Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 10/08 (20)

Autor:
Źródło: różne
około 6 lat temu
108
20
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:56 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

13:38 Piero Ausilio: W trakcie tego okienka otrzymaliśmy ofertę 25 mln euro za Icardiego. Została ona jednak natychmiast odrzucona.

 

12:47 BBC Sport - Inter zapłaci za Medela 10 mln funtów. Jest to o 2 mln mniej, niż oczekiwał tego walijski zespół.

 

09:27 Sky - Torino odrzuciło ofertę Atletico za Alessio Cerciego opiewającą na 12 mln euro.

 

08:38 Fcinternews.it - Nerazzurri wciąż walczą o Biabiany'ego. Inter oferuje Parmie 3 mln + Schelotto w zamian za skrzydłowego Gialloblu.

 

08:31 Sky - Inter postara się sprowadzić Cerciego tylko w przypadku sprzedaży Guarina, bądź Alvareza.

 

08:25 TS - Atletico złożyło Torino oficjalną ofertę za Cerciego. Hiszpanie oferują za napastnika 12 mln euro.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live kante vidal

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

17.09
08:09
mercato live nainggolan

Mercato Live - 10.09 (21:00) Inter zaoferował wymianę Eriksen - Kante (88)

10.09
01:11

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.08.2014 o 12:38 przez Nadia G
Nadia G
bez "nie" powinno być, aaargh… czas na kawę...
11.08.2014 o 12:38 przez Nadia G
Nadia G
Odrzucenie oferty 25mln za Icardiego to doskonała wiadomość, ponieważ oznacza, że Thohirowi faktycznie zaczyna zależeć nie na zbudowaniu w miarę silnej drużyny, a gotówki na spłatę długów szuka bardziej w działaniach marketingowych niż na wyprzedaży. To optymistyczne na przyszłość.
10.08.2014 o 22:59 przez Snake86
Snake86
Racja Rebelde.. Pytanie czy w ogóle ktoś by go chciał. Przy jego sprzedaży spokojnie moglibyśmy Cerciego wyhaczyć.
10.08.2014 o 18:10 przez niproxdk
niproxdk
dobrze że odrzucili
10.08.2014 o 14:54 przez piotrekninter
piotrekninter
10 mln funtow....duzo,mialo byc kolo 8....oby pokazal ze jest wart tej kasy
10.08.2014 o 14:51 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Icardi nie do ruszenia więc wszelkie ploty są zbędne
10.08.2014 o 14:37 przez SlimShady
SlimShady
Nasi chyba naprawdę pokładają ogromne nadzieje w Icardiego.
10.08.2014 o 13:30 przez Rebelde
Rebelde
Takie kluby jak Torino żyją z tego że promują graczy a potem sprzedają za dużą kasę. Więc raczej nie będą zainteresowani Alvarezem, który mocno nadszarpnął by ich budżet płacowy. I sam Alvarez raczej nie chciałby trafić do Turynu ,
10.08.2014 o 13:21 przez Snake86
Snake86
Przecież Atletico już parę dni temu składało ofertę tej wysokości i została odrzucona. Albo to była plota albo jesteście do tyłu z informacjami.

Mam nadzieję, że ten cały Medel jest wart takich pieniędzy. A co do Cerciego to ciekawe czy nie dałoby się wymienić z Torino za Alvareza z jakąś dopłatą...
10.08.2014 o 12:33 przez Tifosinho
Tifosinho
Jeżeli przyjście Biabianego jest jedynym sposobem na pozbycie się Schelotto to jestem jak najbardziej na TAK :) Na pewno wartościowszy "gracz" niż Argentyńczyk.
10.08.2014 o 12:27 przez Palacio8
Palacio8
No chyba Athletico nie myślało ze Torino sie zgodzi na te 12 mln :P
10.08.2014 o 12:01 przez smalec5
smalec5
Za Schelotto Biabianego jak najbardziej :) Wychowanek i w sumie na pozycji Jonathana mozna by bylo go sprobowac :)
10.08.2014 o 11:22 przez FcDavids
FcDavids
Bimbałka chcą pewnie dlatego, że będzie traktowany jako nasz wychowanek, a takich musimy mieć więcej w składzie ze względu na przepisy.
10.08.2014 o 10:42 przez Mesish22
Mesish22
w 3-6-1 / 3-1-4-2 Mazzariego Muszą być dwaj zawodnicy którzy się udzielają w ataku jak i w obronie. Hernanes bardziej będzie szedł w stronę bramkiu rywala zaś Medel który nieługo przybędzie będzia od czasu do czasu 4 obrońcą. Dla Biabianego nie ma tutaj miejsca. A dla Cerciego zawsze się znajdzie :)
10.08.2014 o 10:42 przez Weo
Weo
Jeżeli sprzedamy Guarina za co najmniej15 mln i uda nam się kupić np. Cerci'ego to czemu nie zrobić dodatkowo wymiany Schelotto na Biabia'niego. Może nie jest zachwycającym graczem ale na ławkę od biedy może być. Oczywiście jako wychowanek może być zaliczony do LE. W przypadku tylu napastników musi zostać zmieniona formacja i to może być problemem bo Mazzari raczej nie zamierza tego zrobić.
10.08.2014 o 10:12 przez Odet
Odet
@Rebelde
dokładnie !! !
po co nam ten Biabiany?
on nie pasuje do tego 3-6-1

Ile Torino chce za Cerciego? 12-15mln to max

Pozdr.
10.08.2014 o 10:10 przez luuki
luuki
Biabany to tez pewnie chodzi o ten warunek do LE, że iluś tam wychowanków trzeba zglosic

na prawym skrzydle moze grac , np. za Jonathana jesli trzeba bedzie gonic wynik, albo jako drugi napastnik
10.08.2014 o 09:16 przez Rebelde
Rebelde
Tylko gdzie niby Biabiany miały grać w formacji Mazzariego? Bo nie widzę dla niego miejsca.
10.08.2014 o 09:14 przez niproxdk
niproxdk
jak Biabiany miałby do nas przyjść w taki sposób to też jestem za
10.08.2014 o 08:49 przez Pawel1992
Pawel1992
Torino odrzuci tę ofertę.Na pewno będą chcieli za niego prawie 20 mln.
Transfer Biabianyego na takich warunkach mi odpowiada.

Shoutbox

edwart 22.09.2020 03:13

Znacie kogos kto tak wstepnie moglby cos powiedzuec o wyniku rezonandu kolana?

Claudio 21.09.2020 23:15

Di Marzio - Candreva alla Sampdoria; domani le visite mediche. All’Inter 1 mln più bonus in caso di salvezza

Claudio 21.09.2020 23:15

Dziczek dziś na treningu Salernitany zasłabł i go do szpitala zgarnęli

jaszczomb 21.09.2020 22:52

wilki

jaszczomb 21.09.2020 22:52

gol

Czarson 21.09.2020 22:43

doczekal sie tej dick czerwonej

Claudio 21.09.2020 22:41

liczylem ze Wolves sie bardziej postawia City

SETE 21.09.2020 22:40

Narqa

SETE 21.09.2020 22:40

Pewne 3 pkt , Pioli stworzył potwora

SETE 21.09.2020 22:39

I w sumie tyle tej Bolonii było

Claudio 21.09.2020 22:39

co widzialem ostatnie 10 minut to Bologna miala sporo okazji

SETE 21.09.2020 22:38

Powiem tak , fizycznie Milan wyglada dobrze i widać ze mentalnie dobrze się czuja

Claudio 21.09.2020 22:37

no latwy maja poczatek, ale w 4 i 5 kolejce odbija się od ściany

SETE 21.09.2020 22:36

Crotone , Spezia ... na komplecie wjadą

WTC 21.09.2020 22:36

miałem sobie wybrać jedenastkę Milanu do Fantasy, ale nie chciałem wygrać zabawy już po pierwszej kolejce

Claudio 21.09.2020 22:36

cos mi sie wydaje ze nasi nie to ze nie mieli kasy, ale serio stwierdzili ze jest za slaby i nie ma czasu na ogrywanie

SETE 21.09.2020 22:35

Milan ma autostradę do derbów

SETE 21.09.2020 22:35

Koszulka Milanu wazy

Claudio 21.09.2020 22:35

w LE z tymi amatorami z Irlandii jak wszedl to najgorszy. Dziś też fatalny. Aż tak jest przestraszony? Bez jaj

SETE 21.09.2020 22:35

Bologna mogła postraszyć w ostatnich minutach

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 4

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 6

    Sassuolo

    Sassuolo

    1

    1

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Mattia Destro

    1

  • 4

    Goran Pandev

    1

  • 5

    Marko Pjaca

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26928

Liczba newsów: 37471