Plotki transferowe

Mercato Live - 09.07.2018 (22:05) Kolacja Ausilio z przedstawicielami Atletico (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
ponad rok temu
273
29
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:05

La Gazzetta dello Sport - informuje, że dzisiejszego wieczora w Mediolanie mają zameldować się przedstawiciele Atletico Madryt. Hiszpanów na kolacji podejmować ma dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio. Celem rozmów ma być możliwość transferu Sime Vrsaljko do Interu.

 

21:53

La Repubblica - twierdzi, że jest coraz dalej od porozumienia pomiędzy Florenzim, a jego obecnym pracodawcą. Zawodnik Romy nie zgadza się na warunki nowego kontraktu przedstawionego przez Monchiego. Według włoskiej prasy agent zawodnika kontaktował się dzisiaj z Interem

 

20:20

France Football - Inter kontaktował się z otoczeniem Dimitri Payeta. Powód? Interowi podoba się gra doświadczonego zawodnika i w razie problemów w negocjacjach z Bordeaux ws. Malcoma Payet będzie jedną z alternatyw. 

 

20:20

Massimiliano Mirabelli wywiadzia dla Sky kategorycznie zaprzeczył, jakoby była szansa na przejście Suso do Interu:

Suso ma klauzulę wykupu dla klubów zza granicy i zawsze chciał u nas zostać. Mam nadzieję, że także teraz tak się stanie, jednakże mogę powiedzieć, że na pewno nie przejdzie do Interu! Mogę was zapewnić, Milan nie będzie wysyłał swoich zawodników gdzie popadnie oraz nie będzie sprzedawał najlepszych zawodników. 

 

18:20

Malcom tylko na ławce rezerwowych w spotkaniu towarzyskim Bordeaux przeciwko MC Algier.

 

14:41

Premium Sport informuje, że Lazio monitoruje sytuację Rafinhii. Szkoleniowiec Rzymian Simone Inzaghi chciałby sprowadzić Brazylijczyka w swoje szeregi. Sam piłkarz odrzucił póki co oferty klubów z Premer League, gdyż chce wrócić do Włoch. Rafinha nie wyklucza możliwości transferu do Lazio, jednak jego pierwszym wyborem cały czas pozostaje Inter.

 

13:30

Operacja Dembele rozpoczęta. Portal fcinternews.it informuje, że Piero Ausilio otrzymał wyraźne polecenie Luciano Spallettiego, aby ten ściągnął piłkarza do Mediolanu. Na środę i czwartek mają być zaplanowane kolejne rozmowy, które mają przyśpieszyć transfer zawodnika. Dembele otrzymał kilka ofert z Anglii, ale piłkarz nie chce kontynuować swojej kariery w żadnym innym klubie Premier League.

 

13:20

Chelsea i Tottenham po Malcoma. Francuskie Le 10 Sport donosi, że Tottenham chce wykorzystać przeciągające się negocjacje na linii Inter-Bordeaux i wkroczyć do gry o podpis Marcoma. Anglicy mają się w najbliższym czasie kontaktować z otoczeniem piłkarza i zaproponować mu korzystną ofertę. Te samo źródło donosi, że także Chelsea może wkroczyć do gry jeżeli Eden Hazard zostanie sprzedany do Realu Madryt. 

 

10:50

Massimo Ferrero w wypowiedzi dla Il Secolo XIX poinformował, że Inter jest zainteresowany kupnem Dennisa Praeta:

Inter oferuje nam Edera w ramach wymiany za Praeta, ale jestem przeciwny takiej transakcji. Żeby kupić Praeta, trzeba zapłacić jego klauzule. Chcemy go zatrzymać. Wszyscy rozumieją, że chcemy zrobić dobre, inteligentne mercato.

 

10:26

ESPN - Tylko Inter zainteresowany Rafinhą. Zawodnik wrócił do treningów z FC Barceloną, z którą przygotowuje się do następnego sezonu, jednak w nowym sezonie wraz z Marlonem Santosem i Douglasem nie zagra w barwach katalońskiego klubu. Na chwilę obecną poważne zainteresowanie  Rafinhą przejawia tylko Inter. 

 

09:20

Cierpliwe negocjacje w sprawie Malcoma. Corriere dello Sport informuje, że kluby mają porozumienie co do sumarycznej wartości całej operacji - będzie to 40 mln euro. Nadal nie jest znana ostateczna formuła transferu.

 

08:54

Także Sime Vrsaljko zgadza się na grę w Interze. Corriere dello Sport informuje, że problemem mogą się okazać oczekiwania finansowe Atletico Madryt. Agent piłkarza miał potwierdzić jego zgodę na grę w Interze, Hiszpanie oczekują jednak 25 mln euro za obrońcę.

 

08:55

Samuele Mulattieri zostanie zawodnikiem Interu. Nerazzurri wygrali walkę o utalentowanego pomocnika Spezi z Juventusem. La Gazzetta dello Sport informuje, że 18-latek będzie kosztował 1.2 mln euro. 

 

08:55

Mousa Dembele zgadza się na przenosiny do Interu. Zdaniem La Gazzetty dello Sport zawodnik nie otrzymał żadnych ofert z Chin i w tym tygodniu może dojść do przełomowych negocjacji Piero Ausilio z działaczami Tottenhamu. Dembele jest namawiany na przenosiny do Mediolani między innymi przez Radje Nainggolana. 

Zobacz też

young politano mercato live

Mercato Live - 16.01 (21:10) Ashley Young zostanie piłkarzem Interu! (83)

16.01
00:00
eriksen barbosa mercato live

Mercato Live - 18.01 (21:00) Newcastle zaoferuje 21 mln euro za Lazaro? (61)

18.01
00:01

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2018 o 07:57 przez Kazam
Kazam
Darmowy makaron zawsze dobry :) A tak serio...czekamy na Florenziego pewnie. Wersalko nie ucieknie w razie czego
10.07.2018 o 06:16 przez Klinsi64
Klinsi64
według Pedulli,żadnego spotkania nie było,bo nasi czają się na Florenziego
10.07.2018 o 04:14 przez piotrekninter
piotrekninter
Piero i jego makaron, Vrsaljko nasz :)
10.07.2018 o 00:47 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Piero polej im porzadnie :D
09.07.2018 o 23:49 przez zemaria
zemaria
Co mi się wydaje , że Pietrek ma dobrą rozkminę skoro Hiszpańce przyjeżdzają do nas
09.07.2018 o 22:11 przez Tifosinho
Tifosinho
Piero Nam się nieźle roztyje przez te mercato.
09.07.2018 o 22:00 przez Orzeu
Orzeu
Czy ja wiem Sempre? Jakieś zapytanie mogło być, ale to też mogła być gra mająca na celu wynegocjowanie lepszych warunków w transakcji z Bordeaux.
09.07.2018 o 21:44 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Payet - 100% plota
09.07.2018 o 20:40 przez Odro
Odro
Przecież jakby Dembele, Rafinha i Payet dołączyli to ten skład by miał samych dzików w ekipie :D Jestem bardzo na tak co do Payeta oj bardzo. Szczerze to pierwsze nazwisko z aktualnych spekulacji które mocno mnie podjarało :D
09.07.2018 o 16:54 przez Est
Est
Tu raczej nie chodzi o to, czy powinien grać Naingollan, czy Rafinha, a raczej Rafinha czy Dembele.
09.07.2018 o 16:30 przez Kondzik
Kondzik
Przecież to najlepsza pozycja dla najgo. Masakra ludzie...
09.07.2018 o 16:28 przez fcinter.pl
fcinter.pl
No Rafinha gwarantuje kreatywnosc, a Nainggolan nie :D Sroga beka
09.07.2018 o 16:27 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
przeciez ninja gral u spalla w romie na tej pozycji
09.07.2018 o 16:22 przez Dzyl
Dzyl
Nie rozumiem czemu Dembele, a nie Rafinha. Nainggolan jako trequrista? nie widzę tego. Potrzebujemy kreatywności w pomocy a Rafinha to zapewnia. Saga z Malcomem przypomina sagę z Dalbertem.
09.07.2018 o 16:09 przez Gloin1989
Gloin1989
Florenzi/ Vrsaljko ,Malcom,Rafinha tak trudna panie Ausilio
09.07.2018 o 15:53 przez maestro177
maestro177
Dembele będzie grał na tej samej pozycji co Gagliardini I Vecino, do rotacji z Naingollanem nikogo nie będzie.
09.07.2018 o 15:30 przez KoBa
KoBa
Dembele jest lepszym środkowym pomocnikiem od Rafinhi, taka prawda.
09.07.2018 o 15:07 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
davi - wg prasy Dembele jest wyborem Lucjana i to on wydał dyspozycję Ausilio, zeby go sprowadził. Więc skoro trener go uważa za cel nr 1 do wzmocnienia pomocy, to nam pozostało się tylko zgodzić z jego wyborem.
09.07.2018 o 14:52 przez davi23
davi23
Martwi mnie PO... ciągle nic... tylko Florenzi, da nam jakiś poziom, reszta mam spore wątpliwości.
09.07.2018 o 14:51 przez davi23
davi23
Nie wiem po co ten Dembele... na siłę... wiem, że trzeba opierdzielić Mario i te kluby z Premier League coś kasy mogą dać, ale Dembele sorry... walczyć o Rafinhe, gość dobry dla nas i chce dla nas grać, już straciliśmy Cancelo, wystarczy.
Nie wiem jak, ale musza się dogadać z Barcą.

Malcom, to niezła saga... na moje nasi, sie obijają z tym, bo nie wiedzą co zrobić z Candreva, którego dzisiaj już nikt nie chce, oraz gdzie posłać Karamoh na wypożyczenie, bo sprzedawać - NIE MA SZANS, za duży talent i coś jednak pokazał tylko miał mało gry.
09.07.2018 o 12:57 przez cristian08
cristian08
Ten vrsalkjo to niezbyt nice opcja
09.07.2018 o 12:49 przez Est
Est
Fajnie by było, gdyby Ausilio jednak nie odpuścił negocjacji z Barceloną, bo jednak szkoda stracić zawodnika, który już zdążył się pokazać z dobrej strony grając koszulce Interu.
09.07.2018 o 11:44 przez Towarzysz
Towarzysz
Dokładnie, Orzeu. Teraz zaczyna się taktyczna część Mercato, w której Ausilio jak przyczajony gepard musi wyczekiwać na ofiarę. Ofiarami w tym wypadku są Dembele, Florenzi i Rafinhia.
09.07.2018 o 11:22 przez Orzeu
Orzeu
Est - bo może liczą na lepszą ofertę. To że na dzień 9 lipca nie ma ofert nie znaczy, że 9 sierpnia nie będzie ofert za Rafinhę.
09.07.2018 o 11:18 przez Est
Est
Skoro Rafinha i tak ma nie grać w Barcelonie, a zaintresowanie tym zawodnikiem przejawia tylko Inter, to dlaczego zarząd Barcelony nie chce go puścić do Interu na wypożyczenie na rok z obowiązkiem wykupu po sezonie? Przecież to nie ma sensu, chcą na siłę trzymać zawodnika, z którego usług i tak nie będą korzystać.
09.07.2018 o 10:41 przez Chuchu
Chuchu
Na pewno lepiej Vrsaljko niż Bereszyński albo tym bardziej Vidal. Na Florenziego nie liczę.
Dembele zapraszam, ale na pewno nie za kwotę, którą chce za niego Tottenham.
09.07.2018 o 10:07 przez Orzeu
Orzeu
również się przekonałem do Vrsaljko, jak najbardziej bym go widział w Interze.
09.07.2018 o 09:55 przez Odro
Odro
Dawać Malcoma i Dembele :) Co do Chorwata to obserwując go na mundialu dużo bardziej mi się podoba jak gra niż Cancelo chętnie Sime bym u nas widział choć też byłem i jestem zwolennikiem Florenziego
09.07.2018 o 09:12 przez Kazam
Kazam
Dembele Witamy! Wersalko, czekamy...na Florenziego

Shoutbox

Chuchu 18.01.2020 21:24

4 pkt na Barcelonie* chciałem napisać

Chuchu 18.01.2020 21:24

Może w następnym sezonie wreszcie się uda

Chuchu 18.01.2020 21:24

Gdybyśmy potrafili grać drugie połowy, to w sumie byśmy mogli ugrać 3 pkt na Barcelonie i 6 na BVB :D

Neraz1908 18.01.2020 21:23

anczelot ogarnial

Claudio 18.01.2020 21:23

jednak bvb > salzburg

Chuchu 18.01.2020 21:23

Jeszcze 4 pkt na Liverpoolu ugrali

Chuchu 18.01.2020 21:22

Jak to Napoli wyszło z grupy, a my nie?

IlCapitano 18.01.2020 21:22

Nie stoczyło tylko wróciło na swoje miejsce

Claudio 18.01.2020 21:22

Callejon xD

pluto11 18.01.2020 21:19

Milan to jeszcze można zrozumieć ale tak jak stoczyło się Napoli z dnia na dzień w sumie

Vancore 18.01.2020 21:19

pisali w Internecie przeciez ze IZ back trzeba bylo czytac uwaznie to bys wiedzial

Claudio 18.01.2020 21:19

jakby Inter gral tak jak Napoli to bym nie ogladal ich meczow

Vancore 18.01.2020 21:19

wracajo zwyczjnie

pluto11 18.01.2020 21:18

Masakra Milan 10 Napoli 12 co się dzieje

IlCapitano 18.01.2020 21:18

GOLA

Vancore 18.01.2020 21:18

strzelam bramke

Vancore 18.01.2020 21:18

opsajt i gol

Neraz1908 18.01.2020 21:17

ofsajd kutrone

Neraz1908 18.01.2020 21:17

gool

chmolo 18.01.2020 21:16

Sluchsc się nie da albo pochwały albo "kolejne cudowne zagranie Zielińskiego" a zwykle krosowe podanie które Brozo zrobiłby z zamkniętymi oczami

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 44'

    Napoli

    0 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29149

Liczba newsów: 35642