Plotki transferowe

Mercato Live - 11.07.2018 (18:55) Eder bardzo blisko Jiangsu! (39)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
3 miesiące temu
42
39
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:32

Jak donosi La Gazetta dello Sport, rumuński napastnik Interu George Puscas, który ostatnie lata spędził na wypożyczeniach w Novarze oraz Benevento, wkrótce definitywnie może opuścić klub. Zawodnikiem interesuje się angielski Watford oraz belgijski Standard Liege. Napastnik, wkrótce ma zdecydować dokąd odejdzie z Interu.

 

18:55

Eder nie wziął dzisiaj udziału w treningu. Powód jest jasny: zawodnik dołączy do Jiangsu za kwotę 6 mln euro. Alfredo Pedulla donosi, że kluby wymieniają obecnie stosowne dokumenty. Kwota transferu pozbawiona będzie jakichkolwiek bonusów.

 

15:45

Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Eder wyraził zgodę na przenosiny do Jiangsu Suning! Ostatecznie zawodnik ma przenieść się do Chin za kwotę 5 mln euro. Sky Sport informuje, że za dwa lata gry piłkarz ma zarobić 27 mln euro brutto.

 

15:30

Podwojenie zarobków proponuje Ederowi Jiangsu Suning. Inter zaakceptował ofertę Chińczyków, która ma ostatecznie opiewać na kwotę 6 mln euro. Sky Sport informuje, że piłkarz ma do jutra podjąć decyzję co do swojej przyszłości.

 

13:49

Ulrich Rame dyrektor techniczny w Bordeaux twierdzi, że Roma nie kontaktowała się w sprawie Malcoma. Zatem jedynie Inter oraz Tottenham pozostają w grze o podpis Brazylijczyka.

 

13:20

10 mln euro za Edera proponuje Jiangsu Suning. Portal fcinternews.it informuje, że Inter wyraził zgodę na transfer. Teraz Chińczycy muszą namówić na przeprowadzkę napastnika - czasu zostało niewiele, bowiem okienko transferowe w Chinach kończy się w piątek.

 

10:55

Piero Ausilio nie ma zaplanowanych żadnych spotkań w tym tygodniu. Dyrektor sportowy przebywa obecnie w Appiano Gentile wraz z całym zespołem. Wczoraj był widziany podczas kolacji w ośrodku szkoleniowym Interu, a następnie oglądał spotkanie Francji z Belgią.

 

10:50

Nie ma żadnych szans na powrót Rafinhi do Interu. El Mundo Deportivo informuje, że w Barcelonie nikt nie wierzy już w powodzenie tej operacji. Ofertę wypożyczenia gracza złożyła Benfica.

 

09:05

Hiszpański Don Balon informuje, że oprócz Ronaldo, Real Madryt rozważa również sprzedaż Karima Benzemy. Jako zastępstwo dla Francuza włodarze Królewskich widzą kapitana Interu Mauro Icardiego.

 

08:40

Eder bliski przenosin do Jiangsu Suning.  Zdaniem La Gazzetty dello Sport piłkarz jest namawiany do przeprowadzki do Chin. Szanse na grę zawodnika znacząco zmalały po przenosinach do Interu Eddy Salcedo.

 

08:35

Andrea Pinamonti lada dzień opuści Inter. Zawodnik nie znajduje się na zgrupowaniu drużyny Luciano Spallettiego. Tuttomercatoweb.com informuje, że oferty za piłkarza złożyły Udinese i Empoli.

 

08:30

Luciano Spaletti naciska na transfer Sime Vrsaljko. Szkoleniowiec zdecydował się na wybór Chorwata ze względu na jego doświadczenie z gry we Włoszech. La Gazzetta dello Sport informuje, że szanse powodzenia transferu są duże, tym bardziej, że zgodę na przenosiny do Interu wyraził już zawodnik.

 

Zobacz też

Luka Modric

Temat Modricia wróci zimą? (13)

11.09
18:25
Lucas Tousart

Tousart pod baczną obserwacją (5)

24.09
15:07

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.07.2018 o 07:13 przez Grandote
Grandote
Eder do chin (suning) no ok , ale jeżeli wewnętrzny transfer to 25 mln za niego byśmy mieli na transfery!
11.07.2018 o 22:18 przez rafalik93
rafalik93
Żegnaj ropniaku szkoda że 6 a nie 10
11.07.2018 o 22:13 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
dobrze ederku wypieerdalaj grubasku potruchtać do chin
11.07.2018 o 19:48 przez timon
timon
Piotrekfci dziecko drogie, wrociles?! Tesknilismy wszyscy za Twoimi celnymi uwagami. Gdzie sie podziewałeś? Starzy Cie na jakis odwyk wysłali? Opowiadaj co sie dzialo :)
11.07.2018 o 19:17 przez danielinter
danielinter
Sprzedac jeszcze Candreve , Pinamontiego i Mario i gitara.Przydaloby sie jeszcze opchnac Valero , ale w to watpie.
11.07.2018 o 19:14 przez Orzeu
Orzeu
xD wielki powrót
11.07.2018 o 19:11 przez Tifosinho
Tifosinho
"zawodnik dołączy do Interu"? Tylko nie to :P
11.07.2018 o 17:28 przez piotrekninter
piotrekninter
weźcie dajcie spokoj, trzeba się cieszć, że odchodzi, wielki joker,co 3 bramki strzela
zwolni miejsce w kadrze ,mi tle wystarczy
11.07.2018 o 17:10 przez Dzyl
Dzyl
_DANI_ wyjaśnił temat
11.07.2018 o 17:07 przez strzalkowy
strzalkowy
14 mln za sezon? 5 za transfer?! powinno być odwrotnie....
11.07.2018 o 16:54 przez _DANI_
_DANI_
Te skur nie chciały nam wypożyczyć Ramiresa, to nawet na waciki nie starczy, 5 to jakaś kpina ? Myślicie ze wszystkie transfery wyglądają tak jak się je przedstawia ? Myślicie ze czemu Inter kupił 16letniego Salcedo za 15 ? Myślicie ze nie ma to nic wspólnego z faktem, ze tydzień wcześniej jak potrzebowaliśmy kase na FFP to dali nam za dwóch gości z Primki 12 mln ? Po co Zhang ma płacić 10 mln do Interu i od tego 100% podatku na szkolenie młodzieży w Chinach (sumarycznie transfer by wyszedł 20 mln), skoro może wytransferować go za 5 mln, a różnice nam dołożyć poprzez „nowego sponsora”, który rzuci kilkanaście baniek. Skąd wiecie ze za chwile nie przyjdzie wspomniany Ramires, jak się wysypie opcja z Dembele tez powiedzmy za kilka mln ? Przypuszczalnie przeciętny kibic nie dowie się nawet 1/10 niuansów związanych z transferami, księgowaniem, wymiana uprzejmości itp
11.07.2018 o 16:36 przez intermed1
intermed1
5 milionów bardzo słaby układ. To nawet na waciki nie wystarczy. To już lepiej zachować go chociaż na rezerwę.
11.07.2018 o 16:05 przez Kondzik
Kondzik
Piotrek poczytaj trochę jak jest w Chinach i dopiero komentuj...
11.07.2018 o 16:02 przez SETE
SETE
Tez bym sie dlugo nie zastanawial..ustawiony i jego rodzina na cale zycie ...i to dostatnie zycie.
A ojciec mowil ...cza bylo pilke kopac :)
11.07.2018 o 15:54 przez Piotrekfci
Piotrekfci
5 baniek !?
To jakiś żart ? O ile 10 to suma wręcz wymarzona tak 5 to jakaś kpina. Swój swojemu sprzedaje i się boją aby nikt ich nie posadził o jakieś machloje czy po prostu ot tak ? Jak dla mnie to blogsławienstwo ze on w końcu odchodzi ale co jak co. Kasa musi się zgadzać ;) a tu mi brak przynajmniej 3 dodatkowych baniek pamiętając ze te skurw nie chcieli nam pożyczyć ramireza
11.07.2018 o 15:47 przez luuki
luuki
jeżeli z tymi 27 mln euro to prawda, to jest deal życia dla Edera
11.07.2018 o 15:45 przez Towarzysz
Towarzysz
Oho, za dwie godziny okaże się, że przechodzi za darmo.
11.07.2018 o 15:40 przez Towarzysz
Towarzysz
Wbrew pozorom, Jiangsu Suning i Inter Mediolan nie maja tego samego zarządu.
11.07.2018 o 15:40 przez SETE
SETE
Eder Chintadin :)
11.07.2018 o 14:42 przez Kredence
Kredence
Podobno prywatny samolot Zhanga wyleciał z Chin po Edera. Także żegnamy Citadin.
11.07.2018 o 14:23 przez Drakan83
Drakan83
Inter wyraził zgodę na transfer do Jiangsu Suning...uśmiałem się :)
11.07.2018 o 14:13 przez Kebo
Kebo
10 baniek za Edera i 9 za wypożyczenie Vrsaljko z opcją wykupy to będzie kolejny świetny deal
11.07.2018 o 13:50 przez Orzeu
Orzeu
Ausilio mordeczka działa nawet siedząc w Appiano :D ... tylko że Eder nie będzie chciał opuścić Włoch bo będzie "chciał powalczyć o skład", poza tym ktoś musi wchodzić za Icardiego (przecież nie Lautaro)
11.07.2018 o 13:47 przez Jacenty
Jacenty
10 mln to w obecnej chwili świat i ludzie za Edera. Pewnie Jiangsu dałoby więcej, gdyby nie obawa o zakwestionowanie transakcji przez uefę.
11.07.2018 o 13:45 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Ałzyio objadł się pastą i cierpi na niestrawność, dlatego nie ma w planach w tym tygodniu żadnej kolacji.
11.07.2018 o 13:26 przez IlCapitano
IlCapitano
Ederze błagamy odejdź, 10 mln cudownie
11.07.2018 o 12:02 przez TomHardy
TomHardy
Mamy kandrewniaka na PS. Na gwalt potrzeba cala prawa strone ogarnac. Bierz sie do roboty Alsyljo a nie spoczywasz na laurach.
11.07.2018 o 11:11 przez Towarzysz
Towarzysz
Mogą sobie nie wierzyć, ale Piero Ausilio uzyskał transferowy immunitet wraz z odznaczeniem Virttuti Calcionari i żaden inny klub nie może składać ofert za cele transferowe Ausilio. Zobaczymy czy się tak będą śmiać w ostatnim dniu okienka jak nam będą go oddawać za pół darmo.
11.07.2018 o 10:19 przez Orzeu
Orzeu
a to nie jest tak, że Pinamontiego nie ma na przygotowaniach, bo 16 lipca się zaczynają młodzieżowe mistrzostwa europy w Finlandii?
11.07.2018 o 10:11 przez Odet
Odet
Co prawda Vrsaljko jest bardziej doświadczony w naszej lidze, ale niewiele dalej w ataku, a już po drugiej stronie obrony Interu będzie grać facet wybitnie defensywny.
Oby jednak Spall nie nalegał na Chorwata.
Pozdr.

Shoutbox

Kredence 26.09.2018 10:47

nie on to kto inny by poleciał

Kazam 26.09.2018 10:46

on i inni mlodzi nam zalatwili ffp

Kazam 26.09.2018 10:46

ale pinamontiego to ty szanuj

Kredence 26.09.2018 10:44

nasz wielki talent Pinamonti wejdzie z lawki i cos wsadzi xD

Kredence 26.09.2018 10:43

remisik

IlCapitano 26.09.2018 10:42

może dziś pierwsza wygrana Frosinone

Kredence 26.09.2018 10:37

Brozovic w zeszlym sezonie od meczu z naples to byl scisly TOP ligi srodkowych pomocnikow

Kazam 26.09.2018 10:36

Czomber 25 września 2018, 23:00 Brozović od jakiegoś czasu jest najlepszym, defensywnym pomocnikiem w Serie A. Spaletti zrobił bestię.

Kredence 26.09.2018 10:35

i to przed gatuco

Kredence 26.09.2018 10:34

juz Spall leci xD

Kazam 26.09.2018 10:34

"Co do Gattuso - to będzie bardzo smutne, jak Spal wyleci wcześniej niż Rino. To będzie oznaczało tylko to, że Inter stara się szybko naprawiać błędy, a My nie, bo nasz "trener" już dawno powinien polecieć, a nadal go trzymamy"

Kredence 26.09.2018 10:34

o Brozoviciu jaka dyskusja xD

Kredence 26.09.2018 10:34

popierdują sobie

Kredence 26.09.2018 10:33

jakies lamusy bez pojecia

Kazam 26.09.2018 10:33

ja tysz

Kredence 26.09.2018 10:33

ide poczytac xD

Kredence 26.09.2018 10:32

XD

Kazam 26.09.2018 10:32

xD

IlCapitano 26.09.2018 10:32

pokłócili się o Inter

IlCapitano 26.09.2018 10:32

dobra beka na stronie Milanu ocencie http://www.acmilan.com.pl/news/24785/trwa_6_kolejka_serie_a

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17617

Liczba newsów: 31680