję, że Ausilio i zezowaty planują zakup jakieś gwiazdy do środka pola, ponieważ na ten moment nasz pomoc woła o pomstę do nieba. Zdaję sobie sprawę , że jest dopiero początek mercato, lecz w doniesieniach prasowych póki co nie pojawia się żadne sensowne nazwisko w kontekście pomocy. Kasą też przesadnie nie szastamy.
Zezowaty otwarcie mówiąc, że nie potrzebuje Nainggolana i Icardiego, obnizył ich wartość niemiłosiernie i nie jest w dobrej pozycji w negocjacjach.
nie wygląda mi to na przemyślaną decyzję faceta, który rzekomo uważany jest za najlepszego speca w swojej dziedzinie na Półwyspie Apenińskim.

Oprócz obrony, która przynajmniej na papierze wygląda na jedna z najmocniejszych formacji, nie tylko w Seria A, to chociażby pomoc jest na poziomie Lazio, tudzież Fiorentiny.
09.07.2019 o 08:03 przez Dyl87
+3
Dyl87
Dobrze że Kasują tych co pluli na herb Ninja puki można coś za niego wziasc , Icardi jeszcze musi przyjść czas na Perka
09.07.2019 o 07:38 przez djguclo87
+3
djguclo87
45 mln normalna cena w końcu robi się włoski Inter a zobaczycie że Barella odpali 💪 w Cagliari nie miał z kim grać a tu będzie naszym motorem napędowym zobaczycie
09.07.2019 o 06:06 przez Kondzik
+1
Kondzik
Barella wypożyczenie lol. Sensi też, Godin za free. No panie Zhang czas wkoncu ruszyć gotówkę z kieszeni
09.07.2019 o 06:03 przez WTC
WTC
45 mln + bonusy to gruba przesada.
09.07.2019 o 06:10 przez Kondzik
+1
Kondzik
Czy przesada to się okaże. Sądzę że jakby był innej narodowości to by kosztował połowę mniej. Trzeba mieć nadzieję że bd grał na miarę tej kasy
09.07.2019 o 03:19 przez maniek-maniek
+2
maniek-maniek
Perisić powinni wyje... to co on grał w zeszłym sezonie... niewiem czy Conte coś wskura...nikt go nie chce teraz to chce zostać pała jeb....
09.07.2019 o 07:09 przez darek666sz
darek666sz
Niby tak,ale jakby wrocil do formy przy Conte to na wahadło super opcja bo motor w dupie ma.

Shoutbox

Endru 27.01.2021 20:55

Zakompleksione sciery

Endru 27.01.2021 20:55

Milan tfuuuuu

Imrahil 27.01.2021 20:31

ac milan

Imrahil 27.01.2021 20:31

sss...AGHHHRRRr...EGHR..TFUU!..

Rebelde 27.01.2021 20:17

kupić kogoś konkretnego i na ławę Di Marco

Rebelde 27.01.2021 20:17

po sezonie chyba obu lewych wahadłowych będzie trzeba wymienić..

Imrahil 27.01.2021 20:16

gra tak bardzo pasywnie, statycznie

Imrahil 27.01.2021 20:16

szkoda ze nam jang ostatnio zmizerniał

Rebelde 27.01.2021 20:15

w Parmie to nawet Hakimi by blado wyglądał, skoro oni talko stawiają autobus i laga na Gervinho

Imrahil 27.01.2021 20:15

mental&doswiadczenie

Imrahil 27.01.2021 20:14

tylko ten kolarov z siwym ryjem kompletna katastrofa

Imrahil 27.01.2021 20:13

inne cele i od razu odrodzony

Imrahil 27.01.2021 20:13

a u nas

Imrahil 27.01.2021 20:12

ale zobaczcie, Darmian w guwno-parmie guwno-gra

Rebelde 27.01.2021 20:08

żałuj że nie oglądałeś. Tak gwałconego Milanu to jeszcze nie było

IlCapitano 27.01.2021 20:03

A te gównozjady z Milaniaka jeszcze coś się rzucają padalce tak jak ich wyznawca cygan z kucykiem co to nigdy LM nie wygrał i ma ból dupy

IlCapitano 27.01.2021 20:02

Meczu nie oglądałem, ale te statystyki wyglądają kompromitująco https://www.flashscore.pl/mecz/d6YrRkk4/#statystyki-meczu;0

IlCapitano 27.01.2021 20:01

Lautarowizna barcelońska obrzydliwa nie byłaby taką amatorką to Juventus, wczoraj Milaniak zostaliby zmieceni z powierzchni ziemi

Luki165 27.01.2021 19:59

Brakuje około 5 6 bramek

Luki165 27.01.2021 19:58

3 to mógł dołożyć tylko w meczu z Juve

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27132

Liczba newsów: 38512