Plotki transferowe

Mercato Live - 10.07.2018 (22:20) Florenzi blisko przedłużenia umowy! (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
117
18
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:20

Radio TMW: Florenzi blisko podpisania nowej umowy z Romą! Mimo sprzecznych informacji dochodzących do nas ostatnimi czasu dziennikarze radia TMW informują, że na chwilę obecną Inter nie ma szans na pozyskanie Florenziego, ponieważ ten jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu. W najbliższych dniach ma odbyć się decyzydujące spotkanie na którym najprawdopodobniej Florenzi przedłuży swój kontrakt. 

 

19:20

Eddy Salcedo, o którym wspominaliśmy kilka dni temu w kontekście przenosin do Interu z Genoi za 15 mln euro, trenuje już z Interem.

 

 

15:53

Milan Skriniar był gościem słowackiego youtubera, Sajfy. Zawodnik Interu odniósł się do plotek transferowych, łączących go z odejściem z Mediolanu:

- Nie chce opuszczać Interu, ale wszystko może się zdarzyć. To prawda, że miałem oferty z Barcelony i Bayernu Monachium, ale nie było żadnych negocjacji. Na ile wycenia mnie Inter? Nie wiem dokładnie, ale myślę, że na około 70 mln euro.

 

15:39

France Football - informuje, że Roma i Tottenham włączają się do walki o MalcomaBordeaux.

 

14:39

Portal SempreInter informuje, że William Carvalho wstrzymuje się z przenosinami do Betisu. Portugalczyk woli poczekać na rozwój sytuacji z Dembele. Jeśli Inter nie pozyska Belga, William Carvalho jest kolejnym wyborem Nerazzurrich.

 

13:50

Portal fcinternews.it dotarł do szczegółów oferty Interu za Sime Vrsaljko. Chorwatowi zaproponowano kontrakt do 30 czerwca 2023 roku na mocy którego zarabiałby 3 mln euro rocznie + premie. Oferta Piero Ausilio dla Atletico to wypożyczenie za 7-8 mln euro z prawem wykupu za kwotę 15 mln euro. 

 

13:29

Kolejne źródła informują, że Lazio jest poważnie zainteresowane pozyskaniem Rafinhi. Stołeczną drużynę opuści Felipe Anderson, a w jego miejsce Inzaghi chciałby pozyskać byłego gracza Interu - informuje Il Messaggero.

 

12:18

Premium Sport - Inter chciałby pozyskać Vrsaljko na podobnej zasadzie co Matteo Politano. Nerazzurri będą próbować wypożyczyć zawodnika za około 9 mln euro z prawem do wykupu po sezonie. Włodarze klubu z Atletico przemyślą ofertę, jednak woleliby sprzedać piłkarza definitywnie. 

 

12:13

Antonio Barreca piłkarzem AS Monaco. Były obrońca Torino dołączy do AS Monaco za 2 mln euro + Soualiho Meite. Wobec powyższego transferu szanse na przenosiny Dalberta do Monaco zmalały praktycznie do zera. 

 

 

11:23

Portal goal.com informuje, że Inter póki co nie dostał żadnej oferty za Mauro Icardiego. Dziennikarze są przekonani, że kapitan Nerazzurrich wkrótce podpisze nowy kontrakt i poprowadzi Inter w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

09:20

Jest szansa na powrót Rafinhi. Alfredo Pedulla informuje, że Inter i Barcelona przełamały impas w negocjacjach i pojawia się szansa na kolejne wypożyczenie gracza. 

 

08:50

Eder nie znajduje się w planach Luciano Spallettiego na przyszły sezon. Napastnika nie chce również Sampdoria. Zdaniem Corriere dello Sport klub może zdecydować się na sprzedaż go do Chin.

 

08:50

Dwa lata w Interze, a potem transfer do Chin - taką propozycje zdaniem Corriere dello Sport złożyli działacze Suning, Mousie Dembele. Zawodnika Tottenhamu na przenosiny do Włoch namawia Radja Nainggolan.

 

08:45 

Działacze Atletico Madryt pojawili się wczoraj w Mediolanie, gdzie negocjowali transfer Sime Vrsaljko do Interu. La Gazzetta dello Sport informuje, że zawodnik zgodził się na przenosiny do Nerazzurrich. Zdaniem dziennikarzy Piero Ausilio nie będzie czekał na rozwój sytuacji Alessandro Florenziego, mało prawdopodobne jest bowiem spełnienie oczekiwań finansowych Romy, która wycenia Włocha na 25 mln euro. 

Agent Vrsaljko przez ostatni tydzień rozmawiał z Piero Ausilio na temat formuły transferu zawodnika. Teraz nadszedł czas negocjacji z Hiszpaniami. Inter proponuje wypożyczenie zawodnika z opcją wykupu. Nie jest pewne, czy Atletico zgodzi się na taką propozycję - obrońca został wyceniony na 20 mln euro.

Zobacz też

Lucas Tousart

Tousart pod baczną obserwacją (5)

24.09
15:07
Milan Skriniar

CdS - MU po Skriniara (17)

13.09
11:14

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.07.2018 o 00:10 przez Mateusz17
Mateusz17
Brac wersalke i skupic sie na kims dobrym do pomocy ktory potrafi dobre pilki dac do ataku.
10.07.2018 o 23:56 przez Towarzysz
Towarzysz
Budujmy naszą chorwacką kolonię. Niech nasi bałkańscy przyjaciele przedzwonią do swojego kolegi Luki, żeby ten opuścił tonący statek i dołączył do wspaniałego projektu.
10.07.2018 o 22:21 przez Orzeu
Orzeu
Florenzi bliżej przedłużenia >>> Vraljko bliżej Interu
10.07.2018 o 19:26 przez Tifosinho
Tifosinho
Jakby Lacyjo podprowadziło Nam Rafinhię to odgryźliby się trochę za De Vrija
10.07.2018 o 19:19 przez el_loco
el_loco
Już mnie denerwuje Nasz zarząd! Niech raz dwa trzy kupują Rafhinię. Nie wierzę, że nie ma pieniędzy na ten transfer! Zaraz Nasze cele pójdą gdzie indziej!
10.07.2018 o 16:30 przez Orzeu
Orzeu
Wersalka spoko ;)
10.07.2018 o 14:29 przez Kazam
Kazam
Wersalko witamy? :D
10.07.2018 o 13:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Jezeli juz to Rafinha przyjdzie jako zmeinnik Njago. Brozo/Vecino - Dembele/Gaglia - Ninja/Rafinha pomoc bardzo dobra. Jak jest opcja to brac Vrsajko i wlaczyć o Malcolma. Pozbyć sie Valero, Mario, Candrevy, Edera. Ewentualnie jeszcze juniorow pogonic bo i tak nie maja szans na gre u nas. Kadra silna na przyszly sezon.
10.07.2018 o 13:14 przez Kebo
Kebo
Fajnie gdyby Rafałek znów u nas zawitał, wtedy środek Brozo, Ninja i Rafał przed nimi robiłby wrażenie. Co do prawego obrońcy to wydaje mi się, że są dużo większe szanse na Vrsaljko, z którego będę bardzo zadowolony.
10.07.2018 o 12:57 przez Vancore
Vancore
Matteo a nie Marco Politano...
10.07.2018 o 11:42 przez ciechan
ciechan
Ja jakimś wielkim optymistą w sprawie rafinhy nie jestem. Jedyne co jesteśmy w stanie zaoferowac w jego sprawie to wypożyczenie z OBOWIAZKIEM wykupu ale pewnie w nowym okresie rozliczeniowym, czyli gdzies polowa lipca 2019. Jak na to zgodzi się barcelona, to będzie musiała nam być mocno przychylna. Na pewno to nie jest wybor miedzy rafinha a dembele, tylko tranafer na inne pozycje. Nie szedłbym natomiast tą drogą żeby kupowac kogo sie da. To z reguly konczy sie zle. Tyle zakupow zawsze sprawia duże ryzyko. Ale to tylko moja opinia
10.07.2018 o 11:11 przez maestro177
maestro177
Oby Rafinha wrócił.
10.07.2018 o 10:05 przez Ryzu17_Il Serpente
Ryzu17_Il Serpente
Moim zdaniem to dobrze że negocjują z Athletico, nie ma co czekać na Rome I Florenziego, PO trzeba szybko załatwić i niech się zgrywa, a Vrsaljko to moim zdaniem ten sam poziom. A jakby jeszcze Rafinha przyszedł to bym bardzo zadowolony z okienka, co do miejsca w składzie to ja na miejscu Spala ustawilbym na próbe: Brozo - Radja bardziej z tyłu i na dziesiątce Rafałek
10.07.2018 o 09:47 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Q7 - Vrsaljko ma dwa razy więcej występów w Serie A niż w BBVA....wybór dalej jest prosty?
10.07.2018 o 09:29 przez Drakan83
Drakan83
qrcze ciekawe tylko czy Rafinha będzie mogł grać z Radją w I jedenastce...bo coś mysle, że Rafinha raczej na ławe do nas przyjdzie, bo wątpię, że Spall aż takim ofensywnym ustawieniem w środku by grał
10.07.2018 o 09:21 przez KoBa
KoBa
Vralijko jest lepszym obrońcą od Florenziego, natomiast Florenzi jest lepszym wahadłowym. Tak czy owak, gdzieś zyskamy, a gdzieś stracimy jeżeli trafi do nas jeden z nich.
10.07.2018 o 09:13 przez adilbn
adilbn
Nie wiem czy wiesz, ale Vrsaljko jest również ograny we Włoszech. Rozegrał trzy pełne sezony i nawet języka się nauczył ;p
10.07.2018 o 09:03 przez Q7
Q7
Ograny we Włoszech Florenzi vs Vrsaljko z hiszpańskiej BBVA.. wybór jest prosty imo. :]

Shoutbox

Kredence 26.09.2018 10:47

nie on to kto inny by poleciał

Kazam 26.09.2018 10:46

on i inni mlodzi nam zalatwili ffp

Kazam 26.09.2018 10:46

ale pinamontiego to ty szanuj

Kredence 26.09.2018 10:44

nasz wielki talent Pinamonti wejdzie z lawki i cos wsadzi xD

Kredence 26.09.2018 10:43

remisik

IlCapitano 26.09.2018 10:42

może dziś pierwsza wygrana Frosinone

Kredence 26.09.2018 10:37

Brozovic w zeszlym sezonie od meczu z naples to byl scisly TOP ligi srodkowych pomocnikow

Kazam 26.09.2018 10:36

Czomber 25 września 2018, 23:00 Brozović od jakiegoś czasu jest najlepszym, defensywnym pomocnikiem w Serie A. Spaletti zrobił bestię.

Kredence 26.09.2018 10:35

i to przed gatuco

Kredence 26.09.2018 10:34

juz Spall leci xD

Kazam 26.09.2018 10:34

"Co do Gattuso - to będzie bardzo smutne, jak Spal wyleci wcześniej niż Rino. To będzie oznaczało tylko to, że Inter stara się szybko naprawiać błędy, a My nie, bo nasz "trener" już dawno powinien polecieć, a nadal go trzymamy"

Kredence 26.09.2018 10:34

o Brozoviciu jaka dyskusja xD

Kredence 26.09.2018 10:34

popierdują sobie

Kredence 26.09.2018 10:33

jakies lamusy bez pojecia

Kazam 26.09.2018 10:33

ja tysz

Kredence 26.09.2018 10:33

ide poczytac xD

Kredence 26.09.2018 10:32

XD

Kazam 26.09.2018 10:32

xD

IlCapitano 26.09.2018 10:32

pokłócili się o Inter

IlCapitano 26.09.2018 10:32

dobra beka na stronie Milanu ocencie http://www.acmilan.com.pl/news/24785/trwa_6_kolejka_serie_a

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17617

Liczba newsów: 31680