Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 10/08 (20)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
122
20
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:56 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

13:38 Piero Ausilio: W trakcie tego okienka otrzymaliśmy ofertę 25 mln euro za Icardiego. Została ona jednak natychmiast odrzucona.

 

12:47 BBC Sport - Inter zapłaci za Medela 10 mln funtów. Jest to o 2 mln mniej, niż oczekiwał tego walijski zespół.

 

09:27 Sky - Torino odrzuciło ofertę Atletico za Alessio Cerciego opiewającą na 12 mln euro.

 

08:38 Fcinternews.it - Nerazzurri wciąż walczą o Biabiany'ego. Inter oferuje Parmie 3 mln + Schelotto w zamian za skrzydłowego Gialloblu.

 

08:31 Sky - Inter postara się sprowadzić Cerciego tylko w przypadku sprzedaży Guarina, bądź Alvareza.

 

08:25 TS - Atletico złożyło Torino oficjalną ofertę za Cerciego. Hiszpanie oferują za napastnika 12 mln euro.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23
Radja Nainggolan

GdS - Trzy opcje transferowe dla Nainggolana (10)

27.11
09:51

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.08.2014 o 12:38 przez Nadia G
Nadia G
bez "nie" powinno być, aaargh… czas na kawę...
11.08.2014 o 12:38 przez Nadia G
Nadia G
Odrzucenie oferty 25mln za Icardiego to doskonała wiadomość, ponieważ oznacza, że Thohirowi faktycznie zaczyna zależeć nie na zbudowaniu w miarę silnej drużyny, a gotówki na spłatę długów szuka bardziej w działaniach marketingowych niż na wyprzedaży. To optymistyczne na przyszłość.
10.08.2014 o 22:59 przez Snake86
Snake86
Racja Rebelde.. Pytanie czy w ogóle ktoś by go chciał. Przy jego sprzedaży spokojnie moglibyśmy Cerciego wyhaczyć.
10.08.2014 o 18:10 przez niproxdk
niproxdk
dobrze że odrzucili
10.08.2014 o 14:54 przez piotrekninter
piotrekninter
10 mln funtow....duzo,mialo byc kolo 8....oby pokazal ze jest wart tej kasy
10.08.2014 o 14:51 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Icardi nie do ruszenia więc wszelkie ploty są zbędne
10.08.2014 o 14:37 przez SlimShady
SlimShady
Nasi chyba naprawdę pokładają ogromne nadzieje w Icardiego.
10.08.2014 o 13:30 przez Rebelde
Rebelde
Takie kluby jak Torino żyją z tego że promują graczy a potem sprzedają za dużą kasę. Więc raczej nie będą zainteresowani Alvarezem, który mocno nadszarpnął by ich budżet płacowy. I sam Alvarez raczej nie chciałby trafić do Turynu ,
10.08.2014 o 13:21 przez Snake86
Snake86
Przecież Atletico już parę dni temu składało ofertę tej wysokości i została odrzucona. Albo to była plota albo jesteście do tyłu z informacjami.

Mam nadzieję, że ten cały Medel jest wart takich pieniędzy. A co do Cerciego to ciekawe czy nie dałoby się wymienić z Torino za Alvareza z jakąś dopłatą...
10.08.2014 o 12:33 przez Tifosinho
Tifosinho
Jeżeli przyjście Biabianego jest jedynym sposobem na pozbycie się Schelotto to jestem jak najbardziej na TAK :) Na pewno wartościowszy "gracz" niż Argentyńczyk.
10.08.2014 o 12:27 przez Palacio8
Palacio8
No chyba Athletico nie myślało ze Torino sie zgodzi na te 12 mln :P
10.08.2014 o 12:01 przez smalec5
smalec5
Za Schelotto Biabianego jak najbardziej :) Wychowanek i w sumie na pozycji Jonathana mozna by bylo go sprobowac :)
10.08.2014 o 11:22 przez FcDavids
FcDavids
Bimbałka chcą pewnie dlatego, że będzie traktowany jako nasz wychowanek, a takich musimy mieć więcej w składzie ze względu na przepisy.
10.08.2014 o 10:42 przez Mesish22
Mesish22
w 3-6-1 / 3-1-4-2 Mazzariego Muszą być dwaj zawodnicy którzy się udzielają w ataku jak i w obronie. Hernanes bardziej będzie szedł w stronę bramkiu rywala zaś Medel który nieługo przybędzie będzia od czasu do czasu 4 obrońcą. Dla Biabianego nie ma tutaj miejsca. A dla Cerciego zawsze się znajdzie :)
10.08.2014 o 10:42 przez Weo
Weo
Jeżeli sprzedamy Guarina za co najmniej15 mln i uda nam się kupić np. Cerci'ego to czemu nie zrobić dodatkowo wymiany Schelotto na Biabia'niego. Może nie jest zachwycającym graczem ale na ławkę od biedy może być. Oczywiście jako wychowanek może być zaliczony do LE. W przypadku tylu napastników musi zostać zmieniona formacja i to może być problemem bo Mazzari raczej nie zamierza tego zrobić.
10.08.2014 o 10:12 przez Odet
Odet
@Rebelde
dokładnie !! !
po co nam ten Biabiany?
on nie pasuje do tego 3-6-1

Ile Torino chce za Cerciego? 12-15mln to max

Pozdr.
10.08.2014 o 10:10 przez luuki
luuki
Biabany to tez pewnie chodzi o ten warunek do LE, że iluś tam wychowanków trzeba zglosic

na prawym skrzydle moze grac , np. za Jonathana jesli trzeba bedzie gonic wynik, albo jako drugi napastnik
10.08.2014 o 09:16 przez Rebelde
Rebelde
Tylko gdzie niby Biabiany miały grać w formacji Mazzariego? Bo nie widzę dla niego miejsca.
10.08.2014 o 09:14 przez niproxdk
niproxdk
jak Biabiany miałby do nas przyjść w taki sposób to też jestem za
10.08.2014 o 08:49 przez Pawel1992
Pawel1992
Torino odrzuci tę ofertę.Na pewno będą chcieli za niego prawie 20 mln.
Transfer Biabianyego na takich warunkach mi odpowiada.

Shoutbox

WTC 02.12.2020 08:05

Ruszyła maszyna i jej nikt już nie zatrzyma

InteristaNagato 02.12.2020 08:04

tez

nicolas80 02.12.2020 08:03

pokraką to narazie jest Eriksen

InteristaNagato 02.12.2020 08:03

szczegolnie z fiorentina gral dobrze xD

nicolas80 02.12.2020 08:03

w tym sezonie prócz meczu z realem gra dobrze

InteristaNagato 02.12.2020 08:03

nadal jest pokraką

InteristaNagato 02.12.2020 08:02

2 mecze dobre gagliardiniego nic nie znacza

nicolas80 02.12.2020 08:02

z realem kto zagrał dobrze?

InteristaNagato 02.12.2020 08:02

cały sezon grajac zle? tak tak

nicolas80 02.12.2020 08:02

ja pier... każdemu się moze zdarzyć

InteristaNagato 02.12.2020 08:02

w takim meczu z realem byl statysta i gral na alibi

InteristaNagato 02.12.2020 08:01

*do bramki

InteristaNagato 02.12.2020 08:01

no jak sie z metra nie trafia do pilki to jednak trzeba

nicolas80 02.12.2020 08:00

nie uj bo z nikogo nie wolno robić kozła ofiarnego niepowodzeń

InteristaNagato 02.12.2020 07:58

Na ogromny plus Darmian jak i Brozo

InteristaNagato 02.12.2020 07:58

uj tam z gagliardinim

nicolas80 02.12.2020 07:57

witam bardzo się cieszę ze zwycięstwa ale w szczególności jestem zadowolony z występu Gagliardiniego ponieważ zagrał świetny mecz i miał udział przy naszych bramkach. Jako jeden z nielicznych stawałem w jego obronie jak był oblewany na tej stronie pomyjami.

Weo 02.12.2020 07:55

z całym szacunkiem dla Handanovicia, bo go szanuje i podziwiam ale niestety powinniśmy już wprawiać w ruch jego następce, w ogóle to na Bolonie wystawił bym w końcu Radu

maniekfci 02.12.2020 07:29

pjerun witam

Pjerun 02.12.2020 07:27

co jak co, ale Gagliardini w dwóch ostatnich meczach zagrał na poziomie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27061

Liczba newsów: 38043