Plotki transferowe

Mercato Live - 09.08 (20:36) Sky - Inter i Bayern czekają na zgodę Perisicia / Rakitic chce zostać w Barcelonie (42)

Autor:
Źródło: różne
15 dni temu
14070
42
mercato live dzeko barella

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:36

GdS – Ivan Perisic ma 48 godzin na wyrażenie zgody lub też nie na transfer do Bayernu.

 

18:26

Mundo Deportivo – Po zamknięciu okienka transferowego w Anglii zamknęła się jedna z dróg transferowych dla Philippe Coutinho. Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że Brazylijczyk może trafić do jednego z czterech klubów: PSG, Bayern, Juventus oraz Inter.

 

18:10

Sky Sport Deutschland – Inter osiągnął porozumienie z Bayernem w kwestii wypożyczenia Perisicia. Brakuje tylko zgody piłkarza na transfer.

 

Mundo Deportivo – Wbrew Barcelonie Ivan Rakitic nie chce odchodzić z klubu.

 

15:52

Niemiecki Sport 1 – Inter ustalił warunki wypożyczenia Ivana Perisicia do Bayernu Monachium. Perisic miał być wyborem trenera Bawarczyków, Nico Kovacia. Jednak niemieccy działacze mają wątpliwości czy Chorwat posiada odpowiednie umiejętności, aby grać w monachijskim klubie. Perisic ma zostać wypożyczony z prawem do wykupienia za 30 mln euro.

 

Aftonbladet.se – Inter złożył ofertę za w wysokości 1.68 mln euro za 20-letniego skrzydłowego szwedzkiego zespołu Orebro SK, Jake’a Larssona. Szwedzi jeszcze nie odpowiedzieli na tą ofertę.

 

15:31

Bild – Inter porozumiał się z Bayernem co do warunków wypożyczenia do bawarskiego klubu Ivana Perisicia. Chorwat ma być wypożyczony z opcją wykupienia za 30 mln euro. Obecnie brakuje tylko zgody piłkarza do przeprowadzenie transferu.

 

13:11

FcInternews.it – W przeciągu kilku najbliższych godzin ma odbyć się kolejna tura negocjacji w sprawie transferu Edina Dzeko. Wczorajszego dnia agent zawodnika spotkał się z dyrektorem Romy Gianlucą Petrachim  w rzymskim hotelu Gallia. Przedstawiciel Bośniaka zakomunikował Petrachiemu, że jego klient chce jak najszybciej odejść do Interu. Dyrektor Romy po raz kolejny przedstawił oczekiwania jego klubu. Minimum 20 mln euro. Tyle wynosi cena napastnika. Dyrektor Giallorossich poinformował również, że jego klubu nie interesuje, ani Colidio, ani Vergani. Dwóch napastników Primavery Interu, którzy mogliby być włączeni w ofertę za napastnika. Na Bośniaka w Mediolanie czeka kontrakt w wysokości 4.5 mln euro za sezon.

 

Niemiecki Bild potwierdza zainteresowanie Bayernu Monachium Ivanem Perisiciem.

 

CdS – Możliwa wymiana na linii Inter – Fiorentina. Do Florencji może udać się Matteo Politano w zamian za Matteo Biraghiego.

 

GdS – Gdyby Interowi  nie udało się wymienić Mauro Icardiego na Paolo Dybalę, a Argentyńczyk zostałby sprzedany za gotówkę , to Inter spróbuje sprowadzić w swoje szeregi Siergeja Milinkovicia-Savicia. Warunkiem, który musiałby zostać spełniony, aby rozpoczęto negocjacje w sprawie transferu Serba byłaby również sprzedaż Joao Mario. Pieniądze w ten sposób uzyskane przeznaczonoby na zawodnika Lazio.  Pomocnik był już o krok od zmiany klubu, ale temat upadł, gdyż Manchesterowi United nie udało się sprzedać Pogby do Realu Madryt. United i Lazio wynegocjowali kwotę łączną 90 mln euro za zawodnika. 75 mln płatne od razu i 15 mln w bonusach. Dziennikarze spekulują, że Inter mógłby włączyć do oferty jednego ze swoich środkowych pomocników. W przeszłości działacze Lazio deklarowali chęć sprowadzenia Robert Gagliardiniego.

 

10:48

Co na okładkach dzienników włoskich?

 

Lukaku - szaleństwo Interu. Belg zagra z 9-tką, fani są zachwyceni. To nie koniec mercato w Interze - do 15 sierpnia sięgną po Dzeko.

Kolejny w planach Interu jest S. Milinkovic - Savic.

Icardi priorytetem Juventusu.

 

Chcemy Icardiego! Icardi w centrum mercato: Roma wkracza do gry, Napoli na prowadzeniu, Juve czeka. Wanda przegląda oferty, wymiana z Dybalą coraz trudniejsza.

Lukaku bierze numer Icardiego.

 

Fani Interu: Z Lukaku możemy wygrać Scudetto.

Juve po Icardiego.

 

 

 

 

 

09:38

Perisić w Bayernie? 

Po kontuzji Sane Bawarczycy zainteresowali się Perisiciem. Bayern zaoferował Interowi wypożyczenie z prawem wykupu za 30 mln euro - poinformowała La Gazetta. Inter zgodził się na tą propozycję, teraz piłeczka jest po stronie zawodnika, który ma kilka godzin na podjęcie decyzji. Inter zaoszczędziłby na takim posunięciu 8 mln euro. 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live sanchez biraghi

Mercato Live - 18.08 (21:30) Inter - Alexis: Wszystko gotowe (81)

18.08
03:07
mercato live icardi

Mercato Live - 23.08 (18:00) Icardi zostanie zgłoszony do Serie A (52)

23.08
10:15

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.08.2019 o 21:27 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Dziwne że nasi nie sprawdzili sprawy Manier z PSG też niby na wylocie a na wahadło pasuje i do tego w kwiecie wieku
09.08.2019 o 21:35 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Pozbyli się Alvesa, a Mounier to bardzo dobry prawy obrońca, więc czemu mieliby się go pozbywać? Zresztą sam powiedział, że chce zostać w Paryżu.
09.08.2019 o 21:40 przez marcin-berganski
marcin-berganski
W trakcie okna munier wypowiadał się że nie wie gdzie będzie w przyszłym sezonie. Może w przerwie jak PSG nie wyjdzie z grupy będzie do wyrwania. Stylem gry przypomina mi naszego Łukasza Piszczka
09.08.2019 o 21:27 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dawać tego Milinkovica savica jak to jest realne i będzie sie działo!
09.08.2019 o 21:29 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Lepiej dać 50 baniek a nie 90 i kupić eriksena. Chłopak w każdych warunkach i z każdym się sprawdza. Co zaoszczędzą na transferze można przeznaczyć na pensje bo za 7-8 ciężko będzie go przekonać
09.08.2019 o 21:45 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Jeden i drugi to by było wielkie wzmocnienie i bomba transferowa ja jestem od dawna fanem Erriksena od czasów Ajaxu więc tez bym go widział u bas najbardziej ale jest to mało realne, a napewno nie za 50 baniek tylko ok tylu co za Milinkovica w każdym razie jeden i drugi to hit transferowy.
10.08.2019 o 00:14 przez AveCaesar
AveCaesar
Kłopot w tym, że Conte w swoim 3-5-2 używa DPŚ/ŚP, a Eriksen to OPŚ więc raczej średnio pasuje, a SMS wpisuje się w tą charakterystykę.
09.08.2019 o 21:25 przez marcin-berganski
marcin-berganski
Dla niego w sumie obojętnie tu i tu albo ławka albo trybuny :)
09.08.2019 o 21:02 przez pluto11
pluto11
Przecież s mówił że jak ma odejść do Niemiec to tylko do Bayernu więc proszę bardzo jest okazaj5
09.08.2019 o 20:45 przez Kazam
+4
Kazam
To będą jedne z najdłuższych 48 godzin w historii klubu. Czekamy na potwierdzenie i żegnamy naszą chorwacką primadonnę
09.08.2019 o 19:38 przez Towarzysz
+5
Towarzysz
Jeżeli Coutinho będzie w Interze, to lecę do Mediolanu na kolanach obejść San Siro do okoła. Róbcie skriny.
09.08.2019 o 19:08 przez VVujek
+1
VVujek
@Dyl87 - Czekamy na wyjaśnienia,czemu zakładasz multikonta i siebie plusujesz ?
09.08.2019 o 23:24 przez Kondzik
Kondzik
Amen xD
09.08.2019 o 18:29 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Trochę kiepska ta wymiana Biraghi - Politano patrząc na wartości obu graczy. Ciekawe na jakich warunkach miałoby się to odbyć.
09.08.2019 o 15:35 przez marcin-marcin
+1
marcin-marcin
Politano odejdzie tylko jakby doszło do wymiany za Dybale. Jak Icar odejdzie za kasę to będzie zmiennikiem Lutaro w pierwszym składzie.
09.08.2019 o 15:32 przez Posejdon
Posejdon
Jak sprzedadzą Politano to popełnią błąd,kozak na boisko,drybluje,strzela,nie rozumiem decyzji wystawienia go na listę transferową.Niech się pozbędą parality Dalberta
09.08.2019 o 15:42 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Z tym kozakiem bym nie przesadzam, na tle Antka miliona wrzutek nie trudno się wybić
Dobry, solidny, szkoda bo, ale jak ma pupy nie podnosić z ławki lepiej dla niego
09.08.2019 o 15:43 przez LukeInter
+1
LukeInter
Widzisz, całkiem dobrze napisałeś, ale tylko do kropki. Biorąc pod uwagę sposób gry Dalberta w przedsezonowych meczach, oraz to, że pasuje on contemu, nazywanie go w tej chwili paralitą jest nie na miejscu.
09.08.2019 o 14:54 przez piotrekninter
piotrekninter
Szkoda, że Lazio nie stać na pensje dla Icara

Kto wie może widmo siedzenia na trybunach sprawiloby że zgodziłby się na wymiane
09.08.2019 o 14:47 przez inTerIFOSI
inTerIFOSI
zgadzam się, chłopak był wyróżniającą się postacią i jak dla mnie obowiązkiem jest danie mu szansy w nadchodzącym sezonie... bo komu jak nie jemu biorąc pod uwagę grę zespołu przez 90% poprzedniego sezonu ?? ? !! ! choćby z ławki wchodząc na wahadło bądź drugiego napastnika, myślę że jeśli zostanie i Conte sie do niego nie uprzedzi, będzie z niego dużo pożytku.
09.08.2019 o 13:39 przez Odro
Odro
niech ktoś mi powie co im ten Politano zrobił. Gra zajebiście i szarpie do przodu a z Lukaku może się mega dogadać .... W czym problem ? Dawać Dżeko, Dybalę, Rakiticia lub SMS'a albo Van De Beeka i zamykać to okno i skupić się na sprzedaży owszem ale Borjy ....
09.08.2019 o 14:23 przez Valrin
+4
Valrin
Widocznie Conte nie widzi dla Niego miejsca na boisku albo nie zaadoprowaĺ sie do nowej pozycji, tak jak Perisic.
09.08.2019 o 12:48 przez kibix
+2
kibix
"Lukaku bierze numer Icardiego" tylko żeby do Wandy numeru nie wziął, bo będzie powtórka z rozrywki :D
09.08.2019 o 11:48 przez Mendjolan
+4
Mendjolan
U nas bałkan by nie grał, bi jest żałosny, pójdzie do Bayernu, zagra kilka meczy z ławki, może coś mu się uda tam ugrać, bo jednak we Włoszech moim zdaniem defensorzy są lepsi i ciężej pokazać sie z dobrej strony skrzydłowymu, wróci za rok, jakiś augsburg czy inny średniak da za niego 10 i tym sposobem, oszczędzimy 8 na pensji, 5 za wypozeczenie od Bayernu i 10 dostaniemy za niego w następnym oknie.
09.08.2019 o 11:29 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Niech ta kanalia zejdzie nam z oczu
09.08.2019 o 10:54 przez wegorz
wegorz
Przecież oni go nie kupią, więc już lepiej wziąć 5 za wypożyczenie i ustalić wykup za 20... On za rok będzie wart 15...
09.08.2019 o 10:53 przez kadrian89
+2
kadrian89
Nikt nie da za Chorwata kasy w tym momencie, chyba ze zrobic promocje na niechcianych i byle tylko wypchnąć. Mario za 15 chociaż oddać , Valero to za symboliczne euro byle z płacy zejść, Perisicia to za 20 nawet oddać, nikt za rok więcej nie da i tak. Wypychać i na pensjach oszczędzić.
09.08.2019 o 10:52 przez piotrekninter
piotrekninter
Wanda przegląda oferty, wymiana z Dybalą :) hmm
Może teraz wymieni męża na Dybalke

SMS byłby idealny, dlaczego? Brakuje nam cm w pomocy, Brozo Sensi Barella nie są wysocy, a Vecino Gaglia no cóż... , poza tym może Lazio by wzięło w rozliczeniu JM albo Gaglie
09.08.2019 o 10:35 przez piotrekninter
piotrekninter
Dokładnie niech dadzą min 5 za wypożyczenie A odejma od wykupu

5 teraz za rok 25
Opcja spoko, mam to dosyć, nie ma dla niego miejsca A z pensja brutto 10 zaoszczedzimy
09.08.2019 o 10:19 przez danielWu
danielWu
Straty wynikające z czynników zewnętrznych lub po prostu błędów rozumiem. Ale straty na własne życzenie? Tutaj bardziej chodzi mi o Radje.
09.08.2019 o 13:31 przez SETE
SETE
A czy nie sadzisz , ze akurat w przypadku Radji klub poszedł swojemu zawodnikowi na reke. Chora zona wymagajaca leczenia. Były oferty za Ninje. Moim zdaniem szacunek się należy dla Zarzadu, ze w tym przypadku nie myslal przez pryzmat pieniadza , a uwzględniony został czynnik ludzki.
09.08.2019 o 14:36 przez danielWu
danielWu
Może i jest w tym trochę racji,ale nie zmienia faktu , że został wypchany na siłę z klubu.
09.08.2019 o 10:15 przez Diaby_10
Diaby_10
A niech idzie. My też wypożyczamy a potem nie wykupujemy 😂 tak z innej beczki ciekawe czy Lukaku będzie na jutro dostępny
09.08.2019 o 10:14 przez danielWu
danielWu
Pjerun ty tak na poważnie z tymi 5 melonami?😁
09.08.2019 o 10:14 przez SETE
SETE
Pilka nozna, , mercato to jest biznes. A w biznesie czasem trzeba cos wpisac w straty , w Interze tych strat jest co najmniej kilka :)
09.08.2019 o 10:12 przez Pjerun
+2
Pjerun
Wiadomo, że go nie wykupią.
Trzeba wynegocjować jak najwyższą kwotę za same wypozyczenie - minimum 5mln.
09.08.2019 o 10:11 przez maestro177
maestro177
Wydaje mi się, że i Perisic i Nainggolan są warci po 20 mln, dlaczego nie można ich za tyle sprzedać?
09.08.2019 o 10:11 przez danielWu
danielWu
Każdy kij ma dwa końce. Lepiej gościa oddać na sezon prawie za darmo,a jak wróci rozwiązać kontrakt bo i tak go nie wezmą...
09.08.2019 o 10:00 przez SETE
+2
SETE
Moim zdaniem sprawa wygląda tak:
- Perisica nikt za bardzo nie chce , a i On tez nie wszędzie chce isc
- Wielu myslalo, ze może będzie u nas tym wahadłowym , nawet Conte , ale presezon go szybko zweryfikowal :)
- gral za wiele nie będzie u Antonio to już pewne, a Ivan na lawce to zagrozenie konfliktu w druzynie

Na ten moment trzeba zaakceptować oferte Bayernu
09.08.2019 o 09:58 przez danielinter
danielinter
Beka z Bayernu ten klub schodzi na psy
09.08.2019 o 09:52 przez danielWu
danielWu
Dodatkowo kto nawet na tej ławce rezerwowych będzie siedział, żeby chociaż troszkę postraszyć?

Shoutbox

Sub-Zero 24.08.2019 20:28

Repra to małe piwko przy tym: Zaznaczając że Lewy jeszcze gra i do 34/35 roku życia pobije Raula

VVujek 24.08.2019 20:27

kolejna sprawa ,że on nawet jak nie strzela to bierze ciężar gry na siebie :D

Nitrogen 24.08.2019 20:26

Najlepszy strzelec w historii = klasycznie się zesra xD

VVujek 24.08.2019 20:26

srednio w co drugim meczu gol ,ale jak zwykle się zesra xd

VVujek 24.08.2019 20:26

106 meczY 57 bramek

Skepta 24.08.2019 20:25

;/

Skepta 24.08.2019 20:25

?

Skepta 24.08.2019 20:25

bramki z san marino tez liczysz

Sub-Zero 24.08.2019 20:24

#f :cenzor:

VVujek 24.08.2019 20:24

klasycznie się zesra ? a ile on bramek dla repki strzelił

Skepta 24.08.2019 20:24

bo on tylko dla niemca umi grac #typowyjanusz

Skepta 24.08.2019 20:24

a robercik klasycznie sie zesra w reprze

Sub-Zero 24.08.2019 20:19

Lewy 5 goli po 2 kolejkach. Potem sie dziwić czemu Bayern go nie puści za żadne pieniądze. Powtórke z Austrią poprosze Robercik teraz :)

VVujek 24.08.2019 20:17

dla mnie dzien bez minusa od kusego dniem straconym

VVujek 24.08.2019 20:15

toreira

Neraz1908 24.08.2019 20:12

arsenal

Neraz1908 24.08.2019 20:12

gol

VVujek 24.08.2019 20:12

nie wiem co ma zmienić sanchez który nie chce grać w united xd

Neraz1908 24.08.2019 20:10

cos czuje ze zostanie bo graja kupe

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • FT

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509