Plotki transferowe

Mercato Live - 10.08.2018 (69)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
2 miesiące temu
352
69
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

23:45

Nerwowo pomiędzy Luką Modrićem a Realem Madryt. Jak informuje Sky dziś rano odbyło się spotkanie agentów gracza z Florentino Perezem, następnie Luka spotkał się z nim ponownie w porze lunchu, aby podkreślić swoje zamiary. Po południu spotkania nie było, lecz trening w ośrodku treningowym. Dzisiaj lokalne media w Hiszpanii mówiły o bogatej odnowie kontraktu, lecz Luka Modrić nie jest zainteresowany finansami, chce dotrzymać obietnicy którą powierzył działaczom Interu. Wszystko pozostaje w rękach gracza, jeśli wyruszy z kadrą Realu na mecz o Superpuchar, to szanse Nerazzurrich znacznie zmaleją.

 

23:03

Luka Modrić przedłuża kontrakt, Luka Modrić nalega na transfer do Interu, to wiadomości z dzisiejszego dnia, z dzisiejszych mediów. Jak się skończy saga z chorwackim pomocnikiem? Tego nie wiemy, lecz wiemy coś co pewnie uszczęśliwi kibiców Nerazzurrich. Grupa Proto twierdzi, że znalazła dom dla Luki Modrića w prowincji Varese, a dokładniej w Malnate, niedaleko Appiano Gentile. Luka wybrał willę w której zamieszka ze swoją rodziną i zacznie nową przygodę z Interem Mediolan. Willa ma powierzchnię 500m kwadratowych, 5 sypialni, basen otoczony parkiem o rozmiarach 1200 metrów kwadratowych.

 

20:45

G. Di Marzio - Kontakty pomiędzy Modriciem a Realem będą kontynuowane przez weekend. Modric naciska, by Perez respektował dżentelmeńską umowę zawartą jakiś czas temu. Poniedziałek może być decydującym dniem, ponieważ tego dnia Real wyjeżdża do Tallina, by zagrać superpuchar przeciwko Atletico. W międzyczasie Inter w weekend będzie w Madrycie i będzie to świetna okazja, by przedyskutować sprawę transferu. 

 

20:39

Mundo Deportivo potwierdza wersję pozostałych hiszpańskich mediów. Luka Modric zostanie w Realu, a swoim zachowaniem wymusił na włodarzach Królewskich nowy, dużo wyższy kontrakt.

 

20:31

Premium Sport - Real zaoferuje 100 mln za Milinkovicia-Savicia. Czyżby szykowali zastępstwo za Modricia?

 

17:52

Keita Balde niepowołany na ligowy mecz AS Monaco. Transfer blisko. Inter wypożyczy gracza z opcją wykupu (5 mln wyp. + 30 mln wykup). Zawodnik ma być w Mediolanie na początku nowego tygodnia, podpisze roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 4. 

 

17:48

Czyżby zapowiedź transferu Luki Modricia do Interu? Ivan Perisić wrzucił tajemnicze zdjęcie na instagram, w jego opisie pojawiło się pytanie - kogo brakuje, a oznaczony został sam Luka, który zresztą polubił zdjęcie Perisicia.

Zdjęcie tutaj

 

 

 

17:05

Sky oraz Cadena Ser dementują doniesienia AS o tym, że Luka Modrić podjął decyzję o pozostaniu w Realu.

 

16:45

AS - Luka Modric podjął decyzję o pozostaniu w Realu Madryt. Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł. 

 

16:37

Jak donosi Sport Mediaset, trwa właśnie spotkanie Luki Modricia z Florentizo Perezem.

15:38

Jak donosi Sport Mediaset w najbliższy poniedziałek ma być zrealizowany transfer Keity Balde. Na jego podstawie zawodnik ma podpisać 3-letnią umowę na mocy, której będzie zarabiał 3 mln euro rocznie.

 

14:45

Jak donoszą zarówno Marca oraz AS działacze Realu Madryt chcą podjąć kolejną próbę mającą na  celu przekonanie Chorwata do pozostania w Madrycie. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, włodarze Królewskich mają zaproponować pomocnikowi kontrakt, który ten nie będzie w stanie odrzucić. Sternicy Realu chcą również, sprawić żeby podniósł się status w szatni Modricia, obydwa źródła nie podają więcej szczegółów jakimi środkami i w jaki sposób zamierzają Los Blancos do tego doprowadzić.

 

09:40

Piero Ausilio czeka na jasny sygnał do otwarcia negocjacji. Dyrektor Interu pojedzie z drużyną Nerazzurrich do Madrytu. Wszystko zależy od wyniku spotkania Modricia i jego agentów z Perezem. Wydaje się, że z zawodnikiem wszystko jest ustalone i pozostaje czekać na zielony sygnał do negocjacji od prezydenta Realu. Wówczas, jak pisze La Gezzetta dello Sport, Ausilio ruszy do działania i "rozpęta się piekło". 

 

<

09:25

Decydujący dzień w kwestii transferu Modricia do Interu. La Gazzetta dello Sport donosi, że spotkanie między Chorwatem a Perezem w dniu dzisiejszym jest nieuniknione. Do rozmów zasiądzie prezydent Los Blancos i Luka Modrić ze swoimi przedstawicielami. Mediolański dziennik donosi, że Luka jest zdecydowany na transfer do Interu, zamierza o tym otwarcie powiedzieć Perezowi, który jest zmieszany całą sytuacją - z jednej strony obiecał zawodnikowi, że pozwoli mu bez problemów odejść, z drugiej fani Realu nie chcą sprzedaży swojego najlepszego pomocnika i wywierają presję na zarząd Królewskich. Inter zamierza zaoferować za chorwackiego cracka 15 mln euro za wypożyczenie z późniejszym wykupem za 35 mln euro. Sam Modrić nie zamierza stosować drastycznych kroków i odmawiać treningów w koszulce Realu, jednak chce dopiąć swego i życzenie zamienić w rzeczywistość - zagrać w następnym sezonie pod wodzą Luciano Spallettiego. 

 

09:15

Mario zostaje w Interze. Portugalczyk liczył na oferty z Premier League, jednak w Anglii okienko transferowe zakończyło się wczoraj i temat transferu definitywnego na wyspy, na który liczył Ausilio, upadł. Pojawiały się tylko oferty wypożyczenia z opcją wykupu, Inter liczył przynajmniej na wypożyczenie z obligatoryjnym wykupem. Na tę chwilę Joao Mario nigdzie się nie rusza. 

 

09:10

Steven Zhang w Madrycie. Wszystko ma związek ze spotkaniem z Florentino Perezem ws. Modricia. Inter zamierza zrobić postęp w negocjacjach i syn właściciela klubu z Mediolanu ma w tym pomóc, mimo że prezydent Królewskich prowadzi grę na czas. Włodarze Realu liczą, że przedłużenie kontraktu i podwyżka zakończą temat przenosin Luki do Włoch, jednak środowisko piłkarza, jak dotąd, niczego nie zdementowało, pracując w ciszy. Z kolei w środę wieczorem Piero Ausilio zjadł wspólną kolację z Luciano Spallettim i Giuseppe Ricem, który obok Lemicia i Mijatovicia pracuje nad transferem Lukity do Interu. 

 

00:03

SportItalia - Keita Balde bardzo blisko przenosin do Interu do tego stopnia, że powinien do jutra zmienić barwy. Senegalczyk ma zostać zawodnikiem Nerazzurrich bez względu na decyzję Antonio Candrevy. Inter już nie naciska na odejście Włocha, a gracz ma sam zadecydować o swojej przyszłości mając na uwadze, że w przypadku przyjścia Balde jego ilość minut na boisku znacznie się zmniejszy.

 

 

 

 

Zobacz też

Cristiano Biraghi

Wychowanek wróci do Interu? (6)

16.10
14:21
Matteo Darmian

TS - Inter monitoruje sytuację Darmiana (10)

15.10
11:35

Komentarze (69)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2018 o 23:50 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Oglądałem ta wille. Chjowa. Zacznijmy myśleć poważniej i skupmy się na realnych transferach. Wiem marketing wiem nazwisko ale umówmy się kurewscy zapewne do ostatniego dnia Mercato będą go wodzic za nos a to wyższym wynagrodzeniem a to brakiem czasu na spotkania a my w końcu zostaniemy z niczym. Vidal nam już uciekl kto następny :)
10.08.2018 o 23:44 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Oczywiste podwyżka dla Modricia i zostaje w Madrycie
10.08.2018 o 23:36 przez el_loco
el_loco
znalazła ale nie kupiła
10.08.2018 o 23:09 przez davi23
davi23
Jest nasz. Potwierdzam!
10.08.2018 o 23:01 przez Pader88
Pader88
Dali by juz jakieś konkretne info bo cipieje przy tej telenoweli
10.08.2018 o 22:51 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Jak na gwałt, to może Wanda co lopedze nie chciała, a Mauro wolała? Zostanie nowym muskiem drużyny , to takie Pinky i Mózg w jednym.
10.08.2018 o 22:45 przez Klinsi64
Klinsi64
myślę,że Real na gwałt szuka zastępcy Modrica,wtedy dopiero otworzą usta
10.08.2018 o 22:32 przez AveCaesar
AveCaesar
@Kondzik 6,7 GPB czyli 7,5 Euro ;)
10.08.2018 o 22:23 przez ksiazewi
ksiazewi
Modric u nas. Jestem pewien.
10.08.2018 o 22:23 przez vth
vth
Kondzik w 100% zgadzam się.
10.08.2018 o 21:52 przez Rebelde
Rebelde
Perisic wstawiając te zdjęcie, po spotkaniu Modrica z Perezem, chyba wie z pierwszej ręki jak poszło . Bo w innym wypadku Ivan, w sposób okrutny zaśmiałby się z kibiców Interu. Bo to nie przypadek że akurat w tym momencie je opublikował, wiedząc że kibice Interu "żyją" właśnie tym transferem. Mam dobre przeczucie...
10.08.2018 o 21:51 przez Kondzik
Kondzik
Jak o 2 więcej jak miał 6 netto. My też oferujemy 10mln z tym że kontrakt na 6 lat łącznie z Jiangsu. Skoro nie ma oficjalki to znaczy że rozmawiają albo tak jak mówi sempre, Perez szuka zastępstwa. Głośno jest na insta ( Ivan ) nie sądzę ażeby oni nic nie wiedzieli i wstawiali foto dot. Luki. Uważam że jakby miał zostać to już by było konkretne info. To się przeciąganie przez weekend spokojnie. To nie Paweł Brożek że w godz się zaklepie gościa. Jak dojdzie będzie mega skok. Nie dojdzie trudno była próba, i tak kogoś wezmą do środka. Obecnie mamy skład na top 3 więc mnie to zadowala. Z Luka moglibyśmy zawalczyć o majstra. Pozostaje czekać.
10.08.2018 o 21:48 przez Chuchu
Chuchu
I po co było rezygnować z Vidala?
10.08.2018 o 21:28 przez AveCaesar
AveCaesar
Podobno Modrić będzie miał nową umowę w Realu 10 mln euro netto rocznie czyli o 2 więcej niż dotychczas.
10.08.2018 o 21:16 przez Orzeu
Orzeu
Włosi pisza, że Modrić chce d oInteru, hiszpanie natomiast, że zostanie w Realu
10.08.2018 o 21:04 przez lrogas83
lrogas83
I koniec historii z Modricem !! ! Nie pozwolą sobie na taką stratę, tym bardziej przy wypożyczeniu Kovacica. Ale jego chęci do Interu też chyba nie były takie szczere:-( nie ma co płakać- jeszcze nasi kogoś fajnego kupią do środka.... Vidala mieli na wyciągnięcie ręki
10.08.2018 o 20:54 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
*taczce (ten słownik w fonie)
10.08.2018 o 20:49 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Perez gra na czas. Musi ściągnąć jakieś głośne nazwisko lub petardę żeby kibice go na rączce nie wywieźli. Modric odejdzie , wciąż piłkarz na to naciska, lecz pod warunkiem,że Perez zakontraktuje SMS lub erikssena.
10.08.2018 o 20:38 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Di Marzio po 20.00 pisał że Modric zakomunikował Perezowi ,że odchodzi i koniec.
10.08.2018 o 20:31 przez Rebelde
Rebelde
Marca to żadne źródło
10.08.2018 o 20:08 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Pjetekifci fantazja Cię poniosła ponad przeciętna porównywać Rafinhe do Modricia
10.08.2018 o 19:53 przez Bartek-32
Bartek-32
Marca podaje ze zostaje realu
10.08.2018 o 19:50 przez Bartek-32
Bartek-32
Dziwia mnie porównania do juvków. Nawet z modriciem to jeszcze nie będzie to. Oni mają poukładana grę. Wyrazista. My często improwizujemy i wygrywamy dzięki indywidualnosciom . Nie mamy odpowiedniej kultury gry. Luka mógłby to zmienić. Tak myślę
10.08.2018 o 19:45 przez el_loco
el_loco
Podobno Modlić zostaje w Realu !!
10.08.2018 o 19:32 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Semper Inter fantazja poniosła cię ponad przeciętna :) . Porównywanie Mario do Rafinhy czy Modrica. Masakra
10.08.2018 o 19:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Ja to coś czuję, że może skończyć się tak : Balde wypożyczony do nas, my gdzieś wypożyczamy JM, a Candreva zostaje jako zmiennik Ninji na 10.
10.08.2018 o 18:48 przez davi23
davi23
Ja to się zaczynam martwić o to, że Perez jednak się zgodzi, a potem będzie tak, że nasi nie ogarną tego finansowo
10.08.2018 o 18:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Modrić z Balde za Joao Mario i Candreve to byłoby mistrzostwo. Skład do walki z Juve tylko ta pomoc jeszcze do dopracowania w przyszłym sezonie bo o ile pierwszy skład kozak byłby (Brozo - Ninja - Luka), no to ławka dalej nie powala (Vecino - Gaglia - Valero). Reszta składu kosa w zależności czy Dalbert się ogarnie czy nie, a potencjał ma na pewno.
10.08.2018 o 18:31 przez interista1987
interista1987
jaka zapowiedz co perisic moze wiedzie na temat powodzenia tego transferu? on sam temu kibicuje jaak I my I wie ze modric wyrazil chec dolaczenia do Interu bo sam mu pewnie o tym powiedzial ale co zrobi Real nie wiem nikt
10.08.2018 o 18:20 przez mateuszzajac
mateuszzajac
Myślę że w przypadku wieku środkowych pomocników wiek nie jest aż tak ważny jak w przypadku napastników/ wachadlowych/ skrzydlowych. Zawodnicy jako skrzydlowi potrzebują swojej szybkości i zwinnosci aby utrzymać się na poziomie, pamiętam jak Figo który do nas przyszedł z miesiąca na miesiąc grał coraz słabiej, tak samo Roberto Baggio. Patrząc na pomocników takiego spadku formy się nie widzi bo dla nich przyspieszenie / szybkość/ zwinnosc to sprawa drugorzedna - zobaczcie na Snijdera lub Cambiasso lub Pirlo który najlepsze lata swojej kariery rozegrał w Juventusie gdzie odszedł za darmo z Milanu bo już był stary. Bardziej bym się obawiał spadku formy C Ronaldo niż L Modricia.
Co do młodych graczy to mam trochę dystans, to nie Football Manager, zobaczcie co z młodymi Barbrosą, joao Mario i Dalbertem. Prawdopodobnie Spał chciał Kolarova a dostał Dalberta, i co? Kolarov najlepszy obrońca serię a ostatniego sezonu a młody DAlbert dopiero teraz zaczyna grać.

Shoutbox

Skepta 21.10.2018 00:54

masz tu mordo luziverta

Skepta 21.10.2018 00:30

normalnie krysti

cristian08 21.10.2018 00:28

Fucking kozaczek

cristian08 21.10.2018 00:28

Uuu

Skepta 20.10.2018 23:59

free kodak

cristian08 20.10.2018 23:49

messi konti ;3

Chuchu 20.10.2018 23:42

rzecz jasna głową

Chuchu 20.10.2018 23:42

Barcelona - Inter, [1 - 2] 90'+3 Vecino

Endru 20.10.2018 23:03

na szczescie vecino wraca na barce to wyjasni ich

Endru 20.10.2018 23:02

dokladnie

Kredence 20.10.2018 23:00

tvp pewnie w zalobie , zaraz zmienia mecz na srode xD

Kredence 20.10.2018 22:56

oni sa jednak wybitnie uzaleznieni od karakana

Kredence 20.10.2018 22:55

Lessi kotuzja + baaaardzo mocno podejrzana defensywa farselonki wiec moze uda sie jakies 1-1 ugrac

Klinsi64 20.10.2018 22:54

taki milan to by rozjebał barce z 4-0,ale Inter to troche nizsza półka

Endru 20.10.2018 22:50

Zderzenie ze sciana w postaci Interu chodzilo mi o to ze Barca jeszcze w tym sezonie nie grala z druzyna tak dobrze zorganizowana w obronie

Nitrogen 20.10.2018 22:49

Czyli postawienie się = zderzenie z rzeczywistością?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    9

    25

  • 2

    Napoli

    Napoli

    9

    21

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Cristiano Ronaldo

    5

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • FT

    Roma

    0 - 2

    SPAL

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Genoa

  • FT

    Udinese

    0 - 3

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17739

Liczba newsów: 31890