Plotki transferowe

Mercato Live - 09.07.2018 (22:05) Kolacja Ausilio z przedstawicielami Atletico (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
38
29
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:05

La Gazzetta dello Sport - informuje, że dzisiejszego wieczora w Mediolanie mają zameldować się przedstawiciele Atletico Madryt. Hiszpanów na kolacji podejmować ma dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio. Celem rozmów ma być możliwość transferu Sime Vrsaljko do Interu.

 

21:53

La Repubblica - twierdzi, że jest coraz dalej od porozumienia pomiędzy Florenzim, a jego obecnym pracodawcą. Zawodnik Romy nie zgadza się na warunki nowego kontraktu przedstawionego przez Monchiego. Według włoskiej prasy agent zawodnika kontaktował się dzisiaj z Interem

 

20:20

France Football - Inter kontaktował się z otoczeniem Dimitri Payeta. Powód? Interowi podoba się gra doświadczonego zawodnika i w razie problemów w negocjacjach z Bordeaux ws. Malcoma Payet będzie jedną z alternatyw. 

 

20:20

Massimiliano Mirabelli wywiadzia dla Sky kategorycznie zaprzeczył, jakoby była szansa na przejście Suso do Interu:

Suso ma klauzulę wykupu dla klubów zza granicy i zawsze chciał u nas zostać. Mam nadzieję, że także teraz tak się stanie, jednakże mogę powiedzieć, że na pewno nie przejdzie do Interu! Mogę was zapewnić, Milan nie będzie wysyłał swoich zawodników gdzie popadnie oraz nie będzie sprzedawał najlepszych zawodników. 

 

18:20

Malcom tylko na ławce rezerwowych w spotkaniu towarzyskim Bordeaux przeciwko MC Algier.

 

14:41

Premium Sport informuje, że Lazio monitoruje sytuację Rafinhii. Szkoleniowiec Rzymian Simone Inzaghi chciałby sprowadzić Brazylijczyka w swoje szeregi. Sam piłkarz odrzucił póki co oferty klubów z Premer League, gdyż chce wrócić do Włoch. Rafinha nie wyklucza możliwości transferu do Lazio, jednak jego pierwszym wyborem cały czas pozostaje Inter.

 

13:30

Operacja Dembele rozpoczęta. Portal fcinternews.it informuje, że Piero Ausilio otrzymał wyraźne polecenie Luciano Spallettiego, aby ten ściągnął piłkarza do Mediolanu. Na środę i czwartek mają być zaplanowane kolejne rozmowy, które mają przyśpieszyć transfer zawodnika. Dembele otrzymał kilka ofert z Anglii, ale piłkarz nie chce kontynuować swojej kariery w żadnym innym klubie Premier League.

 

13:20

Chelsea i Tottenham po Malcoma. Francuskie Le 10 Sport donosi, że Tottenham chce wykorzystać przeciągające się negocjacje na linii Inter-Bordeaux i wkroczyć do gry o podpis Marcoma. Anglicy mają się w najbliższym czasie kontaktować z otoczeniem piłkarza i zaproponować mu korzystną ofertę. Te samo źródło donosi, że także Chelsea może wkroczyć do gry jeżeli Eden Hazard zostanie sprzedany do Realu Madryt. 

 

10:50

Massimo Ferrero w wypowiedzi dla Il Secolo XIX poinformował, że Inter jest zainteresowany kupnem Dennisa Praeta:

Inter oferuje nam Edera w ramach wymiany za Praeta, ale jestem przeciwny takiej transakcji. Żeby kupić Praeta, trzeba zapłacić jego klauzule. Chcemy go zatrzymać. Wszyscy rozumieją, że chcemy zrobić dobre, inteligentne mercato.

 

10:26

ESPN - Tylko Inter zainteresowany Rafinhą. Zawodnik wrócił do treningów z FC Barceloną, z którą przygotowuje się do następnego sezonu, jednak w nowym sezonie wraz z Marlonem Santosem i Douglasem nie zagra w barwach katalońskiego klubu. Na chwilę obecną poważne zainteresowanie  Rafinhą przejawia tylko Inter. 

 

09:20

Cierpliwe negocjacje w sprawie Malcoma. Corriere dello Sport informuje, że kluby mają porozumienie co do sumarycznej wartości całej operacji - będzie to 40 mln euro. Nadal nie jest znana ostateczna formuła transferu.

 

08:54

Także Sime Vrsaljko zgadza się na grę w Interze. Corriere dello Sport informuje, że problemem mogą się okazać oczekiwania finansowe Atletico Madryt. Agent piłkarza miał potwierdzić jego zgodę na grę w Interze, Hiszpanie oczekują jednak 25 mln euro za obrońcę.

 

08:55

Samuele Mulattieri zostanie zawodnikiem Interu. Nerazzurri wygrali walkę o utalentowanego pomocnika Spezi z Juventusem. La Gazzetta dello Sport informuje, że 18-latek będzie kosztował 1.2 mln euro. 

 

08:55

Mousa Dembele zgadza się na przenosiny do Interu. Zdaniem La Gazzetty dello Sport zawodnik nie otrzymał żadnych ofert z Chin i w tym tygodniu może dojść do przełomowych negocjacji Piero Ausilio z działaczami Tottenhamu. Dembele jest namawiany na przenosiny do Mediolani między innymi przez Radje Nainggolana. 

Zobacz też

Lucas Tousart

Tousart pod baczną obserwacją (5)

24.09
15:07
Milan Skriniar

CdS - MU po Skriniara (17)

13.09
11:14

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2018 o 07:57 przez Kazam
Kazam
Darmowy makaron zawsze dobry :) A tak serio...czekamy na Florenziego pewnie. Wersalko nie ucieknie w razie czego
10.07.2018 o 06:16 przez Klinsi64
Klinsi64
według Pedulli,żadnego spotkania nie było,bo nasi czają się na Florenziego
10.07.2018 o 04:14 przez piotrekninter
piotrekninter
Piero i jego makaron, Vrsaljko nasz :)
10.07.2018 o 00:47 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Piero polej im porzadnie :D
09.07.2018 o 23:49 przez zemaria
zemaria
Co mi się wydaje , że Pietrek ma dobrą rozkminę skoro Hiszpańce przyjeżdzają do nas
09.07.2018 o 22:11 przez Tifosinho
Tifosinho
Piero Nam się nieźle roztyje przez te mercato.
09.07.2018 o 22:00 przez Orzeu
Orzeu
Czy ja wiem Sempre? Jakieś zapytanie mogło być, ale to też mogła być gra mająca na celu wynegocjowanie lepszych warunków w transakcji z Bordeaux.
09.07.2018 o 21:44 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Payet - 100% plota
09.07.2018 o 20:40 przez Odro
Odro
Przecież jakby Dembele, Rafinha i Payet dołączyli to ten skład by miał samych dzików w ekipie :D Jestem bardzo na tak co do Payeta oj bardzo. Szczerze to pierwsze nazwisko z aktualnych spekulacji które mocno mnie podjarało :D
09.07.2018 o 16:54 przez Est
Est
Tu raczej nie chodzi o to, czy powinien grać Naingollan, czy Rafinha, a raczej Rafinha czy Dembele.
09.07.2018 o 16:30 przez Kondzik
Kondzik
Przecież to najlepsza pozycja dla najgo. Masakra ludzie...
09.07.2018 o 16:28 przez fcinter.pl
fcinter.pl
No Rafinha gwarantuje kreatywnosc, a Nainggolan nie :D Sroga beka
09.07.2018 o 16:27 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
przeciez ninja gral u spalla w romie na tej pozycji
09.07.2018 o 16:22 przez Dzyl
Dzyl
Nie rozumiem czemu Dembele, a nie Rafinha. Nainggolan jako trequrista? nie widzę tego. Potrzebujemy kreatywności w pomocy a Rafinha to zapewnia. Saga z Malcomem przypomina sagę z Dalbertem.
09.07.2018 o 16:09 przez Gloin1989
Gloin1989
Florenzi/ Vrsaljko ,Malcom,Rafinha tak trudna panie Ausilio
09.07.2018 o 15:53 przez maestro177
maestro177
Dembele będzie grał na tej samej pozycji co Gagliardini I Vecino, do rotacji z Naingollanem nikogo nie będzie.
09.07.2018 o 15:30 przez KoBa
KoBa
Dembele jest lepszym środkowym pomocnikiem od Rafinhi, taka prawda.
09.07.2018 o 15:07 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
davi - wg prasy Dembele jest wyborem Lucjana i to on wydał dyspozycję Ausilio, zeby go sprowadził. Więc skoro trener go uważa za cel nr 1 do wzmocnienia pomocy, to nam pozostało się tylko zgodzić z jego wyborem.
09.07.2018 o 14:52 przez davi23
davi23
Martwi mnie PO... ciągle nic... tylko Florenzi, da nam jakiś poziom, reszta mam spore wątpliwości.
09.07.2018 o 14:51 przez davi23
davi23
Nie wiem po co ten Dembele... na siłę... wiem, że trzeba opierdzielić Mario i te kluby z Premier League coś kasy mogą dać, ale Dembele sorry... walczyć o Rafinhe, gość dobry dla nas i chce dla nas grać, już straciliśmy Cancelo, wystarczy.
Nie wiem jak, ale musza się dogadać z Barcą.

Malcom, to niezła saga... na moje nasi, sie obijają z tym, bo nie wiedzą co zrobić z Candreva, którego dzisiaj już nikt nie chce, oraz gdzie posłać Karamoh na wypożyczenie, bo sprzedawać - NIE MA SZANS, za duży talent i coś jednak pokazał tylko miał mało gry.
09.07.2018 o 12:57 przez cristian08
cristian08
Ten vrsalkjo to niezbyt nice opcja
09.07.2018 o 12:49 przez Est
Est
Fajnie by było, gdyby Ausilio jednak nie odpuścił negocjacji z Barceloną, bo jednak szkoda stracić zawodnika, który już zdążył się pokazać z dobrej strony grając koszulce Interu.
09.07.2018 o 11:44 przez Towarzysz
Towarzysz
Dokładnie, Orzeu. Teraz zaczyna się taktyczna część Mercato, w której Ausilio jak przyczajony gepard musi wyczekiwać na ofiarę. Ofiarami w tym wypadku są Dembele, Florenzi i Rafinhia.
09.07.2018 o 11:22 przez Orzeu
Orzeu
Est - bo może liczą na lepszą ofertę. To że na dzień 9 lipca nie ma ofert nie znaczy, że 9 sierpnia nie będzie ofert za Rafinhę.
09.07.2018 o 11:18 przez Est
Est
Skoro Rafinha i tak ma nie grać w Barcelonie, a zaintresowanie tym zawodnikiem przejawia tylko Inter, to dlaczego zarząd Barcelony nie chce go puścić do Interu na wypożyczenie na rok z obowiązkiem wykupu po sezonie? Przecież to nie ma sensu, chcą na siłę trzymać zawodnika, z którego usług i tak nie będą korzystać.
09.07.2018 o 10:41 przez Chuchu
Chuchu
Na pewno lepiej Vrsaljko niż Bereszyński albo tym bardziej Vidal. Na Florenziego nie liczę.
Dembele zapraszam, ale na pewno nie za kwotę, którą chce za niego Tottenham.
09.07.2018 o 10:07 przez Orzeu
Orzeu
również się przekonałem do Vrsaljko, jak najbardziej bym go widział w Interze.
09.07.2018 o 09:55 przez Odro
Odro
Dawać Malcoma i Dembele :) Co do Chorwata to obserwując go na mundialu dużo bardziej mi się podoba jak gra niż Cancelo chętnie Sime bym u nas widział choć też byłem i jestem zwolennikiem Florenziego
09.07.2018 o 09:12 przez Kazam
Kazam
Dembele Witamy! Wersalko, czekamy...na Florenziego

Shoutbox

Kredence 26.09.2018 10:47

nie on to kto inny by poleciał

Kazam 26.09.2018 10:46

on i inni mlodzi nam zalatwili ffp

Kazam 26.09.2018 10:46

ale pinamontiego to ty szanuj

Kredence 26.09.2018 10:44

nasz wielki talent Pinamonti wejdzie z lawki i cos wsadzi xD

Kredence 26.09.2018 10:43

remisik

IlCapitano 26.09.2018 10:42

może dziś pierwsza wygrana Frosinone

Kredence 26.09.2018 10:37

Brozovic w zeszlym sezonie od meczu z naples to byl scisly TOP ligi srodkowych pomocnikow

Kazam 26.09.2018 10:36

Czomber 25 września 2018, 23:00 Brozović od jakiegoś czasu jest najlepszym, defensywnym pomocnikiem w Serie A. Spaletti zrobił bestię.

Kredence 26.09.2018 10:35

i to przed gatuco

Kredence 26.09.2018 10:34

juz Spall leci xD

Kazam 26.09.2018 10:34

"Co do Gattuso - to będzie bardzo smutne, jak Spal wyleci wcześniej niż Rino. To będzie oznaczało tylko to, że Inter stara się szybko naprawiać błędy, a My nie, bo nasz "trener" już dawno powinien polecieć, a nadal go trzymamy"

Kredence 26.09.2018 10:34

o Brozoviciu jaka dyskusja xD

Kredence 26.09.2018 10:34

popierdują sobie

Kredence 26.09.2018 10:33

jakies lamusy bez pojecia

Kazam 26.09.2018 10:33

ja tysz

Kredence 26.09.2018 10:33

ide poczytac xD

Kredence 26.09.2018 10:32

XD

Kazam 26.09.2018 10:32

xD

IlCapitano 26.09.2018 10:32

pokłócili się o Inter

IlCapitano 26.09.2018 10:32

dobra beka na stronie Milanu ocencie http://www.acmilan.com.pl/news/24785/trwa_6_kolejka_serie_a

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17617

Liczba newsów: 31680