Plotki transferowe

Mercato Live - 10.01 (19:00) Ramires: Z chęcią dołączę do Interu (27)

Źródło: różne
9 miesięcy temu
112
27
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:00

Ramires w najnowszym wywiadzie potwierdził, że chętnie przeniósłby się do Interu. Oto wypowiedź:

Jestem tu by się przygotować, zobaczymy co się później stanie. Cieszę się gdy duże kluby okazują zainteresowanie moją osobą, bo to znaczy, że sprawuję się dobrze. Z chęcią dołączę do Interu, jednak póki co nadal jestem piłkarzem Jiangsu i muszę się skoncentrować na przygotowaniach do sezonu. Mam nadzieję, że będę gotowy do gry od początku. 

Kwestia mojego wynagrodzenia nie należy tylko ode mnie, jest kilka stron i negocjacje muszą zadowolić każdą z nich. Mam nadzieję, że znajdziemy porozumienie i kto wie, może przeniosę się do Interu. Nie rozmawiałem ze Spallettim, nie spotkałem go nawet wtedy, gdy Inter był w Chinach, ale znałem go jeszcze zanim zaczął trenować Inter. 

Cieszę się, że taki piłkarski koneser zainteresował się moją osobą, muszę wykonać tu dobrą robotę jeśli chcę wrócić do Europy. 

 

 

18:13

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Stefan de Vrij w ciągu najbliższych 48 godzin podejmie decyzją dotyczącą tego, czy zdecyduje się w czerwcu dołączyć do Interu na zasadzie wolnego transferu.

 

17:50

Jak donosi fcinternews.it, Inter i Barcelona są zgodne i osiągnęły porozumienie, co do tego, że Rafinha przejdzie do Interu w styczniowym okienku. Jednakże istnieje jeszcze kilka kwestii, które wymagają wyjaśnienia - Inter chciałby wypożyczenia z opcją wykupu, Barcelona z obowiązkiem wykupu. Ważnym czynnikiem przemawiającym za dołączeniem do Interu może być porozumienie między piłkarzem a włodarzami Nerazzurrich, po którym otoczenie piłkarza może zacząć naciskać na Barcelonę, by ta obniżyła swoja wymagania. 

 

17:47

CdS: Valencia naciska Inter na skrócenie wypożyczenia Joao Cancelo. Inter nie zamierza zgadzać się na prośbę Hiszpanów. 

 

11:14

Corriere dello Sport: Decydujące godziny w sprawie Ramiresa. Zawodnik chce dołączyć do Interu, kluczowe pytanie teraz to czy zawodnik pojawi się na zgrupowaniu Jiangsu. Tymczasem Walter Sabatini wraca do Włoch przekonany, że Brazylijczyk wkrótce zostanie graczem Interu. 

 

11:09

Tuttosport: Niemieckie, Francuskie i Tureckie zespoły zainteresowane ściągnięciem Edera. 

 

09:19

Globoesporte na swoich łamach przytacza słowa prezydenta Santosu. José Caros Peres twierdzi, że złożyli ofertę wypożyczenia z Interu zdobywcy "zaszczytnej" nagrody Złotego Bidonu czyli Gabriela Barbosy. 

 

09:17

Prasa z Wysp informuje, że Everton oraz Inter Mediolan są zainteresowani zakontraktowaniem Domenico Criscito.

 

09:15

Angielskie Metro.co.uk informuje, że manager Arsenalu coraz poważniej rozgląda się za zastępstwem dla Sancheza. Według dziennikarzy wybór padł na Mauro Icardiego, który ma klauzulę wykupu 97 mln £. Natomiast agentka kapitana Interu twierdzi, że jej małżonek jest wart 176 mln £. Dziennikarze twierdzą, że głównym konkurentem Wengera do podpisu utalentowanego Argentyńczyka będzie Real Madryt.

 

09:05

CdS informuje, że Real Madryt coraz bardziej naciska na transfer Mauro Icardiego. Dziennikarze twierdzą, że szanse na zimowe przenosiny Argentyńczyka do Hiszpanii są znikome. Jednak latem sytuacja może się zmienić. Kolejnym klubem, który sonduje możliwość zakontraktowania kapitana Interu jest Arsenal.

 

09:03

Źródła z Anglii oraz Tuttosport informują, że Sturridge został zaoferowany Interowi. Włosi są skłonni wypożyczyć zawodnika Liverpoolu na pół roku, dzięki czemu zostanie rozwiązany problem v-ce Icardiego.

 

8:18 La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter Mediolan chce wypożyczyć Brazylijczyka Rafinhę z opcją ewentualnego wykupu po sezonie. O ile sam zawodnik zgodził się ponoć na taką opcję to na odpowiedź ze strony Barcelony trzeba poczekać kilka dni. Pomocnikiem jest także zainteresowana hiszpańska Celta.

Rafinha powoli wraca po ciężkiej i długiej kontuzji, której nabawił się w kwietniu ubiegłego roku, więc jego transfer były w pewnym sensie dużym ryzykiem.

udostępnij

Zobacz też

Nicolo Barella

Derby o Biraghiego i Barellę (6)

19.10
10:56
Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (7)

19.10
15:17

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.01.2018 o 21:53 przez dodo_IM
dodo_IM
Sturridge za duzo zarabia, a watie ze zgodzi sie na obnizke wynagrodzenia ;)
10.01.2018 o 21:16 przez Mateusz17
Mateusz17
Fajne newsy. Rafinha dobry gosc fajnie ze jest łączony, Sturridge super jak vice Icardi ,dobry napastnik a i na skrzydlw mozna go wykorzystac, w tym sezonie ponad 500minut 3bramki i 3asysty ,poprostu dac mu wiecej grać bo Salaha raczej nie wygryzie. Stoper musi byc na juz takze De Vrij dobrze by bylo zeby odrazu dołączył. No i Ramires jak wykazuje checi to super moze cos z tegobędzie. Ta czworka zawodnikow i mysle ze byloby bardzo udane okienko.
10.01.2018 o 20:48 przez Chuchu
Chuchu
Rafinhii umiejętności z pewnością odmówić nie można, ale problemem jest przede wszystkim jego zdrowie. Wypożyczenie do końca sezonu okej, ale mówi się o wykupie latem za 18 mln €. W naszej sytuacji finansowej to jest już spora kwota i nie wiem czy warto ją wydawać na kolesia, co wielce prawdopodobne, że pół sezonu będzie leczył urazy.
10.01.2018 o 20:41 przez Ramos
Ramos
De Vrij za darmo, to byłoby coś!
10.01.2018 o 20:35 przez timon
timon
Ramires to byłoby na prawdę duże wzmocnienie
10.01.2018 o 20:14 przez Kebo
Kebo
Niech zostawią Edera chociaż do lata, obecnie nie znajdziemy kogokolwiek sensownego na ławkę. Mam nadzieję, że Ramires to nie plotki i do nas dołączy. Co do Icardiego to powoli godzę się z tym, że latem nas opuści, chyba, że Perez dostanie fioła na punkcie Kane'a i to na niego skieruje celownik.
10.01.2018 o 20:12 przez Kondzik
Kondzik
Tylko zawsze mogą zawrzeć jakąś umowę sponsorska i kwota przychodu się zwiększy ;)
10.01.2018 o 19:37 przez Rebelde
Rebelde
Jeśli awansujemy do LM, to naturalnie dostaniemy zastrzyk pieniędzy. Ale to nie będzie, całkowite rozwiązanie problemów z FFP i nadal będzie nas obowiązywać porozumienie z FIFA, podpisane przez Thohira. Więc nie ma co nastawiać się, na gigantyczne inwestycje po sezonie , mimo awansu do upragnionej LM.
10.01.2018 o 19:18 przez Kondzik
Kondzik
Sprawa jest załatwiona. Witamy Rami ;)
10.01.2018 o 19:00 przez Orzeu
Orzeu
coś musi być na rzeczy skoro Sabat wrócił do Włoch, a w międzyczasie Ramires otwarcie mówi o przenosinach do Interu
10.01.2018 o 18:52 przez Jacenty
Jacenty
Mądre słowa SETE, też mi się wydaje, że tu nie chodzi o skąpstwo właścicieli. Mam wrażenie, że jako chłodno patrzący na wszystko przedsiębiorca, Jindong bardzo dużą uwagę przywiązuje przede wszystkim do tego, aby wszystko "w księgach" było w porządku. Być może są w stanie poświęcić nawet 1-2 sezony, żeby wydostać się z wideł FFP i dopiero wtedy zobaczymy na co ich stać...
10.01.2018 o 15:53 przez Tifosinho
Tifosinho
Pierwszy raz zgadzam się z Wandą
10.01.2018 o 15:12 przez SETE
SETE
Jesli w czerwcu skonczymy sezon w 4-ce i awnsujemy do LM to wtedy sie naprawde okaze w jakim stopniu Suning chce sie angazowac w projekt ODBUDOWA InterU. Nie mozna im zarzucic , ze nie wydali grosza..zakupy co prawda bezsensowne JMario czy Gabigola pokazuja ze pieniadze sa , przeciez Suning na nowych zawodnikow wydalo grubo ponad 100 baniek , przeciez jeszcze Skriniar, VEcino, Dalbert ...malo ? nie malo. Wiecej wydal tylko Milan i Dzuwentus.

Ja ciagle wierze, ze mimo wszystko sa w Interze ludzie , ktorzy wiedza co robia. Jest Sabatini, jest Spal z drugim ternerskim kontraktem w SerieA, Zanetti vice prezydent, Suning to takze jest powazny gracz. Musimy wiedziec, ze chinczycy maja pieniadze ( oprocz tych z Milanu :) :) ) ale dzialaja inaczej niz aranscy szejkowie , ktorym wszystko latwo przychodzi w zyciu i nie wiedza co to znaczy dorobic sie pieniadza. Ja mysle , ze Suning chcialo troszke "zaszalec" z Barbiem i JMario , sparzyli sie, zle posluchali i teraz ostrozniej beda podchodzic do transferow.
10.01.2018 o 14:59 przez Jovetić10
Jovetić10
Nie rozumiem tylko po co Inter miałby go sprzedawać, niech mu sprowadzą kogoś do gry, bo ani Perisik ani Candreva to nie są gracze z fantazją i ostatnim podaniem jak choćby Insigne. Od kiedy Icardi trafił do tego klubu i zaczął strzelać seryjnie brami, to tak na prawdę nigdy za jego plecami nie biegał tego typu zawodnik. Priorytet to pozbycie się Brozovicia i Mario, choć muszę przyznać, że gdyby Barca wyłożyła 70 za Skriniara to wtedy bierzemy De Vrija, Pastore i Deulofeu i też nie byłoby to głupie.
10.01.2018 o 14:21 przez timon
timon
David4
A przypomnij sobie, jak to z Icardim w skladzie bylismy liderem w tabeli...

A jeżeli chodzi o te brednie z primavera to nawet nie ma co komentowac
10.01.2018 o 14:18 przez Davvid4
Davvid4
A może Chiniole nie chcą dać kasy na kolejnych zawodników bo chcą żeby zaczęli grać tych co mamy młodych takich jak ten młody Francuz i inni z primavery a nie wydawać ciągle kasę na nowych rezerwowych. Napewno Ci młodzi nie będą gorsi od tych co grają teraz bez formy a im przynajmniej będzie się chciało biegać i walczyć a przy okazji odkryjemy jakieś nowe perełki. Bo to takie męczące ciągle prosić o jakiś nowych słabych grajkow z dużymi kontraktami.
10.01.2018 o 13:14 przez Bartek-32
Bartek-32
Sprzedaż mauro za gruby hajs rozwiązało by nasze problemy z ffp
10.01.2018 o 12:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Cóż wszystko zależy na co będziemy mogli sobie pozwolić w lato. Jeżeli będziemy mogli realnie wzmocnić zespół i uzupełnić braki w kadrze to spoko. Nie oczekuje cudów, sprzedaż Nagatomo i wykup Cancelo, zakontraktowanie jednego ŚO (przy pozostaniu Rano), który będzie walczył o pierwszy skład. Sprzedaż Brozo i JM, a w ich miejsce 2 ŚP, którzy będą coś wnosić do gry, a nie potykać się o własne nogi jak ta dwójka i skrzydłowy, który będzie walczył o pierwszy skład z Perisiciem i Candrevą. Natomiast jeżeli lato będzie wyglądało tak, że jeździmy i prosimy się o wypożyczenia bo nie ma kasy, a wszyscy nas olewają to może lepiej przemyśleć jeszcze raz naszą strategię transferowa i sprzedać Perisicia z Icardim, a za pieniądze na nich zarobione kupić 5 - 6 graczy, którzy zapewnią nam co roku to 3 miejsce w lidze i grę w LM ??
10.01.2018 o 12:27 przez Davvid4
Davvid4
Przypomnijcie sobie jak graliśmy bez niego praktycznie cały okres przygotowawczy i to nie z miernotami jak nasza gra wyglądała a jak jest teraz piłka na Icardiego i niech się martwi. A za takie duże pieniądze można zbudować naprawdę wartościową drużynę z ciekawymi piłkarzami.
10.01.2018 o 11:57 przez Est
Est
Jeżeli sprzedamy Icardiego, to będzie najgłupszy ruch transferowy, jaki Inter zrobił w ciągu ostatnich kilku lat, a jak dobrze wiemy konkurencja jest naprawdę silna.
10.01.2018 o 11:53 przez Davvid4
Davvid4
Moim zdaniem bez Icardiego Inter może być silniejszy bo zawodnicy będą musieli brać ciężar gry też na siebie i nie będą tylko bezmyślnie wrzucać w pole karne bo może się akurat tam znajdzie. A teraz grają tylko na Icardiego i niech coś wymyśli zero gry kombinacyjnej
10.01.2018 o 11:33 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Citadina pogonić za paczke fajek.
10.01.2018 o 11:14 przez Endru
Endru
Nie będę miał mega żalu jak pożegnamy Icardiego . Tak to już jest zegnalismy Ronaldo, Crespo, Ibre czy Eto raz wychodziliśmy na tym lepiej raz gorzej . Myślę że dobra kwota za Icara może dać nam pewne perspektywy . A ja z chęcią zobaczylbym Mauro jak sobie radzi w klubie w którym gra nie jest ułożona pod niego .
10.01.2018 o 11:00 przez piotrekninter
piotrekninter
Deficyt na pozycji nr 9 to nic dziwnego ze o Icara beda sie zabijac
my sami kiedys mielismy 4 czy 5 swietnych napadziorow
10.01.2018 o 10:13 przez Kondzik
Kondzik
W styczniu nie obowiązuje klauzula chyba że się mylę. Do lata mają ja zwiększyć. Także sądzę że latem pozegnamy Icara.
10.01.2018 o 09:57 przez Bartek-32
Bartek-32
Przyjdzie rafinha na ławę żeby przez 3 lata uczyć się specyfiki serie A
10.01.2018 o 09:44 przez lucky
lucky
Bidone po włosku, to nie jest bidon, tylko kosz. Także w odniesieniu do newsa z 9:19 i szydery z Barbosy, to powinno być Złotego Kosza/Śmietnika.

Co do reszty, to sprzedałbym Icardiego (choć z wielkim żalem) za te 176 milionów funtów, przy założeniu, że mamy plan na ich wydanie - ale na zawodników - plan, który jest mądry. Czyt. nie wydawania 100 na Belottiego, czy tym podobnych zawodników.

Shoutbox

Lopez 19.10.2018 17:46

Imr nienawidzi kobiet

Imrahil 19.10.2018 17:45

i gdzie Nobel dla autora ?

Imrahil 19.10.2018 17:43

:D

Imrahil 19.10.2018 17:43

W opinii Möbiusa kobiety były właściwie tworami „pośrednimi między dzieckiem a mężczyzną”. Znajdowało to wyraz w ich budowie ciała, ale też w potencjale i zdolnościach. Ich mózgi, jak oceniał, dało się porównać co najwyżej z mężczyznami „umysłowo nisko stojącymi (np. murzynami)”

Kondzik 19.10.2018 17:41

Ja rzadko trzezwy to wszyscy mnie poznaja

Kondzik 19.10.2018 17:39

xD nie nie mam

Dzonyy 19.10.2018 17:39

My z mojego ojca tak zawsze sie smialismy, ze jak wraca trzeźwo to go psy nie poznaja

Dzonyy 19.10.2018 17:39

Bo pewnie jak wracasz trzeźwy to Cie nie poznaje i zaczyna gryźć :D

Kondzik 19.10.2018 17:38

A czemu Dzon ? ;)

Endru 19.10.2018 17:38

Randama nie wyglada na takiego jak sie wypowiada

Windykator 19.10.2018 17:38

gosciu, pier doli mnie ten ban, rozumiesz. Chcialem wrocic, a jak mnie wypier dola to trudno

Kondzik 19.10.2018 17:37

A na h u j mk

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Kondzik, a masz psa ?

Dzonyy 19.10.2018 17:37

Łyska to powinien listwe dostac

FReeFonix 19.10.2018 17:37

nie wiem jak się z tym czujesz

FReeFonix 19.10.2018 17:37

łyska ponoć bana zaraz wyrywasz

Kondzik 19.10.2018 17:37

Nom

Endru 19.10.2018 17:37

Nietypowa praca

Kondzik 19.10.2018 17:36

Remontuje fortepiany Endru

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    24

  • 2

    Napoli

    Napoli

    8

    18

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Rodrigo De Paul

    4

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • 15:00 Limited coverage

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 18:00 Limited coverage

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30 Limited coverage

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17733

Liczba newsów: 31882