Plotki transferowe

Mercato Live - 10.09 (21:00) Inter zaoferował wymianę Eriksen - Kante (88)

Autor:
Źródło: różne
17 dni temu
12410
88
mercato live nainggolan

Najnowsze komentarze, plotki, wywiady i informacje związane z działalnością Interu na rynku transferowym. Zapraszamy do śledzenia Mercato Live:

 

21:00

The Guardian - Inter zaoferował wymianę Eriksen - Kante.

Angielscy dziennikarze donoszą, że Inter zaoferował w ostatnich dniach zarówno Eriksena, jak i Brozovicia w zamian za kartę N'Golo Kante. Obie propozycje odrzucono. 

 

20:04

TyC Sports – Agenci Lautaro Martineza przebywają obecnie w Barcelonie, gdzie negocjują z przedstawicielami Barcy warunki kontraktu dla swojego klienta oraz rozmawiają o ofercie, która przekona Inter do oddania napastnika. Po powrocie do Włoch Beto Yaque i Roly Zarate przedstawią tą ofertę Interowi.

 

Sky Sport 24 – Arturo Vidal zostanie zawodnikiem Interu. Najpierw jednak będzie rozmawiał z przedstawicielami Barcelony na temat wysokości swojego odszkodowania za rozwiązany kontrakt.

 

Sky Sport 24 – Nie tylko Cagliari chce pozyskać Diego Godina. O urugwajskiego obrońcę pytali także działacze Fiorentiny, ale wszystko wskazuje na to, że Urugwajczyk wyląduje w klubie z Sardynii.

 

Sportitalia -  Napastnik Parmy, Roberto Inglese znajduje się w orbicie zainteresowań Interu. Włoch miałby pełnić w mediolańskim klubie rolę czwartego napastnika.

 

15:58

Przenosiny Godina do Cagliari mogą mieć też powód... osobisty.

Żona obrońcy, Sofia Herrera, urodziła się w Cagliari, gdzie jej ojciec grał w latach dziewięćdziesiątych.

 

15:54

Pedulla - Godin do Cagliari transfer definitywny, bezgotówkowy. 

 

15:34

La Gazzetta - Godin o krok od Cagliari!

Diego Godin przeniesie się do Cagliari - podała właśnie La Gazzetta. 34-latek jest bliski dołączenia do Rossoblu na zasadzie stałego transferu. W ostatnich tygodniach Urugwajczyk był łączony z Rennes, jednakże Cagliari wygrało wyścig o defensora. 

 

13:44

CdS – Pozyskanie przez Inter N’Golo Kante jest najwyższym priorytetem dla Antonio Conte. Sprowadzenie Francuza porównuje on z transferem Romelu Lukaku. Zdaniem włoskiego trenera, pomocnik odbierze znacznie więcej piłek w środku pola niż Borozvic, a także będzie on najważniejszym ogniwem środkowej formacji. Kierownictwo klubu jest jednak nieugięte – pieniądze na transfer piłkarza będą pochodzić tylko ze sprzedaży niechcianych w klubie zawodników.

Chelsea niezmiennie oczekuje 60 mln euro. Zdaniem dziennikarzy Francuz po niesatysfakcjonującym go sezonie w The Blues chciałby dołączyć do Nerazzurrich.

 

FcInternews.it – Temat transferu Emersona Palmieriego nie upadł, a uważany jest za nisko priorytetowy. Pod koniec mercato Inter złoży ofertę wypożyczenia obrońcy z prawem do wykupienia po sezonie.

 

TS – Powrót Ivana Perisicia staje się problematyczny dla Interu. Chorwat nie pasuje do taktyki Conte, a jak na razie nie ma chętnych na jego kupno. W niedalekim czasie planowane jest spotkanie piłkarza z władzami klubu.

 

CdS – Inter rozważa pomysł, aby ściągnąć z Barcelony Juniora Firpo na zasadzie wypożyczenia.

 

12:50

CorSport - Darmian po sprzedaży Godina.

Parma i Inter osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Matteo Darmiana, jednak by przenosiny defensora do Mediolanu mogły zostać sfinalizowane, ekipę Nerazzurrich musi wpierw opuścić Diego Godin.

 

12:30

La Gazzetta - Barcelona zażądała symbolicznej zapłaty za Vidala. 

Blaugrana chciałaby przeprowadzić podobną transakcję jak z Rakiticiem tj. otrzymać od Interu około 2 mln euro. Nerazzurri odmówili, jeśli Vidal ma przyjść do Interu to za darmo. 

 

11:45

Tuttosport - Wczoraj doszło do kolejnego spotkania na linii Genoa - Inter.

Tematem rozmów była przyszłość Ranocchii oraz Pinamontiego. 

 

09:05

Di Marzio - Vidal day? Nie dzisiaj, prawdopodobnie też nie jutro. Zawodnik działa według swojego planu, by rozwiązać kontrakt z Barceloną. Powinien być w Mediolanie w tym tygodniu. 

 

09:05

Di Marzio - Cagliari podejmie jeszcze jedną próbę ściągnięcia Nainggolana.

 

01:00

Borja Valero rozpoczyna nową, starą przygodę w swojej karierze.

Gianluca Di Marzio poinformował, że hiszpański pomocnik doszedł do porozumienia ze swoim byłym klubem - Fiorentiną. Sam piłkarz wyrażał dużą chęć powrotu do ekipy Violi, z którą podpisze roczny kontrakt.

 

 

 

Zobacz też

mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

17.09
08:09
mercato live smalling skriniar

Mercato Live - 26.09 (10:10) Po sprzedaży Skriniara nie będzie dużych inwestycji w obronie (27)

25.09
23:55

Komentarze (88)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2020 o 12:30 przez cuba
cuba
Z Conte będzie dno i wodorosty,sprzeda w Interze wzystko co najlepsze potem odejdzie myślę że do końca sezonu nie dociągnie a jak dojdzie to jego ostatni sezon a potem znów będzie odbudowywanie zespołu ,niech ten zjuwentusiały trener zniknie bo brak mu profesjonalizmu,wygląda jakby robił co mógł by juwe nadal wygrywało więc nie ma jak osłabiać skład i zbierać emerytów,nie rozumiem jego polityli,może w jego ukochanym juwe by sie sprawdził
11.09.2020 o 00:36 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Haha... po tych plotkach co sie czyta. To zamiast bić się o majstra w przyszlym sezonie. To z tymi mistrzami będziemy się bić ale o top4.
10.09.2020 o 22:39 przez marcin-berganski
+2
marcin-berganski
Ciężko się czyta ostatnie plotki transferowe. Wiadomo, że nie są to doniesienia sprawdzone ale już teraz nie wiem w co wierzyć. Irytuje mnie trochę Conte z tego względu, że trzyma się jednej taktyki i tych samych zawodników. Trener powinien dobrać taktykę pod piłkarzy których posiada i tylko uzupełnia braki. Od początku jego przygody przybyło 8 czy 9 grajków, niektórzy rekomendowani przez niego wcale się nie sprawdzili (Mouses). Ciągle nalega na napastnika a mamy ich 3 bardzo dobrych + jeden obiecujący młodziak. Czyli moim zdaniem nie jest to najważniejsza pozycja do wzmocnienia ( Bayern grał jednym przez cały sezon a my mamy 4).
Wraca nam Radja moim zdaniem gracz równy Vidalowi. Moim zdaniem pozyskanie kante tylko i wyłącznie w przypadku sprzedaży brozovic. Nie chciałbym żegnać eriksena bo może być tak że comte w grudniu się z no pozegns
10.09.2020 o 22:33 przez timon
+2
timon
Martinez ma dwa lata kontraktu i jeżeli nie będzie chciał go przedłużyć to sensownie byłoby go sprzedać, bo za rok 30-40mln to będzie max co za niego dostaniemy. Wszystko jednak zależy od postawy zawodnika, bo jak widzimy doniesienia medialne są mocno skrajne
10.09.2020 o 22:48 przez SETE
+1
SETE
Kim zastąpisz Lautaro ?
10.09.2020 o 22:29 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
A za Kante oprócz Marcelo i Christiana jeszcze chcieliśmy wcisnąć Gaglie Chelsea xD
10.09.2020 o 22:25 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Ponoć do zastąpienia Godina najnowszym nazwiskiem jest Acerbi.
10.09.2020 o 22:28 przez pluto11
+1
pluto11
Nie do wyrwania z Lazio
10.09.2020 o 22:30 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Podobno jest niezadowolony ze swojego kontraktu czy coś.
10.09.2020 o 21:57 przez inter30
+2
inter30
Żeby w tym amoku za Kante nie sprzedali Lautaro w promocji i później łatali dziury w ataku jakimiś gówniakami, ogólnie te sprzedaże niechcianych wychodzą im fatalnie, spodziewałem się więcej po zezolu
10.09.2020 o 22:28 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
A za Kante oprócz Marcelo i Christiana jeszcze chcieliśmy wcisnąć Gaglie Chelsea xD
10.09.2020 o 22:28 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Ops nie tu ;)
10.09.2020 o 21:27 przez Orzeu
Orzeu
stawiam, że Izzo albo Kumbulla przyjdą skoro tak łatwo się pozbywamy takiego gracza jak Godin.
10.09.2020 o 21:31 przez Czarson
+2
Czarson
@Orzeu Prędzej Izzo bo będziemy chcieli wcisnąć Gagliardiniego w rozliczeniu. Kumbulla wymaga nakładów finansowych a jak widać nie mamy nic do wydania. Godin jest tańszy w utrzymaniu niż zakup Albańczyka.
10.09.2020 o 21:34 przez Orzeu
Orzeu
też tak myślę, choć może jakieś wypożyczenie z opcją wykupu i młodzi piłkarze wchodzić w grę jeśli mówimy o Hellasie
10.09.2020 o 23:45 przez darek666sz
+2
darek666sz
Jak mamy dac w rozliczeniu Gage to i Mariusz Jop bylby dobry.przynajmniej nie martwił bym się że Go w 11 zobacze.
10.09.2020 o 21:02 przez Soldier
+2
Soldier
Było wy :cenzor: tego Antka w czas...
10.09.2020 o 20:51 przez Kay Em
+4
Kay Em
Nie spodziewajcie die wielkich transferów. Cała Europa razem w z ieta zrobiła ich chyba tyle co Chelsea. Przejrzałem na transfmatkt transfery czołowych klubów z czołowych lig. Do tej pory to Arsenal kupił obrońcę za 45 mln, Bayern Sane za 40 i my Hakimiego, Psg Icardi ego i to w zasadzie tyle w czołówce. Wszyscy szukają oszczędności. Odchodzi trochę znanych nazwisk ślę głównie za darmo lub za grosze. Kluby wola dać za darmo odejść niektórym niż ich utrzymywać. Kryzulys jest ewidentny. Trzeba liczyć że uda się uzupełnić mądrze trzon zespołu i pozbyć kilku obciążających budżet a niewiele wnoszących lub przepłaconych pensjowo graczy. Przypominam że my wykupiliśmy Barelle i Sensiego plus Hakimi yo 90 mln. Na wirusie straciliśmy około 100 mln. Trzeba sprzedaży i oszczędności na pensji żeby kogoś kupić. Nasze s, częście ze za darmo jakby mógł wrócić np Nainngollan i że jest szansa na Vidala bo moglibyśmy z niczym zostać. Spokojnie trzeba przetrwać mądrze to okienko i liczyć że sytuacja na świecie die poprawi tym samym i rynek piłkarski. Pozdro
10.09.2020 o 21:06 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
To city kupiło nie arsenal
10.09.2020 o 21:08 przez JoaoMario
+1
JoaoMario
i o Osimhenie zapomniałeś
10.09.2020 o 20:45 przez mAstA
+2
mAstA
Darmian za Godina to naprawdę kiepski żart... jeszcze ma 4 letni kontrakt dostać lol
10.09.2020 o 20:28 przez Czarson
+1
Czarson
Kryzys bardziej dał się we znaki Suning niż wszyscy myśleli. Radykalnie schodzimy z pensji. Większy transfer taki jak Kante to prawie ociera się o cud mediolański.
10.09.2020 o 21:43 przez SETE
+1
SETE
A to dziwne, przecież branża e-Commerce notowała największe przyrosty dochodów w pandemii , ludzie z zakupami szli w sieć.
10.09.2020 o 22:55 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Skoro my schodzimy z pensji to z czego takie Cagliari opłaci pensję Godina ?
10.09.2020 o 19:47 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Jeżeli za Darmiana trzeba będzie zapłacić to nie widzę sensu czemu oddaliśmy Godina. Z kasą wyjdziemy pewnie na 0 a klasa Godina do Włocha bez porównania... Transfer na minus jeżeli faktycznie to tak bedzie wyglądało.
10.09.2020 o 20:04 przez forzaragazzi
+1
forzaragazzi
Godin sporo więcej zarabia. Po drugie tej klasy trochę w tym sezonie mu brakowało, a lepiej nie będzie.
10.09.2020 o 20:16 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Godin zarabia 6,5 mln rocznie netto, geniuszu
10.09.2020 o 20:48 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli taki Ranocchia szarpie prawie 3 więc nie wierzę że Darmian będzie zarabial mniej. Plus jakieś parę baniek za transfer i dochodzimy do tego samego
10.09.2020 o 19:15 przez Kondzik
Kondzik
Szkoda Godina ale cóż pewnie jego pensja ciąży. Ale jego doświadczenie by się przydało. To co Izzo czy Kumbula? Bo nie sądzę że tak zostaniemy.
10.09.2020 o 18:30 przez cuba
+1
cuba
Szkoda że nikt nie chcę galiardiniego ,kandrewe czy ranoki np
10.09.2020 o 18:32 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
po RANOCCHIE zgłaszała się podobno Genoa ;)
10.09.2020 o 18:39 przez cuba
cuba
No właśnie to "podovno" :) chciałbym wreszcie żeby zamieniło się to w "oficjalnie" :)
10.09.2020 o 18:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Upchać 3 bocznych obrońców na środek to byłoby mistrzostwo w naszym wykonaniu. Spróbujmy sobie wyobrazić grę obrony Candreva - Darmian - DD - Kolarov - Biraghi xD
10.09.2020 o 18:50 przez danielinter
danielinter
Przeciez Biraghi odszedl
10.09.2020 o 17:18 przez kibix
kibix
Co tu się odjaniepawla :o ale może dzięki temu Szkriniar zostanie
10.09.2020 o 17:17 przez interista1987
+1
interista1987
Godin out darmian in ?
What the fuck
I dlaczego kolarov
10.09.2020 o 17:03 przez Davvid4
-1
Davvid4
Godin pójdzie do Calgary bo grał tam jego teść 😂
Tak samo już od 2 sezonów Podolski gra w Górniku bo to jego ukochany klubu i marzy o tym żeby założyć ich koszulkę
10.09.2020 o 16:41 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Z tym Godinem to fejk prawda? Niech mnie ktoś uszczypnie.
10.09.2020 o 16:37 przez armin22
+2
armin22
ile to już transferów z klubu ,,O KROK''? Jak każdy z nich machnie nogą do przodu to zostaniemy z samym Vidalem który jeszcze nie przyszedł.
10.09.2020 o 16:27 przez SETE
+3
SETE
Mercato w wykonaniu Interu z każdym dniem wyglada gorzej
10.09.2020 o 16:23 przez Kamiliusz1908
+4
Kamiliusz1908
Oj Conte byku, jak nie będzie Scudetto w tym sezonie, to po tych kombinacjach transferowych, spalisz wrotki z Mediolanu szybciej niż Fjuto tracił piłkę na lewej.
10.09.2020 o 16:23 przez Rebelde
+1
Rebelde
Księgowy będzie zadowolony z wymiany Godina na Darmiana, jednak sportowo to dwa kroki w tył , pod katem jakości.
10.09.2020 o 16:22 przez inter30
+2
inter30
Kłócą się o 2 banki za vidala żeby puścić godina darmo facepalm
10.09.2020 o 16:18 przez pluto11
+2
pluto11
Oddać Gowina żeby pozyskać Darmiana no mistrz ten nasz król
10.09.2020 o 16:18 przez Odet
+1
Odet
Jaja z tym Godinem. Taaaki piłkarz musi u nas zostać.
Jeszcze nie czas na niego.
Pozdr.
10.09.2020 o 16:29 przez SETE
+1
SETE
Niestety chyba bilans płac w Interze nie wyglada różowo. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego ruchu
10.09.2020 o 15:57 przez cuba
cuba
rollercoaster
10.09.2020 o 15:56 przez Orzeu
Orzeu
Skriniar, Bastoni, De Vrij, DD, Darmian, Kolarov - nasi obrońcy na nast. sezon. Czy to wystarczy?
10.09.2020 o 16:25 przez AveCaesar
AveCaesar
+ wahadła Young, Candreva, Hakimi, Emerson ? xD
10.09.2020 o 17:12 przez JoaoMario
JoaoMario
jeszcze Pirola i ten Grek mają zostać
10.09.2020 o 18:04 przez AveCaesar
AveCaesar
Pirola ponoć miał iść na wypożyczenie.
10.09.2020 o 18:57 przez darek666sz
darek666sz
Jak przed nimi biegać będą Vidal,Barella i Kante to pewnie tak.tylko gdzie miejsce dla Eriksena czy Sensiego 🤷‍♂️
10.09.2020 o 15:51 przez ANIOL
+4
ANIOL
Temu patafianowi z ławki to już nikt nie pasuje do tej jego prdlonej taktyki .... Jak na razie chajnia z grzybnią

Shoutbox

maniekfci 26.09.2020 13:18

Zero mentala, jego kobieta ma więcej testosteronu niż on

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:17

Chadem kolarov skriniar i murzyny

maniekfci 26.09.2020 13:17

Eriksen to ostry kukold

Nasir 26.09.2020 13:17

Dokl

Nasir 26.09.2020 13:17

XD

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:17

No a incelem to chyba perisic

Nasir 26.09.2020 13:17

Kolarov u nas jest chadem

cuba 26.09.2020 13:16

eriksen to niedoceniony zawodnik i ma pecha że trafił na conte

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:16

Kukold

Nasir 26.09.2020 13:16

Chad incel czy kuk?

cuba 26.09.2020 13:16

Milenkovic czy Smalling dziś ?

Nasir 26.09.2020 13:16

Oceńcie proszę Eryksena

Lopez 26.09.2020 13:15

de boer na konferencji po objęciu stanowiska selekcjonera oranje powiedział,że czeka go i reprezentację swietlana przyszlość,a on jest podobnym trenerem co koeman

WTC 26.09.2020 13:14

tak mi się przynajmniej kojarzy

WTC 26.09.2020 13:14

nerd było popularne na długo przed erą internetu

maniekfci 26.09.2020 13:13

jak nie określenie ze stanów, które przywędrowało na wykop?

maniekfci 26.09.2020 13:13

a nerd to co to?

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:13

Ja np jestem incelem ale mam umiesnione cialo i 180 cm wzrostu wiec pozostalo zaczac chodzic na imprezy

WTC 26.09.2020 13:13

no ale każdy używa mowy jakiej lubi

WTC 26.09.2020 13:13

dziwi mnie trochę popularność określeń wymyślonych przez nerdów ze stanów, które po prostu przywędrowały na wykop

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • AAW

    Hellas Verona

    3 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 5

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Lorenzo Insigne

    1

  • 3

    Dries Mertens

    1

  • 4

    Mattia Destro

    1

  • 5

    Goran Pandev

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26940

Liczba newsów: 37504